Starity

Lana Del Rey reagált az őt ért vádakra

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 21. 20:12 #1
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
A tavalyi év egyik legnagyobb felfedezettje beszélt a sokak által támadott SNL-fellépésről, mely az énekesnő debütáló előadása volt Amerikában. A rengeteg negatív kritika miatt többen azt gondolják, hogy Lana – még igazán be sem indult – karrierje is veszélyben lehet.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. január 21. 20:20 #2
Norczi
Norczi
 
StátuszAvatárom Panka10.03-től van:) Ne lopd el kérlek.Köszönöm:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 590
Csatolások: 230
Azonosító: 130617
Offline offline
Én nagyon szeretem őt.Egyik legnagyobb kedvencem.Más mind a többi énekesnő,különleges.És szerintem jól énekelt smileeee.gif
2012. január 21. 20:29 #3
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Én örülök annak az "incidensnek" (már aki szerint), mert ha nem lett volna, akkor nem hallgattam volna végig egyik dalát sem, mert nem érdekelt, viszont az a vicces, hogy pont azzal az állítólagosan rossz fellépéssel győzött meg. Egyébként amiket sokan bakinak hallottak, azok az én szememben még hitelesebbé tették az egészet, pl. itt 1:26-nál az a rész, nekem ott kifejezetten tetszik, hogy megváltozik, kicsit "elcsuklik" a hangja, mert ettől hiszem el, amit énekel, szerintem abszolút oda illik. És az egész előadásban tök széles skálán mozog a hangja, nem egy szuper erős, hangos hang, de nagyon érdekes és ez a szám pont ezt igényli. Komolyan nem értem ezt a sok utálkozást.
Szerintem is az volt inkább a gond, hogy elvont volt az egész, és ez nem kell az embereknek. Meg persze ha valami eleve úgy van beharangozva, hogy "botrányt kavart", szidta x meg y is, akkor sok ember csak birka módjára beáll a sorba. Ki kell utálni azokat, akik tényleg egyediek, nem csak annak tartják őket. Az ilyenekre nem vevők pardon.gif
Nekem nagyon tetszik a csaj stílusa és a zenéi is, nem az a kommersz, mindenki által extra egyedinek beállított előadó, hanem az a típus, aki tényleg az, ergo nyilvánvaló, hogy sokan fogják szidni és nem szeretni.
Nem mondom, hogy kedvencem lesz a csaj, bár akár még az is lehet, de engem meggyőzött, nagy tehetség dalíróként és énekesnőként is. És végre nem egy kommersz, uncsi, tucat.

Egyébként miért érzi bárki, hogy köze van ahoz, hogy mit csinál Lana az arcával? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: raspberry
2012. január 21. 20:35 #4
Az egyetlen
Az egyetlen
★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺
 
StátuszEgy idézettel nem magyarázhatod meg a világ hibás működését.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 0
Azonosító: 152355
Offline offline
Ezen a felvételen teljesen jól énekelt élőben.Lehet múltkor csak rossz napja volt,vagy nem tudom.
2012. január 21. 20:42 #5
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Olyan zavart képet vág, szomorú szám, de azért némi határozottság kéne az előadásához.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. január 21. 20:42 #6
mévi0616
mévi0616
visszatérő vendég
 
Státusz~you make me wanna die..♥~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.11.
Hozzászólás: 378
Csatolások: 0
Azonosító: 163674
Offline offline
Imádom, persze mindenkinek voltak már botrányai csak ezt most valamiért jobban fel kellett fújni. Eddig távol állt tőlem ez a stílus, sőt még most sem a kedvencem, de ha ő énekli akkor nagyon tetszik. Egyébként én is a botrány miatt figyeltem fel rá. Nagyon különleges hangja van és a Born To Die szinte utánozhatatlan. Ő végre nem az az előre elkészített gyári cucc meghajolo.gif, mint a többiek . Én nagyon szeretem heart.gif őt és várom a további számait. thumbsup.gif
2012. január 21. 20:52 #7
- törölt felhasználó -    
én attól még imádom a hangját smileeee.gif
2012. január 21. 21:22 #8
Zsüdi
Zsüdi
 
StátuszBeYoutiful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 5217
Csatolások: 231
Azonosító: 124795
Offline offline
"Feet don't fail me now, take me to the finish line..."
Úgy legyen! Lana nagyon tehetséges és egyedi, és nem értem, miért támadják ennyien! Jobb, mint Gaga, jobb, mint Adele. Nehéz ezt elfogadni?!
2 felhasználónak tetszik: Kiyla, janet7
2012. január 21. 21:25 #9
- törölt felhasználó -    
Úgy legyen. Lana nagyon jó.
2012. január 21. 21:42 #10
mcintia
mcintia
 
StátuszPandák, pandák, pandák imádom őket!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.06.
Hozzászólás: 856
Csatolások: 68
Azonosító: 160169
Offline offline
egyet értek mévi0616
2012. január 21. 21:43 #11
- törölt felhasználó -    
hát sok sikert neki, nagyon tehetséges, azt elismerem! de én nekem kell 1 kis idő hogy feldolgozzam amiket megtudtam, és hogy MIATTA támadják az egyik kedvencem, meg hát nemvágom minek hazudozik, nyugodtan megmondhatja sose volt csóró smileeee.gif és akkor abbahagyják a támadását biggrin.gif jó a szája miatt tuti nem mindenki fogja, de szerintem nem normál az aki ennyire rávan kattanva erre a témára biggrin.gif én sz*rok a plasztikszájára, csak ne tagadja hogy az apja pénzeli smileeee.gif
2012. január 21. 21:51 #12
- törölt felhasználó -    
Ámen. meghajolo.gif Én igazából kimondhatatlanul örülök annak, hogy van egy ilyen előadó, aki nem kertel és tisztán kimondja hogy jó. Lehet hogy sokaknak ez nagyképűség, szerintem csak tisztában van az értékeivel. pardon.gif A múltkori előadása nem tetszett, de ez, egyszerűen mesés. És amit janet7 is írt, abból hogy elcsuklik a hangja, lehet hallani, hogy komolyan gondolja amit énekel, és tényleg így érez. Nem tucat, nem megcsinált, nem robot hanem egyedi, különleges és ettől szerethető. Arról nem beszélve tényleg, hogy Ő írja a dalait, ráadásul a Blue Jeans-hez, és a Video Games-hez nem csak hogy Ő válogatta össze a régi videókat különféle forrásokból, hanem ő rakta össze, vágta meg minden, és szerintem ettől lettek egyediek, és még kifejezőbbek.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. január 21. 21:59 #13
LillaVagyok
LillaVagyok
új tag
 
StátuszLove Lust Faith + Dreams .V.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 161098
Offline offline
Olyan mű ez a nő, de a zenéje jó smileeee.gif
2012. január 21. 23:10 #14
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Már akkor sem bírtam mikor először meghallottam, szóval nekem édes mindegy ki mit gondol, vagy ő mit tesz. Minden esetre, az előző cikkből az a sok állítólagos kamu... Hááát.
2012. január 22. 09:08 #15
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Ez még így is borzasztó. Nagyon szeretem az elvont dolgokat, de ez a nő nálam nem nyert, az biztos. Meghallgattam egy-két stúdiófelvételét is. Semmi élet nincs benne. Depressziós, szinte unott benyomást kelt. Mintha elszívott volna egy baromi nagy jointot és nem ezen a földön járna. Nem baj, ha valaki elvont, de az isten szerelmére, ne keltse már az emberben azt az érzést, hogy egy zombi áll a színpadon és nyöszörög. omg.gif Amúgy a hangja érdekes és egyedi, de korántsem olyan jó és képzett, mint azt ő gondolja magáról.
2 felhasználónak tetszik: itsmedemz, Pandus
2012. január 22. 09:41 #16
- törölt felhasználó -    
Grace Benning egyetértek!!!smileeee.gif Szerintem mű ez a nő, valahogy nekem nem tűnik igazinak!!Nekem nem szimpi!!! De mindenkinek más a véleménye!!!!
2012. január 22. 10:04 #17
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3581
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Megcsinált nőnek tűnik.
2012. január 22. 10:07 #18
- törölt felhasználó -    
Jobb mint Gaga meg Adele?! WTF?! omg.gif Nem vagyok valami nagy Gaga fan, de abban a magamutogató nőben is több tehetség van, mint ebben a csajban. Nem tudom, egyesek mit látnak benne, de számomra minden fellépése olyan, mintha drogot szívott volna, és nem tudná, hogy hol a helye. Fele annyira sem tehetséges, mint ahogy beállítja magát. Borzalmas, nem elég, hogy nincs hangja, de a zenéire eret is lehetne vágni.
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2012. január 22. 10:59 #19
Lilly-chan
Lilly-chan
 
StátuszBooks are a uniquely portable magic. /Stephen King/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1048
Csatolások: 0
Azonosító: 139065
Offline offline
nagyon látszik rajta, hogy izgult... sad.gif én nagyon szeretem, érdekes hangja van és jók a számai is smileeee.gif
2012. január 22. 11:17 #20
minamartin
minamartin
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.01.
Hozzászólás: 483
Csatolások: 177
Azonosító: 113676
Offline offline
Szép hangja van. Valóban nem talált el PÁR hangot. És...tényleg olyan mintha részeg lenne. Kár.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok