Starity

Beautiful Creatures / Lenyűgöző Teremtmények (2013)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 15. 17:46 #1
KittenKat
KittenKat
új tag
 
StátuszKittenKat még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 3
Azonosító: 172392
Offline offline
Kíváncsi leszek a filmre! smileeee.gif
11 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Ariana, ItsLénaa, xoxo15, BunnyGirl, duracell, Lindsay019, miss_areo, Alison Lerman, Toxic, idone
2012. augusztus 15. 18:05 #2
- törölt felhasználó -    
Nem sértésből, de az 'Lenyűgöző Teremtmények.'
Vagy a filmnek más lesz a magyar, címe? ohmy.gif think.gif
2 felhasználónak tetszik: Ariana, Minimanó94
2012. augusztus 15. 18:16 #3
- törölt felhasználó -    
Egyébként...

Rendező: Richard LaGravense
Író: Richard LaGravense, Kami Garcia;Margaret Stohl (könyve alapján)

Szereplők:
Alice Englert - Lena Duchannes
Alden Enrenreich - Ethan Wate
Thomas Mann - Wesley "Link" Lincoln
Emmy Rossum - Ridley Duchannes
Jeremy Irons - Macon Ravenwood
Emma Thompson - Mrs. Lincoln
Viola Davis - Amma
Kyle Gallner - Larkin Duchannes
Zoey Deutch - Emily Asher
Margo Martindale - Aunt Delphine

Amerikai premier időpontja: 2013. Február 13.
Magyar premier időpontja: ?
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, miss_areo
2012. augusztus 15. 18:27 #4
KittenKat
KittenKat
új tag
 
StátuszKittenKat még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 3
Azonosító: 172392
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2012.08.15. 18:05)
Nem sértésből, de az 'Lenyűgöző Teremtmények.' 
Vagy a filmnek más lesz a magyar, címe?  ohmy.gif think.gif


Hoppszi! Bocsi! Szerintem én bakiztam el! blush.gif
2012. augusztus 24. 08:25 #5
Hory Yuuko
Hory Yuuko
új tag
 
Státusz"Ha szárnyat szárnyadtól kapok,gyötrelmem által feljebb repesek"/Heorge Herbert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.21.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 184185
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2012.08.15. 18:16)
Egyébként...
Rendező: Richard LaGravense
Író: Richard LaGravense, Kami Garcia;Margaret Stohl (könyve alapján)
Szereplők:
Alice Englert - Lena Duchannes
Alden Enrenreich - Ethan Wate
Thomas Mann - Wesley "Link" Lincoln
Emmy Rossum - Ridley Duchannes
Jeremy Irons - Macon Ravenwood
Emma Thompson - Mrs. Lincoln 
Viola Davis - Amma
Kyle Gallner - Larkin Duchannes
Zoey Deutch - Emily Asher
Margo Martindale - Aunt Delphine
Amerikai premier időpontja: 2013. Február 13.
Magyar premier időpontja: ?


Én előre félek... kedvenc könyvem, a szereplőválogatás viszont borzalmas. az Ethan-t játszó színészen nagyon megdöbbentem. Őszintén szólva, az a pasi minimum 30 évesnek néz ki! ohmy.gif Ráadásul a szereplők fele számomra teljesen ismeretlen, így még azt se tudom, jó színészek-e... unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: FüMá, Helium, Minimanó94
2012. augusztus 31. 12:46 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hory Yuuko @ 2012.08.24. 08:25)
Én előre félek... kedvenc könyvem, a szereplőválogatás viszont borzalmas. az Ethan-t játszó színészen nagyon megdöbbentem. Őszintén szólva, az a pasi minimum 30 évesnek néz ki!  ohmy.gif  Ráadásul a szereplők fele számomra teljesen ismeretlen, így még azt se tudom, jó színészek-e...  unsure.gif


Kb mindenkire olyan szereplőt találtak aki még véletlenül se úgy néz ki, mint könyvbéli karaktere. E felől kivétel a Linket játszó Thomas Mann, az Emily-t játszó Zoey Deutch és az Ammát alakító Viola Davis. cool.gif
2012. szeptember 23. 14:46 #7
FüMá
FüMá
síugrásb*zi
 
StátuszNo one can hurt us like we've hurt ourselves
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 106
Azonosító: 166064
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2012.08.15. 18:16)
Egyébként...
Rendező: Richard LaGravense
Író: Richard LaGravense, Kami Garcia;Margaret Stohl (könyve alapján)
Szereplők:
Alice Englert - Lena Duchannes
Alden Enrenreich - Ethan Wate
Thomas Mann - Wesley "Link" Lincoln
Emmy Rossum - Ridley Duchannes
Jeremy Irons - Macon Ravenwood
Emma Thompson - Mrs. Lincoln 
Viola Davis - Amma
Kyle Gallner - Larkin Duchannes
Zoey Deutch - Emily Asher
Margo Martindale - Aunt Delphine
Amerikai premier időpontja: 2013. Február 13.
Magyar premier időpontja: ?

csatlakoznék.
Már csak az is "böki a csőröm", hogy Február 13-án mutatják be, mikor Lena szülinapja 11-én van, igazán tehették volna 11-re. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2012. november 09. 19:43 #8
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
angol nyelvű előzetes
2012. november 10. 17:51 #9
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
9 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, mikieger, Bessie, BunnyGirl, duracell, Alizgirl98, Lindsay019, Alison Lerman, Toxic
2012. november 16. 17:56 #10
- törölt felhasználó -    
7 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, duracell, Alizgirl98, BunnyGirl, Lindsay019, Alison Lerman, Toxic
2012. december 21. 14:29 #11
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
11 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, saii, otyg, Boscorelli, BunnyGirl, duracell, Alizgirl98, Lindsay019, Alison Lerman, Toxic, idone
2013. január 22. 18:27 #12
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
HQ beer.gif
11 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, otyg, benyaw93, BunnyGirl, duracell, Alizgirl98, Lindsay019, miss_areo, Alison Lerman, Toxic, idone
2013. február 15. 18:10 #13
gyuszee16
gyuszee16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.13.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 8
Azonosító: 92927
Offline offline
Katasztrófa ez a film, nem is hasonlít a könyvre. Mi az hogy Lena születésnapja december 21-én van?! A befejezés meg pláne felháborító, hogy teljesen más mint a könyvben. És még az előzetesben is voltak olyan részletek, amelyek a filmből kimaradtak. Remélem lesz majd sok kimaradt és bővített jelent a DVD-n ha megjelenik, és remélhetőleg szinkronosan.
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. június 20. 10:18 #14
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Tegnap este megnéztem. Nem is tudom, vegyes érzelmekkel vágtam bele, végtére is én nem olvastam a könyvet és azt hiszem már nem is fogom, vagy nem is tudom.
Maradjuk annyiban nem most fogom elolvasni.
Tovább érdekelt a film, mert elvégre egy könyv alapján készül, aminek valamilyen szinten remekelnie kellett, hogy filmre is vigyék. Szerintem!
De aztán: Egyszerűen nem jött be annyira a film, oké nem azt mondom, hogy kérem vissza azt a 125 percet az életemből, de nem mondanám, hogy annyira, de annyira megtetszett, hogy most azonnal megnézem még egyszer, vagy egész este ezen agyaltam, mert annyira fantasztikus volt. A főszereplők meg: hát nem estem vele Ethan Wate -be, nem akarom barátnőmnek Lenát és egyáltalán nem akarnék Gatlinban élni. - szóval, nem. Nem lettem fangirl. rohog.gif
Bevallom a film eleje még talán jól is kezdődött, sőt mi több vártam már Jeremy Ironst, de aztán mikor megjelent, paff... majdnem lefordultam a székről. Leesett az állam, tehát, aki mindenképpen nagy Jeremy Irons fan, vagy legalábbis már látta más filmjeit és tiszteli, ezt a filmet nem ajánlom.
Számomra tovább sok ismerős helyzet volt, ami nagyon is a Twilight -ra hajazott, megint. Például, hogy nem lehetnek együtt, az átok miatt, most ha azt vesszük az Alkonyatban Edward "átka", az volt, hogy vámpír. A kínos családi jelenetek meg a többi. Áh, ez még anno a Twilight Sagánál elment, de itt már nem. Ez nekem már kevés volt. Oké, bevallom azért az a visszaszámlálós tetkó nem volt rossz, de felesleges. Ugyanis mindenki Lena születésnapjáig számolta a hátralévő napokat. Aztán a film már az elején nagyon gyorsan pörgött mégsem szólt néha semmiről sem. sad.gif A végén természetesen Lena rájött, hogy meg tudja törni az Átkot, de milyen áron. Várhat volt, hogy nem bántja majd Ethant, meg ez a "felejtős" -dolog is. :/ Tehát eddig a film: Hosszú. Kiszámítható. Unalmas. Eseménytelen. Aztán az a gyors ugrás, hogy: "6 hónappal később". Hát mondom szép. Ez most már megint mi? Aztán az a Lena- Ethan jelenet a végén, már azt vártam, egymásnak esnek, aztán a könyv, megint ott volt a könyv. Uh. Ne már! Végül várható volt, hogy Ethan lelép és elmegy, de tényleg a másodperceket számoltam, mikor satu fékeznek és száguldanak vissza, erre megáll a kocsi, az arcomon önelégült vigyor, aztán... Ethan kiszáll a kocsiból, elüvölti magát, hogy: LENA. Aztán vége. Csapó és főcím. Itt már untam, de vártam volna egy befejezett véget, erre semmi. Tehát, akkor lesz még egy film? Az összes könyvet megfilmesítik? Szent Isten! Na ezeket lehet kihagyom. smileeee.gif - Tehát a következtetésem: ezért a filmért sem fogom a másikat megtaposni a mozik előtt, hogy elsőként lássam.
2013. június 25. 15:09 #15
BlackRose69
BlackRose69
|100% CUTE|
 
StátuszWrite your life & Read the chapters
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1123
Csatolások: 145
Azonosító: 196491
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.06.20. 10:18)
Tegnap este megnéztem. Nem is tudom, vegyes érzelmekkel vágtam bele, végtére is én nem olvastam a könyvet és azt hiszem már nem is fogom, vagy nem is tudom.
Maradjuk annyiban nem most fogom elolvasni.
Tovább érdekelt a film, mert elvégre egy könyv alapján készül, aminek valamilyen szinten remekelnie kellett, hogy filmre is vigyék. Szerintem!
De aztán: Egyszerűen nem jött be annyira a film, oké nem azt mondom, hogy kérem vissza azt a 125 percet az életemből, de nem mondanám, hogy annyira, de annyira megtetszett, hogy most azonnal megnézem még egyszer, vagy egész este ezen agyaltam, mert annyira fantasztikus volt. A főszereplők meg: hát nem estem vele Ethan Wate -be, nem akarom barátnőmnek Lenát és egyáltalán nem akarnék Gatlinban élni. - szóval, nem. Nem lettem fangirl. rohog.gif 
Bevallom a film eleje még talán jól is kezdődött, sőt mi több vártam már Jeremy Ironst, de aztán mikor megjelent, paff... majdnem lefordultam a székről. Leesett az állam, tehát, aki mindenképpen nagy Jeremy Irons fan, vagy legalábbis már látta más filmjeit és tiszteli, ezt a filmet nem ajánlom.
Számomra tovább sok ismerős helyzet volt, ami nagyon is a Twilight -ra hajazott, megint. Például, hogy nem lehetnek együtt, az átok  miatt, most ha azt vesszük az Alkonyatban Edward "átka", az volt, hogy vámpír. A kínos családi jelenetek meg a többi. Áh, ez még anno a Twilight Sagánál elment, de itt már nem. Ez nekem már kevés volt. Oké, bevallom azért az a visszaszámlálós tetkó nem volt rossz, de felesleges. Ugyanis mindenki Lena születésnapjáig számolta a hátralévő napokat. Aztán a film már az elején nagyon gyorsan pörgött mégsem szólt néha semmiről sem. sad.gif A végén természetesen Lena rájött, hogy meg tudja törni az Átkot, de milyen áron. Várhat volt, hogy nem bántja majd Ethant, meg ez a "felejtős" -dolog is. :/ Tehát eddig a film: Hosszú. Kiszámítható. Unalmas. Eseménytelen. Aztán az a gyors ugrás, hogy: "6 hónappal később". Hát mondom szép. Ez most már megint mi? Aztán az a Lena- Ethan jelenet a végén, már azt vártam, egymásnak esnek, aztán a könyv, megint ott volt a könyv. Uh. Ne már! Végül várható volt, hogy Ethan lelép és elmegy, de tényleg a másodperceket számoltam, mikor satu fékeznek és száguldanak vissza, erre megáll a kocsi, az arcomon önelégült vigyor, aztán... Ethan kiszáll a kocsiból, elüvölti magát, hogy: LENA. Aztán vége. Csapó és főcím. Itt már untam, de vártam volna egy befejezett véget, erre semmi. Tehát, akkor lesz még egy film? Az összes könyvet megfilmesítik? Szent Isten! Na ezeket lehet kihagyom. smileeee.gif - Tehát a következtetésem: ezért a filmért sem fogom a másikat megtaposni a mozik előtt, hogy elsőként lássam.


Szerintem nagyon érdekes film volt,már amire még emlékszem.De azért jó volt. thumbsup.gif
2013. november 29. 10:47 #16
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2013.01.22. 18:27)
4 felhasználónak tetszik: duracell, Toxic, Lindsay019, idone
2014. január 27. 10:58 #17
idone
idone
Timmy Tim
 
Státusz#retiredpersonality
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 24939
Csatolások: 2315611
Azonosító: 180890
Offline offline
3 felhasználónak tetszik: Toxic, duracell, Lindsay019
2014. február 02. 09:48 #18
cloudbox
cloudbox
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.12.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 16408
Offline offline
Thank you for the pics!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok