Starity

Adele lenyomta Lady Gagát az albumeladásokban

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 26. 17:01 #141
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
nekem Adele száma jobban teccik.. az a gond sztem h Gaga már nem csinál olyan jó számokat mint pl: a legismertebb: Poker face, meg a Lovegame, Paparazzi, Boys boys boys, .. régebben ezek nagyon jók voltak sőtt még most is.. egyre rosszab számai vannak és a rajongói is csökkenek, hol van a régi Gaga?
2011. május 26. 17:03 #142
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
jah és még az utolsót h gaga régebbi számai a dalairól szóltak ma már arról h hiper-szuper klippje legyen, minél extrémebben nézzen ki stb. szal nem foglalkozik a számaival ! na jó azé foglalkozik de régebben jobb volt mert csak a dalról szólt minden!
2011. május 28. 16:58 #143
Ronetta001
Ronetta001
Mario Casas ... ♥
 
Státusz3msec..<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 4142
Csatolások: 537
Azonosító: 143253
Offline offline
Wow ohmy.gif hát gratulálok smileeee.gif
én mind2 szeretem..
2011. május 28. 19:35 #144
- törölt felhasználó -    
Nem csodaa tongue.gif
2011. május 29. 19:01 #145
Loca77
Loca77
♫♪♫♥Mariposa♥♫♪♫
 
Státusz♪♫♪♥I'm more afraid of growing up,than anything else.♪♫♪♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.22.
Hozzászólás: 976
Csatolások: 3
Azonosító: 151572
Offline offline
Adele nagyon jó énekesnő,a hangja fantasztikus:)
Gratulálok:)
2011. június 08. 19:52 #146
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2011.05.23. 16:08)
_ToTo_: Azt írtam, hogy többé nem írok ehhez a cikkhez, de te kihozod belőlem, hogy írjak.
Szerintem nem ütik egymást a szavaim. Csak bebeszéled magadnak és másoknak is. 
Összegezzünk: Azt írtam, hogy nem tetszik nekem Adele hangja a Rolling In The Deepben. Nem általánosságban írtam, mert csak ezt az egy számot hallottam tőle amúgy is. Azt sem tartottam jónak, hogy csak ül a székben és fel sem áll, mert egy klip azért megköveteli azt, hogy "mozgókép" is legyen benne. De végül azt mondtam, hogy egyébként nincs vele semmi bajom, csak a hangja nem tetszik abban az egy számban. Te Lady Gagáról keményen elmondtad a véleményed, az egész munkásságát kritizáltad és nem csak egy konkrét viselkedését rosszaltad. Vagyis úgy mindenestől elmondtad róla a véleményed, hogy "vonaglik, ki van mindene, drogozik, divatelőadó" stb. Írtál valamit angyalokról és indézgettél valahonnan is. (Őszintén megmondom, hogy nem tudom honnan.) Azt nem értettem, hogy ez hogy jön a témához, de nem is érdekel, mert Gaga akkor is angyal, legalább is nekem mindenféleképpen. Te Gagának a külsejét is kritizáltad, én pedig egy szót sem szóltam Adele külsőségeiről. Írtad, hogy nem is Adele a legkedvencebb előadód, de számodra jobb, mint Lady Gaga, vagy valami hasonlót. Ez a te véleményed. Nekem pedig az, hogy Gaga a jobb, de ezért nem fogok vitázni senkivel sem, főleg így interneten keresztül sem, mert az mondhatnák, hogy csak így nagy a szám, amúgy meg nem lenne az és hasonlók. Amúgy meg nem értem az olyan embereket, akik beleszólnak abba, hogy ki mit gondol és milyen véleményt alkot egyes sztárokról, de ha ők mondanak rosszat valakiről azt el lehet nézni nekik. Minden sztárt nem lehet szeretni, mind különbözőek. Adele is tehetséges a maga módján. Elmondtam, hogy mi nem tetszik benne és ez felfogható egyfajta tanácsnak is (Ha olvasná ezeket a kommenteket). Te használtál csúnya szavakat is és én pedig nem. Én körül tudtam írni úgy a véleményemet, hogy nem használtam egyetlen csúnya szót sem, most nem írnám le, hogy miket írtál, ha lehet, olvass vissza. Én elfogadtam végül is, hogy Adele is éppen olyan jó, mint Gaga, csak máshogyan. Mindenkinek más az ízlése és nem értem, hogy miért csak engem szólnak meg, ha rosszat írok az Ők kedvenceikről. Mert követhettem volna mások példáját, akik minden cikkhez írnak és csak egy szót, vagy mondatot, hogy "jó" és ezzel el van intézve minden. Az ilyenek akkor is ezt írják, ha igazából nem tetszik nekik a cikk tartalma, de nem akarnak vitába keveredni. Én pedig nem hazudtam, én így gondoltam és vállalom a következményeket..


Ha azt írtad volna, hogy neked nem tetszik a hangja vagy a zenéje az rendben van, de te arról szövegeltél, hogy azért szar a klip mert ül benne - ettől még nem szar, csak neked nem tetszik - ez a különbség vélemény és vélemény között.
Mit követel meg egy klip? Mozgást? Mert? Ezt te találtad ki? Ne te akard már megmondani, hogy milyen legyen valakinek a klipje. Másrészről meg ne egy Gaga klip legyen az etalon, mert azok csak botrányosak.

Azt meg ha megmutatod, hogy hol írtam csúnya szavakat gágára, azt külön megköszönöm, mert én nem találtam 2x visszaolvasva sem. Egy helyen írtam, hogy lesz@om, hogy mi van 1-1 klipben, mert nem érdekel és ez vonatkozik az összes előadó klipjére - az csak a körités a lényeg a zenén van. Viszont ha nem lenne ez a 'körités' akkor a mostani divatelőadók 70%-a éhenhalna az éneklésnek nevezett munkájukból.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. június 08. 20:20 #147
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2011.06.08. 19:52)
Ha azt írtad volna, hogy neked nem tetszik a hangja vagy a zenéje az rendben van, de te arról szövegeltél, hogy azért szar a klip mert ül benne - ettől még nem szar, csak neked nem tetszik - ez a különbség vélemény és vélemény között.
Mit követel meg egy klip? Mozgást? Mert? Ezt te találtad ki? Ne te akard már megmondani, hogy milyen legyen valakinek a klipje. Másrészről meg ne egy Gaga klip legyen az etalon, mert azok csak botrányosak.
Azt meg ha megmutatod, hogy hol írtam csúnya szavakat gágára, azt külön megköszönöm, mert én nem találtam 2x visszaolvasva sem. Egy helyen írtam, hogy lesz@om, hogy mi van 1-1 klipben, mert nem érdekel és ez vonatkozik az összes előadó klipjére - az csak a körités a lényeg a zenén van. Viszont ha nem lenne ez a 'körités' akkor a mostani divatelőadók 70%-a éhenhalna az éneklésnek nevezett munkájukból.

Őszintén? Szerintem hagyd a francba.XD Nem azért, végig olvastam az érvelésiteket. Nem fogod tudni meggyőzni az ellenkezőjéről, mert ő is elvakultan rajong. Nekem is vannak nagy kedvenceim, sőt az első 15 kedvencemet hihetetlenül imádom, de, ha valami gebasz lenne velük, simán lehordanám őket. Felesleges vitatkozni erről, mert ő úgysem fogja elfogadni a véleményedet, ez pedig csak még több vitatkozó hozzászólást fog szülni szerintem.
2011. június 16. 16:41 #148
maris
maris
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 123313
Offline offline
Lehet, hogy ül a klipben, de láthatod, hogy így is lealázza Gagát, mert neki tehetsége is van és nem a botrányaiból él meg. Nem mondom, hogy Gaganak nincs jó hangja, csak a stílusa miatt nem jön ki, csak a nyavajgás.
2011. június 21. 07:06 #149
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Az angolok zenei ízlése mindig is fura volt... XD
2011. június 21. 07:08 #150
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
És nem, ezt nem Gaga miatt írtam, őt se bírom jobban, mint ezt a csajt, csak ez a szám nem jön be~~~~
2011. július 06. 18:04 #151
Tamcsuzz
Tamcsuzz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.06.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 154790
Offline offline
Nem értem miért kell Gagát Adeléhez hasonlítani. Szerintem nagyon jó ez a szám meg a hangja is, de nem ugyanaz a stílus mint Gaga. Nekem Gaga a favoritom, de attól ezt is szeretem. Mindig lesz olyan akinek nem tetszik ez vagy az. Lehet hogy Gaga botrányhős de igenis tehetséges, és kérdésem aki kritizálja elment a koncertjére?? Gondolom nem (amúgy is drága volt), de én elmentem és igenis tud énekelni. És még az Apukám is azt mondta, hogy jó volt, pedig ő nagyon nem az a stílus. Amúgy a kinézetének az az oka, hogy nem akar beolvadni az átlagba, főleg nem az átlag pop énekesnőcskékbe, mert ő nem utánoz senkit. Max. Őt utánozzák.
2011. július 09. 15:06 #152
- törölt felhasználó -    
Nem csodálom, szerintem Adele tehetségesebb, mint Gaga.
2011. július 30. 15:11 #153
Tamcsuzz
Tamcsuzz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.06.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 154790
Offline offline
A nagy frászt tehetségesebb -,-
2011. szeptember 04. 10:58 #154
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1930
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
gagának nagyobb stílusa van
adelenek meg jobb hangja
mind2 ugyanolyan tehetséges csak más stílusban
de mind2vel úgy vok , h van ameliyk száma nagyon tetszik (Y) vmelyik meg egyáltalán nem jön be
de am téll nem egy stílusúak ; szal f.sznak kell hasonlitgatni....
2011. október 29. 12:40 #155
- törölt felhasználó -    
Hát ja biggrin.gif Sztem is tehetségesebb Adele mint Gaga ..
2011. november 06. 15:33 #156
- törölt felhasználó -    
hát ez csak természetes!!!
még szép, h Adele jobb mint GaGa!!! tongue.gif thumbsup.gif rohog.gif
2012. április 19. 18:14 #157
Sweetty
Sweetty
új tag
 
StátuszHold on to this lulaby
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.17.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 3
Azonosító: 173685
Offline offline
jaj ne,falra mászok ettől a számtól,minden hol ez megy,bár jó szám,csak már h száz szor halgatod már unalmas
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Adele Adele 66.