Starity

Ke$ha a szájába tetováltatott

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 09. 19:26 #41
flox87
flox87
Kém
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.27.
Hozzászólás: 1512
Csatolások: 19
Azonosító: 128211
Offline offline
ez már beteges, ő döntése
2011. november 09. 19:27 #42
- törölt felhasználó -    
gondolom egy kicsit fájhatott...!smileeee.gif)
2011. november 09. 19:28 #43
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4622
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
aztaaaaaaaaaaaaaaa.......:|
ez nagyon boloooooond :| ♥
2011. november 09. 19:29 #44
- törölt felhasználó -    
Csakhogy tisztázzunk pár dolgot. smileeee.gif
1. Az ajaktetoválások nem fájnak. Persze minden tetoválás fájdalommértéke emberfüggő, de soha, soha nem találkoztam még olyan emberrel, akinek fájt volna az ajaktetoválás. Egyáltalán.
2. Egy idő után ki fog kopni, elég nyilvánvaló okok miatt, szóval nem kell "pánikba esni".
3. Nyilván azért nem szép - néhány szempont szerint - mert a szája belsejére van varrva, emberek! Nem tudom, észrevettétek-e, de ott nem éppen a legsimább a bőr.
4. Miért zavar itt mindenkit annyira, hogy ezt tetováltatta magára? Igen, persze, felszínes és provokatív meg minden, de nem vágom, miért probléma az, hogy a szája belsejére varratott valamit? Ha még a homloka közepére csináltatott volna egy f*szt, akkor még meg is érteném, de így... unsure.gif
És mindezt egyáltalán nem azért mondom, hogy Ke$hát védjem - nem is kedvelem már, mint zenészt -, hanem mert nevetséges, amit itt egyes hozzászólásokban látok. mellow.gif
2011. november 09. 19:30 #45
Mary Alice Brandon
Mary Alice Brandon
 
StátuszElisabeth <33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.27.
Hozzászólás: 1006
Csatolások: 45
Azonosító: 137286
Offline offline
OMG ez a csaj tiszta lökött
2011. november 09. 19:32 #46
- törölt felhasználó -    
OMG! biggrin.gif szerintem amúgy nem rossz biggrin.gif
2011. november 09. 19:35 #47
Petrah
Petrah
visszatérő vendég
 
StátuszGoodbye Summer,Hello School :l
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 352
Csatolások: 0
Azonosító: 143583
Offline offline
ehh hát őőő...én nem csinálnám...de hát ő élete...szal...mondjuk ez most olyan mintha alkoholfilctoloznál a szádba o__o" nah jó mégsem olyan:$$ dee...nah szal értitek?! XD
2011. november 09. 19:36 #48
Szeszii
Szeszii
új tag
 
Státusz~Come to the dark side, we have cookies.:]]
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.10.16.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 162214
Offline offline
num1Kolosszus ,adom..
2011. november 09. 19:49 #49
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12494
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Online online
amilyen ribi, hamar le fog kopni onnan rofl.gif
2 felhasználónak tetszik: Holly Keller, rachella
2011. november 09. 19:50 #50
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
na ez azért már sok!!!!!!
2011. november 09. 19:51 #51
- törölt felhasználó -    
Nem értem egyesek felháborodását mellow.gif
Ha neki tetszik akkor rendben van wink.gif Szerintem nem is nagy cucc.
2011. november 09. 19:52 #52
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
Szerintem tök jó, bár én nem csináltatnék ilyet, és ha igen, akkor is vmi mást. biggrin.gif Amúgy nem tudom elhiggyem-e, hogy a képen tényleg ő van. Az orra egyáltalán nem ilyen, meg nekem az is fura, hogy rövid, rózsaszín körme van. De ha a twitteren tette közzé, akkor biztos ő. Na mind1...
2011. november 09. 19:54 #53
- törölt felhasználó -    
EZ nekem egy kicsit furcsa de ameddig nekem nem fáj addig nem érdekel biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2011. november 09. 19:54 #54
Patricia33
Patricia33
visszatérő vendég
 
Státusz~ "La vida es como una caja de bombones, nunca sabes lo que hay fuera de él." ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.16.
Hozzászólás: 366
Csatolások: 1
Azonosító: 162171
Offline offline
durva
No comment........
2011. november 09. 19:55 #55
lollipop13
lollipop13
visszatérő vendég
 
StátuszVampire Diaries<3....Damon<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.20.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 4
Azonosító: 162366
Offline offline
kicsit hulyeseg..inkabb nagyon
de a szoveg jo:D
2011. november 09. 19:58 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.11.09. 19:29)
Csakhogy tisztázzunk pár dolgot. smileeee.gif
1. Az ajaktetoválások nem fájnak. Persze minden tetoválás fájdalommértéke emberfüggő, de soha, soha nem találkoztam még olyan emberrel, akinek fájt volna az ajaktetoválás. Egyáltalán.
2. Egy idő után ki fog kopni, elég nyilvánvaló okok miatt, szóval nem kell "pánikba esni".
3. Nyilván azért nem szép - néhány szempont szerint - mert a szája belsejére van varrva, emberek! Nem tudom, észrevettétek-e, de ott nem éppen a legsimább a bőr.
4. Miért zavar itt mindenkit annyira, hogy ezt tetováltatta magára? Igen, persze, felszínes és provokatív meg minden, de nem vágom, miért probléma az, hogy a szája belsejére varratott valamit? Ha még a homloka közepére csináltatott volna egy f*szt, akkor még meg is érteném, de így... unsure.gif
És mindezt egyáltalán nem azért mondom, hogy Ke$hát védjem - nem is kedvelem már, mint zenészt -, hanem mert nevetséges, amit itt egyes hozzászólásokban látok. mellow.gif

Nem azért, a közelemben sosem voltak olyan emberek, akik a szájukba tetováltattak. Szépek a tetkók meg minden, de szerintem nem százas az se, aki a szájába tetovál, de hát mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit és hová tetováltat illetve szúrat. De lennének cáfolataim viszont, ha nem baj, mert nem igazán értek egyet veled.

1. Az ajaktetoválás nem fáj? Hát nem tudom. Én múltkor véletlenül szétharaptam a számat és úgy fájt napokig, mint a fene. Ráadásul csak úgy megjegyzem az egyik szexuális erogén zóna az ajkak, ugyanis telis-tele van idegvégződésekkel. Úgyhogy ne haragudj, de azt nem tudom elhinni, hogy az ajak tetoválás nem fáj. Magam is tapasztaltam, haraptam már szét az ajkaimat is és belül a számat is, és nekem pokolian fájt. Persze az én fájdalom küszöböm nagyon alacsonyan van, ezt mondjuk úgy mondom.

2. Egy idő után, ahogyan észrevettem, ki kopnak a tetkók. Nekem ugyan még nincsen, de az egyik ismerősöm miután megcsináltatta nem sokkal rá, ment újra üttetni, mert kikopott a bőréből, és megjegyzem a lapockájára csináltatta az adott mintát.

3. Kérem szépen, az ott nem bőr igazándiból, hanem nyálkahártya. Az orrod belseje, a szád és kívül még az ajkaid is tulajdonképpen nyálkahártya, ami könnyen sérül. Egyszerűen azért csúnya, mert nem bőrre van tetoválva, hanem egy olyan dologra, amire nem is nagyon lehet tetkót csináltatni. Ha végig simítod a nyelveddel azt a részt, ahol Kesha újabb szerzeménye található, akkor normális esetben egy sima, de vékony bőrfelületet érzel, ami megint csak tele van milliónyi kapillárissal és idegvégződéssel.

4. Talán azért, mert nem éppen a legnormálisabb dolog. Még az is elviselhetőbb lett volna, ha a szeméremdombjára tetováltat valamit, de szerintem kifejezetten visszataszító ez a tetkó. Valószínűleg feltűnési viszketettsége van ennek a hölgynek is, szóval nem lepődtem meg ezen. És, hogy őszinte legyek, nem nagyon látok különbséget egy f*sz (csak, hogy a te szavaiddal éljek) és egy "Sz*pjad!" felirat között. Mind a kettő az adott illető primitívségére és intelligencia hiányára utal. Én nagyon szeretem a vad dolgokat, a tetkókat meg főleg, de ez már gusztustalan szerintem is. Egyébként már hozzá szokhattál, nem?XD Mindenki teszi az agyát, mint mindig. Csak a szokásos. De ez mondjuk kifejezetten undorító véleményem szerint.
1 felhasználónak tetszik: prézli
2011. november 09. 19:58 #57
- törölt felhasználó -    
Hát...szerintem ez nagyon fölösleges. Minek oda tetoválás?
2011. november 09. 19:58 #58
Spongya
Spongya
hodor
 
Státuszha tested fázik, lelkem rád adom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 2273
Csatolások: 214
Azonosító: 141897
Offline offline
azszép. oOO :DDD
2011. november 09. 19:59 #59
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Egyik ismerősöm is csináltatott a szájába egy tetoválást, és egyáltalán nem fájdalmas, ha az illető kér az orvostól érzéstelenítőt. Nyilván a mazochista hajlamú emberek inkább szenvednek, és nem kérnek ilyesfajta megoldást a fájdalomra. Egyébként ennek a tetkónak nincs sok értelme, bár ha olyan szövegről beszélnénk, akkor nyilván, de szerintem egy tetkónak többé, kevésbé az a célja, hogy látszódjon... persze nem minden esetben.
2011. november 09. 20:01 #60
katq
katq
visszatérő vendég
 
StátuszRock/Metál♥ | anime♥ | könyvek♥ I
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 420
Csatolások: 31
Azonosító: 138241
Offline offline
jeszummmmm!!!!!!!!!!!
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kesha Kesha 64.