Starity

Személyiségteszt

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 14. 11:10 #61
- törölt felhasználó -    
Én már korábban megcsináltam a tesztet, és azóta is igaz rám szinte minden. Szerintem jó ez a teszt :]
2012. április 24. 15:57 #62
- törölt felhasználó -    
INFP jött ki, de sok mindenben nem igaz rám a leírás, és ez a logika konkrétan. Valóban az esetek 90%-ában az érzéseimre hagyatkozom, és "puhány" vagyok, de apa révén bőven van bennem erélyesség. Az INFP kerüli a konfliktus-helyzeteket, míg én nem félek megvédeni az igazamat, mindegy, ki sértődik meg, vagy ki nem. Meglátom a szépet, az értéket, a művészit a dolgokban, ugyanakkor keresem, mi hogy működik, és mi miért van. Kicsi koromban például az volt a leggyakoribb szavam, hogy "miért?". rohog.gif

Nem hiszem, hogy ez bárkit is érdekelt, de azért gondoltam, leírom, milyen bonyolult vagyok. Még magamat sem értem.
2012. április 26. 13:50 #63
Szabii5
Szabii5
 
Státusz12.02. - Soon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.02.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 20
Azonosító: 159930
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.11.16. 13:23)
Nekem ISTJ jött ki. rolleyes.gif

Nekem is w00t.gif
ISTJ
2012. április 26. 14:04 #64
Vivyy22
Vivyy22
~کŧụьь๑гŋ~
 
Státusz~ Carry on my wayward son... ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 2028
Csatolások: 143
Azonosító: 169884
Offline offline
ENTP jött ki! w00t.gif



Gyors, találékony és egyenes beszédű. Figyelmes, másokra ösztönzőleg hat. Jól belátja a lehetőségeket és képes ezeket mérlegelni. Jó emberismerő. A rutin untatja, ritkán csinál valamit kétszer ugyanúgy, ezért mindig más érdekli.
2012. április 26. 14:19 #65
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
ESFJ - "Gondoskodók"
[ Gondviselők ]



Nagyon jó kis teszt : ) Majdnem 100%-ban igaz rám


Lágy szívű, öntudatos, igazi csapatjátékos. Környezetével egyensúlyra törekszik. Hűséges, és ad a részletekre. Az ESFJ-k társasági lények – imádják az embereket.Az ESFJ-k kedvesek és élénkek. Rosszul esik nekik a közönyösség, és nem értik a barátságtalan viselkedést. Nagyon önzetlen emberek, akiket az tesz leginkább elégedetté, ha látják, hogy mások boldogok.
Az ESFJ-k ideális esetben kedvesek, együttérzőek, segítőkészek, együttműködőek, tapintatosak, gyakorlatiasak, praktikusak, alaposak, következetesek, szervezettek, lelkesek és élénkek. Szeretik a hagyományokat és a biztonságot, és stabil életre törekednek, ami bővelkedik baráti és családi kapcsolatokban.
2012. április 26. 18:43 #66
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Kíváncsi voltam az oldalon lévő többi tesztre is : ) Meg is csináltam azt a 4-et ami még volt, és mindegyiknél az ESFJ jött ki : )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. április 26. 18:59 #67
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Én ISFJ vagyok
2012. április 26. 19:04 #68
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Nekem ENFP jött ki, és eléggé igaz rám. biggrin.gif Nagyon jó teszt.! smileeee.gif
2012. április 26. 19:25 #69
adommyfandenagyon
adommyfandenagyon
 
Státuszi ship it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.20.
Hozzászólás: 700
Csatolások: 68
Azonosító: 135052
Offline offline
INFP.biggrin.gif szinte minden igaz rám.OO
2012. április 27. 09:45 #70
k.timike 22
k.timike 22
♡I am fabulous♡™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 1155
Csatolások: 307
Azonosító: 145579
Offline offline
ISFP
Nagyon igazak rám a leírtak smileeee.gif
2012. április 29. 08:40 #71
- törölt felhasználó -    
ISTJ
Minden igaz thumbsup.gif
2012. május 06. 09:12 #72
- törölt felhasználó -    
Odavagyok az ilyen tesztekért! Nekem ESFJ jött ki, persze nem minden igaz a leírtakban. smileeee.gif
2012. május 06. 11:28 #73
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
INTP

Hm, több dolog igaz, de a kérdésekhez többször nem adtak elég válaszlehetőséget. Ennek ellenére egész jól eltalálták.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2012. május 06. 12:04 #74
melasz12
melasz12
 
Státusz<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.30.
Hozzászólás: 2039
Csatolások: 333
Azonosító: 142106
Offline offline
ISTP vagyok és elég igazak rám! wink.gif
2012. május 06. 12:18 #75
Zitaa
Zitaa
Trioo. <3
 
StátuszMert én bolond akarok maradni, és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 261
Azonosító: 138464
Offline offline
ESFP vagyok smileeee.gif Néhány dolgot leszámítva, nagyon is igaz rám. smileeee.gif
2012. július 22. 20:16 #76
IAmTheCheeseMaestro
IAmTheCheeseMaestro
visszatérő vendég
 
StátuszAz élet nagyon drága, de az árban benne van évente egy Nap körüli utazás.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.06.
Hozzászólás: 247
Csatolások: 0
Azonosító: 172801
Offline offline
A monitor túlsó felén helyet foglalóakat arra kérném, helyezkedjenek kényelembe, mininovellába vágok.
Évek óta ismerem és tanulmányozom az MBTI rendszerét és az itteni közösség jókora hányadának üdvrivalgását félbeszakítóan azt kell mondanom, ez a látszólagosan gyöngyszemet érő teszt önmagában édeskevés a tényleges típus belövéséhez (az esetek többségében legalábbis, szerencsésnek mondhatja magát, aki mégis learatta a kihívás sikerét). Ez a "malőr" nem fakad másból, mint annak lebutított mivoltából, minden erejével átlagot igyekez vonni a 8 funkció extravertált és introvertált változataiból, közös nevezőre, egy szintre emelve (vagy épp eresztve) őket. Hogy értsétek is, miről süketelek:
http://mbti.tarhely.biz/ismeretek/funkciok2
Mint szembetűnhet, mind a 4 betűhöz (S, N , T, F) tartozik még két másik (e és i) is, tehát a funkciók két alfajba ágaznak. Eme duók alkotó tagjai alapjaiban mutatnak mérvadó különbségeket (a Si teljesen másért felelős, mint a Se, s ez kiterjed a Ni-Ne, Ti-Te, Fi-Fe párosokra is). Namármost, ezeket a ketteseket világrengető segítő szándék és elszántság ellenében is képtelenség egybefoglalva jellemezni, a közéjük furakodott differencia túlságosan nagy ahhoz. A teszt pediglen nem épül másra, mint ennek a megkísérlésére, konklúzió: téves eredményt tolhat a popsink alá.
Nem hányom falra a borsót, nem beszélek a levegőbe, bőrömön tapasztalhattam a hátulütőket. Első kitöltésre - sokakhoz hasonlóan - én is ISTP-nek kiáltódtam ki (azóta persze ESTP, ESTJ, INTP, INTJ, INFP, ENTJ és ENTP kiértékelés is sarkall büszkélkedésre, ez is jelez valamit), mindazonáltal a hozzányert típusleírásom felét merőben hülyeségnek véltem magamra nézve, ez volt a komolyabb foglalatoskodásom kezdő lökete. Végül is néhány honlapgyártóval lebonyolított diskurzus, rokoni és baráti vélemények kikérése, valamint tömérdek hosszas funkcióanalízis véghez vitele az INTP titulisig repített engem, annak állítódhatok be ergo a legtöbb joggal. Javasolnám a csatlakozást a sorsomra jutottaknak.
By the way, aránykitétel szempontjából ne érezze magát hű de különlegesnek, aki tíznél magasabb százalékérték képviseletében áll. 16 kategória áll rendelkezésünkre, ezzel a számmal kéne elosztanunk a 100at. Az így kapott hányados hozzávetőleg 6. Az átlagos előfordulás megtestesítője a 6%. 6, fogjátok? A 12 már mintegy duplája neki (=GYAKORI, de mint állat). Elnézést kívánok a tévképzetek kettérepesztéséért.

Fiktív film-és sorozatszereplők besorolása:
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/JustForFun/ExamplesOfMyersBriggsPersonalitiesInStories
3 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Bátor Ventillátor, Elody
2012. július 23. 13:52 #77
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (IAmTheCheeseMaestro @ 2012.07.22. 20:16)
A monitor túlsó felén helyet foglalóakat arra kérném, helyezkedjenek kényelembe, mininovellába vágok.
Évek óta ismerem és tanulmányozom az MBTI rendszerét és az itteni közösség jókora hányadának üdvrivalgását félbeszakítóan azt kell mondanom, ez a látszólagosan gyöngyszemet érő teszt önmagában édeskevés a tényleges típus belövéséhez (az esetek többségében legalábbis, szerencsésnek mondhatja magát, aki mégis learatta a kihívás sikerét). Ez a "malőr" nem fakad másból, mint annak lebutított mivoltából, minden erejével átlagot igyekez vonni a 8 funkció extravertált és introvertált változataiból, közös nevezőre, egy szintre emelve (vagy épp eresztve) őket. Hogy értsétek is, miről süketelek:
http://mbti.tarhely.biz/ismeretek/funkciok2
Mint szembetűnhet, mind a 4 betűhöz (S, N , T, F) tartozik még két másik (e és i) is, tehát a funkciók két alfajba ágaznak. Eme duók alkotó tagjai alapjaiban mutatnak mérvadó különbségeket (a Si teljesen másért felelős, mint a Se, s ez kiterjed a Ni-Ne, Ti-Te, Fi-Fe párosokra is). Namármost, ezeket a ketteseket világrengető segítő szándék és elszántság ellenében is képtelenség egybefoglalva jellemezni, a közéjük furakodott differencia túlságosan nagy ahhoz. A teszt pediglen nem épül másra, mint ennek a megkísérlésére, konklúzió: téves eredményt tolhat a popsink alá.
Nem hányom falra a borsót, nem beszélek a levegőbe, bőrömön tapasztalhattam a hátulütőket. Első kitöltésre - sokakhoz hasonlóan - én is ISTP-nek kiáltódtam ki (azóta persze ESTP, ESTJ, INTP, INTJ, INFP, ENTJ és ENTP kiértékelés is sarkall büszkélkedésre, ez is jelez valamit), mindazonáltal a hozzányert típusleírásom felét merőben hülyeségnek véltem magamra nézve, ez volt a komolyabb foglalatoskodásom kezdő lökete. Végül is néhány honlapgyártóval lebonyolított diskurzus, rokoni és baráti vélemények kikérése, valamint tömérdek hosszas funkcióanalízis véghez vitele az INTP titulisig repített engem, annak állítódhatok be ergo a legtöbb joggal. Javasolnám a csatlakozást a sorsomra jutottaknak.
By the way, aránykitétel szempontjából ne érezze magát hű de különlegesnek, aki tíznél magasabb százalékérték képviseletében áll. 16 kategória áll rendelkezésünkre, ezzel a számmal kéne elosztanunk a 100at. Az így kapott hányados hozzávetőleg 6. Az átlagos előfordulás megtestesítője a 6%. 6, fogjátok? A 12 már mintegy duplája neki (=GYAKORI, de mint állat). Elnézést kívánok a tévképzetek kettérepesztéséért.
Fiktív film-és sorozatszereplők besorolása:
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/JustForFun/ExamplesOfMyersBriggsPersonalitiesInStories

Én is tanultam pszichológiát. pardon.gif Persze, hogy ez egy lebutított teszt. De vannak ennél jóval nagyobb marhaságok is a neten, ez azokhoz képest igazi gyöngyszem és sok igazságot tartalmaz. rolleyes.gif
2012. július 24. 10:06 #78
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
ESFP valamennyire igaz rám smileeee.gif
2012. július 24. 10:31 #79
- törölt felhasználó -    
Én ISTJ vagyok. ^^

Többségében igaz is rám. ^^
2012. július 24. 10:50 #80
Blackbird03
Blackbird03
 
StátuszIf you read, you will know that I have not written anything here.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 284
Azonosító: 161100
Offline offline
ISTJ vagyok...
Modhatni, hogy teljesen rámillik. smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!