Starity

The Girl with the Dragon Tattoo / A tetovált lány (2011)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 17. 12:01 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (tya04 @ 2011.12.15. 17:32)
Két jelölés begyűjtve GG-n, zene és Rooney.

Mara lehet hogy jól játszik, de szerintem attól még mindig egy vicc az egész. A zene nekem sem tetszik, az eredeti jobb.
2 felhasználónak tetszik: saii, tya04
2011. december 18. 17:41 #22
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.12.17. 12:01)
Mara lehet hogy jól játszik, de szerintem attól még mindig egy vicc az egész. A zene nekem sem tetszik, az eredeti jobb.

Az eredeti OST magával hordozta a film hangulatát, én a rétegízlésemmel viszont azt mondom, hogy ez az ambient muzsika jó lett. Ha pontozni kéne, 8 környékén van a (három órás) "szösszenet", mert egyedi és visz magával.
Igen, lehet, hogy Rooney jó lesz, de az azért jelent valami, hogy magát a filmet nem jelölték. Talán beválik Fincher jóslata, és nem fogják őket agyonjelölni a díjátadókon. A kritikák jók, de én nem adok rájuk semmit, majd meglátjuk. Él bennem a remény Fincher miatt, hogy ez más lesz, de egyben csalódtam is benne a remake-elésért, pont annyira, mint Almodóvarban idén (A tarantulához nyúlt, pedig nála az eredeti és zseniális ötletekhez vagyok szokva).
Egy biztos, az eredetit nem lehet megdönteni. Tavaly meg simán kijárt volna Noominak egy jelölés ezeknél a sznoboknál, de már az is csoda volt, mikor Pen Cruzt jelölték a Volverért. mellow.gif
2011. december 18. 18:08 #23
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.12.17. 12:01)
Mara lehet hogy jól játszik, de szerintem attól még mindig egy vicc az egész. A zene nekem sem tetszik, az eredeti jobb.


Továbbra sem vagyok oda az ötletért, én csak olyan kritikát olvastam, ami Marat magasztalta az egekig, Danielt lehúzta, és sérelmezte, hogy ebben a verzióban sok a nyomozós jelenet. Olvasván ezeket és tudván, hogy amit a kritikusok lehúznak, nekem általában az jön be, továbbra is abban reménykedem, hogy nem lett ez rossz. Nem akarok előítéletes lenni (pedig néha ez vagyok ilyen téren), remake ellenes vagyok de a cast túl csábító számomra mellow.gif
Most olvasom, hogy David olvasta a második film forgatókönyvét de még nem mondott igent a folytatásra ... na erre leszek kíváncsi blink.gif
1 felhasználónak tetszik: tya04
2011. december 18. 18:15 #24
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2011.12.18. 18:08)
Továbbra sem vagyok oda az ötletért, én csak olyan kritikát olvastam, ami Marat magasztalta az egekig, Danielt lehúzta, és sérelmezte, hogy ebben a verzióban sok nyomozós jelenet. Olvasván ezeket és tudván, hogy amit a kritikusok lehúznak, nekem általában az jön be, továbbra is abban reménykedem, hogy nem lett ez rossz. Nem akarok előítéletes lenni (pedig néha ez vagyok ilyen téren), remake ellenes vagyok de a cast túl csábító számomra  mellow.gif 
Most olvasom, hogy David olvasta a második film forgatókönyvét de még nem mondott igent a folytatásra ... na erre leszek kíváncsi  blink.gif

Nem kéne megcsinálni a trilógiát. Már magát az első filmet is sok volt, nemhogy az egészet..
Nekem nem a cast csábító, hanem maga Fincher. Igaz, a Pánikszobát és Benji Button cukormázas életét nem szeretem, de ezt félretéve még mindig a kedvenc rendezőm. Aki tudott csinálni egy Hetediket, az meg tudja csinálni ezt a filmet is jól. Legalábbis remélem.. A Social Networkkel újra bekerült nálam a pixisbe.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. december 18. 19:04 #25
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (tya04 @ 2011.12.18. 18:15)
Nem kéne megcsinálni a trilógiát. Már magát az első filmet is sok volt, nemhogy az egészet..
Nekem nem a cast csábító, hanem maga Fincher. Igaz, a Pánikszobát és Benji Button cukormázas életét nem szeretem, de ezt félretéve még mindig a kedvenc rendezőm. Aki tudott csinálni egy Hetediket, az meg tudja csinálni ezt a filmet is jól. Legalábbis remélem.. A Social Networkkel újra bekerült nálam a pixisbe.


Nos, attól félek, hogyha nemet mond, más kezébe kerül a projekt. Már pedig menő lenne ebből folytatás, azt pedig ugye nem akarjuk, hogy Craig Gillespie vagy David Yates kezébe kerüljön a projekt dry.gif (csak mondtam két nevet ami eszembe jutott és nem szeretem őket).
1 felhasználónak tetszik: tya04
2011. december 20. 19:22 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.12.18. 19:04)
Nos, attól félek, hogyha nemet mond, más kezébe kerül a projekt. Már pedig menő lenne ebből folytatás, azt pedig ugye nem akarjuk, hogy Craig Gillespie vagy David Yates kezébe kerüljön a projekt  dry.gif (csak mondtam két nevet ami eszembe jutott és nem szeretem őket).

Ha bekajálják az amcsik és eleget hoz a konyhára, akkor tuti lesz folytatás. Szégyen és gyalázat.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. december 21. 11:55 #27
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.12.20. 19:22)
Ha bekajálják az amcsik és eleget hoz a konyhára, akkor tuti lesz folytatás. Szégyen és gyalázat.


Mara azt nyilatkozta a DigitalSpy-nak, hogy nemsokára elkezdi forgatni a folytatást ... Akkor pedig már rég megvan, hogy ki rendezi a következőt.. Gondolom, hogy a fogadtatásra várnak és a visszajelzések után jelentik be, hogy ki rendezi a következő részt.
2011. december 28. 20:13 #28
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
smileeee.gif beer.gif

tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, tya04
2011. december 28. 20:32 #29
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Tamás2.0 @ 2011.12.28. 20:13)
smileeee.gif  beer.gif 
tongue.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
És ha már papírmunkánál tartunk ... Azt olvasgatom a külföldi reviewekben, hogy a film túl sok 'papírmunkás' jelenetet tartalmaz, az ő szájízlésüknek már kicsit sok, amennyi időt Lisbethék a papírkötegek közt töltenek kutatással. Hmmm .. nem is igazán tudom mit mondjak erre .. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: tya04
2011. december 29. 11:28 #30
- törölt felhasználó -    
David Fincher bújjál el de gyorsan!
hááá Finchernek a Hetedik után nem lett volna szabad több filmet rendezni(na jó még a Harcosok klubja az korrekt) neki ezt a két filmet meg kellett csinálnia mert egy kornak állított torztükörképet mindkettőben! aztán innen szépen Fincher mesternek nyugdíjba kellett volna vonulni mert az a különc fazon aki megcsinálta a Hetediket az valahogy elmerült Hollywoodban és megfulladt.
Fincher mi történt veled?:: rolleyes.gif
A pánikszoba?? - egy katyvasz..
Benjamin Button különös élete??? - húúú de unalmas bazz...
Social Network - A közösségi háló???- film a facebook alkotóiról pfff de jó!!! rolleyes.gif de ki a tökömet érdekel a facebook megalkotója??..hááá engem nagyon nem! rolleyes.gif
most meg ez a A tetovált lány remake??? - minek??felesleges! rolleyes.gif

A Zódiákust nem felejtettem ki a sorból vagy Játsz/ma-át érdekes módon ezek nézhető filmek!
2011. december 29. 14:23 #31
- törölt felhasználó -    
2 felhasználónak tetszik: ophely88, tya04
2012. február 12. 22:51 #32
Marina Salvatore
Marina Salvatore
Goth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OyzI2hrmGgI&feature=related *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.29.
Hozzászólás: 5443
Csatolások: 2807
Azonosító: 150271
Offline offline
Megnéztem*.*...nagyon jó volt *.*
2 felhasználónak tetszik: tya04, ophely88
2015. október 12. 18:51 #33
jexxica
jexxica
 
StátuszA Big Angelina Jolie Fan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.09.
Hozzászólás: 1733
Csatolások: 12398
Azonosító: 82773
Offline offline
meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok