Starity

29 napos kihívás

150 oldal 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 18. 10:21 #2321
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
2. nap: 10 dolog amit kedvelsz, 10 amit nem.
Kedvelem: könyvek, zene, sorozatok/filmek, állatok, családom (ide tartoznak a barátaim és a kutyám is), pizza, természetfeletti dolgok, tumblr, természet, óceán...
Utálom: majonéz, állatkínzás, elítélés, iskola, ha valaki beképzelt és öntelt, Taylor Swift, kullancsok, ha valaki úgy alkot valamiről véleményt, hogy nem is látta azt a dolgok, természet szennyezés...
2017. március 18. 11:06 #2322
- törölt felhasználó -    
5. nap: Öt hely, amit meg akarsz látogatni.
Norvégia, Olaszország, Franciaország, Dél-Korea, Japán, Görögország
2017. március 18. 11:48 #2323
- törölt felhasználó -    
1. nap: Írj néhány alapinformációt magadról.
Budapesten élek és most végzős gimnazista vagyok. Fontos tudni rólam, hogy élek-halok a koreai előadókért és az országért is. Elég sok barátom van, de igazi úgy gondolom egy se. Szeretek álmodozni, a saját álomvilágomban élni és tudomást sem venni a szörnyű valóságról. Utálom az ítélkező embereket, akik kinevetnek másokat mintha ők tökéletesek lennének, de ha kívülről látnák magukat nem hogy nevetnének, hanem elbőgnék magukat olyan gázak. Szeretek zenét hallgatni, sorozatokat nézni, de filmet nem igazán nézek xd érdekes.. Hobbimnak az úszást és a táncot mondanám. Szerintem a legfontosabb dolgokat leírtam magamról. biggrin.gif
2017. március 19. 11:00 #2324
- törölt felhasználó -    
6. nap: Mi az, ami szomorúvá tesz?
Hogy nem voltam Block B koncerten TT
2017. március 19. 12:46 #2325
- törölt felhasználó -    
2. nap: 10 dolog amit kedvelsz, 10 amit nem.
Nehéz kérdés biggrin.gif
Amit kedvelek:
- közvetlenség
- édesség
- hülyéskedés
- sorozat nézés/zene hallgatás
- próbálj meg nem nevetni kihívás /vicces videók
- alvást
- evést
- lustálkodást
- kínai kaját/hamburgert/sültkrumplit/pizzát
- séta valakivel céltalanul

Amit nem kedvelek:
-gombát
- divat kpopperek akik csak egy-két csapatot ismernek és az a BTS vagy az EXO általában
- ha valaki naponta/hetente váltogatja a kedveceit
- meggondolatlanságot
- Facebook/Instagram/Snapchat és társai
- Tumblr, pale, divatból cigarettázó depis és antiszociális "menő" görlöket, pávafiúkat
- iskolát
- rovarokat
- beképzelt embereket
- parancsolgatást/ha valaki megmondja mit csináljak
2017. március 19. 13:54 #2326
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
2.nap: 10 dolog amit kedvelsz, 10 amit nem.
Kedvelek:fanficiket olvasni,magamba lenni,naplóimat visszaolvasni,elgondolkodni dolgokon,sírni csak úgy,fangörcsölni,álmodozni ,kedvenceimről nézni videókat,képeket, ázsiai emberek,ázsiai kultúra.

Nem kedvelek:Ha valaki bevadul,lökdösés,nagymenőzés,gazdag emberek,iskola,túlzott rajongás(tisztelet a kivételnek.),beszólnak az életembe,leszólnak,h ezt igy kell csinálni,úgy kell csinálni..,érthetetlenség,matematika.
2017. március 20. 17:47 #2327
- törölt felhasználó -    
7. nap: Szoktál olvasni? Mik a kedvenc könyveid?
Régebben olvastam Leiner Laura könyveket, de már meguntam. Jelenleg nem olvasok semmit.
2017. március 20. 20:11 #2328
- törölt felhasználó -    
3. nap: Írd le a napodat.
Nem részletezem inkább nagyon xd
Hétfőnként nincs első órám így elég volt a másodikra bemennem, és szerencsére a szokásosnál egy kicsit kevesebb tömeggel utaztam suliba. xd Második órám töri volt ami egy kész rémálom a tanár és a tantárgy miatt is. Harmadik kémia volt amit imádok, szokásos számolásokaf vettünk. A negyedik órám biosz volt, ez az óra most kivételesen tetszett mert laborban voltunk. Negyedik német óra volt ami megint csak borzasztó volt. A tanárt bírom csak a németet nem. A hatodik órám irodalom ami elmegy, nem szeretem de nem is utálom. A hetedik pedig infó amit alvással töltöttem mert a tanár más gyerekeket korrepetált. xd Délután még elmentem edzésre, feljött hozzám az egyik osztálytársam akivel együtt tanultunk ami most nem jött rosszul. biggrin.gif Végül most nyolcig tanultam és hulla fáradt vagyok. biggrin.gif
2017. március 21. 07:08 #2329
- törölt felhasználó -    
8. nap: Négy dolog, amit el szeretnél mondani különböző embereknek.
-
2017. március 21. 14:06 #2330
- törölt felhasználó -    
4. nap: Hat dolog, ami nélkül nem tudsz élni.
víz,étel, levegő,család, belső és érzékszervek(látás, hallás stb xd tudnék élni nélkülük de nem bírnám ki sokáig)

2017. március 21. 19:15 #2331
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
1. nap - Dorina vagyok, ez a nevemből is kiderül, 14 leszek májusban és lóbolond vagyok. Alapinfók, igen!
2017. március 21. 21:47 #2332
- törölt felhasználó -    
5. nap: Öt hely, amit meg akarsz látogatni.
Los Angeles, New York, Oslo, Buenos Aires, de legjobban Dominic Sherwood otthona.

6. nap: Mi az, ami szomorúvá tesz?
Leginkább az, ha látom az egyik kedvenc karakterem is szomorú. Meg amúgy sok minden.
2017. március 22. 10:38 #2333
- törölt felhasználó -    
7. nap: Szoktál olvasni? Mik a kedvenc könyveid?
Természetesen, amikor csak tehetem. A Végzet Ereklyéi könyvsorozat abszolút a kedvencem, illetve a Szent Johanna Gimi, valamint a Bexi sorozat.
2017. március 22. 17:46 #2334
- törölt felhasználó -    
5. nap: Öt hely, amit meg akarsz látogatni.
Szöul (egyébként Dél-Korea más városába is szívesen ellátogatnék, de ha egyet lehetne választani az Szöul lenne xd), Bora Bora, New York, Párizs, Hawaii xd
2017. március 22. 19:03 #2335
- törölt felhasználó -    
9. nap: Mutasd be a legjobb barátod!
Kettő van.
- A neve Gréta, nemrég lett 12 éves, egy osztályba járunk. Szőkés-barna haja van és kék szeme. Együtt járunk kézilabdára, az osztályból még egy lány. Igazából elég süket szokott lenni, ha szólok neki, nem is figyel ><
- A másik legjobb barátom Jázmin. Sajnos őt nem ismerem személyesen, interneten ismertük egymást még Google+-on. Ugyanakkor született mint én és jé, ugyanúgy balkezes:o Neki a haja vörös, és szerinte unikorniskakaszínű a szeme (de amúgy kékeszöld :'D). Romániában él és nemzetközi suliba jár. Igazából elég nehéz neki, mert valójában 6-os lenne, de valamit elcs*sztek a tanárok vagymittomén és 8-ba került. Egy barátja van, és az én vagyok. Persze ott is vannak magyarok, jóban is van velük, csak ők nem olyan barátai, mint én. Szerinte idegesítőek xd. Remélem egyszer találkozok vele és majd elmegyünk Coldplay meg BTS koncertre együtt mert mi olyan yolo-k vagyunk cool.gif
2017. március 22. 22:59 #2336
- törölt felhasználó -    
6. nap: Mi az, ami szomorúvá tesz?
Igazából bármi képes elrontani a kedvemet, de legfőképpen, ha azokra a szeretteimre gondolok, akiket már nem tudhatok magam mellett, valamint, ha a kedvenc karaktereim és a szeretteim közül valaki szomorú. No meg természetesen dalok, idézetek, képek, sőt, idegen emberek bánata is képes hihetetlen gyorsan lelombozni.

7. nap: Szoktál olvasni? Mik a kedvenc könyveid?
Szoktam, de sajnos nem gyakran. Abszolút kedvencem a Vándorsólyom Kisasszony különleges gyermekei-nek összes része, az A táncoló kutya, az Az Éhezők Viadala-trilógia, valamint az Időfutár könyvsorozat, de szívemnek kedves az Emily&Einstein, a Harry Potter, és más alkotások is.

8. nap: Négy dolog, amit el szeretnél mondani különböző embereknek.
Most gondoltam leírok valami marha rejtélyes és sötét dolgot, de igazából nincs ilyen dolog. Maximum közölném két emberrel, hogy a pokol legsötétebb bugyrába sem kívánom őket, valamint továbbiakkal, hogy elég szánalmas, amit képesek leművelni. Semmi szokatlan.

9. nap: Mutasd be a legjobb barátod!
Nos, nincs legjobb barátom. Vannak barátaim, és őket ugyanannyira szeretem és támogatom. Nem teszek köztük különbséget; viszont az, akivel már majdnem 11 éve ismerjük egymást, mégiscsak kiemelkedik a többiek közül. heart.gif


10. nap: Mi a kedvenc idézeted?
Rengeteg van, de akkor pár gyöngyszem (az összes vagy Maggie-hez, vagy Halsey-hoz köthető, semmi újdonság tőlem):
Everything that I hate about myself goes away when I was onstage.
Being bisexual, being bipolar, being biracial - it's been used to define me, but I am desperate to be indefinable.
I don't want to be afraid of being alive.
I have to keep going. And I don't want anything getting in my way.
You are one of the good things in this world. That was Glenn tought. And he would know, 'cause he was one of the good things, too. I wanted to kill that guy, too. I wanted to string them all up and watch them die. But we have to win. Help me win.
2017. március 23. 17:23 #2337
- törölt felhasználó -    
10. nap: Mi a kedvenc idézeted?
Háát. Nem igazán van, ha mégis lenne, az inkább zeneszövegek. De, itt van pár.
Forever we are young
Under the flower petals raining down
I run, so lost in this maze
Forever we are young
Even when I fall and hurt myself
I keep running toward my dream


Even if you say you see the end, even if you say it’ll collapse soon
A house made of cards, and stupidly, us


az a pár kettő volt lel.
2017. március 23. 18:21 #2338
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
2. nap: 10 dolog amit kedvelek:
Lovak, kutyák, farkasok, sorozatok, barátokkal lógni, kedvelt sztárjaim, könyvek, lovaglás, kutya tanítás, zenehallgatás.
10 dolog amit utálok:
Szent Johanna gimi, rap zene, fáradság, kosárlabda, a legtöbb sport (kivéve lovaglás, pingpong és úszás), néhány osztálytárs, a legtöbb menő dolog (például.: zenében más az ízlésem mint a legtöbb embernek), cigaretta, alkohol, drog, környezetszennyezés.
2017. március 23. 19:52 #2339
- törölt felhasználó -    
11. nap: Mi az a 3 szó, amit minden nap említesz?
what'sup, bocsánat, szeretlek
2017. március 23. 20:47 #2340
- törölt felhasználó -    
6. nap: Mi az, ami szomorúvá tesz?
Főleg ha arra gondolok mi mindent rontottam el eddig és, hogy mi mindent el fogok még.
Ez elég szomorúvá tesz, de aztán nézek valami vicces videót vagy bármit ami jó kedvre derít és már nem is vagyok az. biggrin.gif Szerencsére ritkán vagyok szomorú mert a jelenben élek és próbálok optimista lenni.
150 oldal 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!