Starity

Kiszórták a tinikedvenceket a Grammyről

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 07. 14:15 #141
CrazyHeartx3
CrazyHeartx3
 
Státuszविकास के लिए सबसे अच्छा मार्ग आज़ादी का मार्ग है.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.20.
Hozzászólás: 1852
Csatolások: 43
Azonosító: 176171
Offline offline
mért kellett volna?o.o
2012. december 07. 14:16 #142
cserike99
cserike99
 
StátuszWayer szív,Wayer lélek.Wayer leszek amíg élek!!! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 186353
Offline offline
Sajnálom őket!! sad.gif
2012. december 07. 14:17 #143
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Nem sok értelme volt megírni a cikket,úgy őszintén.. mellow.gif Én is tudom,h kit jelöltek és kit nem,nem kell egy külön cikket írni,h szidni lehessen őket és bontani a pezsgőt,mert xy nem lett jelölve.Én személy szerint nem kaptam hisztirohamot,h Justint legutóbb jelölték,most meg nem.Nem dőlt össze a világ smileeee.gif
Amit pedig még nem vágok,h mindenki beszél a szint lessülyedéséről,mintha akkora bűn lenne,h valaki belieber,vagy netalántán 1D-fan.Sose fogom megérteni ezt.Én se szeretem a One Direction-t,mégse állok le osztani az észt,h milyen értelmi fogyatékos,aki őket hallgatja.Megvan a véleményem mind az öt tagról,de a rajongóik ízlését tiszteletben tartom.
Idézet (itsmedemz @ 2012.12.06. 17:57)

Viszont, akiért fáj a szívem, az Justin. Lehet, az elfogultság beszél belőlem, de megérdemelte volna, legalább egy jelölést. Tudom, sokan utálják és abszolút nem tartják tehetségesnek, de b@sszus, igen, sokan a kinézetéért szeretik, de vannak olyanok, akik a zenét hallgatják és nem azt nézik, milyen „cuki”. Oké, ez picit elfogult volt, na..


Ezzel egyetértek..Én is örültem volna egy jelölésnek,mert a Believe szerintem remekül sikerült,és úgy látom,fejlődött is az utóbbi időben.Már ami a hangját illeti.
De majd legközelebb.
2012. december 07. 14:23 #144
zsurika9899
zsurika9899
 
StátuszKöszönöm..a képet krechlpanna2000-től Imádom..ŁŁŁ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 0
Azonosító: 149985
Offline offline
An_d_a teljesen egyetértek veled,bár én directioner vagyok de most teljesen megfogalmaztad azt amit gondoltam smileeee.gif
2012. december 07. 14:50 #145
- törölt felhasználó -    
Hát ezen a Pííeszáj gyereken kiakadtam...
Akkor már inkább az 1D, az legalább zenét csinál...
Amúgy tényleg fölösleges volt ezért cikket írni....smileeee.gif
2012. december 07. 14:58 #146
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
De jó! Úgy örülök neki hogy ilyen senkik nem kerültek bele! smileeee.gif
2012. december 07. 15:08 #147
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Hát én sem örülök ennek sad.gif Az 1D-t és Justint is kellett volna jelölni wub.gif
2012. december 07. 15:18 #148
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Azért sajnálom,hogy Justin Biebert és One Directiont nem jelölték.De ,hát ez van.Ezt kell elfogadni.Azzal meg teljesen egyetértek,hogy
Idézet
...a fiúknak nem kell Grammy ahhoz, hogy tehetségesnek tartsák őket.
Hiába nem jelölték Őket,én akkor is,ugyan úgy fogom szeretni a srácokat.
2012. december 07. 15:20 #149
- törölt felhasználó -    
A One Directiont még megértem, én sem jelöltem volna őket, de Justin... hát, nem vagyok túl nagy rajongója, de az a gyerek legalább tud énekelni is! rolleyes.gif
2012. december 07. 15:21 #150
- törölt felhasználó -    
Na most álljon meg a menet, PSY-t mi a f*szért jelölték?! :OOOO
2012. december 07. 15:26 #151
sMokEe.cLouD
sMokEe.cLouD
Makaveli
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.07.
Hozzászólás: 3056
Csatolások: 1445
Azonosító: 191058
Offline offline
Hehhhhh.. Van Isten !! Köszönöm biggrin.gif biggrin.gif
2012. december 07. 15:32 #152
- törölt felhasználó -    
De b*zik vagytok! Ezek nem senkik hanem sztárok. Milyen szánalmasak vagytok főleg te meyah_ Ezek nem senkik és nem veszekedni akarok kimondom a véleményem ha valaki örjöngeni kezd akkor tőlem had őrjöngjön. Meg amúgy se szép dolog. És lesz**rom hogy valaki szidni kezd! Pá.
2012. december 07. 15:37 #153
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hugii 570 @ 2012.12.07. 15:21)
Na most álljon meg a menet, PSY-t mi a f*szért jelölték?! ohmy.gifO


Olvasd el újra , valójában nem jelölték.
Amúgy nem meglepő hogy nem kaptak jelölést , nekem elég furcsa lenne Justin-t elképzelni egy Grammy díjjal. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Pöttömke, Im a SlaveForBritney, MadHatter, Luckie
2012. december 07. 15:41 #154
- törölt felhasználó -    
Néhányan akik háborognak olvassák el a cikket is. Oda van írva,hogy PSY-t sem jelölték. Ilyenkor nem értem,egyesek nem tudnak olvasni,vagy nem egyértelmű ami le van írva ?

Azért vicces,milyen sok a "De kellett volna jelölni őket." komment. Nem szeretem Justint,de talán őt lehetett volna jelölni. Talán. De a 1D ?! Pont őket jelölni Grammyre ? Ez viccnek is rossz. Attól,hogy szeretitek őket,talán a rózsaszín felhő mögé kéne nézni,és belátni,hogy egyáltalán nem érdemlik meg. Mondjuk itt egyesek azt sem tudják,mi az a Grammy,de ha már díj akkor kapja meg az az 5 kisgyerek. OMG.
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2012. december 07. 15:52 #155
EinsteinKe nny
EinsteinKe nny
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.28.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 156782
Offline offline
OMG! Nicki Minajt mért nem jelölték??://
2012. december 07. 15:58 #156
laluus
laluus
új tag
 
StátuszLive While We're Young ! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.10.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 180016
Offline offline
nem értenek hozzá...
2012. december 07. 16:01 #157
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (itsmedemz @ 2012.12.06. 17:57)
Viszont, akiért fáj a szívem, az Justin. Lehet, az elfogultság beszél belőlem, de megérdemelte volna, legalább egy jelölést. Tudom, sokan utálják és abszolút nem tartják tehetségesnek, de b@sszus, igen, sokan a kinézetéért szeretik, de vannak olyanok, akik a zenét hallgatják és nem azt nézik, milyen „cuki”. Oké, ez picit elfogult volt, na..

Ezzel az a probléma, hogy Justin közel sem tett le annyit az asztalra, hogy Grammy-vel kelljen azt jutalmazni. Régen azok kaptak Grammy-díjat akik igen is feltudtak mutatni valamennyit. A régi (nektek már őskori) énekesek közül is csak azok kaptak ilyen elismerést, akik a zenész kollégáik közül is kiemelkedtek. Most meg úgy osztogatják a Grammynek titulált díjat, mint a cukrot. A Grammy már rég nem arról szól, hogy elismerjük azokat, akik sokkal többet tudnak, mint társaik. Ez is, mint egy csomó más verseny, a népszerűségről szól. Ha a Grammy színvonala még mindig a régi lenne, akkor fel sem merülne nem hogy Justin Bieber, és a One direction neve, de a Rihanna, Katy Perry féle nyikhajoké sem. Akkor a zene volt díjazva, nem pedig a népszerűség. Számomra felfoghatatlan, hogy Taylor Swift mi a jó büdös francot keres a Grammysek között, miközben, ha két oktávot megpróbál kiénekelni, rögtön hangszál gyulladása lesz.

Kész komédia az egész Grammy. Már csak azért van, hogy lehessen mivel szórakoztatni a jó népet, és nem azért, hogy elismerjük azokat az énekeseket, énekesnőket és zenészeket, akik valami maradandót alkottak. És az a szomorú, hogy ti azt hiszitek, hogy mivel ez a sok divatsz*r énekes és együttes Grammyt nyer, akkor az felér olyanokhoz, mint MJ, Madonna vagy Tina Turner. Ha tudnátok, hogy mekkorát tévedtek... rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Pöttömke, rencsi95, Im a SlaveForBritney, MadHatter, Black Hearth2, Luckie, Jolie_77
2012. december 07. 16:22 #158
Vikcsu
Vikcsu
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 154130
Offline offline
Beyla kicit szerintem olvass utána Justin után, mert igenis feltudd mutatni valamit az asztalra!
2012. december 07. 16:45 #159
FüMá
FüMá
síugrásb*zi
 
StátuszNo one can hurt us like we've hurt ourselves
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 106
Azonosító: 166064
Offline offline
Van ez így emberek, legalább egy kicsit belátták a tényszerűségeket, például, hogy a felfújt s*ggűnek már a képernyőn sem szabadna megjelenni, nem hogy énekelni, és akkor egy elismerésről már ne is beszéljünk.
2012. december 07. 16:48 #160
FüMá
FüMá
síugrásb*zi
 
StátuszNo one can hurt us like we've hurt ourselves
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 106
Azonosító: 166064
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.12.07. 16:01)
Ezzel az a probléma, hogy Justin közel sem tett le annyit az asztalra, hogy Grammy-vel kelljen azt jutalmazni. Régen azok kaptak Grammy-díjat akik igen is feltudtak mutatni valamennyit. A régi (nektek már őskori) énekesek közül is csak azok kaptak ilyen elismerést, akik a zenész kollégáik közül is kiemelkedtek. Most meg úgy osztogatják a Grammynek titulált díjat, mint a cukrot. A Grammy már rég nem arról szól, hogy elismerjük azokat, akik sokkal többet tudnak, mint társaik. Ez is, mint egy csomó más verseny, a népszerűségről szól. Ha a Grammy színvonala még mindig a régi lenne, akkor fel sem merülne nem hogy Justin Bieber, és a One direction neve, de a Rihanna, Katy Perry féle nyikhajoké sem. Akkor a zene volt díjazva, nem pedig a népszerűség. Számomra felfoghatatlan, hogy Taylor Swift mi a jó büdös francot keres a Grammysek között, miközben, ha két oktávot megpróbál kiénekelni, rögtön hangszál gyulladása lesz.
Kész komédia az egész Grammy. Már csak azért van, hogy lehessen mivel szórakoztatni a jó népet, és nem azért, hogy elismerjük azokat az énekeseket, énekesnőket és zenészeket, akik valami maradandót alkottak. És az a szomorú, hogy ti azt hiszitek, hogy mivel ez a sok divatsz*r énekes és együttes Grammyt nyer, akkor az felér olyanokhoz, mint MJ, Madonna vagy Tina Turner. Ha tudnátok, hogy mekkorát tévedtek... rolleyes.gif

meghajolo.gif meghajolo.gif
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!