Starity

Hrithik Roshan & Barbara Mori - 2009 Cannes Film Festival - Bright Star Premiere, 05/15/2009

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 11. 21:00 #1
- törölt felhasználó -    
beer.gif beer.gif
4 felhasználónak tetszik: Lisa7003, amira17, e-batta, Shenayla
2012. május 17. 19:38 #2
pettyes
pettyes
új tag
 
StátuszUnatkozok,irjatok!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.17.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 175869
Offline offline
ezaz thumbsup.gif good.gif
2012. július 01. 03:17 #3
e-batta
e-batta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 601
Azonosító: 178867
Offline offline
Hrithik 19 filmjéből ezidáig láttam: Kaho Naa... Pyaar Hai-t; Mission Kashmir-t; Koi... Mil Gaya-t; Lakshya-t; Dhoom 2-t wub.gif ; Krrish-t; Jodhaa Akbar-t; Guzaarish-t; Zindagi Na Milegi Dobara-t; és az Agneepath-t. Ma megnéztem a Kites-t. reklamalo.gif A felsorolt filmek közül ez a legrövidebb, kevesebb, mint két óra, de erre sajnáltam a leginkább az időt. mad.gif Idáig számomra csak a kisebb csalódást okozó Mission Kashmir volt az, ami nem teljesen tetszett, de ez a most nézett film a teljes kiábrándulás. ohmy.gif Azt hiszem soha többet nem veszem elő. A Dhoom 2-t már rongyosra néztem, folyton újranézem a Jodhaa Akbar-t, a Koi... Mil Gaya-t a Guzaarish-t és a Zindagi Na Milegi Dobara-t, vannak kedvenc jeleneteim az első nagy sikeréből (amivel rögtön két indiai Oscar-t is besöpört magának) a Kaho Naa... Pyaar Hai-ból, de a Kites-ben semmit sem találtam, ami megfogott volna... blush.gif Szörnyű volt... Most azonnal elő kell vennem valamelyik kedvencemet, hogy kitöröljem még az emlékét is ennek... (bocsi attól, akinek mégis tetszett, stinker.gif nekik azt javaslom, hogy inkább a fentieket nézzék meg... persze agyban logika kikapcs, mert az a bollywoodi filméknél nem létezik unknw.gif )
2012. július 24. 16:31 #4
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Barbara, mint egy királynő. w00t.gif Gyönyörű! A ruhája is álomszép, szívesen felvenném. rolleyes.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok