Starity

Halál is várhat Michael Jackson orvosára

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 10. 18:05 #41
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Hát megérdemelné...Az emberek követnek el hibákat,na de hogy ilyen nagyot...És ez a kép a cikkben...Annyira megható,hogy könnyes szemmel néz...Én MJ zenéjét nagyon bírtam és a mozdulatait is , úgyhogy természetes,hogy nem az orvosa pártját fogom.Ha már MJ-nek is mennie kellett miatta ő is menjen...
2012. január 10. 18:29 #42
Kramisha
Kramisha
parawhore
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 1143
Csatolások: 44
Azonosító: 151132
Offline offline
Bírom hogy egy csomó szemét orvos van, aki hibákat követ el, akár szülésnél is, és igen, egy csomó ilyet tudok mondani, ezekkel nem is foglalkoznak, senki se kíváncsi rá, de mikor már egy sztárról van szó... De a hiba az hiba, megérdemli a büntetést, de azért megölni nem kell. Aki megöli, az ugyanúgy meghalhat akkor utána? Nem vagyok matekzseni, de ez már 3 halott. Szóval nem kéne itt láncreakciót elindítani, töltse le a megérdemelt büntetését, ami remélem jó sok év, és kész.
2012. január 10. 18:31 #43
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5250
Csatolások: 34906
Azonosító: 138106
Offline offline
Legalább visszakapná..!
2012. január 10. 18:46 #44
- törölt felhasználó -    
Azt hittem, hogy az ilyen elavult dolgokat már rég elvetették, de mint olvasom nem. Szerintem ha megölnék az orvost azzal semmivel nem lenne jobb, hiszen Jacksont így se úgy se tudják már vissza hozni. És szerintem nem megoldás, hogy életet életért, mert igen elkövetet egy elég súlyos bűntetett és ez élete végéig kísérni fogja ami szerintem már így is elég nagy teher. Én a helyében nem attól félnék, hogy a börtönben ölik meg, hanem, hogy a kint lévő világban ahol több ezer rossz akarója is van. mellow.gif

( És tudom milyen egy orvosra "haragudni" mivel már a környezetemben történt egy ilyen nagy galiba, hogy az orvos vétet így egy család tagomat elvesztettem. És még sem bűnhődött. pardon.gif )
2012. január 10. 18:55 #45
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez ostobaság lenne. Hiába ő lehet a hibás, de ettől még nem jönnek helyre a dolgok. Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy vannak akik tényleg képesek így gondolkodni! Nem mintha komálnám azt az orvost, de tényleg nem kéne túlzásokba esni.
2012. január 10. 19:00 #46
Small Selena .
Small Selena .
ℒℴνℯ♥ ™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 39
Azonosító: 159323
Offline offline
Hát ezzel a tettével tényleg maga alávágta a fejszét de sajnos nem tudom sajnálni..
2012. január 10. 19:01 #47
- törölt felhasználó -    
Nem tudom sajnálni.Bűnhődjön a bűneiért.
2012. január 10. 19:30 #48
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Fanni0325 @ 2012.01.10. 15:57)
Hát ez már fáj kajakra mondom. Azért mert megölik ezt a szegény ember attól Mitcheal már nem fog feltámadni, ő elment, kész. Tönkretették ennek az orvosnak az életét, azzal,, hogy a nyilvánosság előtt bonyolították ezt a pert. Ő is ember mindenki hibázik. Amúgyis Jackson míg élt már akkor is olyan volt mint egy élő-halott szóval szerintem így békére lelt így legalább nyugta van...


Ő meg tönkretette Michael családjának, barátainak és rajongóinak életét. Szerinted az mennyi? Jajj igen, sajnáljuk már az orvost, ezaz! Megölt egy ember és elítélték. Micsoda rohadékok, nem? 110.gif

Nyilván nem hozzák vissza ezzel Michaelt, ezt senki sem mondta. Tudtommal sehol sem azt írták, hogy a törvények értelmében bizony meg kell lakolnia. A börtönben vannak ilyenek. Szerintetek azok ott gondolkodnak azon, hogy mit érnek el azzal, ha megölik az orvost? Nem véletlen vannak börtönben. És máskor is vannak ilyenek a börtönben, szerintem láttunk már párszor ilyet egy sztár meggyilkolása nélkül is.
Az meg nem újkeletű dolog, hogyha valaki megöl egy hírességet, akkor igenis vadásznak rá. Ha Rózsika nénit öli meg a szomszédból, akkor arról nyilván nem fog tudni az egész világ, ezzel szemben egy PICIT nagyobb az esélye annak, hogy egy Michael "rajongóval" hozza össze a sors. Vagy többel.

Ehez az élőhalott dologhoz meg nagyon gratulálok. Beálltál azoknak a sorába, akik semmit nem tudnak róla, csak amit a médiában összehazudtak, de ennek ellenére ilyet mondassz egy halott emberről. Büszke lehetsz magadra azért.
Miért is volt olyan? Mert bőrbetegsége volt? Mert a média tönkretette a hazugságaival? Attól mert mindenféle hazugságot összeolvastatok róla, attól ez még egy HÜLYESÉG.
Ha megnézed a This Is It című filmet, ami ugyebár a tervezett koncertsorozatához kapcsolódik, ergo rohadtul a halála előtt vették fel nem sokkal, akkor magad is láthatod, hogy ez nem így van. Egy 50 éves embert fogsz látni, aki olyan könnyedén mozgott és csinálta meg azokat a mozdulatokat, amiket x éve, hogy olyat még a 20 évesek jó része SEM tud. Fitt volt és vidám. Ahogy pl. a Human Nature-t azt hiszem acapellában lenyomta (de lehet volt alatta zene, erre nem emlékszem), egy az egyben úgy hangzott, mint a 82-es (!!!) albumán. Nem hinném, hogy egy élőhalott ilyen dolgokat csinálna. Ez is azt bizonyítja, hogy a rohadt médiából NEM kapsz rendes képet róla. Kriszteeh-nek meg ugyanez. Mielőtt ennyire nagy okosságot akartok mondani, nézzétek meg a This Is It-et, vagy csak nézzetek bele. Persze nem vagyok ostoba, egy pillanatig sem hiszem, hogy megteszitek, csak úgy mondom, hogy mégis tudjátok már mit beszéltek. És ugyanaz vonatkozik azokra, akik azt mondták, hogy Michael volt a hibás, mert tönkretette magát. Akkor hogy tudott olyan állapotban lenni a halála előtt? Akkor vajon miért van az, hogy az orvos hibázott, méghozzá úgy, hogy máshogy is alakíthatta volna.
2 felhasználónak tetszik: riri17, Riley13
2012. január 10. 20:48 #49
- törölt felhasználó -    
Sajnos nem tudom sajnálni!
2012. január 10. 21:43 #50
clydesdale
clydesdale
Mrs. Alvin™
 
Státusz"Vannak még csodák, csak mondd, hogy merre keressem!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.14.
Hozzászólás: 1487
Csatolások: 107
Azonosító: 127128
Offline offline
Huh.. ez azért már szerintem sok..!
Igen, aláírom: egy dolog, hogy tönkretett egy családot, és hát mégiscsak Michael Jackson haláláról van szó.. de én sajnálom az orvost. Nem szándékosan "ölte meg", és még ha le is csukják (amit -megmondom őszintén- én már ezt sem támogattam volna..), de hogy még meg is öljék szerencsétlent..?! Itt már szinte nem is Jackson haláláról van szó... -.- :S
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. január 11. 07:15 #51
mcintia
mcintia
 
StátuszPandák, pandák, pandák imádom őket!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.06.
Hozzászólás: 855
Csatolások: 68
Azonosító: 160169
Offline offline
egyet értek Lili11
2012. január 11. 16:29 #52
- törölt felhasználó -    
egy kicsit sajnálom.. de azért tönkretett egy családot, meg Michael Jacksont!!! Habár nem önszántából, de az fura, hogy nincs bűntudata.. nekem az ő helyében lenne, az tuti
2012. január 11. 16:35 #53
- törölt felhasználó -    
janet7 egyetértek
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. január 12. 20:02 #54
- törölt felhasználó -    
Ha megérdemlik akkor tegyék meg vele :S
2012. február 21. 15:11 #55
Barbiee95
Barbiee95
visszatérő vendég
 
Státusz:)))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 0
Azonosító: 151849
Offline offline
Én is sajnálom, hiszem nem tehet róla! Michael-nek amúgy is volt 1001 baja, mindenfélét szedett össze-vissza, stb...
Ez nem az orvos hibája.
2012. február 21. 15:18 #56
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
Hát abban igazatok van hogy bűnös és bűnhődjön,és nagyon kiakadtam amikor megtudtam hogy ő ölte meg Michael Jacksont...de én senkinek,még az ellenségeimnek se kívánom a halált.. unsure.gif
2012. február 27. 14:03 #57
Szisziiii112
Szisziiii112
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 170183
Offline offline
szrtm meg érdemli :'( minek adott be neki annyi gyógyszert azon a napon .... :\\\ Michaelre nézve mint egy halálos koktél!!! és pont ilyen jó embert veszítettünk el sad.gif ő volt a legjobb király ♥ sokat tett a világunkért sad.gif amikor meg néztem róla a magyar videókat nagyon fájt :S bele képzeltem magam a helyzetébe... :'((( ez a sok pletyka meg ölte a lelkét :\\\\ remélem meg kapja a méltó büntetését!!!azon a napon amikor be adta neki a gyógyszereket el ment wc 2 perce de kb 47 perce ment ki plusz 3 embernek telefonálni mire vissza ért MJ nem lélegzett ... :@ sad.gif(( ♥Love MJ♥
2012. május 11. 18:58 #58
OneDHarry99
OneDHarry99
új tag
 
StátuszYOLO.:) You only life one.;) Ezt soha ne felejtsétek!!!<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.27.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 174341
Offline offline
Nem tudom sajnálni........
Úgy kell neki.Nagyon sajnálom Jacksont.Ő az egyik kedvencem.Még most is.És nekem még mindig Ő a "Pop király".Nála senki sem jobb.És ez az ember megölte....
Ráadásul,hogy még nem is bűnhődik...
2012. május 26. 00:31 #59
MJJBarby
MJJBarby
új tag
 
Státusz[b] Döbbenetes, mire képes az ember, ha megvan benne az akarat. *M.Jackson* [/b]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.04.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 174828
Offline offline
Ezt az utolsó mocskot sajnálnom kellene? SORRY, NEM MEGY. Ő ölte meg azt az embert, akit a világon a legjobban szeretek.. Akkor meg pláne hogy nem tudom sajnálni! :'( Miatta vesztettük el a világunk legértékesebb emberét és azt az embert, aki még ÉLNI SZERETETT VOLNA! Ez a rohadt média meg megölte a lelkét, pofátlanul hülyeségeket állított róla, ezzel rossz felé fordítva egy életet.. Ráadásul nem akármilyen életet! Ezt az orvost meg kell ölni!! Remélem, már meghalt! ROHADJON MEG A POKOLBAN!! :@ I Love You Michael :'( :'( ♥
2012. június 29. 17:54 #60
zsozso99
zsozso99
 
StátuszMCR forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.31.
Hozzászólás: 933
Csatolások: 0
Azonosító: 176874
Offline offline
Nem nagyon tudom őt sajnálni! Megérdemli
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok