Szeptemberi kedvcsináló
2012. szeptember 04. 22:23
#61
|
|
XxCrazyn3ssxXwarrior |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.30. Hozzászólás: 1834 Csatolások: 19 Azonosító: 176832 offline
|
a nyár a legjobb. meleg van és nincs suli
2012. szeptember 04. 22:36
#62
|
|
PinkBarbieLittle Butterfly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.13. Hozzászólás: 1975 Csatolások: 0 Azonosító: 177766 offline
|
Szeretem az őszt mint évszakot, csak a sulikezdést nem.
Jó lenne ha mindenki ünnepelné a Halloween-t olyan nagyonszuper lenne.
2012. szeptember 05. 08:20
#65
Én imádom az őszt, a telet, még egy kicsit a tavaszt is. Rühellem az ünnepeket, nem kell suliba se járnom tehát nincs okom panaszkodni az őszre. Gyönyörű táj, hűvös reggelek és reggelek, borongós, viharos napok. Imádom!!!!!!!!
2012. szeptember 05. 08:50
#66
|
|
noramadafakavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.03. Hozzászólás: 496 Csatolások: 11 Azonosító: 185373 offline
|
A cikk igaz, de attól nem rajongók túlságosan az őszért.
2012. szeptember 05. 11:27
#67
|
|
FashionLady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.11. Hozzászólás: 1110 Csatolások: 3 Azonosító: 155125 offline
|
Nem az ősszel van bajom, hanem nekem is a sulival.:'))
2012. szeptember 05. 13:34
#68
Én szeretem az őszt hüvős van és borongos idő.
2012. szeptember 05. 14:24
#69
|
|
marvellanytime-traveller |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.28. Hozzászólás: 1426 Csatolások: 133 Azonosító: 172167 offline
|
Tényleg lett egy kis kedvem
Jó lett a cikk. A színes lombokat szeretem.
2012. szeptember 05. 14:30
#70
elmehetne már ez a forróság, a forrócsokis délutánokat ezerszer jobban preferálom
...
A címben a 'szeptemberi' kifejezést azért választottam, mert szeptember van, és mikor máskor kéne kedvet csinálni az ősznek, mint most ?!
És tényleg, aki eddig rühellte ezt az évszakot az nem fogja megszeretni egyről a kettőre (pláne nem egy cikk miatt), de jó látni hogy sokan észrevették a szépségeit is, és nem csak a suli kezdete miatt utálkoznak
A címben a 'szeptemberi' kifejezést azért választottam, mert szeptember van, és mikor máskor kéne kedvet csinálni az ősznek, mint most ?!
És tényleg, aki eddig rühellte ezt az évszakot az nem fogja megszeretni egyről a kettőre (pláne nem egy cikk miatt), de jó látni hogy sokan észrevették a szépségeit is, és nem csak a suli kezdete miatt utálkoznak
2012. szeptember 05. 15:54
#73
|
|
BlackRose3000új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.11. Hozzászólás: 50 Csatolások: 0 Azonosító: 183135 offline
|
Szerintem is jó cikk lett!!
nekem is sokáig az volt a bajom az ősszel ,hogy kezdődik a suli ,de gondoljunk bele.az első héten kevesebbet kell tanulni!!!ez talán a legjobb hét a tanévben!!
ha ebből a szemszögből nézzük ,nem is olyan rossz!!
2012. szeptember 05. 16:23
#74
|
|
SzanduSs98▲ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.06. Hozzászólás: 4223 Csatolások: 184 Azonosító: 166705 offline
|
Szuper cikk lett.Imádom az őszt. ♥
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


