Starity

Hírességek, akik nem találják a boldogságot

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 01. 13:51 #1
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Összegyűjtöttük azokat hírességeket, akik számtalan szakításon vannak túl, és magánéletük nem mondható zökkenőmentesnek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. február 01. 14:03 #2
- törölt felhasználó -    
Én sajnálom őket de, egyszer csak boldogok lesznek vagy így vagy úgy de, sztem nagyon is valószínű, hogy így is blodogok
NEM KELL párkapcsolat a blodog élethez
2012. február 01. 14:23 #3
- törölt felhasználó -    
Én mondjuk a Paris Hiltont pont nagyon nem sajnálom. Ő maga tehet arról, hogy a reputációja miatt senki nem akarja őt örökre.
2012. február 01. 14:48 #4
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Kate Bosworth szerintem már mindenkinek megvolt hollywoodban biggrin.gif Szerintem Ian és Nina már 2010-ben is jártak. Én azt mondom, hogy nem kell követni a társadalomi szokásokat. Pl: járás, kötelező házasság, gyerek, majd évekig nyűglődés és/vagy válás. Cameron Diazról olvastam, hogy nem is akar egyáltalán gyereket. Ahogy Charlize Theron sem. Szerintem egyik sem boldogtalan, sőt.
2012. február 01. 15:00 #5
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
ha így nézne rám egy pasi, mint Ian Ninára, örülnék!xD
2012. február 01. 15:02 #6
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
És Keanu Reeves??? unsure.gif Mert ha valakinek nagyon nem jött össze a boldogság, akkor az pont ő... sad.gif Tudom én, hogy Ian Somerhalder nevére jobban ráizgul a nép, mert a külseje erősen kompenzálja a tehetségbeli hiányosságait, de azért könyörgöm, ha már tényleg ez a cikk témája, akkor némelyik helyett lehetett volna találna jobban ide illő személyeket is. Még akár Sandra Bullockkot is, akit a férje több nővel is megcsalt...
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, _ToTo_
2012. február 01. 15:03 #7
- törölt felhasználó -    
Én max Parist nem sajnálom, ő tehet róla... de a többieket igen...
amúgy wáóóó, nem is tudtam, hogy Iannek már ennyi csaja volt, remélem Ninával még sokáig együtt maradnak...
Azért Jennifer Anitsont sajnálom, elég rossz lehetett, hogy úgy 7 év után jön Angelina és csak úgy elveszi tőle Bradet (bár az tény, hogy Angelina-Brad páros tényleg nagyon jó, tökre összeillenek, és látszik hogy szeretik egymást!!)
2012. február 01. 15:08 #8
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Ú basszus, Keanut tényleg kihagytam, pedig volt is eszembe :/ Na, most már mindegy.
2012. február 01. 15:09 #9
milkyway
milkyway
visszatérő vendég
 
Státuszkaty perry - part of me ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 46
Azonosító: 160949
Offline offline
Jennifer az egyetlen akit sajnálni tudok. Ian és Nina meg remélem jó sokáig együtt marad, és nekem is nagyon úgy tűnik hogy együtt vannak újra.
2012. február 01. 15:14 #10
csbiuska
csbiuska
visszatérő vendég
 
StátuszI'm happy! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.20.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 165594
Offline offline
és milkyway melyik Jennifer-t???
mert itt több is volt!! én csak Jennifer Lopez-t sajnálom igazából! :'(
2012. február 01. 15:16 #11
- törölt felhasználó -    
Érdekes cikk, és téma amiről megint lehetne beszélgetni hónapokig. Meglátásom,tapasztalataim,külső és hazai fórumok olvasásai közben szerzett információim szerint, velük súlyos gondok vannak. Értem ezalatt,(férfi,nő mindegy) hogy a celebek főleg usankában olyan sztár "alűrökkel" élnek amelyeket már egymás között sem képesek elviselni hosszú távon. Itt rengetg érvet lehetne felsorolni...de nem lenne elég az oldal tárhelye.:-D De az a tény hogy egyik ágyból másznak át a másikba nagyon jellemző rájuk. Rengeteg "rokon" van már közöttük, akik ugyan azokkal az illetőkkel bújtak eddig ágyba.Ebből adódik hogy ismerik a másikat,és a felvett rossz szokások, viselkedési formák egymásközött, egymásról futótűzként terjed szét a celeb világban mint valami járvány. De ha még is nemekre kellene bontani a témát, (ismétlem amiket eddig tapasztaltam, olvastam az alapján nyilatkozok...A nőknél alapvető gondot jelentenek, amik nem feltétlen gond de a másik fél számára esetleg irritáló lehet,az állandó egészséges életmód őrület. Mindenbe bele kapaszkodnak amibe csak tudnak ami új, és még nem hallott róla a másik..Mindenféle Keleti, Ázsiai,és egyéb nációjú javas emberek tanácsaira csinálnak minden féle tornákat, isznak esznek minden féle kétes eredetű dolgokat, és tele tömik a felyüket mindenféle hablaty vacakkal, amit ők el is hisznek.Köz tudott hogy kevés intelligens sztár él az usában.Még mindíg van olyan közöttük akinek foggalma sincs arról ahogy hol van Magyarország. Pedig nem egy filmet forgattak már itt,az 1980as évektól kezdve.Rengeteg színész,Magyar felmenőkkel büszkélkedhet,és ennek ellenére sem képesek utána nézni az "óhazának".Na mind1 ne térjünk el a tárgytól.A következő dolog,amit olvastam, hogy kinyalatják a szebbik felüket, és a mérhetetlen sznobizmusukkal éreztetik az alkalmazottaikkl, hogy "feljebb" valók.Legyen szó a kertészről, a "cselédről" (útálom ezt a szót) vagyis a háztartási személyzetről...ugráltatják őket, kihasználják azt hogy nekik pénzük van, a személyzetnek meg szüksége van a pénzre, mivel többnyire mindenki Mexicói, vagy máshonnan menekült vagy bevándorolt embereket alkalmaznak.Az állandó vásárlási kényszerről már nem is beszélek.És még sorolhatnám.A pasiknál pedig az örök probléma, az arrogancia,és a hűtlenség. Szóval egyik nem sem jobb a másiknál.És mivel ezek a dolgok futó tűzként terjednek közöttük így nehezen találják meg a magukhoz illőt.Vannak kivételek is persze..de kevesen. Szóval a lényeg vissza kell venni az arcból, normális erkölcsi szabályok szerint kell élni, mint minden más átlagos normális ember,nem a föld felett fél méterrel, és akkor megtalálják a boldogságot ők is. cool.gif
2012. február 01. 15:18 #12
Small Selena .
Small Selena .
ℒℴνℯ♥ ™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 39
Azonosító: 159323
Offline offline
Nem tudom de szerintem egyszer úgy is megtalálják az igazit csak nekik rögösebb az út..
2012. február 01. 15:23 #13
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Hát igen de ezel mindenki így van a kapcsolatok bonyolultak...
2012. február 01. 15:29 #14
- törölt felhasználó -    
Parist egyaltalan nem sajnalom. Jennifer Anistont viszont igen. Braddel alompart alkottak, szerintem mindenki ledobbent a szakitasukon. Cameron Diaznak szerintem egyebkent kifejezetten jol all a szingliseg, en valahogy parkapcsolatban kevesbe tudom elkepzelni. Ian es Nina egyertelmu hogy jarnak, nem is ertem mi ez a 'nem erositettuk meg a kapcsolatunkat' dolog. Annyira latszik rajtuk. Jennifer Lopez... hat nem tudom, szerintem mostani parjaval kevesbe alakitanak szep part mint Marc Anthony-val, mindegy o dolguk...
2012. február 01. 15:30 #15
Nataa 12
Nataa 12
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒł Mrs.Ackles łƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.28.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 0
Azonosító: 159529
Offline offline
Jennifer helyében,nem jönnék össze azzal,akivel a forgatáson ismerkedem meg..smileeee.gif
Nina és Ian,még úgyis sokáig együtt lesznek smileeee.gif (remélem xd ) A többiek pedig,egyszer csak megtalálják a nagy "Ő"-t smileeee.gif
2012. február 01. 15:48 #16
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5250
Csatolások: 34906
Azonosító: 138106
Offline offline
Egyszer mindig elérkezik a szőke herceg lovon biggrin.gif
2012. február 01. 16:14 #17
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3581
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Jesszus Paris milyen képet vág már. Amúgy nem nemtalálnak a szőkehercegre csak egyszerűen már annyira elvannak telve maguktól hogy már senki nem jó nekik. Tisztelet a kivételnek.
2012. február 01. 16:20 #18
- törölt felhasználó -    
Te jó ég... ohmy.gif Parisnek aztán volt ám zűrös szerelme, hogy mit ne mondjak... ohmy.gif Bár nem nagyon vártam tőle mást... biggrin.gif És nem is sajnálom őt!!biggrin.gif

Jennifer L. H.-nál egyetértek azt, amit Nataa 12 mondd!!biggrin.gif

Ami pedig Ninát és Iant érint sztem még sokáig együtt lesznek!!biggrin.gif (legalább i s remélem, mert szép párok együtt XD)
2012. február 01. 16:45 #19
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Remélem közülük mindenki meg fogja találni a boldogságot. Igazán megérdemlik. heart.gif Amúgy szuper jó cikk lett.
2012. február 01. 16:55 #20
Adry87
Adry87
visszatérő vendég
 
Státusz"I'm gonna feel guilty about this"-Damon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.05.
Hozzászólás: 337
Csatolások: 12
Azonosító: 116665
Offline offline
Ian és Nina kapcsolatának nagyon drukkolok, szép pár.Jennifer Anistont nagyon sajnálom, mert Brad óta nem találja a boldogságot, pedig megérdemelné.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok