Szeptemberi kedvcsináló
2012. szeptember 04. 20:09
#42
|
|
eszti29amazon |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.10. Hozzászólás: 2148 Csatolások: 412 Azonosító: 132965 offline
|
nekem a kedvenc évszakom az ősz meg a tavasz. és nagyon sajnálom hogy sok ember nem tudja meglátni a szépet ebben az évszakban is. egyetértek a cikkel és szerintem nagyon jó lett
1 felhasználónak tetszik:
Hustler
2012. szeptember 04. 20:34
#47
|
|
Kelsey |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.28. Hozzászólás: 2806 Csatolások: 4078 Azonosító: 130190 offline
|
Én szeretem az őszt! Szeretem a besárgult leveleket, szeretek gereblyézni, szeretem amikor picit hűvös az idő, és mikor este hazaérsz, jólesik egy fürdő, az említett forró csoki, mondjuk inkább forró, sőt lángoló leves párti vagyok, azt többre tartom, mint a csokit... A szüretről csak rossz emlékeim vannak, de csak mert régen muszáj volt segíteni, most meg szívesen csinálnám, de mára meg elmarad mindig...
Egy valami hiányzik a nyárból ilyenkor: a fény, az hogy világosban kelsz, világosban jössz haza... De nem a 40°, az messziről sem.
Egy valami hiányzik a nyárból ilyenkor: a fény, az hogy világosban kelsz, világosban jössz haza... De nem a 40°, az messziről sem.
2012. szeptember 04. 20:36
#48
|
|
Janiedreamer ^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.02. Hozzászólás: 6051 Csatolások: 43 Azonosító: 142376 offline
|
Hát, az volt a cím, hogy Szeptemberi kedvcsináló... erre novemberi halloweenről írnak. Ez így nem jön össze. Amúgy jó cikk, bár nekem nem hozta meg a kedvem. :/
2012. szeptember 04. 20:37
#50
Ez szerintem egy nagyon jó cikk!Én nagyon szeretem az őszt,nagyon hangulatos
2012. szeptember 04. 20:43
#51
Ez egy nagyon jó cikk, tényleg kedvcsináló. Imádom az őszt, a színeket, a hangulatát és mindent.
♥
2012. szeptember 04. 20:46
#52
|
|
N.k[tau'ri] |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.22. Hozzászólás: 3344 Csatolások: 111 Azonosító: 74720 offline
|
Én mindig szerettem az őszt,a levelekkel pont beletrafáltál színpompásak és szemetgyönyörködtetőek.Nekem a borongós idő a lételemem,a nyga nyári melegek kikészítenek (nem mintha nekem annyira nagyon nagy meleg kellene h dögledezzek
)
1 felhasználónak tetszik:
Kelsey
2012. szeptember 04. 20:46
#53
Szürke hétköznapok - eddig erre nem is gondoltam
2012. szeptember 04. 20:56
#54
a kedvenc évszakom az ősz és teljesen egyetértek a cikkel, sőt én még több szépet látok benne, mint amennyit a cikk érintőlegesen megemlít. Összességében egy kedves cikk az ősznek.
2012. szeptember 04. 21:14
#55
Ez milyen jó cikk.Az ilyeneket szeretem a bulvár tipusú cikkek között.
2012. szeptember 04. 21:33
#58
|
|
heyitsamyMT▪chatnoir |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.15. Hozzászólás: 2032 Csatolások: 34 Azonosító: 143368 offline
|
Cherie, ezekszerint nem vagy a toppon szövegértésből, ugyanis sehol nem írták, hogy máskor lenne
2012. szeptember 04. 22:09
#59
|
|
kismutyesz |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.04. Hozzászólás: 597 Csatolások: 0 Azonosító: 161608 offline
|
Hát engem az ősz nagyon le lombozott, az iskola kezdés miatt. :-(
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline

