A TV2-höz átigazolt Alekoszt a villabeli legjobb barátja is élesen bírálta. A görög csődör annak a csatornának fordított hátat, aki híressé tette.
A teljes cikkhez kattints ide!
VV Olivér: „Alekosz áruló!”
2011. november 11. 09:55
#4
Ha Alekosz szerepelni fog az ÖsszeEsküvőkben, akkor elárulta az RTL Klubbot....
2011. november 11. 09:56
#5
|
|
selena_taylor_fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.18. Hozzászólás: 1878 Csatolások: 108 Azonosító: 153268 offline
|
egyik kutya,másik eb
2011. november 11. 09:57
#6
Utálom alekoszt
" ezért most olivérnek adok igazat!!
2011. november 11. 10:35
#10
|
|
heyitsamyMT▪chatnoir |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.15. Hozzászólás: 2032 Csatolások: 34 Azonosító: 143368 offline
|
igaza van. gusztustalan, tudatlan, bunkó paraszt.
2011. november 11. 10:37
#11
Egyetértek Olivérrel.. azt sem tudom, hogy hogy lehet szeretni egy ilyen embert
2011. november 11. 10:55
#12
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Dobálozzunk sárral, mint a gyerekek
Olivér hiába rinyál, ő is ugyanolyan hülye, mint Alekosz. De hány 'áruló' van még. Sok sztárt a Retek Klub tett valakivé. Anno Liptai is a Retek Klubban kezdtek a Csíz vagymivoltaneve műsorban az RTL-n, Molnár Anikó, Majka stb. Mind a Retek Klubból jöttek és mind 'árulók' (és sültbolondok is
)
2011. november 11. 12:02
#14
Mégis mire számított? Balekosz volt az egyik legszemetebb alak a villában. Olivér mellett...
Most komolyan elhitte, h majd BFF-ek lesznek? Háát szánalom a köbön. Inkább foglalkozna ez is vmi értelmessel, minthogy magát is Balekoszt is még jobban lejáratja. Bár igaz, innen már nem nagyon lehet lejjebb menni.
ophely88!
Ez így van! Egy csomóan az RTL-nél kezdtek, most meg a TV2nél vannak, vagy már eltűntek.
Most komolyan elhitte, h majd BFF-ek lesznek? Háát szánalom a köbön. Inkább foglalkozna ez is vmi értelmessel, minthogy magát is Balekoszt is még jobban lejáratja. Bár igaz, innen már nem nagyon lehet lejjebb menni.
ophely88!
Ez így van! Egy csomóan az RTL-nél kezdtek, most meg a TV2nél vannak, vagy már eltűntek.
1 felhasználónak tetszik:
ophely88
2011. november 11. 12:04
#15
|
|
rideawhitehorsemiss wrestlemania |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.18. Hozzászólás: 1145 Csatolások: 31 Azonosító: 136706 offline
|
Tiszta szánalmas ez az "ember".
1 felhasználónak tetszik:
ophely88
2011. november 11. 12:49
#17
Lett belőle valaki
És mégis ki?
És mégis ki?
2011. november 11. 12:56
#19
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12645 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 offline
|
Az az írónikus az egészben, hogy pont ezt az összeesküvők műsort olyasvalaki vezeti, mint Majka, aki szintén a vv-ből indult - miatta még sem háborog senki?
2011. november 11. 13:19
#20
|
|
Rózsapirosvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.22. Hozzászólás: 171 Csatolások: 0 Azonosító: 162452 offline
|
gyűlölöm Alekoszt.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline





