Starity

Kiszórták a tinikedvenceket a Grammyről

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 08. 17:53 #201
Laura_hehe_1D
Laura_hehe_1D
visszatérő vendég
 
StátuszNéha a sebhelyek tesznek minket azzá, akik vagyunk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.30.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 186940
Offline offline
Nekem semmi bajom nincs azzal, hogy nem jelölték ott őket. Nem is foglalkoztam vele. Nem tudom ebből miért kell ekkora ügyet csinálni. Habár Adam Lambert meg az 1D is megérdemelte volna
2012. december 08. 18:33 #202
BlazeB
BlazeB
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.14.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 0
Azonosító: 177789
Offline offline
A Grammy az igazi tehetségeket díjazza!!! Akiknek van is hangjuk!! Az baszna be ha Justinka valaha is kapna grammyt!!! A világ szégyene lenne
Akiket pedig nagyon sajnálok az Adam Lambert és a nagyon jo Brit előadók: Rita Ora v Emeli Sandé. Ők megérdemelték volna!
2012. december 08. 18:44 #203
- törölt felhasználó -    
Végre egy normális díjátadó! Egyébként az egyik kedvenc dalomat jelölték... smileeee.gif Ez most talán visszaadja a mai emberek ízlésébe vetett hitemet.
2012. december 08. 19:16 #204
Demiley00
Demiley00
visszatérő vendég
 
StátuszKeep calm and wear mustache ...! (y) :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 280
Csatolások: 0
Azonosító: 150025
Offline offline
Istenem, mikor lesz már vége ennek, az örökös hülyeségnek?!?!?! Ha nem is lennék elfogult JB-vel kapcsolatban, már akkor is rég, elegem lett volna ebből az egészből, hogy Justin, így meleg Justin úgy meleg, Justinnak, szar a hangja stbstbstb.Nőljetek fel Istenért!!!.Hanem tudnátok, Justint is felfedezték, és még hozzá Usher! Nem tudom mire jó ez.És még mindig nem értem, sokaknak a féltékenység az biztos.Mindenki azt mondja hogy nem tett le semmit az asztalra vagy éppen xy-nal szemben nem sokat. ÉS KÉRDEM ÉN ...MÉRT HASONLÍTGATJUK LEGENDÁKHOZ?Ő ő, nem Micheal Jackson és nem Elton John, de mégis letett sok mindent az asztalra. Nem fogom felsorolni ne is várjátok, de nyugodtan googlezzátok ki.Most egy csomó ember, azon is hisztizik hogy az ő kedvencüket, Justin letaszítja a díjátadókon, mert hogy ő máár 3872397 éve fut, és mégse ismerik el..Hát ez van!!! Most mit mondjak? Ha nem szeretik annyiat őt mint JB-t akkor nem szeretik most erre nem tudok mit mondani, nem is értem:D. Mindenki csak a kinézete miatt nézi le hogy ő most divat*uzi és hogy ne jelöljék Grammyn, mert nem való oda.Ez a felszínesség:).Ne kinézet alapján ítélkezz.

A másik meg az 1D velük egyáltalán nem vagyok elfogult ezt azthiszem az elején le is szögezhetem!!!Nem szeretem őket. De azért, mégis elmondhatom hogy az X_FAKTOR 3. helyén végeztek, ami egy tehetség kutatósmileeee.gif.Igaz hogy mostanában mindegyik egy nagy bunda, de hát most ez lényegtelen.Sokan szeretik őket, is és ugyanúgy sokan utálják is...És amugy az emberek ittis ugyanúgy KINÉZET alapján ítélkeznek...A hangjukra fogják hogy milyen f*s, dehát még nem is vagyok 1D rajongó mégis azért vannak/voltak/lesznek, sz*rabbak is a Grammyn lehet hogy nem különleges a hangjuk, de semmiképp se sz*r, szóval, úgy ahogy JB-nek se biggrin.gif...
Na ez a véleményem, lehet támadni nem érdekel.
2012. december 08. 19:27 #205
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
A véleményemet csak egy smileval fejezném ki: dance.gif
2012. december 08. 20:16 #206
- törölt felhasználó -    
Hál istennek XP végre nem ezek a nyalizós bájgúnárokról lehetnek a legjobbak!Szörnyen rosszak, mázli,hogy nem jelölték őket! (1D-t)
2012. december 08. 20:51 #207
- törölt felhasználó -    
Annyira nem jók azért hogy Grammy díjat nyerjenek...Skrillex ő a legeslegjobb ^^
2012. december 08. 22:26 #208
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2012.12.07. 16:01)
Ezzel az a probléma, hogy Justin közel sem tett le annyit az asztalra, hogy Grammy-vel kelljen azt jutalmazni. Régen azok kaptak Grammy-díjat akik igen is feltudtak mutatni valamennyit. A régi (nektek már őskori) énekesek közül is csak azok kaptak ilyen elismerést, akik a zenész kollégáik közül is kiemelkedtek. Most meg úgy osztogatják a Grammynek titulált díjat, mint a cukrot. A Grammy már rég nem arról szól, hogy elismerjük azokat, akik sokkal többet tudnak, mint társaik. Ez is, mint egy csomó más verseny, a népszerűségről szól. Ha a Grammy színvonala még mindig a régi lenne, akkor fel sem merülne nem hogy Justin Bieber, és a One direction neve, de a Rihanna, Katy Perry féle nyikhajoké sem. Akkor a zene volt díjazva, nem pedig a népszerűség. Számomra felfoghatatlan, hogy Taylor Swift mi a jó büdös francot keres a Grammysek között, miközben, ha két oktávot megpróbál kiénekelni, rögtön hangszál gyulladása lesz.
Kész komédia az egész Grammy. Már csak azért van, hogy lehessen mivel szórakoztatni a jó népet, és nem azért, hogy elismerjük azokat az énekeseket, énekesnőket és zenészeket, akik valami maradandót alkottak. És az a szomorú, hogy ti azt hiszitek, hogy mivel ez a sok divatsz*r énekes és együttes Grammyt nyer, akkor az felér olyanokhoz, mint MJ, Madonna vagy Tina Turner. Ha tudnátok, hogy mekkorát tévedtek... rolleyes.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif Ez az igazság. Csak az elvakult tinik nem képesek felfogni.
2012. december 08. 22:31 #209
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Demiley00 @ 2012.12.08. 19:16)
Istenem, mikor lesz már vége ennek, az örökös hülyeségnek?!?!?! Ha nem is lennék elfogult JB-vel kapcsolatban, már akkor is rég, elegem lett volna ebből az egészből, hogy Justin, így meleg Justin úgy meleg, Justinnak, szar a hangja stbstbstb.Nőljetek fel Istenért!!!.Hanem tudnátok, Justint is felfedezték, és még hozzá Usher! Nem tudom mire jó ez.És még mindig nem értem, sokaknak a féltékenység az biztos.Mindenki azt mondja hogy nem tett le semmit az asztalra vagy éppen xy-nal szemben nem sokat. ÉS KÉRDEM ÉN ...MÉRT HASONLÍTGATJUK LEGENDÁKHOZ?Ő ő, nem Micheal Jackson és nem Elton John, de mégis letett sok mindent az asztalra. Nem fogom felsorolni ne is várjátok, de nyugodtan googlezzátok ki.Most egy csomó ember, azon is hisztizik hogy az ő kedvencüket, Justin letaszítja a díjátadókon, mert hogy ő máár 3872397 éve fut, és mégse ismerik el..Hát ez van!!! Most mit mondjak? Ha nem szeretik annyiat őt mint JB-t akkor nem szeretik most erre nem tudok mit mondani, nem is értem:D. Mindenki csak a kinézete miatt nézi le hogy ő most divat*uzi és hogy ne jelöljék Grammyn, mert nem való oda.Ez a felszínesség:).Ne kinézet alapján ítélkezz.
A másik meg az 1D velük egyáltalán nem vagyok elfogult ezt azthiszem az elején le is szögezhetem!!!Nem szeretem őket. De azért, mégis elmondhatom hogy az X_FAKTOR 3. helyén végeztek, ami egy tehetség kutatósmileeee.gif.Igaz hogy mostanában mindegyik egy nagy bunda, de hát most ez lényegtelen.Sokan szeretik őket, is és ugyanúgy sokan utálják is...És amugy az emberek ittis ugyanúgy KINÉZET alapján ítélkeznek...A hangjukra fogják hogy milyen f*s, dehát még nem is vagyok 1D rajongó mégis azért vannak/voltak/lesznek, sz*rabbak is a Grammyn lehet hogy nem különleges a hangjuk, de semmiképp se sz*r, szóval, úgy ahogy JB-nek se biggrin.gif...
Na ez a véleményem, lehet támadni nem érdekel.


Se Usher, se Justin, se a One Direction NEM a tehetsége miatt lett híres, hanem mert jókor voltak jó helyen. A helyes kis fiúcskák, akik romantikus dalokat adnak elő szűk ruciban és édes bociszemekkel, (a táncika is fontos) mindig kelendőek a tinilányok körében, ezért tudnak a listákon és a szavazós díjátadókon tarolni. Ma már egy arany-platina stb lemezt is könnyebb elérni, mint 20-30 évvel ezelőtt, amikor még igényes zene készült leginkább.
Ez meg az én véleményem.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. december 08. 23:32 #210
- törölt felhasználó -    
Nevetséges az idei lista. Egyszerűen nem is értem. Mint 1D rajongó pedig úgy látom, hogy hiába dolgoztak rengeteget a srácok az elmúlt 2 évben, ettől függetlenül ez még nem elég 1 Grammy jelöléshez, sokkal többet kell letenni ahhoz, így nem is értem hogy a többség mért háborog. Viszont az LMFAO és Carly jelölése kiakasztott, de úgyszintén Taylor Swifté is.
2012. december 09. 11:27 #211
zuzz
zuzz
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.07.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 166765
Offline offline
:'( Miért nem jelölté a One Direction-t????
Annyit dolgoztak! :'(
2012. december 09. 12:30 #212
marga98
marga98
 
StátuszNothing happens.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.15.
Hozzászólás: 508
Csatolások: 0
Azonosító: 136445
Offline offline
Nicki-t miért nem jelölték?! sad.gif igazán megérdemelné!
2012. december 09. 18:30 #213
- törölt felhasználó -    
úristen pedig nicki és az one ditection tökjók és megérdemelnék a díjat
2012. december 09. 21:58 #214
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
nem dőlt össze a világ pardon.gif
2012. december 10. 12:25 #215
Niki5
Niki5
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 181331
Offline offline
pedig nagyon jóók smileeee.gif
2012. december 10. 12:47 #216
Bius99
Bius99
visszatérő vendég
 
StátuszGrowl~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.25.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 1
Azonosító: 174219
Offline offline
Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni?? Jó persze én is szeretem őket de nem dől össze a világ mert őket nem jelölték!
2012. december 10. 16:17 #217
Delenavampire
Delenavampire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.10.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 191305
Offline offline
Jajj istenem na és ha nem jelölték őket...akk sincs semmi,mondjuk megértem miért nem...
2012. december 10. 21:40 #218
- törölt felhasználó -    
Pedig a 1D a legjobb heart.gif
2012. december 10. 23:35 #219
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
ez tényLeg csak egy díj.. smileeee.gif oké, az erős munka látszatát mutatja és azt, h téll ott kell lenniük ahol vannak, de ettól függetlenül nem áll meg az élet smileeee.gif
2012. december 11. 13:29 #220
cukimogyi01
cukimogyi01
új tag
 
StátuszI love you...<3 ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.23.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 5
Azonosító: 181219
Offline offline
ÉLJEN!!! HIPP HIPP HURRÁÁÁ NEM JELÖLTÉK JUSTINT EZAZZZ :DDDD /bocs Justin rajongók/
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!