Starity

Érkezik L. J. Smith új sikersorozata

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 21. 09:24 #61
- törölt felhasználó -    
egy újabb könyv amit el kell olvasnom rolleyes.gif
2011. szeptember 21. 09:40 #62
LenaLia21
LenaLia21
visszatérő vendég
 
Státusz♥Stell, énis ♥SZERETLEK♥..csak úgy..♥Ritaa töri órán...♥:D♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.08.22.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 38
Azonosító: 158991
Offline offline
már tetszik! ;D elolvasom..mindenképp! <3
2011. szeptember 21. 09:41 #63
LenaLia21
LenaLia21
visszatérő vendég
 
Státusz♥Stell, énis ♥SZERETLEK♥..csak úgy..♥Ritaa töri órán...♥:D♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.08.22.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 38
Azonosító: 158991
Offline offline
ez hány részes lesz? tudja valaki? mert, ha nagyon sok az nemjóbiggrin.gif...nem fogom tudni megvenni az öszes részt..
2011. szeptember 21. 10:16 #64
- törölt felhasználó -    
Britt Robertson heart.gif biztos szuper lesz! Majd elolvasom smileeee.gif
2011. szeptember 21. 11:14 #65
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A sorozat már most tetszik,és olvasni is szeretek,szóval tuti megveszem majd. wink.gif
2011. szeptember 21. 15:04 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.09.20. 17:35)
Nekem egy problémám van. Érdekes módon, amíg nem volt TVD sorozat, addig a kutya sem olvasta el a regényeket. Itt valaki írta, hogy a TVD könyv nem jött be neki. Ha valószínűleg először találkozol a könyvvel és utána a sorozattal, akkor fordítva gondolnád. Habár a True blood esetében nem igaz, mert a sorozat nekem mondjuk jobban tetszik, mint a könyv, mivel több a szereplő, több a cselekmény szál, ezáltal izgalmasabb. A TVD nem rossz, de nem akkora szám, hogy én még egyszer ledaráljam. Habár valószínűleg belenézek ebbe a sorozatba, de csak kizárólag Brittany miatt, hiszen nálam a Life Unexpected nagyon nagy kedvenc még mindig annak ellenére, hogy lefutott már és elkaszálták. Egyébként szerintem ez az egész is ugyanolyan divatmaszlag lesz, mint a TVD vagy a tvájlájt, bár az utóbbi hála a jó Istennek, nagyjából lecsengett. Most mindenki a TVD-ért van oda, és nem tudom, hogy miért, mert láttam már sokkal jobb vámpírsorozatot is, és itt nem feltétlenül a True bloodra gondolok, de a legmagasabb színvonalat szerintem mégis csak az hozza mostanában. Mindenesetre számomra az egész olyan erőltetett sorozatnak tűnik, hogy "Ugyan kaszáljunk minél több pénzt!". Kezd herótom lenni a természetfeletti dolgoktól, pedig én imádtam mindig is ezeket, de már annyira rá vannak állva, hogy a könyökömön jönnek ki a vámpíros, boszis történetek. Egy igazi boszi sorozat van gyerekek, és az a Charmed. Nehogy már egy ilyen divatsallang letaszítson a trónról egy olyan sorozatot, mint ami anno a Charmed volt gyerekek. De ahogy olvasom, az a legszomorúbb, hogy a könyvet senki sem olvasta, csak a pilot alapján mondja, hogy imádja. Szerintem először olvassátok el! Nagyobb élményt nyújt, mint hetente 45 perc.

Én tényleg nem kötözködni akarok, meg nem is személyeskedni, de ha eddig nem néztél bele, honnan tudod hogy 'ugyan olyan divatsallang lesz mint a TVD'? blush.gif Biztos lehetsz abban, hogy utálom az ilyen természetfeletti dolgokat - főleg amit te is említettél -, mert már mindenhol orrba szájba ezeket nyomatják, de Phoebe miatt muszáj volt belekezdenem, még ha vonakodva is, de meg kell mondjam nem lesz ez olyan rossz. A látványvilág gyönyörű, a történet is izgalmas - habár a pilot nem nyújtott valami nagy élvezetet, mivel abból a 7 fajta előzetesből, szinte tudtam mindig hogy mi fog történni -, de mégis úgy gondolom, hogy a színészek és a sztori is megállja a helyét és tiszta szívemből örülnék neki, ha hoznák azt a színvonalat, amire azt tudom, még én is mondani, hogy 'oké, ezért megérte belekezdeni'.
Ja és ha a tvájlájtról is szó esett... még ne hamarkodd el a kijelentésed jön a 4(?) rész... rohog.gif
2011. szeptember 21. 15:06 #67
- törölt felhasználó -    
Véletlenül kétszer küldtem el a hozzászólást. Bocsi. rohog.gif
2011. szeptember 21. 15:08 #68
berniii
berniii
 
Státuszhttp://megalkuvooptimista.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.23.
Hozzászólás: 844
Csatolások: 0
Azonosító: 151631
Offline offline
úúúú már nagyon vááárom
2011. szeptember 21. 15:27 #69
lokiscsaj
lokiscsaj
visszatérő vendég
 
StátuszElőbb tanulj meg HELYESEN írni, utána majd teheted az agyad másoknak!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.07.
Hozzászólás: 491
Csatolások: 2
Azonosító: 95317
Offline offline
előzőhéten volt az első rész Amerikában, és nekem nagyon tetszett... szóval szívesen olvasnám a könyvet is. a könyvek legtöbbször mindig jobbak mint a filmek-sorozatok, szóval ez a könyv is csak jó lehet. biggrin.gif én már várom ((: úgy ahogy a péntek reggelt is wink.gif új rész biggrin.gif
2011. szeptember 21. 15:28 #70
- törölt felhasználó -    
Hát engem valahogy nem győzött meg az első rész csakis Gale miatt nézem a történet gyenge és a szereplők hiteltelenek kivéve Gale neki nagyon jó szerepe van imádom azokat a jeleneteket amikor gyilkolászik meg megkínoz pár embert blush.gif
2011. szeptember 21. 15:28 #71
Flower21
Flower21
♥ Books&Movies ♥
 
Státusz♥ Sunshine ♥ Books ♥ Loki ♥ BTS ♥ Sherlock ♥ Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 0
Azonosító: 151172
Offline offline
szerintem nézni fogom, felkeltette az érdeklődésemet smileeee.gif
2011. szeptember 21. 15:44 #72
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Nekem nagyon tetszett az első rész, de nem hiszem, hogy el fogom olvasni a könyvet...
2011. szeptember 21. 15:44 #73
Heni18
Heni18
 
StátuszYou are and always have been my dream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.16.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 63
Azonosító: 133350
Offline offline
elég jónak hangzik
2011. szeptember 21. 15:54 #74
- törölt felhasználó -    
Váá várom a könyvet is mert az első rész alapbán megszerettem.
2011. szeptember 21. 15:59 #75
Doory
Doory
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.19.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 174
Azonosító: 160874
Offline offline
Ez már előre tetszik biggrin.gifD legalább lesz mit olvasnom wink.gif
2011. szeptember 21. 18:48 #76
x-Hera-x
x-Hera-x
visszatérő vendég
 
Státusztheenchoice awards-on Robert Downey Jr.-ra szavazzatok ha tudtok♥mertmegérdemli
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.27.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 5
Azonosító: 154015
Offline offline
nem azért mondom de mostanába csak sorozat vámpírokról és boszorkányokrol vagy vérfarkasokról szólhat ... és a tipikus alapsztori beleszeret egy rejtélyes srácba ... nem azért mondom de nincs az embereknek fantáziájuk még ez az erdős környezet is a tipikus ... egyébként én is imádom a vámíros boszis farkasos filmeket könyveket de ez már az alap h ilyen filmek vannak
2011. szeptember 21. 19:20 #77
Lilly98
Lilly98
Unicorn♥
 
StátuszWake me up, when September ends
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.11.22.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 643
Azonosító: 139329
Offline offline
erre nagyon kíváncsi vagyok
2011. szeptember 21. 19:57 #78
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (LenaLia21 @ 2011.09.21. 09:41)
ez hány részes lesz? tudja valaki? mert, ha nagyon sok az nemjóbiggrin.gif...nem fogom tudni megvenni az öszes részt..

A The Secret Circle Trilógia, így nem kell aggódni, hogy túl hosszú. wink.gif
Nekem volt szerencsém angolul az első könyvet olvasni és nem rossz. Persze a sorozatnak annyira nem sok köze lesz hozzá, de azért érdemes elolvasni. Magyarul is elolvasom majd. Én megmondom őszintén először Thomas Dekker miatt figyeltem fel erre a sorozatra mert szerettem az eddigi filmjeit és sorozatát. Tudtam, hogy mire számíthatok tőle és nem csalódtam. Bárki bármit mond tehetséges a srác.
Hogy divat lenne? Meglehet. Hiszen miből nem akarnak pénzt kaszálni? Előszednek réges-régen elfelejtett könyveket és csinálnak belőlük filmet, sorozatot. Ez a módi és ez ellen nem lehet mit tenni. Vagy megnézi az ember vagy nem. Választási lehetőség mindig van.
Nálam az etalon boszis sorozat a Charmed marad. Imádtam és imádom a mai napig. biggrin.gif
2011. szeptember 21. 21:41 #79
- törölt felhasználó -    
Ez a sorozat nem azért lesz kasszasiker, mert egyedi vagy mert a könyv, ami alapján elkészítettek valami nagyon húdejó, hanem mert köze van a TVD-hez, meg mert természetfeletti és a CW adja.
Én szeretem a TVD-t (a sorozatot), szerintem izgalmas a cselekménye, bár egyes helyeken már eléggé túl van bonyolítva és erőltetve. Ettől függetlenül a kivitelezés tetszik, a színészkedés a mai maszlagokhoz képest elég jó. Ergó, nem mondanám, hogy nem szeretem, de azt sem, hogy felér mondjuk egy True Blood minőségű vámpírsorozathoz.
A könyveket inkább meg sem említeném, egyszerűen hányingerek. Nem is tudom, hogy belepillantsak-e egyáltalán ennek a Secret Circle-nek a könyv változatába. A sorozatot ettől függetlenül biztos lecsekkolom, bár már eléggé lerágott csont ez a "természetfeletti-dolgokkal-szerzünk-profitot" dolog.
2011. szeptember 22. 15:34 #80
psawyer3823
psawyer3823
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 158380
Offline offline
kivi leszek smileeee.gif am a TVD könyv változata nem olyan jó..nagyon elhúzzák, pedig erre ponta filmnél számítottam. na mindegy..éljenek a misztikus sztorik smileeee.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!