Starity

Kedvenc idézetek

34 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 13. 17:26 #581
NiceandCute
NiceandCute
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 3626
Azonosító: 137967
Offline offline
"The greatest prison people live in is the fear of what other people think." - David Icke
2016. december 21. 14:14 #582
- törölt felhasználó -    
"Nem az az erős, aki nem esik el, hanem az, aki mindig fel tud állni."
2017. július 14. 12:19 #583
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
,,Olyanná váltam, amit még régen elítéltem.''
2017. július 17. 20:57 #584
- törölt felhasználó -    
Sose kételkedj magadban és ne pazarold egy az életed egyetlen pillanatát se! Az élet túl rövid, és te túl különleges vagy.-Ariana Grande

Légy boldogan önmagad. Szeresd a hibáidat. Legyen egyéniséged. És tudd, hogy a jelenlegi formában is pont olyan tökéletes vagy, mint bárki más.-Ariana Grande

Az a személy, aki megmagyarázhatatlan boldogságot ad, adni fog majd megmagyarázhatatlan szomorúságot is.-Zayn Malik

„Kit érdekel, hányszor kritizálnak téged. A legjobb bosszú, amit tehetsz, ha bebizonyítod, hogy nincs igazuk.” – Zayn Malik

2017. augusztus 21. 20:21 #585
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
"Mindenki, akivel találkozol, a saját harcát vívja, amiről neked fogalmad sincs. Légy kedves mindenkivel."

"Nem az a fontos, hogy mennyi év volt az éveidben, hanem hogy mennyi élet volt az éveidben."

"Nincsenek rossz mozdulatok. Az egyetlen hiba az, ha egyáltalán nem mozogsz."

Amikor kicsi voltam, akkor meg mindig ezt mondtam, mikor szomorú voltam: "Fel a fejjel hercegnő, mert leesik a koronád."
2017. augusztus 30. 12:31 #586
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
"A testem nem lesz más teremtmények sírhelye!"
2017. szeptember 27. 20:55 #587
Kincs
Kincs
visszatérő vendég
 
Státuszwhy'd you only call me when you're high?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.21.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 1
Azonosító: 262053
Offline offline
Idézet (,2012.07.11. 14:22~3223714)
Ami nem öl meg , az megerősít!

kivéve a medve
az megöl xd
2017. szeptember 30. 12:21 #588
Bae Hee Yeon
Bae Hee Yeon
peαcнy
 
Státuszyou live in my head without a doubt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 9513
Csatolások: 28103
Azonosító: 189546
Offline offline
Idézet
Look at the stars 
Look how they shine for you

heart.gif
1 felhasználónak tetszik: blvckthelegend
2017. október 15. 22:46 #589
tixyyyyyy17
tixyyyyyy17
visszatérő vendég
 
Státuszyou in my love youn in my life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.13.
Hozzászólás: 276
Csatolások: 45
Azonosító: 267289
Offline offline
nem akarom hogy egésznap beszéljunk de ha mondani akarok valamit hallgas meg.
nem akarom hogy egész nap egyutt legyunk de ha szuksegem van rád ott légy nem akarom hogy folyton csinosnak vagy szepnek nevez de egy bok neha jolesik nem akarom hogy folyton hivj vagy SMSez de akarom hogy jussak eszedbe
2017. október 15. 23:06 #590
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Neeee neeee nevessetek ki :

Hogyan kerültél a csatornába?
Mert az áradás ide sodort. Az egész cirkuszt egyébként. Szeretnéd látni a cirkuszt....ugyi? Van itt lent mogyoró...vattacukor....hotdog....éssss...?
Kukorica?
Pattogatott!
Az a kedvencem!
Nekem iiis ! Mert úúúgy pattog! PATT PATT PATT!!

Az érzés amikor te kimeredsz a moziba annyira parázol, a k*bek*rt Pennywise meg a kukoricán fangörcsöl...felbecsülhetetlen ! ^^ cool.gif thumbsup.gif wub.gif
2018. április 15. 15:03 #591
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
"Senki nem fog kedvelni, ha te sem kedveled magad."

"- Egyetlen magándetektív sem néz úgy ki, mint egy magándetektív. Ez a szakma első számú alapszabálya.
- De ha egyetlen magándetektív sem úgy néz ki, mint egy magándetektív, akkor honnan tudják a magándetektívek, hogyan nem szabad kinézniük?"

"Nincs férgesebb, mérgezőbb dolog, (...) mint az önsajnálat."

"Az ember nem élheti úgy le az életét, hogy örökösen mások érzései miatt aggódik."

"Ugye tudod, mi a valóság? Ami nem múlik el egy áramszünettel."

"Annak az esélye, hogy a világunk nem csupán egy számítógépes szimuláció, mindössze egy a milliárdhoz."

"Ha nem félsz, akkor nem vagy ember."

"Van, akinek szimpatikus vagyok, és van, akinek nem. Ezen nem tudok változtatni, csak a teljesítményemen."

"Csak akkor kérdezzen az ember, ha a választ is képes elviselni."

"Ne kapaszkodjunk abba, amin nem változtathatunk."

"Azt mondod, változni szeretnél? Nos, az igazi változás el sem kezdődik, amíg el nem hiszed, hogy Isten szeret úgy, ahogy vagy."

"Gyűlöld a bűnt, de soha ne gyűlöld önmagadat!"

"Nem érdekel, ki voltál ezelőtt. Az számít, aki most vagy."

"Ha valaki kisétál az életedből, hadd menjen! Néha le kell mondanod a kevesebbről, ha azt akarod, hogy Isten többet adjon."
2019. július 20. 23:47 #592
beotiger67
beotiger67
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.20.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 0
Azonosító: 272572
Offline offline
"Jobb állva meghalni, mint térden csúszva élni."
(Emiliano Zapata)
2019. július 30. 09:12 #593
- törölt felhasználó -    
"healthy mind does not speak ill of others"
túlságosan is igaz
2022. november 15. 18:09 #594
catalina65
catalina65
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.13.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 287967
Offline offline
Felejtsd el a múltat, nem tudod megváltoztatni. Felejtsd el a jövőt, nem tudod megjósolni. És felejtsd el a jelent, nem kaptam neked egyet sem. Boldog születésnapot!” – Születésnapi idézet

“Születésnapodhoz sok boldogságot. Egy lépéssel közelebb a felnőtt alsónadrágokhoz.”

„Boldog születésnapot azon kevesek egyikének, akiknek a születésnapjára Facebook-emlékeztető nélkül is emlékszem.” – Születésnapi idézet
2022. november 16. 17:33 #595
catalina65
catalina65
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.13.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 287967
Offline offline
Ahogy öregszel, három dolog történik. Az első, hogy elromlik a memóriád, a másik kettőre pedig nem emlékszem. Boldog születésnapot!”

„Csak egyszer vagy fiatal, de egy életen át éretlen lehetsz. Boldog születésnapot!”

„A születésnapodon arra gondoltam, hogy a világ legaranyosabb ajándékát adom neked. De aztán rájöttem, hogy ez nem lehetséges, mert te magad vagy a legaranyosabb ajándék a világon.”

„Boldog születésnapot annak, aki örökké fiatal!”

„Ismét születésnap van, és hűha! Most egy egész évvel idősebb vagy! Szóval bohóckodj és érezd jól magad, hogy ez a születésnap a legjobb legyen. Boldog születésnapot!”

„Csak szerettem volna lenni az első, aki boldog születésnapot kíván neked, hogy jobban érezzem magam, mint a többi jóakarója. Szóval boldog születésnapot!” - Csodálatos születésnapi idézetek
2022. november 16. 17:39 #596
catalina65
catalina65
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.13.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 287967
Offline offline
„Boldogsággal teli napot és örömteli évet kívánok. Boldog születésnapot!”

„Mosolyt küldök neked a különleges napod minden pillanatára… Jó szórakozást és nagyon boldog születésnapot!”

„Remélhetőleg a különleges napod meghozza neked mindazt, amire a szíved vágyik! Kellemes meglepetésekben gazdag napot kívánunk! Boldog születésnapot!”

„Születésnapodon azt kívánjuk neked, hogy bármit is szeretnél a legjobban az életben, az úgy jusson el hozzád, ahogy elképzelted, vagy még jobban. Boldog születésnapot!” – Szülinapi idézetek
2022. november 17. 19:47 #597
catalina65
catalina65
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.13.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 287967
Offline offline
„Boldogsággal teli napot és örömteli évet kívánok. Boldog születésnapot!”
„Mosolyt küldök neked a különleges napod minden pillanatára… Jó szórakozást és nagyon boldog születésnapot!”
„Remélhetőleg a különleges napod meghozza neked mindazt, amire a szíved vágyik! Kellemes meglepetésekben gazdag napot kívánunk! Boldog születésnapot!”
„Születésnapodon azt kívánjuk neked, hogy bármit is szeretnél a legjobban az életben, az úgy jusson el hozzád, ahogy elképzelted, vagy még jobban. Boldog születésnapot!”
„Egy csokor boldogságot küldeni neked… Nagyon boldog születésnapot kívánok!”
“Szép napot kívánok, jó egészségben és örökké boldogan. Boldog születésnapot!”
„Mosoly tőlem… Olyan napot kívánok neked, amely ugyanolyan boldogságot és örömet hoz, mint nekem. Boldog születésnapot!”
„Ezen a csodálatos napon a legjobbat kívánom, amit az élet kínálhat! Boldog születésnapot!” : idézetek születésnapra
2022. november 17. 19:52 #598
catalina65
catalina65
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.13.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 287967
Offline offline
„Mindenkinek van születésnapja. Csak jobban viseld a tiédet, mint a legtöbb!”
“Megszülettél, és a világ jobb hellyé vált.” – Nem vagy idősebb, csak előkelőbb.
„Áldott vagyok, hogy van egy olyan haverom, mint te. Boldog születésnapot kedves barátom. Legyen a különleges napod tele boldogsággal és szeretettel.”
„Ma a te napod, éld úgy, mintha te lennél a világ királya, és ne törődj azzal, amit mások mondanak, ez a nap csak neked szól! Boldog születésnapot.”
“Születésnapod alkalmából sok boldogságot kívánok! Legyen ma maximálisan szórakozásod, holnap pedig minimális másnaposságod!”
„Mint egy finom bor, úgy tűnik, hogy az életkorral egyre jobb leszel. Boldog születésnapot, jóképű srác!”
“Szia Születésnapi Fiú! Azért küldöm neked ezt az ironikus születésnapi kívánságot, mert tudom, hogy túl hideg vagy a hétköznapi emberi érzelmekhez.” : idézet születésnapra
2022. november 17. 20:49 #599
catalina65
catalina65
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.13.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 287967
Offline offline
„Egy anyát és egy lányát mindig különleges kötelék köti össze, amely a szívükbe vésődött.” – Ismeretlen
„A szavak nem elegendőek az anya és a lánya között fennálló feltétel nélküli szeretet kifejezésére.” – Caitlin Houston
“Minden dolog ellenére, amit a kezem tartott, a legjobb messze te vagy.” – Ismeretlen
„A lányom a legnagyobb eredményem. Ő egy kis sztár, és az életem sokat változott, amióta megjelent.” – Denise Van Outen
“Az én életemben te vagy a nap, amely soha nem hal el, és a hold, amely soha nem fogy el.” – Ismeretlen – Anya lánya idézet
2022. november 19. 20:47 #600
catalina65
catalina65
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.13.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 287967
Offline offline
„Hát nem szép, nem csodálatos, nem drága, nem egy percnél fiatalabb… Hát nem csinos, valóban az angyal legjobbja? Fiú, nagyon boldog vagyok, az ég áldott bennünket. Nem hiszem el, amit Isten tett, rajtunk keresztül életet adott egy embernek. De hát nem kedves, szerelemből van? – Stevie Wonder (ugye szép)
“Néhány lány csak úgy születik, hogy csillogó az ereiben.” – Paris Hilton
“Mosolya napsütésként ragyog, ami szeretettel tölti el szívünket.” – Ismeretlen
„Kelj fel, és hagyd abba a sírást, kislányom. Ha nincs új ruhád, ne aggódj, még mindig sztárok suttognak a szépségedről.” – MF Moonzajer (Egy pillanat Istennel)
“Egy kis csillogást hagy maga után, bárhová is megy.” – Ismeretlen
“A kislány az élet egyik legszebb csodája, az egyik legnagyobb öröm, amit valaha is ismerhetünk, és az egyik oka annak, hogy ma van egy kis plusz napsütés, nevetés és boldogság a világotokban.” – Ismeretlen – Kislányom idézet
34 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!