Szeptemberi kedvcsináló
2012. szeptember 05. 21:26
#82
|
|
minibogárkaMiss Pond |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.19. Hozzászólás: 1018 Csatolások: 4 Azonosító: 139036 offline
|
Én is nagyon szeretem az őszt, bár kicsit ront a 'minőségén', hogy a tanulás miatt kevesebbet lehetek a szabadban, mint szeretnék...bár délután tudok kint olvasni néhány gyümölcs társaságában
2012. szeptember 06. 15:41
#84
Ez így is van 
Plusz az ősz a kedvenc évszakom a nyár után azért,mert akkor születtem
Plusz az ősz a kedvenc évszakom a nyár után azért,mert akkor születtem
2012. szeptember 06. 17:08
#85
Nekem pont az ősz a kedvenc évszakom, ilyenkor egészen elfogadható az időjárás.
2012. szeptember 07. 23:28
#87
|
|
Lucky5state of grace |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.21. Hozzászólás: 1086 Csatolások: 1 Azonosító: 133629 offline
|
Nekem nagyon nehéz hozzászokni a nyár után, pedig igazából szeretem az őszt. A táj olyan gyönyörű ebben az évszakban. Igyekszem a pozitív oldalát nézni.
2012. szeptember 08. 11:06
#88
|
|
porcukormókus97 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.19. Hozzászólás: 691 Csatolások: 1 Azonosító: 155890 offline
|
Én minden évszakot szeretek, mindegyiket más okokból. Az ősz gyönyörű, és az iskolát is el lehet felejteni, ha ott vannak veled a rég nem látott barátaid.
2012. szeptember 08. 12:27
#89
Én szeretem az ősz, mivel ebben az évszakban is születtem, de nem csak ezért. Utálom a 40°-os meleget, és most hogy itt van az ősz, már nem kell minden nap megrohadnom a melegben.
2012. szeptember 09. 14:22
#91
|
|
MachineMagicpainkiller. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.22. Hozzászólás: 1126 Csatolások: 6 Azonosító: 133664 offline
|
Én tartom a Halloweent..
Vannak jó kis díszítő elemek hozzá.
2012. szeptember 09. 19:47
#92
|
|
Szandika 1999új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.07. Hozzászólás: 3 Csatolások: 0 Azonosító: 185643 offline
|
én szeretem az őszt és igaza van mindig ki kell használni minden jó pillanatot
2012. szeptember 10. 21:38
#95
|
|
Misiss_Candyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.26. Hozzászólás: 140 Csatolások: 0 Azonosító: 178749 offline
|
Nekem teljesen mindegy, hogy milyen évszak van, csak pénz és egészség legyen, aztán felőlem lehet -30°-os hideg is.
2012. szeptember 13. 14:33
#98
Én meg pont nem azért vártam az őszt,mert iskola van,hanem azért mert ilyenkor (nekem legalábbis)általában feszült és boldogtalan a hangulatom.Nekem az ősz,egy elég közömbös évszak,olyan egyhangú és igen szépek a táj színei,de mégsem olyan évszak mint a többi.Talán csak a Halloweent szeretem benne igazán.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
1 felhasználónak tetszik:

