Starity

29 napos kihívás

150 oldal 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 20. 16:16 #2541
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
23. nap: Egy levél bárkinek. Akárkinek.
most ezt a levél szerűséget teleírnám ezer csúnya szóval, de úgy vagyok vele, hogy inkább nem. inkább: ha utálsz, ne legyél olyan aranyos, hogy kibeszélsz. köszi.
2017. április 20. 16:26 #2542
- törölt felhasználó -    
15. nap: Álompasid / csajod.
Szeretem, ha egy fiúnak hosszabb a haja, mintha le van nyírva rövidre. Nagyon szexinek találom, ha legalább a tarkójáig leér. Ééés nem szeretem a kigyúrt pasikat, inkább legyen átlagos alkatú. rohog.gif Mást nem nagyon tudnék kiemelni, azt hiszem.
2017. április 20. 18:51 #2543
- törölt felhasználó -    
10. nap: Mi a kedvenc idézeted?
„Nem számít, hogy mások mit mondanak, a szavak és az eszmék meg tudják változtatni a világot."
2017. április 21. 05:57 #2544
- törölt felhasználó -    
28. nap: Hiszel a szerelemben első látásra? Miért?
nem.
2017. április 21. 06:13 #2545
- törölt felhasználó -    
1 nap: Írj néhány alapinfórmációt magadról
10 éves vagyok, kedvenc színem a lila, barna a hajam, barna a szemem, Kedvenc enekesem Michael Jackson.
2017. április 21. 06:55 #2546
- törölt felhasználó -    
27. nap: Mi szerettél volna lenni gyerekkorodban?
Énekesnő, színésznő, állatorvos, meg a többi ilyen, ami a legtöbb gyereknek eszébe jut.
2017. április 21. 12:54 #2547
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
5. nap: Öt hely, amit meg akarsz látogatni.
x Dél-Korea
x Kína
x Japán
x Taiwan
x Thailand
2017. április 21. 14:23 #2548
- törölt felhasználó -    
16. nap: Ha holnap vége lenne a világnak, mit csinálnál a földi életed hátralévő idejében?
oh my god, i don't know.. unsure.gif
2017. április 21. 15:54 #2549
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline

3. nap: Írd le a napodat.
Hát, mondhatni jó napom volt, bár a délutánom eléggé elb@szodott. Először jó kedvem volt, mert szokásos pénteki tesioraval zártam a hetet, amin konkrétan szabadfoglalkozás van. Ráadásul meg a crushommal is tokre jót beszélgettem. Aztán mikor mentem ebédelni, egy állítólagos "barátom" hozzávágta a fejemhez, hogy deszka vagyok, többet kene otthon guggolnom. Nem veszem általában magamra a beszólásokat, de ez most valamiért elrontotta a kedvem, aztán szokásos pénteki plusz németre is kellett mennem, nagyon jó...
4. nap: Hat dolog, ami nélkül nem tudsz élni.
Kaja, sorozatok, internet, YouTube, rövidnadrág, rágó
5. nap: Öt hely, amit meg akarsz látogatni.
Latin-Amerika bármelyik nagyvárosát, Madagaszkár, Zöldfoki-szigetek, Los Angeles, Andok-hegység
6. nap: Mi az, ami szomorúvá tesz?
Borzalmasan el tudok szomorodni egy állat halálán, de meg elég sok dolog van (szerintem ezzel mindenki így van)
7. nap: Szoktál olvasni? Mik a kedvenc könyvei
Nem szoktam olvasni
2017. április 21. 16:07 #2550
- törölt felhasználó -    
16. nap: Ha holnap vége lenne a világnak, mit csinálnál a földi életed hátralévő idejében?
    Megmondanám a crushomnak, hogy mit érzek iránta
    Pofon vágnám az egyik volt 'legjobb barátnőmet'
    Családommal lennék
    Egy utolsó részt néznék a Trónok Harcából rohog.gif
2017. április 21. 17:06 #2551
- törölt felhasználó -    
11. nap: Mi az a 3 szó, amit minden nap említesz?
igen, nem, hm
beszédes vagyok :')
2017. április 21. 19:38 #2552
- törölt felhasználó -    
18. nap: Nevezd meg azt a sorozatot, aminek a rabja vagy/voltál.

Bates Motel, Vikings, Lucifer


19. nap: 10 dolog (nem ember), ami boldoggá tesz.

macskás videók, képek a kiszemeltemről, videók a kiszemeltemről, forrócsoki, tél, utazás, fotózás, levendula illata, (kellemes) meglepetések, random jó döntések
2017. április 21. 21:33 #2553
- törölt felhasználó -    
9. nap: Mutasd be a legjobb barátodat!
Három legjobb barátom van és nem akarom különbséget tenni szóval az összeset leírom
[*] Fiú. Fekete haja és szürkés szeme van. Teniszezik, nagyon sportos, együtt szoktunk járni futni, de nagyon forró fejű és mindenen gyorsan felkapja a vizet.
[*]Szőkésbarna hajú, zöldesbarna szemű, szemüveges, fogszabályzós fiú. Nagyon odafigyelő és kedves, nem olyan mint a többi fiú . A kedvenc részem benne, az az, hogy ha nem szárítja meg a haját fürdés után, akkor begöndörödik az a mini haja és úgy nagyon aranyos.. Nagyon jó tanuló és igazi mintagyerek. Vele szoktam a legtöbbet hülyülni, de a legtöbbet hárman szoktunk. Ez lenne a sulis "squadom".
[*] Lány. Őszintén megmondom, ő hozta ki belőlem azt az embert aki valójában vagyok. Nagyon sokat köszönhetek neki. Barna egyenes haja van, és barna szemei. Nagyon lusta, de szeretjük heart.gif
10. nap: Mi a kedvenc idézeted?
Let your smile change the world, not the world change your smile.
2017. április 21. 22:13 #2554
- törölt felhasználó -    
3. nap: Írd le a napodat.
(én: írd le a napomat plezs
Virg: megint másfél órákat alszol, összesen, mert hülye vagy
én: egyéb?
Virg: ez pont elég)

szóval, felkeltem(wow) és miután sikeresen szétégettem a nyelvem teával és kellemesen odafagytam a járda széléhez a buszmegállóban, beértem az iskolába. vegetáltam, valami könyvet olvastam egy sosemvolt szerelemről, bioszból feleltem, újból megüzentem a jövőbeli énemnek hogy többet.ne.húzzon.viccesnek.szánt.pólót.pénteken, aztán matekon megint megkaptam a tanárnőtől, hogy >elég hülye< vagyok, ha/mert irodalom specre megyek.
délután a nagy semmiért utaztam negyvenöt percet, aztán vissza megint negyvenötöt, és amikor hazaértem anya meg az egyik barátnőm fenenagy lelkesedéssel beszélgettek rólam, szóval nagyon szeretve éreztem magam, főleg amikor még az a cemende macskám is nekik riszálta magát(most meg a párnámon alszik, na szép). jelenleg meg nagyon be kellene fejeznem azt a tengernyi angol házit, amit holnapra kaptunk, mert, igen, nekünk holnap még iskola.

4. nap: Hat dolog, ami nélkül nem tudsz élni.
mindenesfüzet, kávé, zene, (s)írás, yuuri! on ice, macskusz
2017. április 22. 08:24 #2555
- törölt felhasználó -    
17. nap: Mi szeretnél lenni, ha idősebb leszel?
Írónő, aki angolt tanít egy általános iskolában.
2017. április 22. 08:37 #2556
- törölt felhasználó -    
28. nap: Hiszel a szerelemben első látásra? Miért?
Nem, mert a szerelem az nem az ember külső megjelenéséről szól, hanem főként a személyiségéről. Amit a külső alapján érezhetünk, az maximum vágy, a szerelem ennél jóval bonyolultabb és összetettebb.
2017. április 22. 08:39 #2557
- törölt felhasználó -    
17. nap: Mi szeretnél lenni, ha idősebb leszel?
még nincs nagy elképzelésem, de talán pszichológus, mint anyukám, viszont azon is gondolkodok, hogy talán író leszek, de bevallom vonz még a könyvfordítás is.
2017. április 22. 08:41 #2558
- törölt felhasználó -    
29. nap: 4 mód, ahogy el lehet nyerni a szíved.
legyél benne egy hét fős bandában, koreai származású legyél, tudj rappelni, legyél Min Yoon Gi.
2017. április 22. 10:16 #2559
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline
8. nap: Négy dolog, amit el szeretnél mondani különböző embereknek.
Danielle Campbell: mindennél jobban imádlak, ne törődj a sok utálattal, te vagy a világ legszebb és legcsodálatosabb embere. Tudom hogy fogalmad sincs a letezesemrol, de én mindig "itt leszek" neked.
Valaki: attól meg hogy értelmetlen képeket teszel ki az instadra, azt mondván hogy "de tumblr" és iPhoneod van, nem leszel több ember.

Most csak ennyi jutott az eszembe
2017. április 22. 13:29 #2560
- törölt felhasználó -    
11. nap: Mi az a 3 szó amit minden nap említesz?
szeretlek, miért, olvasok
150 oldal 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!