AZ RTL Klub egy médiakonferencián bejelentette: Ősszel indul az új kábelcsatornája, amelyen nagysikerű saját gyártású produkciók várják a nézőket.
A teljes cikkhez kattints ide!
Ősszel érkezik az RTL II
2012. május 03. 12:17
#2
|
|
SzanduSs98▲ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.06. Hozzászólás: 4223 Csatolások: 184 Azonosító: 166705 offline
|
Hát remélem tényleg lesz RTL II. Már nagyon várom..
2012. május 03. 12:30
#4
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Éljen, még több szemét a trubadúrládában.
7 felhasználónak tetszik:
joe_r,
ophely88,
Black Hearth2,
Lady Suzy,
Melcsi1997,
bibicsibi,
Rap4ever8
2012. május 03. 12:30
#5
Való Világ, Delhusa Gjon feleségkereső show-ja...
Ritka szép magyar sorozatok, egy szép magyar adón
Népbutítás Level 99
Ritka szép magyar sorozatok, egy szép magyar adón
Népbutítás Level 99
7 felhasználónak tetszik:
Little Monster-GFF,
Sally Sparrow,
ophely88,
Black Hearth2,
Melcsi1997,
bibicsibi,
Rap4ever8
2012. május 03. 12:32
#7
|
|
Little Monster-GFF첸게 ^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.23. Hozzászólás: 1162 Csatolások: 61 Azonosító: 161058 offline
|
Ha nem lenne benne 1-2 utált sorozatnak nevezhető valami, akkor még talán nézném is.
2012. május 03. 12:33
#8
|
|
VampireBellaVilágegyetemista |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.24. Hozzászólás: 1918 Csatolások: 364 Azonosító: 162606 offline
|
áááááááááá komolyan leadják szinkronosan a White Collart nagyon várom kíváncsi vagyok a béna szinkronokra
és a Modern Familyt is láthatom végre TV-ben
2012. május 03. 12:42
#9
|
|
rocknroller |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.07.05. Hozzászólás: 1804 Csatolások: 0 Azonosító: 17168 offline
|
TV2 meg retteghet, mert annyi lesz neki.
2012. május 03. 12:53
#10
|
|
Pocketfullofsunshinevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.15. Hozzászólás: 245 Csatolások: 0 Azonosító: 153058 offline
|
De jó h ennyi fölösleges pénz van ebben az országban. Retekklub vol. 2.....
2012. május 03. 13:08
#13
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12645 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 offline
|
Még több szemetet az országba, bravo.
8 felhasználónak tetszik:
joe_r,
kriszti145,
ophely88,
Grace Benning,
Soulchild,
Black Hearth2,
Lady Suzy,
Rap4ever8
2012. május 03. 13:15
#14
Én jelentkeztem a szereplőválogatásra...
Azért kíváncsi leszek az új csatornára
Azért kíváncsi leszek az új csatornára
2012. május 03. 13:21
#16
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Erről olvastam egy cikket néhány napja egy nagy hírportálon, videó is volt (rossz minőségű) a felvezető videóról, amiben mutatták, hogy milyen műsorok lesznek várhatóak ezen a csatornán. Úgy olvastam, hogy még a Chase és a My Own Enemy is lesz a felhozatalban.
Igazából csak azt nem értem, hogy mi értelme volt létrehozni ezt a kistesó csatornát? Külföldön van értelme a testvécsatornáknak, de ez a csatorna is csak annyiban fog eltérni az RTL KLUB-tól, hogy nem lesznek hírek és más időintervallumba esnek a reklámblokkok. Akkor mi értelme volt?
Most megtaláltam a másik cikket és abban azt írják, hogy napi szinten amerikai sorozatokat és szappanoperákat sugároznak majd, este kvízműsorokkal és/vagy valóságműsorokkal. Húh, de nagy változás pedig hogy mondogatták annak idején, hogy a tv az 'újra' hajaz majd. Látom. Megint van egy rakat amerikai sorozat (nem, nincs belőle elég nálunk), szappanoperák és valóságshowk.
Elképeszztő, hogy az ember azért fizeti a drága tévés számlát, hogy népbutító műsorokat nézzen vagy semmit se nézzen. A szappanoperákra nem mondok semmit, előbb a valóságshowkról beszéltem. Azzal mi van, aki frissre, újra vágyik? Mit nézzen? Ratyi sorozatokat és realityket?
Hol vannak a minőségi amerikai sorozatok? (Ha már semmi másba nem hajlandóak befektetni, csak drága amerikai sorozatokra). Nos, nekem ezért van kiköttetve a kábelem is. Szörnyű.
Igazából csak azt nem értem, hogy mi értelme volt létrehozni ezt a kistesó csatornát? Külföldön van értelme a testvécsatornáknak, de ez a csatorna is csak annyiban fog eltérni az RTL KLUB-tól, hogy nem lesznek hírek és más időintervallumba esnek a reklámblokkok. Akkor mi értelme volt?
Most megtaláltam a másik cikket és abban azt írják, hogy napi szinten amerikai sorozatokat és szappanoperákat sugároznak majd, este kvízműsorokkal és/vagy valóságműsorokkal. Húh, de nagy változás pedig hogy mondogatták annak idején, hogy a tv az 'újra' hajaz majd. Látom. Megint van egy rakat amerikai sorozat (nem, nincs belőle elég nálunk), szappanoperák és valóságshowk.
Elképeszztő, hogy az ember azért fizeti a drága tévés számlát, hogy népbutító műsorokat nézzen vagy semmit se nézzen. A szappanoperákra nem mondok semmit, előbb a valóságshowkról beszéltem. Azzal mi van, aki frissre, újra vágyik? Mit nézzen? Ratyi sorozatokat és realityket?
Hol vannak a minőségi amerikai sorozatok? (Ha már semmi másba nem hajlandóak befektetni, csak drága amerikai sorozatokra). Nos, nekem ezért van kiköttetve a kábelem is. Szörnyű.
2012. május 03. 13:23
#17
a modern familynek örülök, mostanában akartam elkezdeni
2012. május 03. 13:36
#19
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Azért én a White Collarnak örülök. Régóta szerettem volna belenézni, de utálok angolul filmet vagy sorozatot nézni, szóval nekem ez jó.
Fridit a Legyen Ön is milliomossal pedig gondolom azért száműzik a mellékcsatornára, mert az első számú RTL-en való sugárzáshoz nincs meg a megfelelő nézettség, amit nem is csodálok. Vágó Istvánnal volt az igazi, még én is szerettem vele nézni.
2012. május 03. 13:42
#20
|
|
Peti_1992 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.30. Hozzászólás: 1530 Csatolások: 11272 Azonosító: 70422 offline
|
Örülök a White Collar-nak, mert kíváncsi vagyok a szinkronra. A Modern Family-t már az HBO Comedy vetíti, így ez nem annyira érdekel.
Amúgy sz*rabb logót nem találhattak volna?
Amúgy sz*rabb logót nem találhattak volna?
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline







