Lady Gaga a Rolling Stone magazin kedvéért dobta le ruháit. Az interjúban elmesélte, ha nincs a színpadon úgy érzi, mintha halott lenne.
A teljes cikkhez kattints ide!
Lady Gaga a Rolling Stone címlapján
2011. május 28. 15:44
#3
Gyönyörű mint általában. 
És megértem a jelképes halálát.
És megértem a jelképes halálát.
2011. május 28. 15:52
#8
|
|
liltoria™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.03. Hozzászólás: 1761 Csatolások: 2777 Azonosító: 135587 offline
|
Hát el kell ismerni hogy nagyon szereti amit csinál és a rajongót is. Viszont engem már zavar ez a sok őrültsége. Rajongói persze hogy azt mondják hogy 'jaj de szép.' de szerintem egyáltalán nem szép ez a nő. De ez csak saját vélemény.
2011. május 28. 15:53
#9
Szerintem nem szexi, hanem - ismét - undorító. Nem tudom, nekem valahogy ez a nő annyira csúnyának tűnik
A címlap borzalmas lett, viszont a mellette lévő kép nagyon jóra sikeredett. Nekem kicsit hajaz a Born This Way borítójára, lehet, hogy ez még onnan való kép. javítsatok ki, ha nem így van.
A címlap borzalmas lett, viszont a mellette lévő kép nagyon jóra sikeredett. Nekem kicsit hajaz a Born This Way borítójára, lehet, hogy ez még onnan való kép. javítsatok ki, ha nem így van.
2011. május 28. 15:53
#10
|
|
Clarissa_Fray |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.29. Hozzászólás: 559 Csatolások: 0 Azonosító: 135431 offline
|
a fekete-fehér kép jobb
2011. május 28. 15:55
#12
itsmedemz: igen az BTW-s kép, és én egyáltalán nem értem hogy miért undorító a baloldali. Most legalább van rajta ruha és nincs rajta szarv. Úgyhogy én nem értelek.
2011. május 28. 15:59
#13
|
|
BlackPrincess...stb.Like Daniel |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.09.25. Hozzászólás: 2523 Csatolások: 62 Azonosító: 135221 offline
|
Meglehet érteni GaGát. Meg amúgy is az ő dolga, hogy mit csinál.
2011. május 28. 16:05
#15
|
|
Lilly GaGaGagaMania.♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.04. Hozzászólás: 1242 Csatolások: 114 Azonosító: 132581 offline
|
gyönyörű feneke van Mother Monsternek
XD Imádom ezt a nőt♥♥♥
És most pont a BTW megy a rádióban
...Baby I was born this way... Húúúh
2011. május 28. 16:12
#18
|
|
dorivivi1998visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.18. Hozzászólás: 102 Csatolások: 32 Azonosító: 147556 offline
|
Bármit csinál az számomra,akkor is a példaképem lesz
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
0 felhasználónak tetszik:


