Starity

Fekete-fehér klippel jelentkezett Bieber

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 23. 19:04 #81
realstars
realstars
visszatérő vendég
 
StátuszThe greatest you'll ever learn is just to love, and be loved in return.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 162418
Offline offline
Voltak itt olyanok, akik teljesen kulturáltak voltak (és még mindig vannak), és tényleg véleményeket írtak, ez a hosszukból is meglátszott! Hozzájuk nem szóltam, inkább kalapot emeltem előttük.
2011. november 23. 19:07 #82
Alishon.
Alishon.
 
Státusz♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 653
Csatolások: 537
Azonosító: 163409
Offline offline
Idézet (realstars @ 2011.11.23. 18:57)
@Shina. @Alishon. biggrin.gif


Igen, ő hamarabb végzett a cikkel..:'D Én is meglepődtem. Az agyamból írt..biggrin.gif
2011. november 23. 19:07 #83
- törölt felhasználó -    
Idézet (realstars @ 2011.11.23. 19:03)
@Em31 egyáltalán nem rólad volt szó, sőőőt! Csak mivel itt azokhoz szóltam a legelső kommentemmel, akik bizony szidásnak minősülő véleményekkel dobálóztak, és én azt hittem, hogy Őket akarod megvédeni, ezért írtam, hogy az a vélemény, nem vélemény.


Én itt azért nem látok olyan elfajult kommenteket. Nem "hülyebuz!"zott senki, meg a többi ami menni szokott.
2011. november 23. 19:13 #84
realstars
realstars
visszatérő vendég
 
StátuszThe greatest you'll ever learn is just to love, and be loved in return.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 162418
Offline offline
@Em31 szerintem az egyszavas, kb "hánynom kell tőle" tartalommal rendelkező kommentek, attól még, hogy konkrét, csúnya szavas szidás nincs benne, nem minősül véleménynek. Bár lehet, hogy ezt én azért gondolom így, mert magamból indulok ki, ugyanis nekem (és gondolom neked sem) ez nem szokásom. Mindig hosszú kommenteket írok, ha valakit nem bírok, és hosszan kifejtem, hogy miért is van ez így.
2011. november 23. 19:13 #85
lauriii
lauriii
új tag
 
Státusz"Várj csak kérlek, ne nyomd a féket, Taposs a gázra, és padlózd a gépet."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 149994
Offline offline
neharagudj nemaz h hanyagollak v nemakarok beszelni v leakarlak rzni egyaltalan.en szeretek veled beszelgetni csk valahogy mostanaban nemagyon lepek fel csk keveset mert annyira joez a film h nonstop ezt nezem smileeee.gif) de b
2011. november 23. 19:13 #86
lauriii
lauriii
új tag
 
Státusz"Várj csak kérlek, ne nyomd a féket, Taposs a gázra, és padlózd a gépet."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 149994
Offline offline
=)))))))))))))))))hoppa
2011. november 23. 19:14 #87
realstars
realstars
visszatérő vendég
 
StátuszThe greatest you'll ever learn is just to love, and be loved in return.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 162418
Offline offline
@Alishon. x'D van ilyen smileeee.gif
2011. november 23. 19:15 #88
realstars
realstars
visszatérő vendég
 
StátuszThe greatest you'll ever learn is just to love, and be loved in return.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 162418
Offline offline
Hozzáteszem, mert ez így korrekt.
2011. november 23. 19:15 #89
berniii
berniii
 
Státuszhttp://megalkuvooptimista.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.23.
Hozzászólás: 844
Csatolások: 0
Azonosító: 151631
Offline offline
én alapból szeretem a fekete-fehér klipeket smileeee.gif
2011. november 23. 19:16 #90
- törölt felhasználó -    
Idézet (realstars @ 2011.11.23. 18:20)
Szerintem most hagyja abba az, aki azt mondja Justinra, hogy tehetségtelen, ugyanis mindent lehet rá mondani, csak ezt nem! Eddig soha nem keltem ki magamból, de az már megér egy misét, hogy egy olyan fiúra mondtok dolgokat, akit nem is ismertek, fogalmatok sincs róla, hogy milyen elszántság van benne, és hogy mennyit küzdött azért, hogy ott legyen, ahol van! Már megbocsássatok, ahogy Ti fogalmaztatok itt, miszerint "minőségi zenét szolgáltató csapat, mint a Boys II Men", igen, akkor gondolom azt is tudod, hogy ÉRTENEK A ZENÉHEZ...tudják mi az, hogy tehetség. Megsúgnám, hogy nem csak itt dolgoztak együtt Bieberrel, hanem a világkörüli turnéjára is ők kísérték el. Most őszintén, melyikőtök játszik NÉGY HANGSZEREN, amiken mellesleg magától tanult meg? Hmm..hány évesen is, körülbelül 3-4??!!! Olyan abszolút hallása van, hogy azt ti el nem tudnátok képzelni, sőt, valószínűleg arról sincs fogalmatok, hogy mi az...Nyugodtan engedjétek el a fületek mellett ezeket a dolgokat, de egyikőtök se hazudjon magának, az az igazság, hogy ha én látok egy SP-ről szóló cikket, figyelembe sem veszem, mert hogy is fejezzem ki magam..khm..nem szeretem. Aki szereti, azt pedig békén hagyom, és nem cseszegetem (mert ti azt csináljátok, kedves "utálók"). Valamint undorom sincs nagyon, hogy megnézzek bármit is, ami róla szól..azt gondolnám, hogy mindenki így vélekedik, de úgy látszik, hogy titeket is nagyon érdekel, hogy mi van vele..Csak úgy mondom: nem folyna a csapból, ha nem néznétek utána, és akkor semmi információtok nem lenne róla (egy két cikk cím semmit nem számít, ha csak el nem olvassátok), és tudjátok mit szoktak mondani: az utálathoz a legközelebb a szeretet el, amit itt most nem szó szerint kell érteni!

Amúgy meg nehogy azt higgyétek, hogy a Belieberek "leragadnak" Justinnál, én is ugyanúgy példaképemnek tartom Michael Jacksont, a Queent, Madonnát és még sorolhatnám, de ettől függetlenül nem fogom letagadni, hogy szeretem Justint, csak a TI DRÁGA KEDVETEKÉRT, mert hogy szeretni valakit és annak a valakinek a dalait, aki szimpatikus, tehetséges, helyes, már "nem menő", csak mert kivételesen Justin Biebernek hívják! Aki pedig közületek, drága utálók, Való Világot néz, és ide utálkozó üzeneteket ír, egy 'GYEREKHEZ', aki csak az álmát éli, az szerintem bújjon el szégyenében, mert az egy olyan színvonaltalan műsor, hogy ATTÓL KELLENE HÁNYNI!

Na cső. Kösz, ha végig olvastad xĐ

Mondhatsz akármit, nekem tehetségtelen marad, és az igazi zene továbbra is ez marad nekem: beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Holly Keller, riri17, janet7
2011. november 23. 19:18 #91
Lilly-chan
Lilly-chan
 
StátuszBooks are a uniquely portable magic. /Stephen King/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1048
Csatolások: 0
Azonosító: 139065
Offline offline
kezd egyre inkább felnőni, régen meg sem bírtam hallgatni a számait, de ez nem rossz wink.gif
2011. november 23. 19:19 #92
divaft
divaft
 
StátuszI'm certain that Jesus must love everybody!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 747
Csatolások: 1
Azonosító: 129459
Offline offline
Egész jó lett, de szokásosan a Justin gyerek megint nyávog...
2011. november 23. 19:23 #93
Marichuy
Marichuy
visszatérő vendég
 
Státusz"YOU DIED A LONG TIME AGO..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 44
Azonosító: 134647
Offline offline
szerintem nagyon jó lett:D a dal is meg a vidi is fantasztikus:D:D I love you JB:D:D:D ez olyan jó nap:D:D
2011. november 23. 19:23 #94
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
smileeee.gif
most ez nem igazán jön be.
2011. november 23. 19:23 #95
cyelo
cyelo
visszatérő vendég
 
StátuszGive me everything
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 210
Csatolások: 0
Azonosító: 139664
Offline offline
Most nem azért de szerintem is nagyon sokat fejlődött...:)ja és szerintem egyre jobb és jobb ...Igen is vannak nála jobb énekesek ,de rosszabak is.Ezért nem kell őt le nézni,mert ő igen is sokat tesz azért hogy jobb legyen....
2011. november 23. 19:24 #96
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Remek karácsonyi ajándéknak való bibör polókat találtam nektek pardon.gif Nem is értem a cd mellé miért nem adnak ilyet mindenkinek rohog.gif

http://files.blogter.hu/user_files/193877/images12/justin%20bieber.jpg
5 felhasználónak tetszik: Holly Keller, Enaa, Piros0817, UnhappyMeals, riri17
2011. november 23. 19:30 #97
PankaaFruit
PankaaFruit
 
StátuszÚj adatlap,kis változás de annál jobb:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 94
Azonosító: 138629
Offline offline
A zene nyugtató de a klip kicsit uncsi..:/
2011. november 23. 19:30 #98
loveliz
loveliz
arnyvadasz
 
Státuszorokke, es tovabb...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.02.
Hozzászólás: 2146
Csatolások: 2
Azonosító: 157207
Offline offline
_ToTo_ nekem kellenek olyan pólók biggrin.gif
2011. november 23. 19:36 #99
- törölt felhasználó -    
Idézet (realstars @ 2011.11.23. 18:20)
Szerintem most hagyja abba az, aki azt mondja Justinra, hogy tehetségtelen, ugyanis mindent lehet rá mondani, csak ezt nem! Eddig soha nem keltem ki magamból, de az már megér egy misét, hogy egy olyan fiúra mondtok dolgokat, akit nem is ismertek, fogalmatok sincs róla, hogy milyen elszántság van benne, és hogy mennyit küzdött azért, hogy ott legyen, ahol van! Már megbocsássatok, ahogy Ti fogalmaztatok itt, miszerint "minőségi zenét szolgáltató csapat, mint a Boys II Men", igen, akkor gondolom azt is tudod, hogy ÉRTENEK A ZENÉHEZ...tudják mi az, hogy tehetség. Megsúgnám, hogy nem csak itt dolgoztak együtt Bieberrel, hanem a világkörüli turnéjára is ők kísérték el. Most őszintén, melyikőtök játszik NÉGY HANGSZEREN, amiken mellesleg magától tanult meg? Hmm..hány évesen is, körülbelül 3-4??!!! Olyan abszolút hallása van, hogy azt ti el nem tudnátok képzelni, sőt, valószínűleg arról sincs fogalmatok, hogy mi az...Nyugodtan engedjétek el a fületek mellett ezeket a dolgokat, de egyikőtök se hazudjon magának, az az igazság, hogy ha én látok egy SP-ről szóló cikket, figyelembe sem veszem, mert hogy is fejezzem ki magam..khm..nem szeretem. Aki szereti, azt pedig békén hagyom, és nem cseszegetem (mert ti azt csináljátok, kedves "utálók"). Valamint undorom sincs nagyon, hogy megnézzek bármit is, ami róla szól..azt gondolnám, hogy mindenki így vélekedik, de úgy látszik, hogy titeket is nagyon érdekel, hogy mi van vele..Csak úgy mondom: nem folyna a csapból, ha nem néznétek utána, és akkor semmi információtok nem lenne róla (egy két cikk cím semmit nem számít, ha csak el nem olvassátok), és tudjátok mit szoktak mondani: az utálathoz a legközelebb a szeretet el, amit itt most nem szó szerint kell érteni!

Amúgy meg nehogy azt higgyétek, hogy a Belieberek "leragadnak" Justinnál, én is ugyanúgy példaképemnek tartom Michael Jacksont, a Queent, Madonnát és még sorolhatnám, de ettől függetlenül nem fogom letagadni, hogy szeretem Justint, csak a TI DRÁGA KEDVETEKÉRT, mert hogy szeretni valakit és annak a valakinek a dalait, aki szimpatikus, tehetséges, helyes, már "nem menő", csak mert kivételesen Justin Biebernek hívják! Aki pedig közületek, drága utálók, Való Világot néz, és ide utálkozó üzeneteket ír, egy 'GYEREKHEZ', aki csak az álmát éli, az szerintem bújjon el szégyenében, mert az egy olyan színvonaltalan műsor, hogy ATTÓL KELLENE HÁNYNI!

Na cső. Kösz, ha végig olvastad xĐ


Már majdnem a 21. sz. Mozartja. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Holly Keller, Grace Benning, riri17
2011. november 23. 19:36 #100
szpetyi
szpetyi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.09.
Hozzászólás: 438
Csatolások: 0
Azonosító: 142919
Offline offline
_ToTo_ nemrossz ötlet.. smileeee.gif
nemértem a mistletoe is mire lett sikeres..nemis énekel benne smileeee.gif
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok