Starity

"Tiniélet"

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 04. 20:37 #41
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Nálunk az osztályban kb. 5 cigiznek és ráadásul a suli mögött csinálják! Az egyik osztálytársam már 6.-dik óta csinálja!!-.-" Azzal is szoktak menőzni, hogy miket szívtak már meg stb. Én ezt nem menőnek hanem szánalmasnak tartom! Nem értem mi jó van ebben?!? Tavaly egy lány(másik évfolyamból) lefeküdt egy pasival és napokig nem is jött suliba. Utána elkezdett hízni meg minden, de aztán megint nem jött pár napig és később kiderült róla, hogy terhes volt, és azért nem volt pár napig mert elvetette a babát! 13 évesen! ohmy.gif Szerintem a szex meg ilyen dolgok nagyon koraiak! Tudom, hogy manapság egy csomó lány az én koromban veszíti el a szüzességét! De szerintem ez nagyon nem normális! Egyáltalán nincsenek felkészülve rá szerintem!
2011. december 13. 15:12 #42
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Annyira szánalmasnak tartom, mikor két 12 éves lány egy fiún veszekszik, tojáshély a seggügünk(elnézést), ahogy nekem is.Nekem nincsennek ilyen elképzeléseim, még őszintén kislány vagyok, van időm az ilyen dolgokkal, ráérne, nem azt mondom, hogy ne legyenek szerelmesek, hanem azt, hogy ráérnek a komoly dolgokkal.Emlékszem alsóban volt egy szerelmem akivel jártunk(kissé szégyenlem magam), de semmi komolyat nem tettünk, szerelmesek voltunk egymással és sokat hülyültünk, meg együtt sétálgattunk, de semmi komolyra nem gondoltunk!!
Azt is utálom mikor 14 évesek turbékolnak, majd együtt cigiznek, mondom wtf? blink.gif Egy csomó dolog van, amire várhatánk vagy 5 évet, de mindent elkapkodunk!
Borzalmas érzés ilyen világba felnőni.
5 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, KathPierce., Cassie3, Vampiregirl1, Black Hearth2
2011. december 17. 16:15 #43
- törölt felhasználó -    
Nálunk a suliban egy nyolcadikos fiú és egy hetedikes lány járnak és egyik nap láttam őket kézen fogva sétálni a suliban amit egyáltalán nem értem minek tettek. Jó meg minden, hogy szerelmesek de a magán életüket (szerintem) a sulin kívül végezzék el. Vagy megyek a lépcsőn egyik sarokba egy fiú meg egy lány ott ölelkeznek, hozzáteszem egyik ötödikes másik pedig nyolcadikos volt. Jó, hogy a kor nem számít de ilyen fiatalon csak azt nézik. Mert ha már felnőtt valaki és van 5 év kor különbség a barátja között arra még azt mondom, hogy jó, de egy 5-es és egy 8-as között azért van egy kis eltérés. De már olyanról is halottam, hogy egy lány azért nem ment iskolába, hogy a barátjával legyen így mind a ketten lógtak körülbelül 4 napot és Péntekre pedig bementek. És erre a szülők nem is tudnak. Jó mert tőlem legyenek szerelmesek mivel én is az vagyok, de azokat a pillanataimat a hétvégére csúsztatnám és nem suli közbe.

Vagy az osztályunkban kb. 3-an dohányoznak már 5-ik óta, ami szerintem nem kis teljesítmény. Én ki se próbálnám a helyükben. Vagy egyik kirándulásnál ilyen kicsi faházakban voltunk ahol egy közös fürdő volt, ahol a barátnőim szépen rágyújtottak. Aztán még ők csodálkoztak amikor az ügyeletes ott leszidta őket és nem is jöhettek el a következő ilyen táborra.
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Vampiregirl1
2011. december 17. 16:26 #44
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Én ezeken már nem is csodálkozom, romlik a világ...! A lényeg,hogy a 2 kisebbik tesómat megvédjem az ilyen dolgoktól..

Egyébként vonaton mindig hallok egy két érdekes sztorit 12 és 14 éves lányoktól..az elején még az állam is leesett,hogy mikről beszélgetnek, de mostmár sajnos hozzászoktam
2011. december 17. 16:35 #45
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
Persze, tény, hogy romlik a világ. Egyik osztálytársnőm példáult 5 pasival is járt, de mindegyikbe, és még ő maga is bevallotta, csak egy kicsit "belekóstolt." Szégyen, ami szégyen. De mindig vannak kivételek. Ezért is nem szeretem ezt a nagy általánosítást, és néhány idősebb fiatal majdnem azt mondja, hogy 13 évesen nem lehet járni egymással. Hülyeség. Ha valakik igazán, őszintén szerelmesek, akkor miért ne járhatnának? Azok ne járjanak, akik csak két hétig vannak együtt, és legalább facebookra kitehetik állapotnak. Amolyan "szerelmi példaképemnek" tartom az egyik barátnőmet, aki 13 éves, és egy 15 évessel fiúval jár. Nekik igaz a szerelmük, tökéletesen összeillenek, édeseket, és még sorolhatnám. Viszont sajnos az idősebbek csak azt hallják, hogy így meg úgy, meg már 10 évesen csókolóznak. Mindig voltak kivételek, és lesznek is.
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, riri17, Christinna
2011. december 20. 18:09 #46
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Sziasztok.Eléggé érdekesnek találtam ezt a topikot,gondoltam én is hozzászólók.Valóban szörnyű,hogy hova fejlődik a világ..van egy iskolatársam hatodikos,és borzasztóan idegesít,hogy a facebook oldalam,mindig az ő "szerelmi csalódásairól" szól.Állandóan csókolózós képeket látok róla,meg ahogy a kis csitri barátnőivel bulizgatnak.
Könyörgöm,12 éves,én vagyok 14! Érdekes..én még csak ilyen pizsipartykon és farsangi discokban voltam.És nem bánom!
Büszke vagyok rá,hogy az anyukám és az apukám mindig is normális,rendes,tisztelettudó lánynak nevelt,mert tudom,hogy én többre fogom vinni,mint ezek a nagyképű,szánalmas lányok.Nem volt se barátom,jó ideig nem is lesz és nem is kell.Nem vagyok még érett különféle kapcsolatokra.
Borzasztó,ami a mai világban megy.Másik,hogy ne a lány tapadjon a fiúra,igenis a fiú udvaroljon neki,a fiú fusson a lány után.
4 felhasználónak tetszik: Christinna, ItsLénaa, FüMá, Vampiregirl1
2011. december 21. 10:22 #47
- törölt felhasználó -    
Azért egy kicsit boldog is vagyok,amikor olvasgatom a topicot.Jó látni,hogy van pár értelmes tinédzser is... blush.gif
Dancsyy97:Ismerős... dry.gif A nagy világfájdalom,meg a többi... rolleyes.gif Nekem is vannak rossz napjaim,de nem írom ki,hogy "lájk aki szeret...(0 lájk lesz érzem)".Aztán a sok BFF (-.-") oda írja,hogy imádlak és hasonlók...ez mire jó? blink.gif Az az "imádlak" nem igaz...sőt...néha-vagy rosszabb esetben mindig-csak egy biztosíték.Sokan arra mennek már,hogy legyen valaki akit ki lehet használni,ha kell egy kis kölcsön pénz a cigire,a füzete,hogy lemásolja a házit (pl:A mi osztályunk...) vagy ki tudja még micsodák...
Ezért tartom magam ahhoz még mindig,hogy igazán nincsenek barátaim...talán egy ember van akinek a nevét kiejteném a számon,ha "barát" a kérdés...de bevallom őszintén nem is zavar... pardon.gif
Na akkor egy kis friss... rohog.gif 43 perces termés,egy 13 éves csajtól:
"‎Ráírom egy téglára,hogy hiányzol és arcon b*szl*k vele,hogy érezd mennyire fáj! wink.gif"
1 felhasználónak tetszik: Dancsyy97
2011. december 21. 10:44 #48
- törölt felhasználó -    
Attól nekem is herótom van... mindegyik meg akar halni, meg hisztiznek -.-"
Oké, talán normális, h a tinik fejében megfordul az öngyilkosság, és szerencsére nem mindenki teszi meg, de minek ezt kiposztolni? -.-'
És elmondom, h nem csak a tinik, hanem a 20-23 évesek is kiírnak ilyen dolgokat.
Elszomorító! sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Darlin_75., Dancsyy97, fashionbébíí
2011. december 21. 15:19 #49
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Idézet (Darlin_75. @ 2011.12.21. 10:22)
Azért egy kicsit boldog is vagyok,amikor olvasgatom a topicot.Jó látni,hogy van pár értelmes tinédzser is...  blush.gif 
Dancsyy97:Ismerős...  dry.gif A nagy világfájdalom,meg a többi...  rolleyes.gif Nekem is vannak rossz napjaim,de nem írom ki,hogy "lájk aki szeret...(0 lájk lesz érzem)".Aztán a sok BFF (-.-") oda írja,hogy imádlak és hasonlók...ez mire jó?  blink.gif Az az "imádlak" nem igaz...sőt...néha-vagy rosszabb esetben mindig-csak egy biztosíték.Sokan arra mennek már,hogy legyen valaki akit ki lehet használni,ha kell egy kis kölcsön pénz a cigire,a füzete,hogy lemásolja a házit (pl:A mi osztályunk...) vagy ki tudja még micsodák... 
Ezért tartom magam ahhoz még mindig,hogy igazán nincsenek barátaim...talán egy ember van akinek a nevét kiejteném a számon,ha "barát" a kérdés...de bevallom őszintén nem is zavar... pardon.gif
Na akkor egy kis friss...  rohog.gif 43 perces termés,egy 13 éves csajtól:
"‎Ráírom egy téglára,hogy hiányzol és arcon b*szl*k vele,hogy érezd mennyire fáj! wink.gif"

Ezt nekem is kiírta egyik igen "érett" ismeerősöm. dry.gif
Másik kdvencem,hogy kiírják,hogy huu de rossz kedvem van,meg a síros smiley és a többi.
Valaki megkérdezi mi a baj,visszaírja,hogy á,semmi.
KÖNYÖRGÖM! Akkor ne írja ki és ne sajnálassa magát!
Én is gyakran érzem úgy,hogy csak kihasználnak.Ilyenkor azt mondom neki -Mióta is vagyunk mi barátok? Erre nem tud mit válaszolni,és egyszerűen megmondom neki,hogy menjen a barátaihoz.Persze,segítek én,ha kell.De könyörgöm,ha amúgy meg nem is szokunk egymással társalogni,akkor ne hozzám jöjjön különböző dolgokért.
6 felhasználónak tetszik: Darlin_75., Thora_90, riri17, An_d_a, FüMá, Vampiregirl1
2011. december 22. 10:24 #50
- törölt felhasználó -    
Számomra a "tiniélet" kifejezés azt jelenti,hogy mit tegyünk ha női problémáink vannak vagy a családunk,barátaink körében lévő problémák megoldása,öltözködés és az ápolás legfontosabb dolgoai.Nálam itt ez a téma lezárult.Oké én is 13 évesen találkoztam az "életem szerelmével",de nem az volt,hogy egyből gyere járjunk együtt.Szép lassan haladtunk megismerkedtünk egymással,beszélgettünk és találkozgatunk,mint minden gyerek.Elmentük fagyizni,vásárolni és akár kirándulni is aztán vége.Sajnos utána elváltak útjaink,mivel ő ballagot az iskolából én még 1 évet maradtam még ott.Ballagásom után véletlenül összefutottunk és újra elkezdtem vele találkozgatni végül kis szikra lett köztünk aminek örütem.Amikor 9.-es voltam rávettem magamat,hogy megkérdezzem tőle,hogy akar-e többet,mint barátság.Hát meg is tettem és igent mondott.4 éven keresztül voltam/vagyok vele együtt természetesen voltak olyanok,mint például mostanság,hogy összevesztünk és egy jó darabig nem beszélgettünk egymással,de minden helyre jött.Most viszont szurkol nekem,hogy sikerüljön az érettségim és együtt mehetünk majdan egyetemre.

