Starity

Fall Out Boy

50 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 31. 22:57 #61
- törölt felhasználó -    
Idézet (BenceWTF @ 2013.03.31. 17:27)
smileeee.gif
Egyébként igen , meg persze igy jobban is néz ki , kicsit rockeresebben.biggrin.gif


De a jellegzetes dolgai megmaradtak. Például: vastagkeretes szemüveg, sityak stb. laugh.gif Képzeljétek, MEGKAPOM JOE LAPJÁT! thumbsup.gif
2013. április 01. 08:53 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (BlondieGirl @ 2013.03.31. 22:57)
De a jellegzetes dolgai megmaradtak. Például: vastagkeretes szemüveg, sityak stb. laugh.gif Képzeljétek, MEGKAPOM JOE LAPJÁT! thumbsup.gif

Igen , most olyan , mint vmi Hipster biggrin.gif
Grat biggrin.gif
2013. április 01. 15:52 #63
- törölt felhasználó -    
Idézet (BenceWTF @ 2013.04.01. 08:53)
Igen , most olyan , mint vmi Hipster biggrin.gif 
Grat biggrin.gif


Milyen jó lenne, ha jönnének Magyarországra koncertezni.. laugh.gif Én tudom, hogy egyelőre nem, mert megnéztem a turné helyszíneit, de én megdumáltam anyával, hogy ő valószínűleg elengedne, csak azt mondta, hogy kicsit húzós lenne a jegygyár, de nekem úgyis van dugipénzem, és állnám én a jegyárat, csak nálam az a legnagyobb gond, hogy apáék szerint nálam ez csak egy "újabb tinihóbort". rolleyes.gif Mondjuk, nekem soha nem volt eddig semmi hóbortom, mert csak két dolog van amit tiszta szívmeből imádok az a pankráció, és ez a négy csoda. De ez nem hóbort, mert tényleg szeretem őket, csak ezt be kéne magyarázni az ősöknek is. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. április 01. 16:09 #64
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (BlondieGirl @ 2013.04.01. 15:52)
Milyen jó lenne, ha jönnének Magyarországra koncertezni.. laugh.gif  Én tudom, hogy egyelőre nem, mert megnéztem a turné helyszíneit, de én megdumáltam anyával, hogy ő valószínűleg elengedne, csak azt mondta, hogy kicsit húzós lenne a jegygyár, de nekem úgyis van dugipénzem, és állnám én a jegyárat, csak nálam az a legnagyobb gond, hogy apáék szerint nálam ez csak egy "újabb tinihóbort".  rolleyes.gif Mondjuk, nekem soha nem volt eddig semmi hóbortom, mert csak két dolog van amit tiszta szívmeből imádok az a pankráció, és ez a négy csoda. De ez nem hóbort, mert tényleg szeretem őket, csak ezt be kéne magyarázni az ősöknek is. rolleyes.gif

Megyünk együtt.? laugh.gif heart.gif Amúgy én már leszerveztem ezt anyával, tudja, hogy ha nem mehetek el, bezárnának egy diliházba. Egyébként azt hitte, elmúlt irántuk a rajongásom, kezdett is örülni, de megállapította, hogy rosszabb, mint volt. rohog.gif Apa meg csak legyint erre, tudja, hogy már évek óta tök rossz korszakba vagyok. biggrin.gif [Azt hitte 15 éves koromra már kinövök ebből, de még mindig ugyanolyan vagyok, mint voltam..biggrin.gifd]

Imádom ezt a képet. laugh.gif Pete mosolyától mindig jobb kedvem lesz. happy.gif A mosolya semmit nem változott... wub.gif
http://24.media.tumblr.com/fa1a68287f4f6148fed2c7ec2775ebe5/tumblr_mkem0uI7KZ1qcc858o1_500.png
2013. április 02. 21:19 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.04.01. 16:09)
Megyünk együtt.? laugh.gif heart.gif Amúgy én már leszerveztem ezt anyával, tudja, hogy ha nem mehetek el, bezárnának egy diliházba. Egyébként azt hitte, elmúlt irántuk a rajongásom, kezdett is örülni, de megállapította, hogy rosszabb, mint volt. rohog.gif Apa meg csak legyint erre, tudja, hogy már évek óta tök rossz korszakba vagyok. biggrin.gif [Azt hitte 15 éves koromra már kinövök ebből, de még mindig ugyanolyan vagyok, mint voltam..biggrin.gifd] 
Imádom ezt a képet. laugh.gif Pete mosolyától mindig jobb kedvem lesz. happy.gif A mosolya semmit nem változott... wub.gif 
http://24.media.tumblr.com/fa1a68287f4f6148fed2c7ec2775ebe5/tumblr_mkem0uI7KZ1qcc858o1_500.png


