A két lány együtt nőtt fel, ám évekkel ezelőtt eltávolodtak egymástól. Demi arról mesélt, hogyan változott meg baráti társasága a rehab után.
A teljes cikkhez kattints ide!
Selena Gomez dobta Demi Lovatót?
2013. május 06. 09:11
#1
2013. május 06. 09:18
#5
Még jó, hogy nem egy interjúban elmondta, hogy Selena volt az egyik aki felhívta sírva... Lerágott csont.
2013. május 06. 09:26
#7
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
daisy lowe de krvajól néz ki abban a kék ruhájában
2013. május 06. 09:27
#8
én személy szerint nem látom hogy Selena nevét megemlítette volna............
2013. május 06. 09:39
#9
|
|
TheDanushღ ℓοωе ღ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.16. Hozzászólás: 7418 Csatolások: 5288 Azonosító: 175833 offline
|
Szerintem sosem volt Hollywoodban legendás és példamutató a barátságuk. Hát igen a hírnévnek is van árnyoldala, hiszen az emberek nem azért barátkoznak egy sztárral, mert barátságot keresnek, ha nem hírnevet..
2013. május 06. 09:43
#10
|
|
Betti90~Simply Perfect~ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 12.05.26. Hozzászólás: 5814 Csatolások: 42466 Azonosító: 176552 offline
|
Jó volt, hogy Demi meg Sel nagyon jóban voltak hiszen mondhatni a Disney-s korukban még ők voltak a legnépszerűbb sztárok és én is szerettem őket. Remélem azért ez nem végleges.
2013. május 06. 09:45
#11
|
|
LitBbyGagavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.02. Hozzászólás: 104 Csatolások: 0 Azonosító: 142377 offline
|
de utálom Taylort.-.-
2013. május 06. 09:46
#12
|
|
corny4DramaQueen™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.25. Hozzászólás: 1929 Csatolások: 1127 Azonosító: 156487 offline
|
Ennyi. Rájött sok az érdek barátság. ez Hollywood. (Bár Hollywood-on kivül is sok érdek barátság van szerte a világban)
Mindegy, Selena álszent, annyira látszik, a viselkedéséből. A sok rajongó nem veszi észre, mert nem azt az arcát mutatja, viszont aki nem rajong érte a függöny mögé nézz a nagy színpadon és láthatja, vagy legalábbis sejtheti, hogy milyen lány is ez a Selana...
Mindegy, Selena álszent, annyira látszik, a viselkedéséből. A sok rajongó nem veszi észre, mert nem azt az arcát mutatja, viszont aki nem rajong érte a függöny mögé nézz a nagy színpadon és láthatja, vagy legalábbis sejtheti, hogy milyen lány is ez a Selana...
2013. május 06. 09:49
#13
|
|
TörpemókusTʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.04. Hozzászólás: 3396 Csatolások: 158 Azonosító: 179420 offline
|
Nem is újdonság már ez.
2013. május 06. 09:50
#14
|
|
tothbiankavalhalla |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.01. Hozzászólás: 2163 Csatolások: 4815 Azonosító: 42641 offline
|
ahol az a kis szőke country liba felbukkan, ott pusztítás lesz, tanuljátok meg
2013. május 06. 09:57
#16
|
|
PinkBarbieLittle Butterfly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.13. Hozzászólás: 1975 Csatolások: 0 Azonosító: 177766 offline
|
Pedig Sel és Demi még mindig jóban vannak, csak már nem legjobb barátnők, de azért barátnők még mindig!
2013. május 06. 09:57
#17
|
|
diamondflowervisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.03. Hozzászólás: 102 Csatolások: 0 Azonosító: 195288 offline
|
Demi jobban is járt,hogy megszabadult Szelenítától.Deminek sem vagyok a rajongója,de valamivel többre tartom,mint Szelina Gomezt vagy Májli Szájruszt.Selena meg Taylor Swift pedig megérdemlik egymást.Mind a kettő álszent és mindketten olyanok,hogy odacsapódnak azokhoz,akik éppen a leghíresebbek.
1 felhasználónak tetszik:
tothbianka
2013. május 06. 10:01
#18
|
|
cielCarat |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.02. Hozzászólás: 2897 Csatolások: 0 Azonosító: 163123 offline
|
Még mindig csak erről a témáról tud beszélni. Oké, hogy neki mennyire rossz volt, de muszáj szinte minden interjúban ezt elmondani? Más sztároknak is van problémájuk, mégsem beszélnek folyton róla.
Egyébként ez a barátság-dolog nem újdonság. A sztárvilágba mindenki azzal barátkozik, aki éppen a legmenőbb.
Egyébként ez a barátság-dolog nem újdonság. A sztárvilágba mindenki azzal barátkozik, aki éppen a legmenőbb.
2013. május 06. 10:12
#20
Ki nem állhatom Selenát, de most az egyszer nem értem h mért kellett belekeverni.Az interjúban egy szóval sem említette meg a nevét...Ja hát persze,ki nem lehetett hagyni,h megint dráma legyen és minél többen kattintsanak a cikkre.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


offline




