Starity

Hot Chelle Rae

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 12. 17:02 #181
- törölt felhasználó -    
Szavazzatok kérlek a HCR-re, bár úgyis az LMFAO nyer.
LINK
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. október 25. 19:23 #182
- törölt felhasználó -    
A novemberben megjelenő album dalainak listája. biggrin.gif
Alig várom:
http://www.hotchellerae.com/us/news/hot-chelle-rae-reveals-tracklisting-and-guest-features-new-album
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. november 07. 19:49 #183
- törölt felhasználó -    
Ajj, jöhetne már az az album. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. november 07. 20:06 #184
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2011.11.07. 19:49)
Ajj, jöhetne már az az album. smileeee.gif

Döcögősen kezdték el a dalt, de az első refrén után már nagyon belejöttek. Nagyon édesek voltak. Nashike heart.gif
2011. november 09. 19:21 #185
- törölt felhasználó -    
Ma véletlenül kezembe került egyik osztálytársam Joy magazinja és benne vannak a srácok.
Viszont amin felháborodtam, hogy azt írták a cikkben, hogy hamarosan lehet nekik is lesz rajongótáboruk Magyarországon.
Kikérem magunknak. mad.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. november 11. 18:59 #186
- törölt felhasználó -    
elmennek..elmennek jók!! biggrin.gif
2011. november 14. 20:06 #187
- törölt felhasználó -    
Nem zavarna, ha Nyíregyháza főterén is ezt csinálnák. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire, touchthesky
2011. november 15. 18:31 #188
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2011.11.14. 20:06)
Nem zavarna, ha Nyíregyháza főterén is ezt csinálnák. biggrin.gif

Vagy akár az én városkámban, pontosabban az Isten háta mögött. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. november 18. 19:07 #189
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Élvezném, ha a mi városunkba is eljönnének. Mondjuk nem tudom mit csinálnék, ha szembetalálnám magam a fiúkkal. Szerintem ott káosz lenne. Összeesnék, és hívhatnák a fiúk a mentőt. Vagy Nash elkapna, és a karjaiban cipelne, és...khm. a többit a ti fantáziátokra bízom. wub.gif wub.gif Viszont most találtam egy Tonight Tonight feldolgozást. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem feláll a nemlétező szőr a hátamon. Borzalmas. Amúgy kinézetre ez a kis srác kiköpött Jamie. Jamie kicsiben.
2011. november 21. 20:40 #190
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.11.18. 19:07)
Élvezném, ha a mi városunkba is eljönnének. Mondjuk nem tudom mit csinálnék, ha szembetalálnám magam a fiúkkal. Szerintem ott káosz lenne. Összeesnék, és hívhatnák a fiúk a mentőt. Vagy Nash elkapna, és a karjaiban cipelne, és...khm. a többit a ti fantáziátokra bízom.  wub.gif  wub.gif  Viszont most találtam egy Tonight Tonight feldolgozást. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem feláll a nemlétező szőr a hátamon. Borzalmas. Amúgy kinézetre ez a kis srác kiköpött Jamie. Jamie kicsiben. 

Borzalmas. blink.gif
Egyébként a srácok elnyerték a legjobb új előadónak járó díjat az American Music Awardson, szóval lehet örülni, majd hozok róla videókat, ugyanis fel is léptek. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. november 22. 07:26 #191
- törölt felhasználó -    
A videók többnyire ilyen minőségűek, de hoztam képet is róluk. smileeee.gif Nem azért, de Ryan zakója katasztrófa, de a jó hír, hogy most Ian visszafogta magát.
2 felhasználónak tetszik: touchthesky, LittleVampire
2011. november 24. 19:38 #192
- törölt felhasználó -    
Sziasztok, én is idetévedtem.
Nagy gratula a fiúknak a legjobb új előadónak járó díjért.
Remélem nemsoká élőben is láthatom őket végre, mert a múltkori lehetőségemet kihagytam, a kiskorúságom miatt..
2011. november 24. 19:50 #193
- törölt felhasználó -    
Idézet (touchthesky @ 2011.11.24. 19:38)
Sziasztok, én is idetévedtem.
Nagy gratula a fiúknak a legjobb új előadónak járó díjért.
Remélem nemsoká élőben is láthatom őket végre, mert a múltkori lehetőségemet kihagytam, a kiskorúságom miatt..

Szia!
Örülünk, hogy újabb rajongó tévedt ide, jó látni, hogy a srácok egyre népszerűbbek. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: touchthesky
2011. november 27. 11:05 #194
- törölt felhasználó -    
Két kiscsaj csinált interjúkat az AMA-n és Ryanékkel is csinált. Ryan annyira végtelenül cuki velük. biggrin.gif heart.gif
A videót itt nézhetitek meg. Ryanék 1:45-től vannak.
1 felhasználónak tetszik: touchthesky
2011. november 29. 21:06 #195
- törölt felhasználó -    
Most hallgattam először a Whatever album számait és imádom mindet. heart.gif A Demivel közös is jó lett, de a Honestly, Whatever és a Downtown Girl a kedvenceim.
2011. november 30. 17:03 #196
- törölt felhasználó -    
Idézet (touchthesky @ 2011.11.29. 21:06)
Most hallgattam először a Whatever album számait és imádom mindet. heart.gif A Demivel közös is jó lett, de a Honestly, Whatever és a Downtown Girl a kedvenceim.

Az én kedvenc számaim az új albumról a Honestly, a The Only One, Forever Unstopable, a Beautiful Freaks és a Why Don't You Love Me. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: touchthesky
2011. december 04. 12:00 #197
Niksss
Niksss
új tag
 
Státusz~Say 'provoking' again. Your mouth looks provocative when you do.~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 164791
Offline offline
Nha ide most találtam fel smileeee.gif Egyszerűen obsessed lettem a srácoktól és a zenéjüktől. Kedvenc dal a Never have I ever, Problematique és Honesty biggrin.gif Egyébként van egy Ryan-es ficem, ha érdekel valakit, tehetek fel részleteket =) <3
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. december 15. 20:29 #198
- törölt felhasználó -    
Idézet (Niksss @ 2011.12.04. 12:00)
Nha ide most találtam fel smileeee.gif Egyszerűen obsessed lettem a srácoktól és a zenéjüktől. Kedvenc dal a Never have I ever, Problematique és Honesty biggrin.gif Egyébként van egy Ryan-es ficem, ha érdekel valakit, tehetek fel részleteket =) <3

Örülünk, hogy csatlakoztál, engem kifejezetten érdekelne az a Ryanes fic. smileeee.gif Szívesen látnék részleteket belőle. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. december 16. 20:53 #199
Niksss
Niksss
új tag
 
Státusz~Say 'provoking' again. Your mouth looks provocative when you do.~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 164791
Offline offline
Szóval... még csak részletek vannak meg belőle, de a történet arról szól, hogy Jess, a new yorki stylist lány elkeveredik a munkahelyén és véletlenül a barátnője helyére osztják be, aki ugyanis sminkes az egyik díjátadón, ahol fellép a HCR. Egyéjszakás kalandba keveredik Ryannel, majd többször találkozgatnak, mire kiderül h a lány állást kapott a srácok turnéján. Így együtt indulnak neki (+ Jess barátnője, aki majd össze fog jönni Iannel). Jess és Ryan folyamatosan veszekednek, mindketten szeretik a másikat, de túl makacsak beismerni. Ez a részlet egy Las Vegasi koncert utánról származik, amikor főhőseink kicsit felöntöttek a garatra és olyat csináltak, ami hatással lesz a későbbi életük minden pillanatára...

… - Gyere már! – mondta és kinyújtotta a kezét felém.
- Megyeek – húztam el a szót és levettem a magassarkúmat. – Lehet picit sokat ittunk – vihogtam.
- Ugyan! – legyintett és magához húzott egy csókra. Józanul biztosan teljesen máshogy kezelem a helyzetet, de így, totál részegen visszacsókoltam.
- Na haladjunk, Mrs Ryan Keith Follese akarok lenni – vigyorogtam az arcába, ő pedig röhögött. Las Vegasban vagyunk, két perc alatt elintézhetjük, hogy férj és feleség legyünk…
… - A rám ruházott hatalomnál fogva… - kezdte az angyalkának öltözött dagi „pap”.
- Haladj mááár – nyávogott Ryan, mire a papa, kihagyta a beszéd felét.
- Bemutatom Mr és Mrs Ryan Follese-t – legyintett és aláíratta velünk a papírokat. Haha! Jessica Marie Follese! Hogy ez milyen jól hangzik!
- A feleségem vagy – emelt magasra Ryan és megpörgetett.
- Ahhan – vigyorogtam és csókot nyomtam az szájára. Férj és feleség vagyunk… hű! …
… A fejem hasogatott és nem akartam kinyitni a szemem, mert tudtam, hogy csak idegesítő napfény fogadna. Végül csillió pislogás közepette kinyitottam a szemem. A nap égette a retinámat mégsem ez zavart a legjobban. Ismerős, tetovált karok szorítottak egy kitetovált mellkashoz. NE!
Ryan felébredt a mocorgásomra és fáradtan nyitogatta a szemeit. Még mindig tökéletesen édesek voltak a csokiszínű szemek.
Fogalmam sem volt, hogy miért aludtunk együtt, de még arról sem, hogy hogy kerülök a szobájába. Aztán ráeszméltem, hogy meztelenek vagyunk. Basszus!
- Mi a fene történt itt? – morogtam cseppet sem barátságosan. A fene egye meg, hogy minden gyengébb pillanatomban Ryan karjaiban kötök ki.
- Fogalmam sincs, de igazán kimászhatnál az ágyamból – morogta, de a kezei még mindig a fenekemen voltak.
- Akkor talán engedj el – sziszegtem az arcába. Mire vigyorogva visszahúzta a kezeit. Ez gonosz vigyor volt.
Felálltam az ágyból, összeszedtem a ruháim és felvettem a fehérneműm.
- Hogy kerültem ide? – mérgelődtem és kisétáltam a nappaliba. Ian vigyorogva feküdt a kanapén és meccset nézett.
- Látom mégse haltatok meg alkoholmérgezésbe. Jól kiütöttétek tegnap magatokat – címezte nekem és az engem követő, egy szál alsóban feszítő Ryannek.
- Fogd be és inkább meséld el mi volt tegnap a koncert után – morogta Ryan és öntött magának egy bögre kávét. Addig persze nem jutott el, hogy engem is megkínáljon, szóval fogtam, kivettem a kezéből a bögrét a beleittam.
- Hé! Ha akarsz csinálj magadnak – mordult rám.
- Látom megvan az első házastársi vitátok – vigyorgott Ian. Majdnem kiköptem a kávét: mi van?!
Értetlenül bámultunk rá, ezért körülírta.
- Gratulálok Mr és Mrs Follese, tegnap csatak részegen összeházasodtatok – vihogott és meg elejtettem a bögrét, aminek a szilánkjai a lábamba fúródtak. Nem érdekel a vérzés, se a fájdalom.
- Mi az, hogy összeházasodtunk?! – őrjöngtem, de addigra mindkét srác azzal volt elfoglalva, hogy mentőt hívjanak hozzám. Lenéztem a lábamra és nem láttam már csak egy merő vért. Na akkorra a fájdalom is elért…
1 felhasználónak tetszik: Galexa93
2011. december 16. 21:10 #200
- törölt felhasználó -    
Váó. Lehet én vagyok rendkívül perverz, de nekem az ilyen sztorik nagyon bejönnek. Tátott szájjal és mosolyogva olvastam végig az egészet. Elképesztően jó. Alig várom a folytatást. biggrin.gif
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok