Sokan megbélyegzik a szeptembert, és magát az őszt különböző okok miatt. Van aki az iskolakezdés miatt, és van aki a borongós idő hatására nem szereti ezt az egyébként tarka évszakot.
A teljes cikkhez kattints ide!
Szeptemberi kedvcsináló
2012. szeptember 04. 18:33
#1
2012. szeptember 04. 18:38
#2
Nekem a kedvenc évszakom az ősz, szóval ilyen problémáim nincs vele. Igazából még a suli se vészes, mivel még év eleje van, nem kell olyan sokat tanulni... már akinek. Szeretem a hosszú gatyás, pulcsis időket, na meg az esőt, szóval nálam favorit ez az évszak. ^^
1 felhasználónak tetszik:
Hustler
2012. szeptember 04. 18:39
#5
|
|
boglarkabogi*Borsószem* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.08. Hozzászólás: 4183 Csatolások: 784 Azonosító: 160245 offline
|
én kivételesen szeretem az őszt
2012. szeptember 04. 18:42
#6
|
|
L.Kicsilánykavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.28. Hozzászólás: 488 Csatolások: 0 Azonosító: 176720 offline
|
hát ezek igazak
2012. szeptember 04. 18:46
#12
én is szeretem az őszt , csak a télt nem ,
, a November elejét különösen , az Őszi hétvégéket nagyon ,
2012. szeptember 04. 18:48
#14
Én egyszerűen imádom az őszt, az egyik kedvenc évszakom. Bár az igaz, hogy a suli kezdés miatt sokszor nem várom annyira, de attól függetlenül szeretem, mert ilyenkor tényleg szépek a levelek és az eső is esik aminek imádom a hangját, ráadásul nincs annyira hideg, mint mondjuk télen, de annyira meleg sincs mint nyáron. Nekem nem a szomorúság jut az eszembe a ’ rossz ’ időről hanem inkább olyan vidám az egész a színek miatt, és akkor a Halloweenrol ne is beszéljek…
1 felhasználónak tetszik:
Hustler
2012. szeptember 04. 18:48
#15
csak a suli miatt utálom , de lesz sok szünet is Őszi , Téli , meg az 1-2 napos szünetek
2012. szeptember 04. 18:50
#16
Jó kis cikk lett! Én igazából csak az iskola miatt nem szeretem az őszt. Amúgy nagyon szép évszak.
2012. szeptember 04. 18:53
#17
Jó lett a cikk.
Mindent leírtál amit csak szeretni lehet az őszben. Én legjobban a gyümölcsöket és a színes faleveleket szeretem ebben az évszakban.
2012. szeptember 04. 18:54
#18
|
|
adommyfandenagyon |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.20. Hozzászólás: 700 Csatolások: 68 Azonosító: 135052 offline
|
Az ötödik pont nagyon szépen lett megfogalmazva.*-*
Amúgy jó kis cikk.
Én is elmennék egyszer Halloweenezni.
A suli miatt nagyon nem bírom az őszt, de a szünetek jók szoktak lenni.
Amúgy jó kis cikk.
A suli miatt nagyon nem bírom az őszt, de a szünetek jók szoktak lenni.
2012. szeptember 04. 18:55
#19
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Ha valaki eddig se szerette az őszt akkor ettől a cikktől se fogja megszeretni
1 felhasználónak tetszik:
csillaglány
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
