Starity

DVD Gyűjtők Fanatikus Topicja

36 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 10. 23:56 #281
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Eddig mindig csak tetszikeltem a képeiteket és hozzászólásaitokat, de most engedjétek meg, hogy csatlakozzam a topikhoz. blush.gif
A képek láttán kedvet kaptam a fotózáshoz és készítettem pár képet igen szerény gyűjteményemről. Igazság szerint tavaly augusztusban / szeptemberben kezdtem el a saját gyűjteményt, előtte csak a családdal közösen voltak DVD-ink, amik addig megvoltak, azok nagy része maradt is abban a kupacban, épp ezért ilyen kevés a sajátom. blush.gif
A minigyűjteményben egyébként nincsenek benne a Walt Disney mesék, mert azok tesómmal közösek és a Disney gyűjteményben tartjuk őket. smileeee.gif De lehet, hogy később lesznek képek azokról is. blush.gif

Minigyűjtemény:
- Percy Jackson és az Olimposziak - A villámtolvaj
- Eragon (2 lemezes)
- A nemzet aranya 2. - Titkok könyve (2 lemezes)
- Tron - Örökség
- Elizabeth (különleges kiadás)
- Az Ifjú Viktória királynő
- Vörös és fekete
- Benjamin Button különös élete
- A múmia - a sárkánycsászár sírja
- Van Helsing
- Én kicsi szörnyem - A mélység legendája
- Rémségek cirkusza
- Hat nap, hét éjszaka
- Ha eljön Joe Black
- Beethoven árnyékában (papírtokos)
- Vuk
- Balto
- Ahol a vadak várnak (különleges kiadás plüssfigurával)

Kedvencek & legjobb vételek
A DVD-k közül személyes kedvenceim A nemzet aranya 2. - Titkok könyve, az Elizabeth és az Ahol a vadak várnak. Azt hiszem az első nem sok magyarázatra szorul, az egyik kedvenc filmem, Diane Kruger + Nicolas Cage és tele van extrákkal is. smileeee.gif A legjobb vétel kategória dobogósa egyértelműen az Elizabeth. A tok igazából nem rendes DVD tok, hanem olyan, mint egy keménykötésű könyv, belül bal oldalon van maga a lemez, jobb oldalon pedig egy többoldalas kiskönyv. Maga a cucc egyébként német kiadás, de van rajta 5.1-es magyar szinkron és magyar felirat is, és egy használtasnál vettem kerek kettőszáz forintért eredeti csomagolásban. Az Ahol a vadak várnak évek óta megvan, de kb. 1200 Ft volt, ami dobozos-plüssös kivitelért szerintem nem sok. biggrin.gif blush.gif

De ha már itt vagyok, kérdezni is szeretnék: tudom, hogy ez DVD-s topik, de ettől függetlenül lehet bele VHS-t és Blu-rayt is posztolni, vagy azoknak keressek külön topikot? blush.gif
8 felhasználónak tetszik: Jessy, Lindsay019, Christo, dave095, Boscorelli, funny18, Bessie, jasztelek
2012. július 11. 00:57 #282
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (duracell @ 2012.07.10. 23:56)
Eddig mindig csak tetszikeltem a képeiteket és hozzászólásaitokat, de most engedjétek meg, hogy csatlakozzam a topikhoz. blush.gif 
A képek láttán kedvet kaptam a fotózáshoz és készítettem pár képet igen szerény gyűjteményemről. Igazság szerint tavaly augusztusban / szeptemberben kezdtem el a saját gyűjteményt, előtte csak a családdal közösen voltak DVD-ink, amik addig megvoltak, azok nagy része maradt is abban a kupacban, épp ezért ilyen kevés a sajátom. blush.gif 
A minigyűjteményben egyébként nincsenek benne a Walt Disney mesék, mert azok tesómmal közösek és a Disney gyűjteményben tartjuk őket. smileeee.gif De lehet, hogy később lesznek képek azokról is. blush.gif 
Minigyűjtemény:
- Percy Jackson és az Olimposziak - A villámtolvaj
- Eragon (2 lemezes)
- A nemzet aranya 2. - Titkok könyve (2 lemezes)
- Tron - Örökség
- Elizabeth (különleges kiadás)
- Az Ifjú Viktória királynő
- Vörös és fekete
- Benjamin Button különös élete
- A múmia - a sárkánycsászár sírja
- Van Helsing
- Én kicsi szörnyem - A mélység legendája
- Rémségek cirkusza
- Hat nap, hét éjszaka
- Ha eljön Joe Black
- Beethoven árnyékában (papírtokos)
- Vuk
- Balto
- Ahol a vadak várnak (különleges kiadás plüssfigurával)
Kedvencek & legjobb vételek
A DVD-k közül személyes kedvenceim A nemzet aranya 2. - Titkok könyve, az Elizabeth és az Ahol a vadak várnak. Azt hiszem az első nem sok magyarázatra szorul, az egyik kedvenc filmem, Diane Kruger + Nicolas Cage és tele van extrákkal is. smileeee.gif A legjobb vétel kategória dobogósa egyértelműen az Elizabeth. A tok igazából nem rendes DVD tok, hanem olyan, mint egy keménykötésű könyv, belül bal oldalon van maga a lemez, jobb oldalon pedig egy többoldalas kiskönyv. Maga a cucc egyébként német kiadás, de van rajta 5.1-es magyar szinkron és magyar felirat is, és egy használtasnál vettem kerek kettőszáz forintért eredeti csomagolásban. Az Ahol a vadak várnak évek óta megvan, de kb. 1200 Ft volt, ami dobozos-plüssös kivitelért szerintem nem sok. biggrin.gif  blush.gif 
De ha már itt vagyok, kérdezni is szeretnék: tudom, hogy ez DVD-s topik, de ettől függetlenül lehet bele  VHS-t és Blu-rayt is posztolni, vagy azoknak keressek külön topikot? blush.gif


Szerintem nem szerény ez a gyűjtemény,főleg,hogy még egy éve se kezdted a kollekciódat. smileeee.gif Meg még ott vannak a Disney mesék és a családi közös filmek is. smileeee.gif Nagyon király lehet az Elizabeth-es tok ohmy.gif De a plüss figurás is cuki thumbsup.gif

Engem személy szerint nem zavarnak az egyéb formátumú gyűjtemények se,de majd a régebbi topic tagok megmondják mi a teendő velük beer.gif
2 felhasználónak tetszik: duracell, Lindsay019
2012. július 11. 08:22 #283
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (duracell @ 2012.07.10. 23:56)
Eddig mindig csak tetszikeltem a képeiteket és hozzászólásaitokat, de most engedjétek meg, hogy csatlakozzam a topikhoz. blush.gif 
A képek láttán kedvet kaptam a fotózáshoz és készítettem pár képet igen szerény gyűjteményemről. Igazság szerint tavaly augusztusban / szeptemberben kezdtem el a saját gyűjteményt, előtte csak a családdal közösen voltak DVD-ink, amik addig megvoltak, azok nagy része maradt is abban a kupacban, épp ezért ilyen kevés a sajátom. blush.gif 
A minigyűjteményben egyébként nincsenek benne a Walt Disney mesék, mert azok tesómmal közösek és a Disney gyűjteményben tartjuk őket. smileeee.gif De lehet, hogy később lesznek képek azokról is. blush.gif 
Minigyűjtemény:
- Percy Jackson és az Olimposziak - A villámtolvaj
- Eragon (2 lemezes)
- A nemzet aranya 2. - Titkok könyve (2 lemezes)
- Tron - Örökség
- Elizabeth (különleges kiadás)
- Az Ifjú Viktória királynő
- Vörös és fekete
- Benjamin Button különös élete
- A múmia - a sárkánycsászár sírja
- Van Helsing
- Én kicsi szörnyem - A mélység legendája
- Rémségek cirkusza
- Hat nap, hét éjszaka
- Ha eljön Joe Black
- Beethoven árnyékában (papírtokos)
- Vuk
- Balto
- Ahol a vadak várnak (különleges kiadás plüssfigurával)
Kedvencek & legjobb vételek
A DVD-k közül személyes kedvenceim A nemzet aranya 2. - Titkok könyve, az Elizabeth és az Ahol a vadak várnak. Azt hiszem az első nem sok magyarázatra szorul, az egyik kedvenc filmem, Diane Kruger + Nicolas Cage és tele van extrákkal is. smileeee.gif A legjobb vétel kategória dobogósa egyértelműen az Elizabeth. A tok igazából nem rendes DVD tok, hanem olyan, mint egy keménykötésű könyv, belül bal oldalon van maga a lemez, jobb oldalon pedig egy többoldalas kiskönyv. Maga a cucc egyébként német kiadás, de van rajta 5.1-es magyar szinkron és magyar felirat is, és egy használtasnál vettem kerek kettőszáz forintért eredeti csomagolásban. Az Ahol a vadak várnak évek óta megvan, de kb. 1200 Ft volt, ami dobozos-plüssös kivitelért szerintem nem sok. biggrin.gif  blush.gif 
De ha már itt vagyok, kérdezni is szeretnék: tudom, hogy ez DVD-s topik, de ettől függetlenül lehet bele  VHS-t és Blu-rayt is posztolni, vagy azoknak keressek külön topikot? blush.gif


Szerintem a Blu-ray lemezek jöhetnek, hiszen az is egyfajta DVD, viszont a VHS már nem annyira. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: duracell
2012. július 13. 00:06 #284
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Hasonló szándékkal érkeztem, mint duracell. blush.gif
Bár nem könnyű elosztani a DVD-ket, gondoltam, hogy megmutatom a kupac másik felét is, azaz az én kis gyűjteményemet. blush.gif

Szóval ez lenne az én kis "gyűjteményem":
- Holiday
- Kicsi kocsi - Tele a tank!
- Az utolsó adás
- Tudom, ki ölt meg
- Anya, lánya, unokája
- Mamma Mia!
- Red Riding Hood - Unter dem Wolfsmond
- Kedves John
- Alice Csodaországban
- Perzsia hercege - Az idő homokja
- A hercegnő
- Büszkeség és balítélet
- Megint 17
- Nászfrász
- Los Angeles-i tündérmese
- Szerelem és egyéb katasztrófák
- Agora
- Dorian Gray
- Lemony Snicket: A balszerencse áradása
- Szerelmünk lapjai
- A hetedik testvér
- Anasztázia
- A bűvös kard
- Charlie, avagy minden kutya a mennybe jut
- A hercegnő és a kobold

Az én személyes kedvencem az Anasztázia, annak ellenére, hogy nem Disney, nagyon a szívemhez nőtt kiskoromban ez a mese, plusz ennek a DVD-nek még a borítója is fantasztikus. Utóbbi sajnos a telefonos képről nem nagyon derük ki. blush.gif Ezen kívül még a Mamma Mia! és az Alice Csodaországban a "két gyöngyszem". biggrin.gif
Nekem is van egy német DVD-m, 200Ft-ét vettem a Red Riding Hood-ot, de van rajta eredeti hang + angol felirat. A könyvet úgyis elolvasom majd, így csak megértem. blush.gif
Nekem innen mindegyik megérte, hiszen a legtöbbje 990Ft volt. blush.gif
11 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Christo, Jessy, saii, dave095, duracell, Bessie, funny18, Boscorelli, jasztelek, Carmita
2012. július 29. 00:15 #285
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Jessy, hatalmas köszönet a múltkori Alexandrás linkért, Neked köszönhetően most hat DVD-vel is bővült a gyűjtemény. blush.gif meghajolo.gif

Új termés:
- A másik Boleyn lány
- Elizabeth
- Elizabeth - Az aranykor
- Robin Hood
- Rio
- Az ördög Pradát visel

Hát igen, nem bírtam ki, hogy az Elizabethet ne vegyem meg magyarul is. rohog.gif Egyébként viszont ugyanaz a korong - amin nem akadtam volna ki, ha nem figyelne be rajta a 'Special Edition' felirat... mondom akkor hol a különlegesség? Netán ebben a fekete tokban? laugh.gif
8 felhasználónak tetszik: Jessy, Boscorelli, Lindsay019, gonzales7, Bessie, funny18, jasztelek, baisée
2012. szeptember 02. 15:22 #286
- törölt felhasználó -    
kicsit mérges lettem hogy több mint 3000Ft-ot elkérnek a Fehér pokol-ért így nem sikerült megvenni ki kell várnom míg egy kicsit barátibb árért fogják dobálni.
de legalább a Bosszúállók kárpótolt mindezért! smileeee.gif meghajolo.gif
9 felhasználónak tetszik: Christo, Bessie, Jessy, duracell, funny18, Boscorelli, Lindsay019, jasztelek, baisée
2012. szeptember 02. 17:06 #287
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.09.02. 15:22)
kicsit mérges lettem hogy több mint 3000Ft-ot elkérnek a Fehér pokol-ért így nem sikerült megvenni ki kell várnom míg egy kicsit barátibb árért fogják dobálni.
de legalább a Bosszúállók kárpótolt mindezért! smileeee.gif  meghajolo.gif

Ára nagyon fain, de nagyon kevés extra van benne. És bevallom, nagyon örültem volna, ha 2 lemezes lett volna. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Christo, funny18
2012. szeptember 02. 17:08 #288
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.09.02. 17:06)
Ára nagyon fain, de nagyon kevés extra van benne. És bevallom, nagyon örültem volna, ha 2 lemezes lett volna. blush.gif


biztos lesz díszdobozos több extrás kiadás is! én most örültem annak hogy legalább ezt megtudtam venni! unsure.gif
2012. szeptember 02. 17:26 #289
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Az egyre durvább kalózkodás miatt szerintem már rohadtul nem érdekli őket maga a dvd kiadás, csak ráb@sszák a filmet, jobbik esetben audiokommentárt és csá. Elég csak ránézni az újrahasznosított eredeti dvd tokokra és a borítókra. Komolyan ismerek olyat, aki összedob egy 100x mutatósabb covert. De lehet hogy ezt már írtam. Szal ne csodálkozzanak, ha inkább veszek pár üres dvdt plusz tokot és megoldom magam. pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: gonzales7, Jessy, duracell, Lindsay019, Kazuo
2012. szeptember 02. 17:29 #290
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2012.09.02. 17:26)
Az egyre durvább kalózkodás miatt szerintem már rohadtul nem érdekli őket maga a dvd kiadás, csak ráb@sszák a filmet, jobbik esetben audiokommentárt és csá. Elég csak ránézni az újrahasznosított eredeti dvd tokokra és a borítókra. Komolyan ismerek olyat, aki összedob egy 100x mutatósabb covert. De lehet hogy ezt már írtam. Szal ne csodálkozzanak, ha inkább veszek pár üres dvdt plusz tokot és megoldom magam. pardon.gif


amúgy valóban igazad van!
nem voltam elájulva ettől a borítótól meg úgy az egész DVD-től! rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Christo, Bessie
2012. szeptember 02. 17:37 #291
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.09.02. 17:29)
amúgy valóban igazad van!
nem voltam elájulva ettől a borítótól meg úgy az egész DVD-től! rolleyes.gif


Ahogy elnéztem, a Bosszúállók ég a jobbik fajta, mert belül is van kép, meg sikerült rárakni egy darab kisfilmet.
Én még nem veszem meg, hátha lesz jobb kiadás is, aztán ha nem akkor marad a BR.
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie
2012. szeptember 02. 17:40 #292
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Az előző oldalakon kérdezte Valaki, honnan lehet akciós filmeket beszerezni. Érdemes körülnézni a dvdabc-n. cool.gif
2 felhasználónak tetszik: Christo, Bessie
2012. szeptember 02. 17:51 #293
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Tamás2.0 @ 2012.09.02. 17:40)
Az előző oldalakon kérdezte Valaki, honnan lehet akciós filmeket beszerezni. Érdemes körülnézni a dvdabc-n.  cool.gif


Én voltam az egyik. smileeee.gif Köszi, utánanézek. beer.gif
2012. szeptember 02. 17:59 #294
- törölt felhasználó -    
de komolyan a kezemben volt a Fehér pokol DVD és a szívem szakadt meg hogy nem tudtam megvenni! sad.gif
és főleg azért nem értem hogy mitől ennyire drága amikor extrák sincsenek rajta! rolleyes.gif a másik 3 ilyen film amit még mindig nem tudtam megvenni az egyik az Eli könyve a másik a Hanna a harmadik pedig a Majmok bolygója lázadás pedig valahogy levadászom őket iszonyat tetszett mindegyik film!de nagyon tartják az árukat! sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. szeptember 02. 18:17 #295
RAZ_
RAZ_
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 1
Azonosító: 183317
Offline offline
Állítólag ma néhány pesti Media Markt-ban 990 Ft-ért adtak minden BLU-RAY filmet. Majd ha lesz legközelebb, betankolok. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie
2012. szeptember 08. 22:06 #296
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Az utóbbi hetek szerzeményei
7 felhasználónak tetszik: Lindsay019, gonzales7, Boscorelli, duracell, saii, Josh_, jasztelek
2012. szeptember 08. 22:22 #297
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2012.09.08. 22:06)
Az utóbbi hetek szerzeményei


Csillagpor!!! meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Christo, Lindsay019, duracell
2012. szeptember 08. 22:25 #298
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.09.08. 22:22)
Csillagpor!!! meghajolo.gif


Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó film, mikor ment az előzetese... smileeee.gif De olyan aranyosak a karakterek, meg az egész, ahogy meg van csinálva. meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: gonzales7, Lindsay019, duracell, saii
2012. szeptember 08. 22:27 #299
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2012.09.08. 22:25)
Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó film, mikor ment az előzetese... smileeee.gif De olyan aranyosak a karakterek, meg az egész, ahogy meg van csinálva. meghajolo.gif


én sem! smileeee.gif de engem vonzott Neil Gaiman neve! smileeee.gif és amikor megnéztem nagyon tetszett! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Christo, duracell
2012. szeptember 23. 23:27 #300
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Még nyár elején vettem mindkettőt Alexandránál akciósan, csak mindig elfelejtettem megmutatni. Mondjuk már nem új egyik se. A Másnaposoknak majd pályázok még a 2. részére is, de szerintem Sherlock Holmesből passzolom a 2. részt eredetibe, mert nem nagyon jött be a folytatás. sad.gif
11 felhasználónak tetszik: Gabor28, duracell, Josh_, funny18, Jessy, jasztelek, Lindsay019, Boscorelli, Coco Selly, idone, House Of Wax
36 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!