Naná, hogy megyünk együtt, aztán a koncert után elraboljuk a srácok, és soha többé nem engedjük haza őket. laugh.gif heart.gif Nálunk is inkább apa az, aki tojik erre, de ha ő rászáll valamire, amit ő nem úgy gondol, hát akkor mindent meg tud tenni, hogy felidegeljen vele. rolleyes.gif Mit mondjak? Az ősök már csak ilyenek. Egyébként Netti, miért gyilkolászol itt? ár szerintem a kép látványa után gyönyörű szépet fogok álmodni. wub.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. április 09. 15:11 #66
- törölt felhasználó -    
hát szerintem qrrrvajó lett az új album w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. április 11. 18:45 #67
- törölt felhasználó -    
Linkelt szöveg
Nem tudom eldönteni melyik a legjobb.biggrin.gif meghajolo.gif
Szerintetek?
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. április 11. 18:52 #68
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (BenceWTF @ 2013.04.11. 18:45)
Linkelt szöveg
Nem tudom eldönteni melyik a legjobb.biggrin.gif meghajolo.gif 
Szerintetek?

Én ma egész nap ezeket hallgattam, de még mindig nem tudom eldönteni, melyik a best. biggrin.gif Egy idő után biztos lesz olyan, amit többet fogok hallgatni, de az nem most lesz, majd egy fél év múlva. biggrin.gif Amúgy nagyon rendes tőlük, hogy felpakolták őket. *-* Ezért még jobban imádom őket. laugh.gif De így is megrendelem az albumot. biggrin.gif Egyébként anyum már rosszul van, direkt mellette hallgatom és még hangfalat is csatlakoztattam a laptopomhoz. rohog.gif
2013. április 11. 19:50 #69
- törölt felhasználó -    
eddig kb év albuma nálam. bmth mellett.
Alone Together nagyon bejön, de 11/11, mindegyik szám üt.
gondolkodom rajta, hogy megvegyem...
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. április 11. 20:08 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.04.11. 18:52)
Én ma egész nap ezeket hallgattam, de még mindig nem tudom eldönteni, melyik a best. biggrin.gif Egy idő után biztos lesz olyan, amit többet fogok hallgatni, de az nem most lesz, majd egy fél év múlva. biggrin.gif Amúgy nagyon rendes tőlük, hogy felpakolták őket. *-* Ezért még jobban imádom őket. laugh.gif De így is megrendelem az albumot. biggrin.gif Egyébként anyum már rosszul van, direkt mellette hallgatom és még hangfalat is csatlakoztattam a laptopomhoz. rohog.gif

_nevet.gif
Úgy kell thumbsup.gif
Soha nem vettem még egy előadótól sem albumot , de én is gondolkozom rajta , hogy ezt megvegyem-e.smileeee.gif
Mindig letöltöm a zenéket és annyira nem volt rá szükségem , de rájöttem , hogy dísznek vagy akár emléknek nagyon jó.smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. április 11. 20:45 #71
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (BenceWTF @ 2013.04.11. 20:08)
_nevet.gif 
Úgy kell  thumbsup.gif 
Soha nem vettem még egy előadótól sem albumot , de én is gondolkozom rajta , hogy ezt megvegyem-e.smileeee.gif
Mindig letöltöm a zenéket és annyira nem volt rá szükségem , de rájöttem , hogy dísznek vagy akár emléknek nagyon jó.smileeee.gif

Nekem az eddigi összes albumuk megvan, szóval ezt is megveszem, kész gyűjteményem van már. biggrin.gif
Nekem egy csomó cdm van, Green Day albumok, Rihanna, meg még van egy pár. biggrin.gif Nagynéném előszeretettel ajándékoz cdket, unokatesóim meg egy idő után megunják őket. laugh.gif
2013. április 11. 21:41 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (BenceWTF @ 2013.04.11. 18:45)
Linkelt szöveg
Nem tudom eldönteni melyik a legjobb.biggrin.gif meghajolo.gif 
Szerintetek?


És sem jutok dűlőre. Most Phoenix-mániám van, még a matekfüzetemre is ráírtam ( heart.gif ) de a tegnapi napot azzal töltöttem, hogy meghallgattam a dalokat az albumról, és mindegyiket imádom. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. április 11. 21:42 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.04.11. 20:45)
Nekem az eddigi összes albumuk megvan, szóval ezt is megveszem, kész gyűjteményem van már. biggrin.gif 
Nekem egy csomó cdm van, Green Day albumok, Rihanna, meg még van egy pár. biggrin.gif Nagynéném előszeretettel ajándékoz cdket, unokatesóim meg egy idő után megunják őket. laugh.gif


De jó neked. laugh.gif Én majd biztos veszek lemezt, ha nem is ezt a legújabbat, de egy mindenképpen kell. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. április 12. 15:55 #74
- törölt felhasználó -    
Már egy ideje a Save Rock and Roll-t hallgattam, mármint a dalt, és az albumon szereplő új dalokat, és tudom, hogy ez már mindenkinek feltűnt, és igazi rajongó nem ad külsőségekre, de úgy végignéztem a négy fiún, és egyszerűen jobban néznek ki, mint valaha. Félre ne értsetek a régebbi klipekben is imádom őket, de abban még én látom azt a "fiatalos" vonást, értitek, hogy szivatják egymást és még nem igazán veszik ezt komolyan, hanem azért csinálják, mert ez a mindenük, és imádják. Most meg, szerintem most nőttek fel. És lehet, hogy csak én látom így, de az ami nekem nem változott, az pedig az az érzés, amit a dalaik hallgatása közben érzek. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok ezzel, de engem olyan csodálatos érzés fog el, akárhányszor is meghallgatok egy FOB dalt. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. április 18. 17:34 #75
- törölt felhasználó -    
Találtam egy-két képet, ami szerintem.. ááá. Szóval értitek. laugh.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. április 18. 19:36 #76
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Íjj, ma kapcsolgattam a zenecsatornák közt, (mivel reklám volt,) és az MTV Rockson Patrick és Pete dumált. laugh.gif A műsor címe asszem az volt, hogy a 'Fall Out Boy top 20-as rock and roll listája', magyarra lefordítva. biggrin.gif Egy Muse számot láttam a többit nem, mivel unokatesóm bejött DVD-t nézni a szobámba... dry.gif
2013. április 18. 20:18 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.04.18. 19:36)
Íjj, ma kapcsolgattam a zenecsatornák közt, (mivel reklám volt,) és az MTV Rockson Patrick és Pete dumált. laugh.gif A műsor címe asszem az volt, hogy a 'Fall Out Boy top 20-as rock and roll listája', magyarra lefordítva. biggrin.gif Egy Muse számot láttam a többit nem, mivel unokatesóm bejött DVD-t nézni a szobámba... dry.gif


Úúú! Én már vagy 2-3 hete kapcsolgatok a zenecsatornák között, de mindig csak Justin Bieber megy, meg a szokásos. Legutóbb meg pont az utolsó 5 másodpercet kaptam el, úgyhogy picit kiborultam. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. április 18. 20:34 #78
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (BlondieGirl @ 2013.04.18. 20:18)
Úúú! Én már vagy 2-3 hete kapcsolgatok a zenecsatornák között, de mindig csak Justin Bieber megy, meg a szokásos. Legutóbb meg pont az utolsó 5 másodpercet kaptam el, úgyhogy picit kiborultam. laugh.gif

Én szerencsére sosem látok Dzsásztin klippeket, bár jobb is, mert beszrna tőle a tvnk. rohog.gif [akkor pedig beperlem, vannak ügyvéd rokonaim. tongue.gif ] Amúgy hiába hisztiztem egy sort annak a bzigyereknek, azért sem kapcsolta át, pedig tudja, hogy imádom őket.. dry.gif
2013. április 30. 23:30 #79
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.04.18. 20:34)
Én szerencsére sosem látok Dzsásztin klippeket, bár jobb is, mert beszrna tőle a tvnk. rohog.gif [akkor pedig beperlem, vannak ügyvéd rokonaim. tongue.gif ] Amúgy hiába hisztiztem egy sort annak a bzigyereknek, azért sem kapcsolta át, pedig tudja, hogy imádom őket.. dry.gif


Én sem voltam soha rajongója, de "furcsa módon" soha nem is vágytam rá igazán. joker.gif Ez van. biggrin.gif
Ja, és szedtem le egy csomó képet, gondoltam, megmutatom, mert én behaltam tőlük nagyon. laugh.gif wub.gif
2013. május 04. 10:52 #80
- törölt felhasználó -    
Pictures about Patrick Stump. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: luluuu
50 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok