Starity

Tippek a kibírhatatlan szomszédok ellen

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 30. 10:21 #1
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1060
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Megkeserítik az életedet a kibírhatatlan szomszédok? Lassan már az idegösszeomlás szélén jársz? Adunk néhány tippet, mit tehetsz, ha a „kedves” szomszéd nem ért a szóból..
A teljes cikkhez kattints ide!
2011. szeptember 30. 10:22 #2
- törölt felhasználó -    
Nekem csak a szomszéd kutyáival van bajom, szerencsére nem panelban élek, de a környéken az összes kutya csaholni kezd este 10 után:\
2011. szeptember 30. 10:36 #3
- törölt felhasználó -    
És mi van akkor, ha én vagyok az idegesítő szomszéd, aki folyton a zenét bömbölteti? rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Glamster, evelin0623, Rekahhh, rachella
2011. szeptember 30. 10:37 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.09.30. 10:36)
És mi van akkor, ha én vagyok az idegesítő szomszéd, aki folyton a zenét bömbölteti? rohog.gif

Akkor bajban leszel, ha a szomszédaid közül valaki olvassa ezt a cikket xD
4 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Glamster, evelin0623, Rekahhh
2011. szeptember 30. 11:00 #5
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1060
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.09.30. 10:36)
És mi van akkor, ha én vagyok az idegesítő szomszéd, aki folyton a zenét bömbölteti? rohog.gif

Netalántán te laksz fölöttem? biggrin.gif
Nagy dühömben írtam össze a módszereket és írtam belőle cikket, még egy hete, azt hittem dől, nem fogadják el, de örülök, mert így talán másoknak is segíthetek wink.gif
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
2011. szeptember 30. 11:13 #6
Naffy
Naffy
visszatérő vendég
 
StátuszTanár:Órát szeretnék artani! Diák:Levegyem a falról?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 161067
Offline offline
Bár nekem nincs ezekre (még) szükségem, de ha kell használni fogom! xD tongue.gif
2011. szeptember 30. 11:34 #7
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
És a pletykás szomszéddal mit lehet kezdeni? Aki folyton azt lesi, mit csinálsz, meg kivel? rolleyes.gif

Nekünk van egy olyan szomszédunk, akit anno a barátnője késsel fenyegetett. Hozzánk rohant át kihívni a rendőrséget. Hát, érdekes egy eset volt...

Amúgy minket általában az szokott zavarni, hogy ugat a kutya, trappolás van, illetve olykor eláztatnak a felső szomszédok. dry.gif

A szomszéd házban meg lakik egy család, akitől gyakran áthallatszódnak a veszekedések. Például az asszonyka gyakran szidalmazza a férjét, hogy hát... Sosem áll semmi, aminek kellene... rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, evelin0623, Rekahhh, rachella
2011. szeptember 30. 11:41 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (evelin0623)
Netalántán te laksz fölöttem? biggrin.gif

Lehetséges. rohog.gif Mindenesetre az összes szomszédomnak, aki ne adj' isten, olvassa ezt a cikket: elnézést a hangos zenéért és a kiabálásért. rohog.gif Az egész társasházban egyértelműen az én családom a leghangosabb. Szerencsére eddig nem érkezett panasz. tongue.gif
Egyébként tudom, milyen idegesítő tud lenni, főleg éjjel, mamámnál pl. a fölötte lakó 11-kor szokott feltakarítani a tili-tolijával. blink.gif
2011. szeptember 30. 11:59 #9
Flower21
Flower21
♥ Books&Movies ♥
 
Státusz♥ Sunshine ♥ Books ♥ Loki ♥ BTS ♥ Sherlock ♥ Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 0
Azonosító: 151172
Offline offline
szerencsére kertes házban élünk, így nem olyan nagy gond, ha hangosabb a zene a kelleténél
2011. szeptember 30. 12:05 #10
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Hááá...nálunk inkább olyan van, h a szomszéd srác fát vág, és a hugom ezen annyira kiakad, h már komolyan kezdek aggódni az értelmi képességeit illetően...Alig hallani, de komolyan! Néha bolhából csinálnak elefántot, pl ez is iyen.
2011. szeptember 30. 12:38 #11
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
az én közelemben csak lusta idős nénik vannak...na jó, esetleg egy két 8éves gyerek..meg pár utcával arrébb már vannak tinik. De elég uncsi, és persze kiborító szomszédaink vannak
2011. szeptember 30. 13:01 #12
Lily17
Lily17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 0
Azonosító: 125001
Offline offline
Hát nekünk szerencsére csendes szomszédaink vannak,bár időnként nagyon zavarnak a földszinten lakó "románok" ugyanis hangosan hallgatják a zenét az udvarban és ordítozni is szoktak:///am régebben meg egy opera énekesnő hangját hallottam folyton xD,de az kevésbé idegesített mint ezek...
2011. szeptember 30. 13:44 #13
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1060
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.30. 11:34)
És a pletykás szomszéddal mit lehet kezdeni? Aki folyton azt lesi, mit csinálsz, meg kivel? rolleyes.gif

Nekünk van egy olyan szomszédunk, akit anno a barátnője késsel fenyegetett. Hozzánk rohant át kihívni a rendőrséget. Hát, érdekes egy eset volt...

Amúgy minket általában az szokott zavarni, hogy ugat a kutya, trappolás van, illetve olykor eláztatnak a felső szomszédok. dry.gif

A szomszéd házban meg lakik egy család, akitől gyakran áthallatszódnak a veszekedések. Például az asszonyka gyakran szidalmazza a férjét, hogy hát... Sosem áll semmi, aminek kellene... rohog.gif

Hát vannak egy értelmes fazonok nálad úgy hiszem rohog.gif A pletyka nálunk is megy, csak inkább a fiatalabbaktól (20-30 évesektől, vagy netalántán néha 40-50-től is), meg már tervezgetjük egy fél éve ideköltözött lakó megverését biggrin.gif Kibírhatatlan egy felsőszomszéd és ezt a többiek is hallják...
Idézet
a fölötte lakó 11-kor szokott feltakarítani a tili-tolijával.

Ez most komoly? ohmy.gif Nem ér rá egész nap? Kiborító egy emberek vannak...
Amúgy az előbb említett felsőszomszéd, a múlt előtti éjszaka, kezdett el éjjeli 3-kor ordítozni a gyerekkel blink.gif Meg úgy bevágta az ajtót szokásosan, hogy fölébredtem. Az a baj, hogy most élné az életét 24 évesen, csak 18 évesen felcsinálta valami gazdag fickó, akinek az anyjáé a lakás fölöttünk. A csajt meg eltartják és azt hiszi mindent megtehet:olyan nagyra tartja magát, mert becsöppent a pénzes családba! reklamalo.gif Na nem is untatom itt az olvasókat, de mondjuk a dédpapám is ebben a házban lakik, reggel hatkor már a lépcsőházban ordítozik és boldog boldogatalannak bókol az utcán, az ablakból blink.gif Szóval nálunk is igen érdekesek laknak... Mondjuk alattam sem szívesen laknák blush.gif
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
2011. szeptember 30. 14:01 #14
- törölt felhasználó -    
Hál'Istennek mi kertesházban lakunk, a szomszédok meg aránylag kibírhatóak. smileeee.gif
2011. szeptember 30. 14:07 #15
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Mi is kertesházban lakunk csak az a baj hogy a szomszédunk őrült dry.gif
2011. szeptember 30. 15:09 #16
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
nekünk is van pár értelmes kedves szomszéd :/
2011. szeptember 30. 15:10 #17
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Nekem kicsit bonyolultabb a helyzet, egy telken van több ház és nem annyira rosszak a szomszédok de vannak rohadt idegesítő dolgaik. Például nem tudnak normálisan beálni a kocsival, sosem hozzák be a kukákat, és a legidegesítőbb amikor szombat reggel 8-kor egy 3 és egy 5 éves gyerek virnyogására kelek. Énekelnek, ordibálnak és egész nyáron ezt kellett hallgatnom. Reggelente annyira beszoktam dühödni emiatt, hogy gyakran már komolyan csak egy cérna választ el tőle, hogy ne orditsak le valami szépet, aztán délután meg már látom mennyire gáz lenne ha megcsinálnám. Olyankor csak jó hangosan káromkodni szoktam(azt azért remélem nem hallják, bár nem lenne rossz blush.gif ) és annál is hangosabban becsapom az ablakot.
A másik meg a szembeszomszéd. Nemtudom, hogy a néninek természetes dolog-e az, hogy a kapu elött áll és nézelödik, de roppant idegesítő.
2011. szeptember 30. 16:07 #18
19én96
19én96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.22.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 112860
Offline offline
Mi társasházban lakunk, és 2 lépcsőház van egymás mellett, és nekünk volt szerencsénk kifogni egy olyan vénasszonyt, aki (természetesen egy másik lépcsőházban lakik, és az egyik háló mellett)hajnali kettőig ordíttatja hangosan a jó kis tévéjét, de olyan szinten, hogy minden szót lehet érteni. Le lett hangszigetelve a szoba nem kis összegért, és most még hangosabban hallgatja. Már mentünk át hozzá éjfélkor, hogy maradjon csöndben legyen szíves, de vajon használt valamit? Nem. Meg éjszakánkét csak akkor tudja lehalkítani, mikor teljes erőnkből 10 percig dörömbölünk a falon. -.-" A fölöttünk lakónak rohad a lába, és így az egész lépcsőházban olyan szag van, mintha meghalt volna valaki....(a pasasnak nincs fürdőszobája), és hajnali 3-kor hallom, hogy ugrál ohmy.gif
Aztán van a földszinti lakó, aki egész nap az ablakban ül, vagy kihajolgat, és beszól, ha valami nem tetszik neki (pl: én nézem meg a postát és nem a szüleim).
Eléggé idegesítőek, csak nem igazán használ semmi...sad.gif
1 felhasználónak tetszik: rachella
2011. szeptember 30. 16:18 #19
nettilina
nettilina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.30.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 161409
Offline offline
pfúh! szt naon jók a tipppek, de remélem, hogy eddig senkinek sem fog elfajulni a dolog!
thumbsup.gif
2011. szeptember 30. 17:05 #20
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1060
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Ezt nem hiszem el (bocsi, hogy megint írok, de nem tudom ezt hova tudnám leírni)! A szomszéd lépcsőházban, újítják fel a lakást, mér vagy egy hónapja, és most péntek délután, amikor mindenki itthon van, fúrnak faragnak, kopácsolnak, de úgy, hogy víszhangzik az utca (jó hosszú egy utca a mienk)! Az erkélyükről száll, ki a füst a föllöttük lakóhoz! Már mindenki megőrül az utcában...
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!