Starity

Fall Out Boy

50 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 27. 23:39 #21
- törölt felhasználó -    
Már hónapok óta a kedvenc zenekarom, alig hittem el, mikor meghallottam/megláttam, hogy újra összeállnak. Minden dalukat imádom, de az I Don't Care, a Dance, Dance, a Sugar, we're going down és a The Phoenix a kedvencem. Legimádottabb albumuk az Infinity On High. heart.gif meghajolo.gif
http://media.tumblr.com/ae4ef8d8c6d25fef214ea62634f24e16/tumblr_inline_mkcb6fbIFx1qz4rgp.jpg
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. március 27. 23:39 #22
- törölt felhasználó -    
wub.gif
http://25.media.tumblr.com/ea7c1f9b7e35a98e5a5c5ec8a7521a96/tumblr_mkcb3lEoZ61s4677co1_500.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. március 28. 04:54 #23
- törölt felhasználó -    
brutálisan jók az új számok, év albuma esélyes lehet a Save Rock And Roll. Persze csak Mars után.
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. március 28. 18:52 #24
- törölt felhasználó -    
wub.gif
http://25.media.tumblr.com/b71bbc1f58ca5e42c6b8c555b792f333/tumblr_mkdnlsbOdx1r79riro1_500.jpg
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. március 28. 18:52 #25
- törölt felhasználó -    
Albumok heart.gif
http://25.media.tumblr.com/2225ece3f97ee68849b53eabf155df89/tumblr_mkdnkaLEIZ1rcpoc4o1_500.jpg
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. március 28. 19:01 #26
- törölt felhasználó -    
The Phoenix heart.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. március 29. 19:33 #27
- törölt felhasználó -    
Úgy emlékszem 6 éve szerettem meg őket igazán , a F.O.B volt az első kedvenc bandám és mai napig szívesen meghallgatom őket.
Egy világ tört össze bennem , mikor feloszlottak , de most visszatértek és jobbak , mint valaha.
Kedvenc dalaim a bandától : Thnks fr th Mmrs , I Don't Care , This Ain't A Scene, It's An Arms Race , My Songs Know What You Did In The Dark (Light Em Up).
Remélem többé nem tűnnek el.^^

heart.gif
2013. március 29. 23:15 #28
- törölt felhasználó -    
Hogy mit is jelentenek ők számomra?!

Olyan nehéz szavakkal leírni, mit is jelent ez a négy srác számomra.
Első perctől imádtam a zenéjüket, és bár először nem igazán foglalkoztatott, hogy kik ők, és mit is akarnak, hamar a szívembe lopták magukat, így egyre többet akartam tudni róluk, egyre csak foglalkoztatott az életük, a példaképeik, a véleményeik a világról, az ő nézőpontjaik, az, hogy mit gondolnak bizonyos témákról és semelyikőjükben nem kellett soha csalódnom. Bár akkor még csak „kezdő” voltam rajongóként, tökéletesnek láttam őket, minden hibájuk ellenére. Ez a négy fiú egyszerűen elvarázsolt, és nem úgy, ahogy a mai fiatalokat Justin B. szokta, én észre sem vettem, hogy egyszerűen beléjük estem, észre sem vettem, hogy nem birok ki egy napot sem, hogy ne írjam be a YouTube-ba a ’Fall Out Boy’ nevet. Fogalmam sem volt, hogyan történt, de megtörtént, arra sem tudok pontos választ adni, hogy mikor, de azt már elég bizonyítéknak könyveltem el, hogy már a testvéreim, és a szüleim unták, hogy már megint őket üvöltetem. Volt, hogy azon kaptam magam, hogy harmadjára indítom újra az ’I Don’t Care’-t és patakokban folyik a szememből a könny, pedig ez nem egy sírós szám. Amikor őket hallgattam, mindig ki tudtam adni magamból azt, ami fáj, és úgy éreztem, hogy Pete nekem írta azokat a dalokat. Ebbe belegondolva, mindig megnyugodtam, de ha nem az előbbi miatt, akkor amiatt zokogtam, hogy mennyire szeretem őket. Mindent, és mindenkit. Pete-t, Patrick-et, Andy-t és Joe-t is, a gitárszólókat, ahogy Andy dobistenként üti a dobokat, Patrick hangját, amitől a mai napig rám tör a sírógörcs, vagy jobb esetben a hideg futkos a hátamon. Imádom, hogy a dalok közben is elengedik magukat, imádom a változatos, és nem unalmas videoklipeket, és a banda összetartását, tiszta szívemből imádom őket úgy, ahogy csak vannak. Nem lennék igazi rajongó, ha nem egyenlően szeretném őket, de mégis Pete az, aki egy mosollyal szebbé tudja tenni a napomat. Pete hatalmas, és nagyon rögös utat járt be, mire meg tudta találni önmagát, amiért a mai napig mélységesen tisztelem. Fogalmam sem volt, hogy valaha lesz egy zenekar, akit ennyire szeretni fogok, és akik ennyire nagy hatással lesznek az életemre. Tiszta szívemből köszönöm nektek fiúk, egyenként: Andy, Patrick, Pete és Joe. Köszönöm, hogy vagytok ezen a világon. Fogalmatok sincs, mennyi örömet tudtok szerezni egy 13 éves lánynak, egyetlen dal eljátszásával. Köszönök mindent Fall Out Boy! heart.gif
3 felhasználónak tetszik: riri17, Evcsuu, MarkHoffmanlives
2013. március 29. 23:18 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (BenceWTF @ 2013.03.29. 19:33)
Úgy emlékszem 6 éve szerettem meg őket igazán , a F.O.B volt az első kedvenc bandám és mai napig szívesen meghallgatom őket.
Egy világ tört össze bennem , mikor feloszlottak , de most visszatértek és jobbak , mint valaha.
Kedvenc dalaim a bandától : Thnks fr th Mmrs , I Don't Care , This Ain't A Scene, It's An Arms Race , My Songs Know What You Did In The Dark (Light Em Up).
Remélem többé nem tűnnek el.^^

heart.gif


Imádom az I Don't Care-t, bár mindegyik számukat imádom. A kedvenc részem a klipben, mikor Pete buzerálja Patrick-et, és ő meg bemutat neki és amikor Pete csövel a ház falára, és rúgja a port a fickóra, hát azokat csak kicsit nevetem végig. Igazából az egész klip maga a csoda, de ezektől elkap a röhögőgörcs. chicken.gif
2013. március 30. 00:03 #30
- törölt felhasználó -    
én csak azt a kocsog wentz-et nem bírom a bandában... már Ashlee előtt se bírtam, utána meg végképp megutáltam. bocsi.
2013. március 30. 07:47 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (bertmccracken @ 2013.03.30. 00:03)
én csak azt a kocsog wentz-et nem bírom a bandában... már Ashlee előtt se bírtam, utána meg végképp megutáltam. bocsi.

Mivan ???
Pete a legkirályabb...
Am meg nekünk legalább olyan a kedvencünk , aki igenis ért el valamit a zenei téren...
2 felhasználónak tetszik: riri17, Evcsuu
2013. március 30. 07:49 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (BlondieGirl @ 2013.03.29. 23:18)
Imádom az I Don't Care-t, bár mindegyik számukat imádom. A kedvenc részem a klipben, mikor Pete buzerálja Patrick-et, és ő meg bemutat neki és amikor Pete csövel a ház falára, és rúgja a port a fickóra, hát azokat csak kicsit nevetem végig. Igazából az egész klip maga a csoda, de ezektől elkap a röhögőgörcs. chicken.gif

Nekem az a kedvenc , mikor Andy szatirkodik biggrin.gif
Meg mikor a vizes lufit lehajítják a tetőről xD
2013. március 30. 07:51 #33
- törölt felhasználó -    
Bár még annyit elfelejtettem hozzá tenni , hogy nagyon sajnálom , hogy Pete levágatta a haját , pedig olyan király volt...
Most pontosan olyan a hajam , mint neki régen , a hosszú-fekete. meghajolo.gif
2013. március 30. 07:57 #34
- törölt felhasználó -    
Kérem vissza a régi hajad sad.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. március 30. 11:55 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (BenceWTF @ 2013.03.30. 07:47)
Mivan ??? 
Pete a legkirályabb...
Am meg nekünk legalább olyan a kedvencünk , aki igenis ért el valamit a zenei téren...

szerintem meg csak egy pózer.. a tehetség a bandában Patrick
2013. március 30. 12:04 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (bertmccracken @ 2013.03.30. 00:03)
én csak azt a kocsog wentz-et nem bírom a bandában... már Ashlee előtt se bírtam, utána meg végképp megutáltam. bocsi.


Tényleg nem szeretnék veszekedni, de azért az légy szíves vedd figyelembe, hogy ők egy banda, és azt meg pláne, hogy Pete, Parick legjobb barátja. Igen, ezt mindenki máshogy látja, hogy kit szeret a legjobban a bandában, de ez kevésbé trágár szavakkal is ki lehet fejezni. Hidd el, tele van a Starity olyan "sztárokkal" akiket tiszta szívemből utálok, és semmi nem veszem őket, mégsem hordom le őket ennek meg annak, mert tiszteletbe tartom, hogy van akinek ő(k) a mindene, vagy mindenük. Imádom mind a négy srácot, de valóban Pete áll hozzám a legközelebb, megkérlek, hogy máshogy fejezd ki magad, mert nem hiszem, hogy ő bármi rosszat tett ellened.
2013. március 30. 12:07 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (BenceWTF @ 2013.03.30. 07:49)
Nekem az a kedvenc , mikor Andy szatirkodik biggrin.gif   
Meg mikor a vizes lufit lehajítják a tetőről xD


Jaja, és mikor apácának öltözik Pete & Patrick?! rohog.gif
2013. március 30. 14:56 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (bertmccracken @ 2013.03.30. 11:55)
szerintem meg csak egy pózer.. a tehetség a bandában Patrick

Meg az össze többi tag , nem véletlenül Pete a világ leghíresebb gitárosa...
2013. március 30. 14:57 #39
- törölt felhasználó -    
Idézet (BlondieGirl @ 2013.03.30. 12:07)
Jaja, és mikor apácának öltözik Pete & Patrick?! rohog.gif

Júúúj az is nagy , világ legjobb klipje. meghajolo.gif
2013. március 30. 15:02 #40
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Nagyon tetszik a My Songs Know What You Did In The Dark című számuk, nem tudom megunni blush.gif
50 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok