Starity

"Tiniélet"

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 06. 16:07 #101
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Idézet (CuteLife @ 2012.06.29. 18:14)
Én büszke vagyok magamra h 14 évesen nem cigizek + nem piálok + nem drogozok;) semmiolyan. biggrin.gifd

Teljesen egyetértek.Én se csinálom egyiket se.
Hihetetlen, hogy mostanában ez a ,,menő". Szánalmasak az ilyen emberek.Nem tudják, hogy önmagukat teszik tönkre, mert úgy gondolják, hogy velük semmi rossz nem történhet. sad.gif
2012. november 10. 10:33 #102
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
12-13 éves vagyok és én is rémültem szemlélem mi lett a mai világból. Az én sulimba nagyjából rendes tanulók járnak cigi, pia, drog szempontból, így szerencsére nemigen tudnak felbújtani. Viszont az utcában ahol lakom egy olyan iskola van, ahol szinte minden felsős cigizik és iszik (drogokról még nem hallottam, de biztos van az is), lop és csal. Ha valakinek 2-nél jobb az átlaga akkor az már ki is van közösítve, egy régi barátnőm oda járt és tőle tudom mik mennek ott. Régebben belém is kötöttek az utcán, így kicsit nehéz nem elveszíteni a fejemet, mert hát elég durván terrorizáltak anno az akkori 8.-osok, két lány egyszer a tízóraimat is ellopta észrevétlenül. Kijártak a szünetekben cigizni az utcára. Én magamat nagyjából tisztának gondolom, hisz még szűz vagyok (nem is tervezek más lenni, fiatal vagyok még a szex-hez), sosem próbáltam a cigit, sem a drogokat, egyedül az ivással nem vagyok kislány. Hiszen mondjuk a szüleim házassági évfordulóján, vagy szilveszterkor, karácsonykor, vagy családi bulin (legutóbb pl. óriási szülinapi bulit szerveztek) én is megiszok 1 pohárkával bort, pezsgőt vagy ilyesmit, de szerintem ezzel a magam korával még nem viszem túlzásba. Úgy gondolom, hogy az ilyen ünnepléseknél 1 pohárkával még nem gond és eddig csak egyszer vittem kicsit túlzásba, de az táncon volt, amikor a sikeres fellépést ünnepeltük. Ott 2-3 pohárkával is ittam, de ott is meg tudtam egy idő után állni. Meg az, hogy apu szivarjából szívtam kettőt az ő felügyelete alatt még nem jelent semmi rosszat és bár rengetegszer mondta már, hogy szívjak a cigijéből, essünk rajta túl minél hamarabb (aktív dohányos), én elutasítottam, mondván, ezzel még várnék pár évet. Így nagyjából tisztának érzem magam a mai fiatalok között, mert annyi idősen, mint én is láttam már érdekes emberkéket.
1 felhasználónak tetszik: liamvillaattila
2012. november 10. 17:09 #103
Lili5512
Lili5512
 
StátuszNothing............... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 371
Azonosító: 185626
Offline offline
Én csak annyit tennék hozzá hogy:
Rengeteg 11-12 éves gyereknek van pasija,csaja és az egyáltalán nem komoly! Már akiket én ismerek... Igazából csak jó haverok,de egyáltalán nem szerelmesek.Vagy talán egy kicsit de akkor se komolyan...Csak mint a gyerekek a oviban. smileeee.gif Nálunk is volt egy időszak amikor minden fiú megkérdezett egy lányt hogy "Járunk?" Na az már naggyon nem szimpatikus mert ha tényleg szeretsz valakit és kapcsolatot akarsz vele akkor nem egy szó fogja meghatározni!! Erre gondoljatok,ha ilyesmi jutna eszetekbe,de ez az én véleményem!!! tongue.gif biggrin.gif
2016. február 25. 21:49 #104
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
szerintem velem nincs semmi gond (mindenen kívül _nevet.gif ) de ismerek olyanokat... mellow.gif órán osztálytársaim cigiztek, e-cigiztek... marha jó példa, és 14-15 évesek
2016. szeptember 17. 15:17 #105
- törölt felhasználó -    
15 vagyok, cigiztem, ittam, kavartam, káromkodom. Rossz ember / trágár gci vagyok Isten szemében.
2017. június 16. 17:39 #106
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Szerintem itt nem azzal van a baj, hogy a fiatal 12-13 évesek cigiznek, buliznak..hanem azzal, hogy az emberek mennyire semmibe veszik őket ezek miatt. Én is voltam már ennyi idősen buliban, én is szívtam már el akkor cigit..és? Kipróbáltam, és rájöttem h nem nekem való, azóta egy szálat nem szívtam el, és buliba se nagyon járok el, csak évente 1-2x.
Meg amúgyis, benneteket miért is zavar ez? Közötök nincs hozzá, a saját élete, majd az anyja apja elintézi amit kell.
Mennyivel jobb lenne, ha az emberek nem mindig a mások életével foglalkoznának, hanem a sajátjukkal.. ^^
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!