Starity

29 napos kihívás

150 oldal 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. április 04. 14:01 #2021
- törölt felhasználó -    
1. nap: Írj néhány alapinformációt magadról
Az igazi nevem Nóra, bár szeretem az interneten inkább a Violet nevet használni, nem tudom, a valódi nevem rossz emlékeket hordoz magával. Augusztusban fogom betölteni a 15. életévemet. Van egy bátyám aki idén lesz 30 éves, a nagy korkülönbség miatt a kapcsolatunk sem olyan, mint az igazi testvéreknél. Pest megyében élek, egészen közel a fővároshoz, aminek nagyon örülök, hiszen imádom Budapestet. Városokról jut eszembe, Prága és London (meg esetleg Varsó) az a kettő (három) hely, ahova az életben mindenképp szeretnék egyszer eljutni. Szabadidőmben teljesen átlagos dolgokat szoktam tenni, ezeket nem is kellene megemlítenem szerintem. Életemet értelmét három ,,dolog" határozza meg, melyek a könyvek, az írás és a YouTuberek. Mindhárom dologgal szeretnék az életben komolyabban is foglalkozni. Próbálom az életet pozitívan felfogni, bár ezt az erős pesszimista és szociofóbiás énemmel borzasztóan nehezemre esik. Tudniillik, hogy minden fajta zenét meghallgatok, kivéve a rap és a hip-hop zenét. Kedvenc műfajom talán az ,,epic zene" (filmzene, betétdal stb.), bár ezt nagyon a hangulatom határozza meg. Két példaképem van, mindkét személyt más-más miatt szeretem; Laini Taylor és Anastasjia Louise.
2016. április 05. 22:06 #2022
- törölt felhasználó -    
2. nap: 10 dolog amit kedvelsz, 10 amit nem.

Amit kedvelek:
1. Irodalom
2. A paranormális világ
3. Hidegebb évszakok
4. Az egyáltalán nem nyálas, sokkal inkább gyönyörűen megfogalmazott inspiráló idézetek
5. Beyond: Two Souls
6. Sötét színek
7. Különbféle fejdíszek (sapkák, kalapok, koszorúk stb.)
8. Macskák
9. Mozi
10. Forrócsokoládé

Amit nem kedvelek:
1. Bogarak/rovarok
2. Hangos zaj, legyen az bármilyen, kivéve a zene
3. Ha valaki ,,megtiltja", hogy kedvencéről bármiféle negatív véleményt alkossunk
4. Elsőzők
5. Túlságosan klisés dolgok
6. Valóságshowk
7. Nyelvtannácik
8. Megmondóemberek (de nagyon!)
9. Azt, ha a hőmérséklet 20 °C fölé emelkedik
10. Spoilerek
2016. április 05. 22:13 #2023
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
1.nap:Írj néhány alapinformációt magadról
A nevem az titkos lesz.Annyit elég tudnod,hogy nem Magyarországon élek,A külsőm pedig: világosbarna haj kék szempárral.Kedvenc időtöltéseim pedig a sorozat&filmnézés,zenehallgatás,rajzolás,olvasás,sportolás.Kedvenc sorozataim pedig:Shadowhunter,Reign,Downton Abbey,Outlander,The 100,Teen Wolf,Gossip Girl,The Vampire Diaries,The Originals,Pretty Little Liars és az Agymenők (sorrendben).Kedvenc együtteseim:Little Mix és One Direction.Kedvenc könyvem jelenleg nincs.Kedvenc sportom a síelés.
2016. április 05. 23:55 #2024
- törölt felhasználó -    
1. nap: Írj néhány alapinformációt magadról.
A nevemet egy spanyol szappanoperáról kaptam, pedig kaphattam volna egy punk zenekar számcíméről is, ugyanaz lenne... Magasságomat illetően egy hobbit-lakban kéne élnem, de azért kórosan alacsony nem vagyok. Szemem világa zöld, a hajam sokszor festem, de 4 évesen szőke voltam, aztán bebarnultam, majd újra elkezdett világosodni a hajam, most vissza akarok térni a világos hajhoz. 19 éves vagyok, van egy ikertestvérem, imádom az állatokat, de míg nem lakok egyedül, nincs lehetőségem tartani. Grafikusnak tanulok, egyszer remélem lesz belőlem valaki. Személyiségem elég bonyolult, kissé kiszámíthatatlan vagyok. Tudok nagyon aranyos, de sajnos elég flegma is lenni. A zene kb. a mindenem, egyszer valaha meg szeretnék tanulni dobolni, de fiatalabb koromban erre sem volt sok lehetőségem, de a közeljövőben szeretnék rá sort keríteni. Sajnos hajlamos vagyok a semmiért is rosszul érezni magam, de erre sokszor mentségem a bolondságom. Nem szeretnék most novellát írni magamról, ezért abba is fejezem most.
2016. április 06. 20:30 #2025
- törölt felhasználó -    
3. nap: Írd le a napodat.
Kínkeservesen felkeltem, elkészültem majd elmentem iskolába, ahol rájöttem, hogy nagyon is érdekel a magyar nyelv történelme. Miután hazajöttem megebédeltem majd tanultam, utána lefeküdtem kicsit aludni, mert előző este ismét sikerült órákon át filóznom az élet értelmén. Miután felkeltem elmentem a nagymamámhoz ahol vacsoráztam, ezek után pedig valószínűleg olvasok majd folytatom az általam nézett videósorozatok egyikét. Utána irány az ágy. Tudom, izgalmas.
2016. április 06. 20:57 #2026
- törölt felhasználó -    
2. nap: 10 dolog amit kedvelsz, 10 amit nem.

Kedvelem:
- kedvenc zenéim, zenészeim
- művészetnek sok ágát
- állatok
- amerikai dineres gofri
- Lucky Strike
- barátaim, haverjaim
- Ryan Reynolds Wade Wilsonként/Deadpoolként
- képregények
- a Vans cipőm
- kávé tejszínhabbal és fahéjjal

Nem kedvelem:
- illetlenül viselkedő öreg nénik és bácsik a tömegközlekedési járműveken
- mikor valami creepy ember elkezd ijesztően bámulni
- kánikula
- szűk látókörű, túlzottan konzervatív emberek
- közgáz
- ha a keresztnevem becézetlen változatán hívnak, mert csak olyan hangsúllyal tudják kimondani, mintha egy nekrofil sorozatgyilkos lennék, és megettem volna az utolsó pizzaszeletüket
- beképzelt emberek
- ha nagy dobra vernek lényegtelen dolgokat
- stílusokba való beskatulyázások
- ha valaki előadja, hogy mennyire szereti ezt meg azt, közben meg azt se tudja kb mi az
2016. április 06. 21:05 #2027
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
2. nap: 10 dolog amit kedvelsz, 10 amit nem.

Kedvelem:
-zene
-állatok
-filmek&sorozatok
-viccek
-mozi
-Dominic Sherwood
-Captain Hook
-óceán
-naplemente
-utazás

Nem kedvelem
-pókok
-hal
-szűk nadrág
-forrócsokoládé
-meleg italok
-hideg víz
-képregények
-cukkini
-az össze magyar "sztárt"
-cigi
2016. április 07. 17:59 #2028
- törölt felhasználó -    
14. nap: Terveim a jövőre nézve.
Csökkenteni a magányomon, elvégezni az iskolát, kitalálni melyik tudományos pályán induljak el, sok állatot befogadni (a reális dolgok keretén belül maradtam)

15. nap: Álompasid / csajod.
Sok van, de Dominic Herman-Day áll legközelebb az ideálomhoz.

16. nap: Ha holnap vége lenne a világnak, mit csinálnál a földi életed hátralévő idejében?
Megmondanám mindenkinek az igazat. Mindenről.
2016. április 07. 19:57 #2029
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
3. nap: Írd le a napodat.
Ma szörnyű napom volt.Muszáj valakinek elmondanom,de mondjuk itt senki sem fogja elolvasni.Most Skóciában élek és eljött anyukám egyik idegesítő ismerőse.Az a nő mindent elismétel legalább ezerszer és ha valamiről beszélgetünk akkor 3 perc után kérdezi:Mi volt? dry.gif Szóval ma eléggé rossz napom volt.Aztán meg elveszetettem a a boltban a testvéremet na és még azért is kaptam majd mikor hazaértünk kiderült,hogy a tesóm játéka a boltban maradt. mellow.gif
2016. április 08. 00:02 #2030
- törölt felhasználó -    
3. nap: Írd le a napodat.
Reggel a hetes busszal óhajtottam iskolába menni, mert azzal még időben is beérnék, de tesóm rábeszélt, hogy a nyolcassal menjek, hogy együtt tudjunk menni. Persze beleegyeztem, hát többet tudok aludni. De így is elég kómás voltam reggel. Suliban az egyik eddig hitt jó fiúbarátom kb. hozzám se szólt, gondolom azért, mert ráeszmélt, hogy én nem akarok tőle többet barátságnál. Pedig azt hittem, tudunk barátok lenni, de remélem egy kis idő elteltével újra normális lesz velem. Lyukas órában elmentünk pár osztálytárssal sörözni, közben tök érett módon fagallyakkal dobáltuk egymást. Suli után az egyik barátnőmmel is söröztem, lelkiztünk is egy sort, meg dumáltunk egy hajléktalan bácsival, aki tanácsolta, hogy ha egy fiú nem ad nekünk öt csokor virágot, akkor b#sszuk a fejét a kőhöz, amin ültünk. Utána megvártam míg barátnőm visszamegy koliba, közben összefutottam egy fiú haverommal, akit rég nem láttam, még ha csak kb 2 percig is, de jól esett vele beszélni. Ezután barátnőmmel, meg egy másik barátnőmmel elmentünk vissza borozni. Tök jól elvoltunk, időközben két nem egészen potenciális hímnemű fel akart hármunkat szedni, de lekoptattuk őket, nagyon gáz, gyökerek voltak... Hazafele a buszon úgy elaludtam, hogy arra keltem, hogy gusztusos módon folyik a nyálam, aztán most olyan álmos vagyok, hogy mindjárt kómába esek, és eldöntöttem, holnap nem megyek be suliba arra a három órára.
2016. április 08. 13:24 #2031
- törölt felhasználó -    
4. nap: Hat dolog, ami nélkül nem tudsz élni.
1. Telefonom
2. A felnőtt színezőm
3. Microsoft Word
4. YouTube
5. Ágyam
6. Bakelit lejátszóm

5. nap: Öt hely, amit meg akarsz látogatni.
1. Prága heart.gif
2. Anglia
3. Írország
4. Kanada
5. Tokió
2016. április 08. 16:23 #2032
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
4. nap: Hat dolog, ami nélkül nem tudsz élni.
1.Turmix
2.Sorozatok&filmek
3.Zene
4.Naptej
5.Telefonom
6.Wifi

2016. április 09. 10:01 #2033
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
5. nap: Öt hely, amit meg akarsz látogatni.
1.Wellington
2.Helsinki
3.Pensacola
4.Róma
5.Sydney
2016. április 09. 10:52 #2034
- törölt felhasználó -    
1. nap: Írj néhány alapinformációt magadról.
Nem szeretek sokat beszélni, odáig vagyok a sorozatokért, a barátaim Virágnak becéznek, mert szeretem a növényeket. Zene nélkül nem tudnék élni. smileeee.gif
Hogy nem találtam rá erre a témára már korábban?
2016. április 09. 18:00 #2035
- törölt felhasználó -    
6. nap: Mi az, ami szomorúvá tesz?
Hogyha valaminek, amit nagyon szerettem nézni/csinálni vége. Például ha befejezek egy nagyon jó könyvet, filmet, játékot, sorozatot. Ha az első háromnak vannak további részei, teszem azt egy trilógiáról vagy egy sorozatról van szó, még jobban el tudok szontyolodni. És sajnos az ilyet nehezebben is heverem ki az átlagnál.
2016. április 09. 19:48 #2036
- törölt felhasználó -    
17. nap: Mi szeretnél lenni, ha idősebb leszel?
Állatorvos, vagy csillagász.

18. nap: Nevezd meg azt a sorozatot, aminek a rabja vagy/voltál.
Vagyok, és Agymenők.
2016. április 10. 00:06 #2037
- törölt felhasználó -    
7. nap: Szoktál olvasni? Mik a kedvenc könyveid?
Naná, hogy szoktam. Enyhe kifejezés, hogy nagyon szeretek. A Luxen sorozatot Jennifer Armentrout-tól és Laini Taylor könyveit (már amik le vannak fordítva; Füst és csont leánya, Vér és csillagfény napjai, Csókra várva) szoktam általában a kedvenceimként emlegetni. happy.gif
2016. április 10. 11:32 #2038
- törölt felhasználó -    
19. nap: 10 dolog (nem ember), ami boldoggá tesz.
Star Wars, kávé, pizza, cicák, minden más állat, Tumblr, jó idő, zene, alvás, hogy élek.
2016. április 10. 13:26 #2039
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
6. nap: Mi az, ami szomorúvá tesz?
A szomorú filmektől egy hétig szomorú tudok lenni.Ha a kedvenc sorozatom véget ért.Ha a kedveln karakterem halott vagy meg fog halni. mellow.gif
2016. április 11. 14:17 #2040
- törölt felhasználó -    
8. nap: Négy dolog, amit el szeretnél mondani különböző embereknek.
Igazából a kedvenc videósaimnak mondanám el, hogy tényleg mennyit köszönhetek nekik, hogy köszönöm, hogy az úgymond "helyes" útra térítettek és mutattak be olyan dolgokat, amik ma már hatalmas szenvedélyeim, illetve a ballagáson lány osztálytársaimnak is felidézném Emilia Clarke egyik remek mondatát, miszerint "B*sszátok meg mind, én akkor is uralni fogom a világot." biggrin.gif
150 oldal 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!