Starity

A legsikeresebb videoklipek: Guns N' Roses

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 28. 08:43 #1
- törölt felhasználó -    
A Los Angeles-i hard-rock banda számtalan videoklipet készített, amik szinte kivétel nélkül mind nagy sikereket értek el. Íme, az öt legjobban sikerült!
A teljes cikkhez kattints ide!
14 felhasználónak tetszik: Stefaan, Im a SlaveForBritney, Jolie_77, Kazuo, Casillas fan, MadHatter, WhiteRosee, Lilimooo, Beyla, Törpemókus, Barefoot Becky, nicol bellox, antonia12, Szandiiii
2013. március 28. 08:44 #2
- törölt felhasználó -    
Kövezzetek meg, de én sosem szerettem a November Raint. Mindenki ezt a számot ismeri a Gunstól, és ez annyira taszít. A Paradise Cityt imádom, egy számítógépes játék fő zenéje is, egyébként a SCOM klipjéért élek-halok, Axl mozgása... grr. heart.gif
5 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Im a SlaveForBritney, Kazuo, MadHatter, Pöttömke
2013. március 28. 08:50 #3
- törölt felhasználó -    
Aaaa, köszönöm, kikerült!! w00t.gif
Én sosem tudnék kedvenc számot vagy klipet választani. A November Rain tényleg a legfelkapottabb, és nekem sosem volt a legnagyobb kedvencem, ennek ellenére imádom, mert gyönyörű, és elképesztő a dalszövege. A Don't Cry mindig is az egyik legnagyobb kedvencem volt (habár az összes daluk az), és egyszerűen tökéletes. A Sweet Child gyakorlatilag megváltoztatta az életem, a Paradise City-től még mindig megőrülök, és a Patience... wub.gif Egyébként azok a rajongók is nagyon komolyak ám, akik csak a videoklipes dalaikat szeretik, a többit meg letojják. Szóval nekem az ő zenéjük a levegő, és nem tudnék sosem választani. heart.gif
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Jolie_77, MadHatter, Pöttömke, Törpemókus
2013. március 28. 08:56 #4
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Még mindig nem látom értelmét ennek az 5 legjobb videoklipes dolognak, mivel az egész annyira szubjektív. Ugyan kit érdekel, hogy hányan látták, hányan lájkolták, diszlájkolták? Bár a cikk mellett szóljon, hogy A GN'R-t gondolom (vagyis tuti) nem ilyen directioners-ek, hanem valami érettebb gondolkodású emberek nézik/tetszikelik. Egyébként nagyon jó cikk lett. Abból nekem is elegem van, hogy csak a November Rain-t ismerik tőle néhányan, ettől függetlenül kiváló klipje van. A Paradise City-t és a Don't Cry-t imádom. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Jolie_77, MadHatter, Pöttömke, Törpemókus
2013. március 28. 09:06 #5
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Meg sem lepődök, ki írta a cikket wink.gif
Remekül sikerült!
Nem szeretem a November Rain klipjét (magát a dalt sem különösebben), viszont a másik négyet imádom. A Sweet Child intrója audión és videón is állati, az és a Paradise City a legnagyobb kedvencem a bandától. A Patience az egyik legjobb lassú dal és a klipjét is kedvelem.
4 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Pöttömke, Törpemókus
2013. március 28. 09:08 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.03.28. 09:06)
Meg sem lepődök, ki írta a cikket wink.gif
Remekül sikerült!
Nem szeretem a November Rain klipjét (magát a dalt sem különösebben), viszont a másik négyet imádom. A Sweet Child intrója audión és videón is állati, az és a Paradise City a legnagyobb kedvencem a bandától. A Patience az egyik legjobb lassú dal és a klipjét is kedvelem.

Köszönöm szépen. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Pöttömke
2013. március 28. 09:15 #7
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Wááá nagyon jó cikk lett, látszik, hogy egy igazi szakértő rajongó írta! w00t.gif
Nekem ezek közül a Don't cry a legnagyobb kedvencem, annyira gyönyörű a dalszövege, Axl hangja benne...blush.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. március 28. 09:25 #8
- törölt felhasználó -    
jó lett a cikk! biggrin.gif
2013. március 28. 09:31 #9
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett nagyon és a G'n'R-nál relatíve, de valóban ezek a legsikeresebb videói a bandának és az összes óriási és valódi klasszikus rockzene. Több generáció is ezeken a dalokon nő fel még mindig. Személyes kedvencem a You Could be Mine, de tőlük bármit szívesen meghallgatok. Még valami..Egyetértek Ricsivel. Ezt a top 5 legsikeresebb videóklip, legfeljebb régóta pályán lévő zenészeknél, előadóknál kivitelezhető, akik már nem, vagy csak kevésbe aktívak, és persze, ha a VEVO nem törölte azokat. Egy videó sikerességét pedig felesleges like-okban mérni.
6 felhasználónak tetszik: Jolie_77, MadHatter, Im a SlaveForBritney, Pöttömke, Törpemókus, Beyla
2013. március 28. 09:33 #10
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Norah @ 2013.03.28. 09:31)
Jó cikk lett nagyon és a G'n'R-nál relatíve, de valóban ezek a legsikeresebb videói a bandának és az összes óriási és valódi klasszikus rockzene. Több generáció is ezeken a dalokon nő fel még mindig. Személyes kedvencem a You Could be Mine, de tőlük bármit szívesen meghallgatok. Még valami..Egyetértek Ricsivel. Ezt a top 5 legsikeresebb videóklip, legfeljebb régóta pályán lévő zenészeknél, előadóknál kivitelezhető, akik már nem, vagy csak kevésbe aktívak, és persze, ha a VEVO nem törölte azokat. Egy videó sikerességét pedig felesleges like-okban mérni.


Nagyon jó, hogy említetted a You Could Be Mine-t. Még mindig ütős egy dal és a klipje is remekül sikerült.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla
2013. március 28. 09:38 #11
Lordi Angel
Lordi Angel
 
StátuszFirst rule of avoiding disappointment: lower your expectations.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.11.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 323
Azonosító: 126872
Offline offline
nagyon szeretem a G'N'R-t smileeee.gif jó számaik és klipjeik vannak smileeee.gif Slash a legjobb ♥
2013. március 28. 09:38 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norah @ 2013.03.28. 09:31)
Jó cikk lett nagyon és a G'n'R-nál relatíve, de valóban ezek a legsikeresebb videói a bandának és az összes óriási és valódi klasszikus rockzene. Több generáció is ezeken a dalokon nő fel még mindig. Személyes kedvencem a You Could be Mine, de tőlük bármit szívesen meghallgatok. Még valami..Egyetértek Ricsivel. Ezt a top 5 legsikeresebb videóklip, legfeljebb régóta pályán lévő zenészeknél, előadóknál kivitelezhető, akik már nem, vagy csak kevésbe aktívak, és persze, ha a VEVO nem törölte azokat. Egy videó sikerességét pedig felesleges like-okban mérni.

Szerintem egyébként a klipjeik, dalaik között nem lehet legjobbat választani. Az én szemszögemből nézve az összes ugyan olyan jó, de persze belőlem a rajongás beszél. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke, Beyla
2013. március 28. 09:55 #13
- törölt felhasználó -    
Én nem nagyon ismerem a zenéjüket,de ezek a klippek,dalok tetszenek.
2013. március 28. 09:55 #14
- törölt felhasználó -    
Gratulálok a cikkhez még egyszer, nagyon szép munka. Bár én nem értek a rock-hoz nagyon örülök, hogy a sok botrányhős után, akiktől naponta zeng a sajtó (hagy ne írjak nevet) ilyet is olvashatok, és ahogy látom, sokan vannak rajtam kívül, akik nagyon örülnek ennek a cikknek! meghajolo.gif heart.gif
2013. március 28. 10:13 #15
Eperfa
Eperfa
 
StátuszPink is the new black <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.16.
Hozzászólás: 571
Csatolások: 4
Azonosító: 158518
Offline offline
csatlakoznék az előttem szókó(k)hoz, köszi a cikket, folytast, és végreeeee biggrin.gif
2013. március 28. 10:14 #16
- törölt felhasználó -    
Mindenkinek köszi a dicséretet, nem köszönöm meg egyenként, velem lenne tele az egész. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Jolie_77
2013. március 28. 10:14 #17
ElDorado666
ElDorado666
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.01.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 185269
Offline offline
BlondieGirl egyetértek. Jó a régiekről is olvasni nem csak az újak "kamu" botrányairól.
2013. március 28. 10:30 #18
DinaSalvatore
DinaSalvatore
visszatérő vendég
 
Státusz-Ki mit szeretne? - Bizony ám! xDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 182
Csatolások: 0
Azonosító: 160127
Offline offline
Ó, mindet imádom :3
Nagyon tetszett a cikk, még többi ilyet szeretnék *-*
2013. március 28. 10:30 #19
AmyTurner
AmyTurner
visszatérő vendég
 
Státusz" Because I'm one hell of a butler"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.11.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 165135
Offline offline
Klassz cikk lett, gratulálok! biggrin.gif Íme a banda, ami 8 éve része az életemnek. Na igen, a cím alapján sejteni lehetett, hogy te írtad, még sok ilyet! biggrin.gif
Az itt felsorolt klipek közül mindegyik örök darab smileeee.gif Egyébként a November Raint énekeltem már osztály előtt, miközben egy barátom zongorán kísért. Egy élmény volt smileeee.gif
2013. március 28. 10:31 #20
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
El sem hiszem, hogy róluk is olvashatok itt. laugh.gif Különösebben nekem sem a legnagyobb kedvenceim ezek a dalok vagy klippek, valószínűleg a népszerűségük miatt, meg hogy minden divatfan csak ezeket tudja felsorolni és még ezt is összekeveri. Én inkább az olyan számaikat szeretem, mint például a Perfect Crime, Move to the City, Shotgun Blues vagy a Breakdown, persze ha akarnék sem tudnék kedvencet választani. Olyan ez, mintha a gyerekeid közül kéne mondanod egyet, amelyiket a legjobban szereted. Plusz a zenéjük szövege szól is valamiről és nem csak a semmiről énekelnek, ahogyan az menő lett mostanában. A Guns dalainak legalább van értelme és örülök, hogy ismerhetem ezt a nagyszerű együttest. Zita, köszönöm a cikket, nagyon jó lett. meghajolo.gif
5 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Im a SlaveForBritney, Pöttömke, Törpemókus, Beyla
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Axl Rose Axl Rose 620.
Slash Slash 681.