Igen ez én is furcsálom,hogy már 12-13 évesen a kezükben a cigi és isszák közben az energia italt.Találkoztam már ilyen esettel és kicsit meglepődtem mellesleg a barátnőm közül van olyan aki 18 évesen kezdett el cigizni és nem egy nap alatt szív el 3 dobozt hanem 3-4 hónapig,mondjuk jobban örülnék neki ha leszokna,na de mikorsétáltam velük és találkoztunk egy csapat 12-13 éves gyerekkel jól kiröhögte őket,hiszen még a cigit sem tudják megfogni és ezért olyan menők az iskolában.Nem tagadom,de már kiprobáltam a cigit és akkor jöttem rá,hogy inkább nem kéne.Na és az a hab a tortán,hogy már nem szűzek?Ezért olyan jók és menők,mert végig ment rajta a fél lakótelep na ez aztán menő dolog.17 évesen meg sem merem tenni,hogy én ágyba bújjak bárkivel is még ha a barátomról lenne szó akkor sem,mi van ha véletlenül terhes lesz és akkor mit szól az anyja?!Én személyem szerint szánalmasnak tartom a mai 11-14 éveseket. blink.gif
7 felhasználónak tetszik: Darlin_75., Christinna, Dancsyy97, Thora_90, FüMá, Vampiregirl1, Black Hearth2
2011. december 22. 11:20 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (Amy_Antic @ 2011.12.22. 10:24)
Na és az a hab a tortán,hogy már nem szűzek?Ezért olyan jók és menők,mert végig ment rajta a fél lakótelep na ez aztán menő dolog.

A másik meg az,hogy csodálkoznak ha nőgyógyászatai problémáik lesznek... rolleyes.gif
A másik amin ki vagyok akadva az,hogy a 13...13 éves osztálytársam már discoba jár... pardon.gif és amikor táncon vagyunk,mielött elkezdenénk az órát van vagy 10-15 perc amikor még beszélgetünk meg ilyesmik...
Az osztálytársam meg ott találja ki,hogy hogy fog táncolni a BFF-jével Péntek eset... omg.gif Amilyen táncot lejtenek blink.gif Simán mehetnének rúdtáncosnak...és az a baj,hogy ezt a discoban is bemutatják... és ha pár "jó" fiú észreveszik Őket és.. mellow.gif akkor mi lesz? dry.gif
4 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, Dancsyy97, riri17, Vampiregirl1
2011. december 22. 11:37 #52
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
Nos, akkor én is visszatérő hozzászóló leszek, hisz pont benne vagyok a "sűrűjébe." 13 évesek, 7. osztály...
Mindig lesznek olyan lányok/fiúk, akik azt hiszik, menők. Menők, mert már 10 pasival jártak. Menők, mert óvszert hordanak maguknál. (igen. Az egyik fiú osztálytársam a táskájában tart) De én örülök, hogy nem ilyen vagyok. Többen is leszólnak, mert nem hordok DC cipőt, vagy épp azt a mai "divatos" csizmát, ami majdnem minden csajon rajta van. De nem fogok megváltozni néhány idióta, divat csimpánz miatt. Én tudom, ki az a Vincent van Gogh, ők nem. Én látom már ezer meg egy film klasszikust, többek között az Elfújta a szelet. Nem is hallottak róla...Én tudok helyesen írni, mellőzöm a w betűt, és a facebook nevem is normális, nincs benne semmi Tső vagy XY vagyok szijjja.
Sajnos nem fogjuk tudni ezeket megváltoztatni...legyünk normálisak, és hagyjuk őket békén. Úgyis megisszák azt, amit maguk csináltak. Van példám: fél évvel fiatalabb osztálytársnőm (azaz, most lett 13) még tavaly járt egy 16-17 éves fiúval. Nagyon "romi" volt a helyzetük. Ám szakítottak, és most a fiú az anyját küldi szerencsétlen csajra, hogy hogy merte ezt meg azt csinálni, meg minden. Sajnos ez az osztálytársnőm hibája is, hisz miért kezdett egy rossz arcú pasival járni? És még nem is szólt a szüleinek, mert olyan felnőttes.
Egy másik menőnek számító csaj (hát igen...az a menő, ha nincs stílusod, minden fiú veled akar járni, és a profilképeden 40 lájk van) tegnap körbe kérdezgette a fél osztályt, hogy szerintük ésszerű járni e egy 16 éves fiúval, aki cuki meg minden. Felforrt az agyam. Mondtam neki, hogy azzal járjon, akibe szerelmes. De neeem...
Bocsi, hogy ennyit írtam. Muszáj kiadni valakiknek ezt a gőzt. rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: Darlin_75., SelenaGirl, Christinna, Dancsyy97, Thora_90, An_d_a, riri17, FüMá, Vampiregirl1, Black Hearth2
2011. december 22. 14:06 #53
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
olvasgattam a topicban a hozzászólásokat és igencsak meglepődtem egykét dolgon.13 évesen cigi alkohol és drog?érdekes,de lehet csak én vagyok maradi.
én már majdnem 16 vagyok,de nem cigizek,sőt a piát és a drogokat is megvetem.közben meg egyik fiú osztálytársamtól a tanár vette el a héten a füves cigit.. mellow.gif blink.gif
arról meg ne is beszéljünk már akkor,hogy a hónapban két lányt vittek el a mentők,mivel beszívtak suliban és vagdosni kezdték magukat.bevitték őket rendőrségre is valamiért,mire annyit mondtak,hogy azért csinálják,mivel rosszkedvük van.mondom rendben,elég érdekes egy társaság.ráadásul személyesen is ismerem őket,évfolyamtársam mindkét lány.engem elég sokszor leri**-oztak csakazért,mivel nem voltam hajlandó velük együtt inni és drogozni,mikor egyszer engem is elhívtak.ennyire nem lennének tisztában azzal,hogy mit jelent maga a szó vagy micsoda?nem én fekszem le heti átlagban 5 pasival blink.gif blink.gif
a másik téma pedig a szerelem..ez szerintem részben korfüggő,de persze érettség is kell hozzá.elvégre ismerek olyan 20 évest,aki agyilag 10 éves szintjén áll,és akárhányszor beszélni próbálok vele,áttér az "eccarvúkra" rohog.gif miközben elvileg semmmiféle betegsége sincs,ami miatt ilyen lenne.
szerintem az olyanok,akik 13 évesen azért sírnak,hogy mennyire megbántotta a pasijuk,fogalmuk sincs milyen érzés milyen érzés tényleg szerelmesnek lenni.magamból indulok ki,2 éve nagyon tetszett egy srác,azt hittem,hogy "húdeszerelmes" vagyok,de csak 1 hónapja jöttem rá,hogy nemcsak éretlen voltam,hanem szerelmes sem.
most érzem magam tényleg szerelmesnek,ha lehet ilyen szavakat használni.amikor összeugrik a gyomrod borsó méretűre,ha mellédül vagy mélyen a szemedbe néz...az tényleg szuper érzés.amikor odajön hozzád,elzavarja a haverjait,félrehív beszélni a suli utolsó napján és a szállingózó hóesésben annyit suttog neked,hogy boldog karácsonyt heart.gif annál jobb biztosan nincs.
ilyenkor örülök a legjobban,hogy nem vetettem bele magamat 12 évesen a hülyeségekbe,és örülök annak,hogy nem vagyok olyan,mint ők."menő"...soha nem akartam az lenni.attól,hogy menőnek hiszi magát és lefekszik fűvel-fával,még te leszel jobb helyzetben,ugyanis míg te átélsz ilyen dolgokat,neki/nekik erről fogalma sem lesz milyen érzés.
eleinte ez engem nagyon zavart,de rájöttem,hogy nem én vagyok kevesebb náluk vagy ők jobbak nálam.nekem jobb az életem,és míg ők kinevetnek mert "más" vagyok én magamban mosolygok rajtuk,mert nincs igazuk.egyszer erre ők is rájönnek majd.
9 felhasználónak tetszik: Christinna, Fruzsi26, Darlin_75., Dancsyy97, Thora_90, SelenaGirl, Holly Keller, Vampiregirl1, Black Hearth2
2011. december 22. 20:42 #54
Fruzsi26
Fruzsi26
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 770
Csatolások: 14
Azonosító: 156883
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2011.12.22. 14:06)

szerintem az olyanok,akik 13 évesen azért sírnak,hogy mennyire megbántotta a pasijuk,fogalmuk sincs milyen érzés milyen érzés tényleg szerelmesnek lenni.


Ez az egyetlen, amiben nem értek Veled egyet. Ugyanis ez személytől függ. Hidd el, azért ma is akadnak olyanok, akik már 13 évesen tudják, mi a szerelem. És nem csak magamat tehetném be példának... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. december 22. 21:32 #55
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Mivel mindenki elmeséli a sztoriját, én is elmondom, nem sokaknak mondtam el de itt elmesélem.

Nade a lényeg, hogy kb. 3 éve az egyik barátnőm meghívott nyaralni a szüleivel akik egyébként elég lazán veszik a nevelést, mint ahogy azt megtudtam.. Akkoriban ő 12, én pedig 11 éves voltam. Tudtam róla igazából, hogy szeret "pasizni" meg ilyesmiket csinálni, de azért bírtam őt, hisz jókat beszélgettem vele. De a nyaraláson teljesen más oldalát ismertem meg.. dry.gif Folyamatosan ki volt sminkelve és a lehető legrövidebb rucikban járt-kelt. Pasizott és játszotta a fejét. Aztán persze ott volt velünk 1 haverja is aki akkoriban 16 volt és folyamatosan piszkált engem. Azt mondta soha sem találkozott ilyen unalmas emberrel (én nem sminkeltem, cigiztem stb.) Egy idő után kezdtem rosszul is érezni magam ott, volt olyan, hogy az a par*szt a képembe fújta a cigi füstöt. A szomszéd ablakából lopták el mindig a cigit és egy ilyen kis poros, dohos kis kocsmában vettek piát, mert ott kiadták nekik. mellow.gif Este bevittek egy diszkóba, persze csak nyitásig tudtak beszökni (este 11-ig) utána úgyis kidobták volna őket.. -.-" Szóval mondta a csaj hogy táncoljak én meg persze amolyan kislányosan, aranyosan táncikáltam erre rám nézett lenézően, hogy "Ez meg mi?!" Najó ott hagytam abba és kimentem. És még sorolhatnám a végtelenségig a dolgokat.. Szóval elég rossz volt nekem ez az egy hét DE megtanultam kiállni magamért és azóta büszke vagyok rá hogy én nem álltam be azok közé.
És mellesleg én azóta jó tanuló vagyok, remélhetőleg nemsokára bekerülök egy egész jó kis középsuliba, van sok igaz barátom és nagyon jól elvagyok.. ellenben vele, aki bukásra áll 7 tantárgyból és kétlem, hogy lennének amolyan igaz barátai, szóval a facebookos, cs*csvillantós képein kívül nincs semmi mása. pardon.gif 110.gif
Nem bántam meg, hogy józan voltam és ezt mindenkinek ajánlom.
Hát csak ennyit akartam.. (:
5 felhasználónak tetszik: Darlin_75., riri17, Dancsyy97, FüMá, Vampiregirl1
2011. december 23. 00:39 #56
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
Lassan 20 vagyok, szóval ha csak rövid ideje is, de már nem vagyok tini. Én sem voltam semmi, de azért nagyot nézek. 12-3 évesen szex,drog, pia, cigi? Szép. Ha jól emlékszem, én akkor a Minimaxot néztem...Borzasztó. Milyen szülők vannak? De más gyerekét elsőosztályúan tudják fricskázni. Szánalmas, ők is meg a kölykük is. Jó, persze 16 évesen én is elkezdtem buliba járni, koncertekre, csavarogni, 1 évvel később rá is szoktam a cigire, de részeg sosem voltam, drogot sem próbáltam, büszke is vagyok rá. Ott már gondok vannak, ha valaki csak piával, tudatmódosítóval tudja jól érezni magát. Ha meg menőségből csinálja, ott meg még nagyobb gondok lehetnek. Nem is tudom, hogy szánjam-e őket, vagy röhögjek a képükbe...
8 felhasználónak tetszik: Darlin_75., SelenaGirl, Fruzsi26, An_d_a, Holly Keller, Dancsyy97, Vampiregirl1, Black Hearth2
2011. december 23. 11:48 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (heyitsamyMT @ 2011.12.23. 00:39)
Lassan 20 vagyok, szóval ha csak rövid ideje is, de már nem vagyok tini. Én sem voltam semmi, de azért nagyot nézek. 12-3 évesen szex,drog, pia, cigi? Szép. Ha jól emlékszem, én akkor a Minimaxot néztem...Borzasztó. Milyen szülők vannak? De más gyerekét elsőosztályúan tudják fricskázni. Szánalmas, ők is meg a kölykük is. Jó, persze 16 évesen én is elkezdtem buliba járni, koncertekre, csavarogni, 1 évvel később rá is szoktam a cigire, de részeg sosem voltam, drogot sem próbáltam, büszke is vagyok rá. Ott már gondok vannak, ha valaki csak piával, tudatmódosítóval tudja jól érezni magát. Ha meg menőségből csinálja, ott meg még nagyobb gondok lehetnek. Nem is tudom, hogy szánjam-e őket, vagy röhögjek a képükbe...


Szerintem,mint minden lánynak vagyis a többségének van az az úgy nevezett Tinilányok könyve.Amikor olvastam elöszőr akkor sok mindent elmagyarázott nekem a könyv ( a könyv a 80-as évekből származik) és még mai napig,ha úgy adódik elolvasom hiszen sok értékes információt találok benne.Igen abban is volt a szex-szel való fontos dolgok és a gyerek,nőgóygyászat és stb. sőt volt a drogról a piákról és a cigiről is.Amikor olvastam bórzongva ültem a széken és csak néztem,hogy milyen betegségeket akár rákot is okozhatnak az ilyenek és ne is beszéljünk az AIDS és HÍV fertőzésekről.Azért van mindez,mert a szűlők akik megtehetik nem rakják elé az ilyeneket is olvastatják el velük,pedig jobb lenne.Mint ahogyan említettem 17 éves vagyok és az életemben nem volt még meg a cigi,drog és a piálás na meg a szex és tök jól meg vagyok nélkülük is.Na és ezek a 13 évesek szerinted elmondják a szűleiknek,hogy mit csináltak,hát nem legalább annyi legyen bennük,hogy elmondják és kész.
2011. december 23. 14:58 #58
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Fruzsi26 @ 2011.12.22. 20:42)
Ez az egyetlen, amiben nem értek Veled egyet. Ugyanis ez személytől függ. Hidd el, azért ma is akadnak olyanok, akik már 13 évesen tudják, mi a szerelem. És nem csak magamat tehetném be példának... rolleyes.gif


én a mi városunkból indultam ki,itt eszméletlen mik vannak mellow.gif
előző héten volt a giminkben egy mikulásbuli.nagyon jó volt,táncoltunk meg hasonlók.aztán el akartam menni mosdóba,de meg ne tudjátok milyen hangok szűrődtek ki onnan,végül be se mentem blink.gif mint később kiderült,két csaj meg két pasi külön-külön..hát..értitek na mit csináltak,itt nem akarok ilyeneket leírni.ráadásul a legszebb az egészben az volt,hogy mind a négy alanyt személyesen ismerem,valamint hab a tortán,hogy mindez facebookra is ki lett posztolva blink.gif blink.gif blink.gif mondom atyaúristen... unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, fashionbébíí, riri17, Holly Keller, Fruzsi26, Vampiregirl1, Black Hearth2
2011. december 23. 17:49 #59
- törölt felhasználó -    
Egy kis ízelítő egy 10 (!!) éves iskolatársam facebook bejegyzései közül! (És ilyenekkel van tele az üzenőfala..)

"ő leszar.. én nem tudom leszarni..
ő röhög rajtam.. én sírok miatta...
ő utál.. én szeretem..
ő pasi.. én csaj.. :|
"

"Lány; -Akarsz egy ütős szexet? wink.gif
Fiú-Aham. :$
Lány; -Akkor dugd a f*szod a konnektorba! wink.giftongue.gif
"

"~Fiú: Megakarlak csókolni december 31.-én 23:59-kor 2 percre.*-*
Lány: -Miért? (:
Fiú:-Mert ez egy tökéletes vége és kezdete lenne az évnek.! :$$♥
"

blink.gif blink.gif blink.gif
Igen ez egy tízéves kislány! Édes Istenem!
2011. december 23. 18:05 #60
Alice-Crispy
Alice-Crispy
Jortegloria
 
Státusz: )
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.06.
Hozzászólás: 1395
Csatolások: 12
Azonosító: 114049
Offline offline
Ez nagyon szomorú... 10 éves és... ÚRISTEN. Egyre rondább világban élünk...




Idézet (fashionbébíí @ 2011.12.23. 17:49)
Egy kis ízelítő egy 10 (!!) éves iskolatársam facebook bejegyzései közül! (És ilyenekkel van tele az üzenőfala..) 
"ő leszar.. én nem tudom leszarni..
ő röhög rajtam.. én sírok miatta...
ő utál.. én szeretem..
ő pasi.. én csaj.. :|
"
"Lány; -Akarsz egy ütős szexet? wink.gif
Fiú-Aham. :$
Lány; -Akkor dugd a f*szod a konnektorba! wink.giftongue.gif
"
"~Fiú: Megakarlak csókolni december 31.-én 23:59-kor 2 percre.*-*
Lány: -Miért? (:
Fiú:-Mert ez egy tökéletes vége és kezdete lenne az évnek.! :$$♥

blink.gif  blink.gif  blink.gif 
Igen ez egy tízéves kislány! Édes Istenem!
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!