Starity

"Tiniélet"

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 30. 18:44 #21
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif
Ha már itt vagyok akkor én is írok.
Van két osztálytársam akik rossz társaságba keveredtek és hát.Az egyikőjük elkezdett cigizni és a hatodik osztályos öccsét is rávette.A másik is szívja a cigit,és a tesi öltözőben meg azt mesél,hogy ki,hogy szívott be tegnap. omg.gif
Komolyan csak én nem értem ezt? blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Az egyetlen
2011. november 30. 18:46 #22
reni1999
reni1999
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.31.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 135
Azonosító: 123838
Offline offline
Idézet (WhiteRosee @ 2011.11.30. 18:38)
örülj, hogy nem csinálod, légy büszke!! s soha se gondold meg magad!
Azért azt így nem lehet felfogni miért csinálják egyesek.Valaki menőzés miatt csinálja, de akadnak egyes személyek akik a családi problémák miatt omolnak össze és mennek bele az ilyesmikbe.Nem mindenki gondolkodik el rajta, hogy ezt nem kéne, nem akarom, mi lesz a következménye?Felelőtlenség miatt ugranak fejest.Valaki a hírnévért bármit megtesz, hogy az iskolába istenítsék, más pedig annyira össze van zavarodva lelkileg, hogy rúg egy öngólt, hogy a fájdalmat elfeledje, mire a drog tökéletes, csak az a baj, ha megkóstolja letenni nem tudja.
Elgondolkodom néha, mennyivel jó lett volna vagy 10 évvel hamarabb születni, mikor a tini korba nem is ez volt a menő és szépen nyugodtan felnőni, persze biztos voltak ott is kivételek, de mégis jobb lett volna valamely' szinten.16 éves korba is korán, az ilyen élethez, a cigihez(meg társaihoz) is.Sőt becsülöm azt aki soha életébe nem nyúlt ilyen szerekhez unsure.gif Személyiségtől függ amúgy minden!

hát örülök is neki nem is értem mire jó ??? semmit nem fog velle megoldani még rosszabb lesz !!!
2011. november 30. 18:51 #23
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Idézet (Darlin_75. @ 2011.11.30. 18:44)
Sziasztok!  smileeee.gif 
Ha már itt vagyok akkor én is írok.
Van két osztálytársam akik rossz társaságba keveredtek és hát.Az egyikőjük elkezdett cigizni és a hatodik osztályos öccsét is rávette.A másik is szívja a cigit,és a tesi öltözőben meg azt mesél,hogy ki,hogy szívott be tegnap. omg.gif
Komolyan csak én nem értem ezt?  blink.gif

Őszintén, szerintem csak azért csinálják, hogy "menőzzenek" amúgy elég durva, hogy 6dikos létére cigizik az egyik laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, reni1999, Black Hearth2
2011. november 30. 18:55 #24
- törölt felhasználó -    
[quote](reni1999 @ 2011.11.30. 18:43)

Hát nem dicseketem hanem tanácsot kértem de mindegy :/ és én se vagyok mindig épp hogy a suliban találkozunk .. figyelj mindenkinek van véleménye ez a tiéd volt én tiszteletbe tartom

én nem éppen arra céloztam hogy dicsekszel vele ha nem az illető és ha a barátnőd nem manipulál téged akkor továbbá is barátkozz vele de ha ő is fennt van starityn nem hiszem hogy jó ötlet volt megkérdezni,a topicban mert lehet rosszuleshet neki.

UI:nem kellett volna letiltani mert van véleményem:)
2011. november 30. 18:56 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (Darlin_75. @ 2011.11.30. 18:44)
Sziasztok!  smileeee.gif 
Ha már itt vagyok akkor én is írok.
Van két osztálytársam akik rossz társaságba keveredtek és hát.Az egyikőjük elkezdett cigizni és a hatodik osztályos öccsét is rávette.A másik is szívja a cigit,és a tesi öltözőben meg azt mesél,hogy ki,hogy szívott be tegnap. omg.gif
Komolyan csak én nem értem ezt?  blink.gif

Mondjuk az sem mindegy, hogy a sima cigit szívták-e, amit a boltban lehet kapni, vagy valaki szerzett egy kis füves cigit. Ha az elsőt szívják az nem annyira gáz, de, ha füveznek, az már a durvább kategória, hiszen a marihuána az már könnyűdrog. Ettől függetlenül én egy tipikus drogos-k*rvás iskolába járok, elnézést a kifejezésért, de így van. A legtöbben drogoznak, aki meg nincs a szeren, az meg a testét árulja. Fantasztikus gimnázium! Tavaly az egyik osztálytársam belőve jött be a suliba. De azaz igazi bedrogozott állapotban volt és nem csak szívott egy kis füves cigit. Bevörösödött szemek, tág pupilla, ahogy megláttam, abban a pillanatban meg tudtam mondani, hogy a kedves osztálytársam kokaint szívott fel. Az ilyenekkel nem lehet mit csinálni. Sokan menőzésből teszik, és aki ezt csinálja annak elment a maradék józan esze is. Ezen segíthetsz akárhogy, ha nem akarja letenni a szert, akkor nem is fog leszokni róla.
13 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Lady Suzy, KathPierce., Alishon., Christinna, Muffyn.Girl, riri17, zöldbogár, An_d_a, Charmed and Dangerous, Black Hearth2, Az egyetlen, Lizania
2011. november 30. 18:59 #26
reni1999
reni1999
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.31.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 135
Azonosító: 123838
Offline offline
[quote=Ninuka,2011.11.30. 18:55~2672163][quote](reni1999 @ 2011.11.30. 18:43)
Hát nem dicseketem hanem tanácsot kértem de mindegy :/ és én se vagyok mindig épp hogy a suliban találkozunk .. figyelj mindenkinek van véleménye ez a tiéd volt én tiszteletbe tartom
én nem éppen arra céloztam hogy dicsekszel vele ha nem az illető és ha a barátnőd nem manipulál téged akkor továbbá is barátkozz vele de ha ő is fennt van starityn nem hiszem hogy jó ötlet volt megkérdezni,a topicban mert lehet rosszuleshet neki.
UI:nem kellett volna letiltani mert van véleményem:)[/quote]
nem tiltotalak le :S amúgy nincs fenn ... de szerintem ő is tisztában van vele hogy mit fognak gondolni
2011. december 01. 13:10 #27
reni1999
reni1999
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.31.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 135
Azonosító: 123838
Offline offline
Idézet (Darlin_75. @ 2011.11.30. 18:44)
Sziasztok!  smileeee.gif 
Ha már itt vagyok akkor én is írok.
Van két osztálytársam akik rossz társaságba keveredtek és hát.Az egyikőjük elkezdett cigizni és a hatodik osztályos öccsét is rávette.A másik is szívja a cigit,és a tesi öltözőben meg azt mesél,hogy ki,hogy szívott be tegnap. omg.gif
Komolyan csak én nem értem ezt?  blink.gif

Szerintem tök szánalmas amikor 11-13 éves gyerekek cigiznek és azt hiszik hogy milyen menők meg hogy bedrogoznak az is egy tök szánalmas dolog ... nem is értem mért kell ezt ???
2011. december 01. 13:29 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (Corby @ 2011.11.30. 18:51)
Őszintén, szerintem csak azért csinálják, hogy "menőzzenek" amúgy elég durva, hogy 6dikos létére cigizik az egyik  laugh.gif


Mikor én általánosba jártam szóval két éve, nálunk akkor már 4-5ötödikes korukba elkezdtek cigizni a "partyarcok".
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Corby, WhiteRosee
2011. december 01. 16:13 #29
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
azzal aki 12-13 évesen kezd el cigizni annak kb hamarabb megy tönkre a tüdeje mint ha felnőtt korában kezdene el cigizni(ezzel nem írom alá, hogy felnőttkorban kell cigizni, mert nem kell)de hát ember aki 12 évesen cigizik annak még a tüdeje fejlődésben van, és ezzel csak megállítja a fejlődés és kb 10 év és mehet kemoterápiára rákkal.
Aki pedig ilyen korban kezdi el a nemi életet az nagy korában egy nagyon torzult és depressziós személyiségű ember lesz.Persze vannak kivételek de nagyon sok nincs. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Az egyetlen
2011. december 01. 16:31 #30
- törölt felhasználó -    
Érdekes egy topik, de erről eszembe jutott egy történet.
Most vagyok 15 és volt egy legjobb barátnőm. Imádtuk egymást, mindent megosztottunk egymással. Aztán másfél éve jött a pofára esés: a drága "barátnő" összejött az első barátommal, sőt kiderült, hogy amíg mi még jártunk a sráccal ők is "el voltak" egymással. Én természetesen nagyon kibuktam, annak ellenére is, hogy beláttam: egyáltalán nincsen szükségem arra a srácra, de akkor mégis azt hittem, hogy szerelmes vagyok. Így utólag nevetek ezen, de ez akkor nagyon rossz volt!! Ekkor kezdtünk elfordulni egymástól a lánnyal. Megindult a lejtőn, mondhatnám ezt is. Ma már egy másik pasival van együtt 8 hónapja, de persze jött az ilyenkor szokásos elzüllés is: piázik, drogozik is alkalmanként és cigizik. Ja, a szexről már nem is beszélve...Én pedig jó ideig megpróbáltam neki segíteni, elvégre ha már nem is vagyunk jóba, de mégis nagyon közel álltunk egymáshoz, ragaszkodtam hozzá. Most is iszonyú szar látni, hogy mit tesz magával. És rajta sajnos a környezete alakított. Teljesen vad és durva lány lett. Én első kézből tudom, hogy inkább légy stréber és cikizzenek, de nem kell őket követni a "menőzésben". Egyébként ha ezekért csesztetnek (mért nem iszol, mért nem szívsz stb.) akkor mindig ezt szoktam gondolni: kíváncsi leszek, hogy ők hol lesznek 5 év múlva.. Nem hiszem, hogy egy kaliberben fogjuk leélni az életünket, és ilyenkor örülök a szigorú nevelésnek, és az erkölcseimnek.
Egyébként a pasizásról az a véleményem, hogy nem kor, hanem ész függő!!! smileeee.gif Ezt csak azért osztom meg mert el lehet gondolkozni az ilyen dolgokról. Azon, hogy melyik éri meg jobban: menőnek lenni a gimiben meg az általánosban, de lecsúszni, vagy "lúzernek" lenni, de vinni valamire.
9 felhasználónak tetszik: Christinna, Em31, riri17, Vivienn096, An_d_a, Black Hearth2, Vampiregirl1, FruzShina., Lizania
2011. december 01. 16:41 #31
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Idézet (touchthesky @ 2011.12.01. 13:29)
Mikor én általánosba jártam szóval két éve, nálunk akkor már 4-5ötödikes korukba elkezdtek cigizni a "partyarcok".

huha .. mellow.gif
2011. december 01. 16:45 #32
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2011.12.01. 16:31)
Érdekes egy topik, de erről eszembe jutott egy történet.
Most vagyok 15 és volt egy legjobb barátnőm. Imádtuk egymást, mindent megosztottunk egymással. Aztán másfél éve jött a pofára esés: a drága "barátnő" összejött az első barátommal,  sőt kiderült, hogy amíg mi még jártunk a sráccal ők is "el voltak" egymással. Én természetesen nagyon kibuktam, annak ellenére is, hogy beláttam: egyáltalán nincsen szükségem arra a srácra, de akkor mégis azt hittem, hogy szerelmes vagyok. Így utólag nevetek ezen, de ez akkor nagyon rossz volt!! Ekkor kezdtünk elfordulni egymástól a lánnyal. Megindult a lejtőn, mondhatnám ezt is. Ma már egy másik pasival van együtt 8 hónapja, de persze jött az ilyenkor szokásos elzüllés is: piázik, drogozik is alkalmanként és cigizik. Ja, a szexről már nem is beszélve...Én pedig jó ideig megpróbáltam neki segíteni, elvégre ha már nem is vagyunk jóba, de mégis nagyon közel álltunk egymáshoz, ragaszkodtam hozzá. Most is iszonyú szar látni, hogy mit tesz magával. És rajta sajnos a környezete alakított. Teljesen vad és durva lány lett. Én első kézből tudom, hogy inkább légy stréber és cikizzenek, de nem kell őket követni a "menőzésben". Egyébként ha ezekért csesztetnek (mért nem iszol, mért nem szívsz stb.) akkor mindig ezt szoktam gondolni: kíváncsi leszek, hogy ők hol lesznek 5 év múlva.. Nem hiszem, hogy egy kaliberben fogjuk leélni az életünket, és ilyenkor örülök a szigorú nevelésnek, és az erkölcseimnek.
Egyébként a pasizásról az a véleményem, hogy nem kor, hanem ész függő!!! smileeee.gif Ezt csak azért osztom meg mert el lehet gondolkozni az ilyen dolgokról. Azon, hogy melyik éri meg jobban: menőnek lenni a gimiben meg az általánosban, de lecsúszni, vagy "lúzernek" lenni, de vinni valamire.

Wow..Őszintén szép dolog tőled, hogy segítesz a barátnődnek mégha nem is vagytok jóba..És tényleg elgondolkoztató az utólsó pársor smileeee.gif
2011. december 01. 16:55 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (bakocsenge @ 2011.12.01. 16:31)

Egyébként a pasizásról az a véleményem, hogy nem kor, hanem ész függő!!! smileeee.gif

Én ezzel nem teljesen értek egyet. 10-13 évesen egy gyerek nincsen felkészülve a komoly párkapcsolatra, a szexre meg pláne nem! Attól, mert menstruál 8-9 éves kora óta (manapság ekkor jön már meg a kislányoknak), az nem jelenti azt, hogy készen áll arra, hogy nemi életet éljen. A 10-14 éves gyerek az ég szerelmére, de még az általános iskolát sem végezte el! Foglalkozzon inkább a tanulással és kukacot fogdosni ráér, bár, amiket látok egyébként féjszbukkon, hogy a 12-14 éves buta csitri rázza a hátsóját a szórakozóhelyeken. Ezt szánalmasnak tartom, és hát hallottam már igen érdekes szexuális jellegű történeteket a diszkókkal kapcsolatosan. Erre a 10-14 éves lány érett? Szerintem nem. Olvasson Harry Pottert, nézze a háná montánát és társait, de még bőven ráérnek az ilyenek a fiúzással. Biztos én vagyok visszamaradott, de annyira visszataszítónak és erkölcstelennek találom, mikor egy 10-14 éves gyerek szája kezd sírni a fiúk és a szex miatt. Majd 20-25 évesen panaszkodhat ezekről, de 14 évesen... nem túl hiteltelen? Tény, a szerelem nem korhoz kötött, ebben tökéletesen igazad van, de egy fajta bizonyos érettség kell ahhoz, hogy egy komoly kapcsolatot ápolhasson a két partner. Persze mindenki magából indul ki, én 13 évesen arra sem voltam felkészülve, hogy valaki megcsókoljon. De hát én már őskövület vagyok a húsz évemmel. unsure.gif
11 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, KathPierce., Saranghae17, Alishon., Christinna, Ketherina, An_d_a, Charmed and Dangerous, Black Hearth2, Vampiregirl1, Az egyetlen
2011. december 01. 17:04 #34
- törölt felhasználó -    
Ha már van ilyen topik, akkor hozzászólok én is.

Szóval:

A szüleimmel sokszor elbeszélünk a régmúlt, és a mostani világról. Őszintén szólva, jobban tetszik a múlti tinédzser élet, mint a mostani. Régen a tini lányok csak akkor mehettek BÁLBA ha aznap segítettek a szüleiknek, vagy elvégezték az aznapi teendőt. Mostan? A tinik többsége már alapiskolás korban megszöknek otthonról szombatonként, kiveszik szüleik pénztárcájából a pénzt, bankkártyát. Istenem hova fajult ez a világ? 110.gif Természetes volt az 'Anyunak segítek', és hatkor kelek. Ma? Összeveszik az anyjával, ha a mosogatásról van szó, és délután egykor kel fel.


Véleményem.
pardon.gif
10 felhasználónak tetszik: Corby, WhiteRosee, Kriszti10, Ketherina, NiceandCute, Black Hearth2, Vampiregirl1, Az egyetlen, PetSal, Alizgirl98
2011. december 01. 21:02 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.12.01. 16:55)
Én ezzel nem teljesen értek egyet. 10-13 évesen egy gyerek nincsen felkészülve a komoly párkapcsolatra, a szexre meg pláne nem! Attól, mert menstruál 8-9 éves kora óta (manapság ekkor jön már meg a kislányoknak), az nem jelenti azt, hogy készen áll arra, hogy nemi életet éljen. A 10-14 éves gyerek az ég szerelmére, de még az általános iskolát sem végezte el! Foglalkozzon inkább a tanulással és kukacot fogdosni ráér, bár, amiket látok egyébként féjszbukkon, hogy a 12-14 éves buta csitri rázza a hátsóját a szórakozóhelyeken. Ezt szánalmasnak tartom, és hát hallottam már igen érdekes szexuális jellegű történeteket a diszkókkal kapcsolatosan. Erre a 10-14 éves lány érett? Szerintem nem. Olvasson Harry Pottert, nézze a háná montánát és társait, de még bőven ráérnek az ilyenek a fiúzással. Biztos én vagyok visszamaradott, de annyira visszataszítónak és erkölcstelennek találom, mikor egy 10-14 éves gyerek szája kezd sírni a fiúk és a szex miatt. Majd 20-25 évesen panaszkodhat ezekről, de 14 évesen... nem túl hiteltelen? Tény, a szerelem nem korhoz kötött, ebben tökéletesen igazad van, de egy fajta bizonyos érettség kell ahhoz, hogy egy komoly kapcsolatot ápolhasson a két partner. Persze mindenki magából indul ki, én 13 évesen arra sem voltam felkészülve, hogy valaki megcsókoljon. De hát én már őskövület vagyok a húsz évemmel. unsure.gif



Teljesen egyetértek veled, ahogy így végig olvastam a hozzá szólásokat. Kicsit olyan mintha magamat olvasnám mert én is ugyan ezen az állás ponton és véleményen vagyok az én 17 évemmel. biggrin.gif
Sajnos nekem is rengeteg olyan ismerősöm van meg hát a baráti körömben is sokan vannak akik már 13-14 éves koruk körűl "nagylányok" lettek mert azt hiszik hogyha már megvolt az első szexuális élményük akkor hú de felnőttek, közben a közelében se járnak a felnőttségnek.
Én jövő nyáron leszek 18, de még a szex eszembe se jutott. Úgy érzem bőven van még időm és majd akkor görcsölök pasi témán ha majd kész leszek rá. Sokak szerint ciki ha annyi idősen mint én még szűz meg hasonlók viszont szerintem meg az a gáz aki 14 évesen azon agyal honnan szerezzen pénzt cigire meg persze, hogy honnan tudna óvszerhez meg hasonlókhoz hozzá jutni/nár ha persze gondol ilyenekre/. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Holly Keller, Az egyetlen
2011. december 02. 06:33 #36
Alishon.
Alishon.
 
Státusz♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 653
Csatolások: 537
Azonosító: 163409
Offline offline
Megláttam a topikot, és írnom kell, mert szerintem sokan másképp fogják fel az egyes dolgokat.
Én nemsokára 16 éves leszek. (titok.)
Természetesen a középiskolai élet, a barátok, a pasik- ami jelenleg nincs, és nem is kell. Szóval, szerintem, az, hogy valaki cigizik, az nem azt jelenti, hogy neked is azt kell csinálni, és hogy ő nem jó fej, aki megbízható, vagy kedves, vagy csak ellehet vele dumálni egy jót. A harmincfős osztályomból, kb. 5-en nem cigiznek, engem is beleértve. De ez nem azt jelenti, hogy kivannak közösítve, vagy bármi, mert ellenkezőleg, imádjuk egymást. És ha te nem akarsz rászokni a cigire, fűre, party/drogokra, vagy a piára, (amit azért mondjuk nem is fogsz mindig inni, csak max szilveszterkor) akkor úgysem fogsz, bárki is akar rá venni.
A pasikra visszatérve.: Szerintem is korai elkezdeni, 10-12 évesen. Manapság már ez is menőnek számít..
Ezért is vannak problémák a kapcsolatodban, mert nem tudsz mit kezdeni ezzel a románccal. Nem vagy elég érett hozzá. Ezt mi-sem bizonyítja jobban, minthogy kiteregetted a magánéleted, ide.
1 felhasználónak tetszik: Ketherina
2011. december 04. 02:19 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (Saranghae17 @ 2011.12.01. 21:02)
Teljesen egyetértek veled, ahogy így végig olvastam a hozzá szólásokat. Kicsit olyan mintha magamat olvasnám mert én is ugyan ezen az állás ponton és véleményen vagyok az én 17 évemmel. biggrin.gif 
Sajnos nekem is rengeteg olyan ismerősöm van meg hát a baráti körömben is sokan vannak akik már 13-14 éves koruk körűl "nagylányok" lettek mert azt hiszik hogyha már megvolt az első szexuális élményük akkor hú de felnőttek, közben a közelében se járnak a felnőttségnek.
Én jövő nyáron leszek 18, de még a szex eszembe se jutott. Úgy érzem bőven van még időm és majd akkor görcsölök pasi témán ha majd kész leszek rá. Sokak szerint ciki ha annyi idősen mint én még szűz meg hasonlók viszont szerintem meg az a gáz aki 14 évesen azon agyal honnan szerezzen pénzt cigire meg persze, hogy honnan tudna óvszerhez meg hasonlókhoz hozzá jutni/nár ha persze gondol ilyenekre/. dry.gif

Nekem is voltak ilyen ismerőseim, sőt osztálytársaim is általános iskolában. Mondjuk abba az iskolába is elég érdekes embörkék jártak, kezdve azzal, hogy néha drogoztak és pár lányt fel is csináltak. Javában élveztem én is ezt a fantasztikus környezetet. Én a pasi miatt régebben sokat görcsöltem. Nem arra hajtottam, hogy meg legyen az első szexuális élményem, hanem vágytam valakire. Egy olyan emberre, aki átölel, százszor elmondja, hogy szeret és mindig mellettem van. Én inkább erre vágytam és sokáig eszembe sem jutott a szex fogalma. Aztán több hímnemű egyeddel ismerkedtem meg az életem során és mindegyik arra ment, hogy lefektessen. Nem arra, hogy egy lelkitársat találjon magának, nem, a mai fiatalok egy kapcsolatban (a legtöbb esetben) nem többek, mint egymás szexpartnerei. Csodálkozunk? Most komolyan! Nézzétek meg mi megy a vévében és társaiban! Aztán feladtam én is, és úgy voltam vele, hogy jön, amikor jön. 18 voltam, amikor összejöttem az első és remélni merem az életem utolsó párjával is, mert nem akarok mással lenni. És őszintén szólva nem bántam meg. Csodálatos volt minden. Az első csók, az első együttlét, az első egy éves évfordulónk stb. Persze előfordult már számtalanszor, hogy szinte éjjeli lámpát és vázát csapkodtunk egymáshoz, de még mindig együtt vagyunk. Ezért is nem értem a mai gyerekeket. Az én 12 éves kicsi fejem még azon agyalt, hogy szétesett a Barbie ház, vagy éppen az, hogy leettem pundinggal valamelyik Harry Potter könyvemet. Nekem eszembe sem jutott fiúzni. ohmy.gif Mi még a huszadik században születtünk, úgy látszik. Van egy ismerősöm, a kislány alig 13 éves. És megjegyzem, simán rámászott volna a páromra, ha az nem kezdi el erőteljesen szívatni. Sőt ő maga is elmondta, hogy annak a bizonyos lány ismerősömnek igen csak kukac hiánya van 13 évesen. Akkor aztán néztem, mint maci a málnásban. blink.gif
2011. december 04. 16:04 #38
- törölt felhasználó -    
Hú,most nekem is eszembe jutott egy történet!
A suliba egy 8.-as fiú bement a lány WC-be és lefotózott egy csajt a közben..Most komolyan ez normális,és a srác cigizik is!
2011. december 04. 19:36 #39
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Pannika XD @ 2011.12.04. 16:04)
Hú,most nekem is eszembe jutott egy történet!
A suliba egy 8.-as fiú bement a lány WC-be és lefotózott egy csajt a közben..Most komolyan ez normális,és a srác cigizik is!


És van, aki ezt jópofának hiszi. Szánalmas!!! dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Az egyetlen
2011. december 04. 20:22 #40
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Hogyha itt már szó volt a cigizésről én is megosztanék egy kisszövegecskét.Tegnap a barátnőm (7dikes) mesélte, hogy a bulin két osztálytársa kiment cigizni az utcára és mikor bejöttek az osztályfőnükük mellé ültek megérezte a cigi-t az ofőjük és a végén sírt minda2 srác mert leordította az ofő.És a barátnőm vigasztalta meg őket. laugh.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!