Starity

Hot Chelle Rae

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 24. 18:15 #61
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.24. 18:02)
Én az állaton nevetek, nem Ian-en.  laugh.gif Most mondd azt, hogy nem vicces.  cool.gif

Hát mondjuk.. rolleyes.gif rohog.gif
Lehet hogy a kenguru (szerintem az, de ha nem szóljatok _nevet.gif ) ráindul Ianre. rohog.gif De nem adom neki,enyim. beee.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. augusztus 24. 18:28 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.24. 17:33)
Atyesz, gatyesz, én dőlök a nevetéstől! nevet2.gif 
Ez a videó meg ismételten nehéz idegzetűeknek ajánlott. Állítólag megnézte ezt a HCR.  laugh.gif Nem tudom, ők mit szóltak hozzá.  cool.gif

Ja, talán még Ryan twittelte is a vidit, ha nem ezt egy hasonlót biztos. Én az ilyeneket sosem nézem végig, mert én szégyellem magam. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Szösziii, thunderbird
2011. augusztus 24. 18:49 #63
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2011.08.24. 18:28)
Ja, talán még Ryan twittelte is a vidit, ha nem ezt egy hasonlót biztos. Én az ilyeneket sosem nézem végig, mert én szégyellem magam.  laugh.gif

Szerintem tök aranyos dolog tőlük, hogy megnézik az ilyen rajongói videókat. Nem sok világsztár teszi ezt meg. wub.gif wub.gif Amúgy Chord (Nash tesója) és Dzsémmi nagyon jó barátok. Állítólag a szabadidejükben nagyon sokat lógnak együtt. cool.gif Én is lógnék a társaságukban.
Írok egy kis szótárt. Szükség lesz rá. Remélem nem hagytam ki senkit sem. Nem hinném, hogy másról szó lett volna. laugh.gif
Nash - Nesh
Ian - Ien
Ryan - Rájen
Jamie - Dzsémmi (Direkt kettő m-mel van írva rohog.gif )
Chord - Khord
2011. augusztus 24. 18:51 #64
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.24. 18:49)
Szerintem tök aranyos dolog tőlük, hogy megnézik az ilyen rajongói videókat. Nem sok világsztár teszi ezt meg.  wub.gif  wub.gif Amúgy Chord (Nash tesója) és Dzsémmi nagyon jó barátok. Állítólag a szabadidejükben nagyon sokat lógnak együtt.  cool.gif Én is lógnék a társaságukban. 
Írok egy kis szótárt. Szükség lesz rá. Remélem nem hagytam ki senkit sem. Nem hinném, hogy másról szó lett volna.  laugh.gif 
Nash - Nesh
Ian - Ien
Ryan - Rájen
Jamie - Dzsémmi (Direkt kettő m-mel van írva  rohog.gif )
Chord - Khord


Hát Ian társaságában "lógnék". rolleyes.gif Nem is keveset. rohog.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 24. 18:57 #65
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Szösziii @ 2011.08.24. 18:51)
Hát Ian társaságában "lógnék". rolleyes.gif Nem is keveset.  rohog.gif  wub.gif

Én Nesh mellett eltöltenék egy napot, az biztos. Dzsémmi meg Miah008-at boldogítaná a humoraival. Ien téged szórakoztatna a cukiságával. Rájen Dancsynak adna divattippeket. (Bár nem hiszem, hogy Dancsynak szüksége lenne rá < air_kiss.gif Nem hízelgésnek szántam Dancsy OFF VÉGE > ) Nesh meg a közvetlenségével hódítana meg. wub.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Szösziii, thunderbird
2011. augusztus 24. 19:01 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.24. 18:57)
Én Nesh mellett eltöltenék egy napot, az biztos. Dzsémmi meg Miah008-at boldogítaná a humoraival. Ien téged szórakoztatna a cukiságával. Rájen Dancsynak adna divattippeket. (Bár nem hiszem, hogy Dancsynak szüksége lenne rá < air_kiss.gif Nem hízelgésnek szántam Dancsy OFF VÉGE > ) Nesh meg a közvetlenségével hódítana meg.  wub.gif  wub.gif

De jó is lenne. laugh.gif
Amúgy Dancsival,mint látjátok,el vagyunk jegyezve.(Nyugi nem egymással.Dancsy Réjennel,én meg Iennel.) rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. augusztus 24. 19:07 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szösziii @ 2011.08.24. 19:01)
De jó is lenne. laugh.gif 
Amúgy Dancsival,mint látjátok,el vagyunk jegyezve.(Nyugi nem egymással.Dancsy Réjennel,én meg Iennel.) rohog.gif


Ezen nevettem egyet. _nevet.gif _nevet.gif
Amúgy akkor ennyi erővel miért nem Ilyen? _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Szösziii, LittleVampire
2011. augusztus 24. 19:10 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.08.24. 19:07)
Ezen nevettem egyet. _nevet.gif  _nevet.gif 
Amúgy akkor ennyi erővel miért nem Ilyen? _nevet.gif

Ha nem írom oda,lehet hogy kicsit félreérthető,na. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 24. 20:28 #69
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Szösziii @ 2011.08.24. 19:10)
Ha nem írom oda,lehet hogy kicsit félreérthető,na. biggrin.gif

Most már velem is. Titulusnak nem fért ki, ezért státuszba írtam. biggrin.gif
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lpz1pmY0qQ1qezuqso1_500.png
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 24. 21:55 #70
- törölt felhasználó -    
Egyedül én nem mentem férjhez az elmúlt 2 napban? laugh.gif
Szerintem egyelőre maradok Benji Maddennél. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. augusztus 24. 23:30 #71
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.24. 20:28)
Most már velem is. Titulusnak nem fért ki, ezért státuszba írtam.  biggrin.gif

Halljam, hogy és hol kértek meg titeket a srácok? spiteful.gif laugh.gif

Jaj, ez a kép olyan aranyoos. happy.gif Rájenemnek kimondottan jól áll a bajusz. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 25. 18:08 #72
- törölt felhasználó -    
Ez aranyos kis videó. Mikor Ian és Ryan egymásra mutatnak váááhh. ♥ wub.gif


Ezt pedig miért nem hallottam eddig??? ohmy.gif Vááá de jó♥
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 25. 18:53 #73
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
S.O.S! Épp egy HCR fanficet írok, és kellene hozzá Nash életkora. Csak sajnos nem találok róla semmit. A saját vőlegényemről. blush.gif Aki tud, az segítsen, légyszíves.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 25. 18:55 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.25. 18:53)
S.O.S! Épp egy HCR fanficet írok, és kellene hozzá Nash életkora. Csak sajnos nem találok róla semmit. A saját vőlegényemről.  blush.gif Aki tud, az segítsen, légyszíves.

Nem vagyok benne biztos, mert egyedül Nash születési dátuma ismeretlen. Sokat kellett kutatnom ahhoz is, hogy a január 3-a meglegyen. Mindenesetre úgy tudom, hogy ő a legidősebb a bandából, ha jól tudom 25 éves. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 25. 18:59 #75
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2011.08.25. 18:55)
Nem vagyok benne biztos, mert egyedül Nash születési dátuma ismeretlen. Sokat kellett kutatnom ahhoz is, hogy a január 3-a meglegyen. Mindenesetre úgy tudom, hogy ő a legidősebb a bandából, ha jól tudom 25 éves.  smileeee.gif

air_kiss.gif Köszönöm. Akkor 25 éves lesz. beer.gif
2011. augusztus 25. 19:05 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2011.08.25. 18:08)
Ez aranyos kis videó. Mikor Ian és Ryan egymásra mutatnak váááhh. ♥ wub.gif

Most hallgattam csak, hogy az első vidi elején Dzsémmi számol. wub.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 25. 19:13 #77
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2011.08.25. 19:05)
Most hallgattam csak, hogy az első vidi elején Dzsémmi számol.  wub.gif  blush.gif

Valóban. Én nekem meg azon akadt meg a szemem, hogy Nesh milyen szépen énekli, hogy "la la la la la la..." laugh.gif Másoknak ezek apró kis dolgok, de nekünk fanatikusoknak... blush.gif
2011. augusztus 25. 19:17 #78
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.25. 19:13)
Valóban. Én nekem meg azon akadt meg a szemem, hogy Nesh milyen szépen énekli, hogy "la la la la la la..."  laugh.gif Másoknak ezek apró kis dolgok, de nekünk fanatikusoknak...  blush.gif

Meg Iannél a tipikus basszusgitáros mozgás. laugh.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 25. 22:37 #79
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Az első fanfic készen van!
1. Fejezet
Dina szemszögéből
- Miért kell olyan tökéletesnek lennie? – kérdeztem a egyik legjobb barátnőmtől, Nina Loundertől. – A szemei, Istenem megőrjítenek! – folytattam áradozásomat Nash Overstreetről. – Szája annyi…
- Fejezd már be, hallod! Elegem van Nash így, Nash úgy. 7 éve volt, fogd már föl, hogy vége, valószínűleg már el is felejtette, hogy a világon vagy. Ő már nem az a taknyos gyerek, akivel a középiskolában kavartál. – kezdte ingerülten mondani valóját Nina. – Térj már végre észhez, mert rád férne! Ne a múlton lovagolj, a jelenre koncentrálj! – Nina hirtelen megkönnyebbülten kifújta a száján a levegőt, és mosoly jelent meg gondterhelt arcán. – Beszéljünk valami vidámabb témáról; megvetted már azt szép kis bolerót, amit kinéztél a sarki butikban?
Pár szóval válaszoltam neki, majd elhagytam a Lounder családi házat. Mindig valamivel fel tud bosszantani, ami a legjobban dühít, hogy minden felett elsiklik. Legyen szó jelentéktelen, illetve életbevágó ügyletről. Persze, a szülei válása, a testvére és a nagymamája betegsége is rájátszhat a dolgokra, de egyet tudok, ő már nem az a régi mosolygós lány, aki 1-2 évvel ezelőtt volt.
A gondolatok össze-vissza cikáztak a fejemben, legtöbbször a gimis évek jutottak eszembe. Édes, keserves emlékek törtek fel bennem. Az első pillanat, amikor megláttam Nash-t. Mi voltunk a gimnázium nagymenői, megnyertük az álompár címet, az a sok buli amin együtt jelentünk meg. Nash bolond barátai, Jamie, Ian, Ryan. Már akkor is össze voltak nőve, nem ért senkit sem nagy meglepetés, mikor egy hatalmas bandává nőtték ki magukat. A múltban sokat hibáztam, de a legnagyobb az volt, hogy Nash-t elengedtem.
Lépteimet felgyorsítottam, és folytattam az utam hazafelé. Pár percen belül otthon kell lennem, ünnepi vacsorát főz édesanyám. Jelenleg 24 éves nő vagyok, a nevem Dina Witchbird. Hamarosan lediplomázom, találok egy fantasztikus állást, és élem az életem, ezek a nagy terveim. A családalapítás számomra még szóba sem jöhet. Azon az éjszakán, amikor megtudtam, hogy Nash elköltözik otthonról, akkor a szívem összetört. Nagy szerelem a miénk, vagyis csak volt a miénk. Ninának valószínűleg igaza volt, elfelejtett már engem, az meg a másik, hogy világsztár. Ő nem foglalkozna egy olyannal, mint én. Amúgy is tovább kell tennem magam, van egy férfi, aki vár rám. Ő nem más, mint Kevin. Sokszor felteszem magamban a kérdést; miért is vagyok vele egyáltalán, ha nem is szeretem? Erre mindig csak azt tudom mondani, hogy sajnálom. Kevin egy újgazdag család legidősebb gyermeke. Fényévekkel többet ér az egész famíliájánál. A mostani páromat mindenki csak kihasználta a pénzéért, ezért szerencsétlen alig bízik meg pár emberben. Ő is elkövetett egy hibát – belém szeretett. Annyira jó hozzám, nem lenne szívem elküldeni őt, mondván, hogy nem szeretlek. Az is benne van a pakliban, hogy időközben megszeretem.
-Otthon, édes otthon. – motyogtam magamban. Nem sokáig élvezhetem az itthoni légkört, holnap már megyek is vissza a kollégiumba Ninával, és még egyik kedves barátnőmmel. Erinnel. Az utóbbi időkben Erinnel voltam a legjobb viszonyban. Nina az utóbbi időkben bunkó volt hozzám, bármit mondtam neki. Ha a problémáimat akartam elmondani neki, hátat fordított. Ma is ez történt, de végül is igazat mondott. Erin viszont teljes ellentéte Ninának. Megértő, kedves, jó szándékú, mindezek mellett neki volt a legjámborabb lelke a világon. Elmondhattam neki mindent, ami a szívemet nyomta, csak úgy, mint Ninának évekkel ezelőtt. Megfogtam a kilincset, és kinyitottam az ajtót. Mikor már bent jártam a házban, hangosan köszöntem mindenkinek. - Jó estét, megjöttem! – Kevin tárt karokkal várt, majd hevesen megcsókolt. Nem tudtam mit tenni, viszonoztam gesztusát. A keze egyre lentebb haladt testemen, lassan már a fenekemet simogatta. - Elég! A szüleim is itt vannak, nem örülnének, ha ezt látnák!
- Oké, szívem igazad van. – mondta Kevin, láttam a szemeiben a lelombozottságot, bár próbálta megtartani a büszkeségét. Pár másodperccel később kaján mosoly ült arcára, és önelégülten folytatta. – Beszéltem apámmal, és számos örömhírrel szolgált. Elsősorban nála dolgozhatok, és ha nem vallok kudarcot, elég pénzt kereshetek, így ha lediplomáztál, elmehetünk az álomnyaralásunkra, amit oly sok ideje tervezünk. – egy puszit adott a homlokomra. Felvettem az álarcot, amit már 4 éve viselek, mosolyogtam, és mint mindig, hazudtam.
- Ennél boldogabb még sohasem voltam! – hogy hiteles legyen az „alakításom” Kevin nyakába ugrottam. - Franciaország kettesben, fenomenális élmény lesz!
Nash szemszögéből
- Egy, két, há és! – harsant fel Jamie hangja a háttérből.
- It’s been a really, really messed up week… - kezdte a Tonight Tonight című számunkat Ryan. Figyelnem kellett, 10-20 másodperc múlva nekem is bele kell énekelnem a számba, főleg, hogy gitároznom is kell..
- La la la la – kapcsolódtam be a többiek mellé. Ian a szokásos „gitár mozdulatait” felvette. Ez a banda szinte a családomat jelenti. A sok turnén melegedtünk össze igazán. Eddig olyanok voltunk, mint a jó barátok, de most már rég többről van szó. Számomra ők jelentik az igazi családot. Az anyám, az édesapám kibírhatatlanok voltak. Talán még most is azok. Több, mint 7 éve nem beszéltem velük, sem Dinával. Az a lány megőrjített annak idején. Annyira sajnálom, hogy el kellett hagynom őt, akár magammal is vihettem volna. Többször megfordult a fejemben, hogy felkutatom őt, ugyanis szereztem magamnak hírnevet, így bármit el tudok érni. Az öcsém, Chord hatására viszont mégsem tettem meg ezt a lépést.
Vége volt a számunknak, így hulla fáradtan beestünk az öltözőbe. Lezuhanyoztunk, és átöltöztünk tiszta ruhába. Külön kijáratunk volt, egy olyan helyen hagytuk el a helységet, ami szinte mindenki számára rejtett volt. Félreértés ne essék, nem vagyunk nagyképűek. Egyszerűen csak fáradtak. Nem tartjuk magunkat nagyra, a rajongóinkat is szeretjük, de néha a fáradság legyőzi az embert. A turnébuszunk fele indultunk, amikor négy lány meglátott minket. Fehér pólóban voltak. Autógrammot szerettek volna tőlünk kérni, így adtunk nekik. Semmiképpen sem akartunk velük bunkók lenni, ezért kedvesen írtuk alá a papírjaikat. Az akcentusuk alapján Magyarországról származhattak. Mind a négy lány fehér szerelésben volt. Mindegyikük fején baseball sapka virított. Volt rajtuk egy név is. Név? Tippem szerint nicknevek lehettek. Nagyon aranyosak voltak.
- Szia Ryan! Kaphatok egy autógrammot? – kérdezte a gyönyörű lány, aki a thunderbird nevet viselte baseball sapkáján.
- Persze, hogyne. – Válaszolta Ryan. Ryan nyilván zavarba jött a lány szemeitől. Meseszép volt a lány. Majd készítettek egy képet is.
- Szia Ian! Annyira jó a hajad! Készítünk egy képet, és aláírást is kaphatok? – kérdezte a szép arcú, Szösziii nevű leányzó. Természetes igenleges volt a válasz.

-Szia Jamie! Annyira jó volt a koncert! Annyira jól mondtad az elején, hogy egy, két, há és! Te vagy a legjobb a bandából! – mondta a Miah008 nevű leányzó. Ő is gyönyörű volt.
- Köszi. Aláírást vagy fotót? Vagy mindkettőt? – mosolyodott el Jamie.
- Természetesen mindkettőt. – válaszolta a leányzó.
Hozzám egy LittleVampire nevű lány jött oda. Nagyon aranyos volt. Szerintem nagyon szép szemei voltak.
- Szia Nash! Istenem, ez volt az álmom! Végre találkozhattam veled! – Hirtelen megölelt. Szinte meghatódtam, de ezt nem adtam a tudtára.
- Köszi, nagyon aranyos vagy. – válaszoltam. Rögtön adtam neki egy aláírást és egy fotót is készítettünk. Békésen elmentek, mi meg nyugodtan felszálltunk a buszra.
Így telt egy világsztár minden napja. Rajongók, turnék, utazás, pénz, hírnév. De mind ez semmit sem ér, ha nincs mellettünk a szeretett személy. Dina….
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. augusztus 26. 08:43 #80
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.25. 22:37)
Az első fanfic készen van!

Á, nagyon jó lett gratulálok hozzá. A legjobb, hogy sok olyan dolgot felhasználtál benne, amiről itt beszélgettünk.
Dzsémmit milyen kis zavarban lévőnek ábrázoltad. wub.gif
Várom a folytatást. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok