Starity

Hírességek, akik nem találják a boldogságot

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 02. 00:15 #41
- törölt felhasználó -    
1.Nem azt mondtam, hogy olvasd a bulvár sajtót.Hanem neten a külföldi fórumokat, celeb hírekkel foglalkozó oldalakat.
Egyéb hasonló jellegű sajtót. minden fent van a neten csak meg kell találni.
2.Érdemes nézegetni a Talk showkat, vannak direkt a celebekre kihegyezett műsorok, amik csak velük foglalkoznak. A bátyám is a munkája miatt igen gyakran utazik át az usába riportokat készíteni sztárokkal...ő is mesél dolgokat.38 éves vagyok nem szoktam csak feltünőség miatt mindenfélét össze írni. Nekem azzal nem lesz több kenyerem.Pusztán önzetlenségből osztok meg minden olyan infót ami az adott témával kapcsolatos és esetleg még nem hangzottak el.Még akkor is ha ez valakinek nem tetszik.Két fontos dolgot tartok nagyon fontosnak az életben.Az őszinteséget,és a tiszteletet.E szerint nőttem fel,és igyekszek így is élni.Ezt csak azért írtam le(adminok,bocsi az offért)hogy lássátok ezzekkel az infókkal nem titeket akarlak bántani.Ellenkezőleg....felnyitni a szemeteket, hogy nem minden olyan fényes kívűlről mint belülről. Jó néha mögé látni a dolgoknak,utánna járni,hogy jobban lássuk mi az igazság.
2012. február 02. 10:52 #42
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
(előzőhöz)
Idézet (Sherpa @ 2012.02.01)
Érdemes olvasgatni a külföldi bulvár sajtót,nézegetni pár műsort ami a celebekről szól

unsure.gif unsure.gif

az tény hogy nem minden olyan fényes belülről mint kívülről, de a sajtó sem olyan igazmondó mint azt hiszik, már nem egyszer bizonyosult a szememben.
én azért nézem inkább a a 'cölöböknek' a kisugárzását, mert úgy gondolom hogy többet elárul az hogy ő maguk mit mondanak, mint amit a média.

nézeteltérésük van, ennyi wink.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. február 02. 12:34 #43
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
Hát,sajnálni tudom őket...smileeee.gif többet nem...de Ian és Nina még lehetnek holtodiglan holtomiglan! biggrin.gif
2012. február 03. 06:02 #44
nagyalbi
nagyalbi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.19.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 1378
Azonosító: 143606
Offline offline
A cikk lényegén ugyan nem változtat, de ha tényekről beszélünk, azok legyenek pontosak: Jenifer Lopez NEM 2004-ben ismerkedett meg Marc Anthonyval, hanem 1997-ben. Marc azonnal beleszeretett és már az első pillanattól kezdve nyomult rá, de JLo akkor éppen férjnél volt. Az elkövetkező hét évben többször "jártak" egymással rövid ideig. Ez nagyjából annyit jelentett, hogy Marc mindig kéznél volt, ha a dívának sürgősen hapsira volt szüksége. Így amikor Ben Affleck lapátra tette, azonnal jelentkezett, hogy megvigasztalja. ( A salsa énekes első házassága akkor már két éve haldoklott.) Ez a "vigasztalás" aztán olyan jól sikerült, hogy esküvő lett belőle.
Kettejük kapcsolata enyhén fogalmazva is : igen bonyolult.
2012. február 03. 20:32 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (szavy @ 2012.02.01. 15:02)
És Keanu Reeves???  unsure.gif  Mert ha valakinek nagyon nem jött össze a boldogság, akkor az pont ő...  sad.gif  Tudom én, hogy Ian Somerhalder nevére jobban ráizgul a nép, mert a külseje erősen kompenzálja a tehetségbeli hiányosságait, de azért könyörgöm, ha már tényleg ez a cikk témája, akkor némelyik helyett lehetett volna találna jobban ide illő személyeket is. Még akár Sandra Bullockkot is, akit a férje több nővel is megcsalt...


Részben persze igazadvan Keanu-t illetően, de azért amit mondtál, az erősen túlzás. Tény, hogy sok lány csak a külseje miatt kedveli Ian-t, oké, ez így van, de ettől függetlenül nagyon nem értem, mire fel degradálod le a színészi képességeit. Tudom, hogy sokaknak tele van a hócipőjük a vámpíros dolgokkal, de ettől függetlenül még a legkevésbé sem tehetségtelen, sőt... Amúgy is le merem fogadni, hogy életedben nem láttad még játszani, csak mivel a sok kiscsaj folyton a külsejéről áradozik, (amiből sok esetben nekem is elegem van) és nem a tehetségéről, ezért ez az evidens, hogy kislányok kedvence, és akkor már tuti tehetségtelen is..dry.gif És nem elfogultságból beszélek, nem vagyok azon a szinten, hogy "megvédem mert olyan szexi", hanem mert én eléggé sok filmjét láttam, régieket és újakat, és igenis tehetséges... Az alapítványáról és satöbbiről nemis beszélve, de ez megintcsak egy másik téma, amit felesleges volna feszegetni.
2012. február 04. 13:22 #46
Sookie 86
Sookie 86
visszatérő vendég
 
StátuszImádok minden vámpíros filmet és sorozatot :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.10.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 117165
Offline offline
mindenkinek megvan valahol a nagy ő smileeee.gif
2012. február 04. 17:10 #47
Szoszke8
Szoszke8
 
StátuszNever frown, someone could be falling in love with your smile.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.01.
Hozzászólás: 600
Csatolások: 0
Azonosító: 164629
Offline offline
Azért remélem Nina és Ian boldogok lesznek, ha nem is együtt....
2012. február 05. 09:44 #48
- törölt felhasználó -    
olyan tehetséges mindegyik, még sem találnak párt maguknak sad.gif
de a hírnév ezzel jár pardon.gif
2012. február 05. 18:52 #49
luca987
luca987
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.27.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 165959
Offline offline
őket sem irigylem.
De szerintem Ian-t nem kéne ide sorolni nem egy boldogtalan "örök-kereső" sok komoly kapcsolata volt már és fiatal még bármi összejöhet neki smileeee.gif
2012. február 08. 17:27 #50
- törölt felhasználó -    
Szoszke8 dettó csak annyi, hogy Ian és Nina a Super Bowl-ra együtt mentek (ez az álítás 65%-os)
2012. február 23. 20:52 #51
hang
hang
új tag
 
StátuszSoha ne félj kimondani azt, amiről egész lelkeddel tudod, hogy igaz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 2
Azonosító: 151158
Offline offline
Szegények =( Elég rossz lehet nekik!! Viszont Ian és Nina annyira cukiiiiik!! <3 Remélem Ian boldog lesz mellette, mert megérdemli smileeee.gif
2012. február 23. 20:53 #52
- törölt felhasználó -    
Kitudja.. lehet ez csak az újság írók szerint van így,vagy csak mi látjuk így smileeee.gif
2012. április 07. 13:04 #53
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Ian Somerhalder és Nina.heart.gif
2012. május 06. 19:44 #54
- törölt felhasználó -    
Jennifer Aniston sad.gif
Brad Pitt milyen már, hogy elváltak Angelina miatt???????????????
2012. július 21. 10:29 #55
- törölt felhasználó -    
Én megértem Bradet hogy elvált Angelináért.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok