Starity

Chris Brown durván beszólt a gyermekes családoknak

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 12. 21:51 #1
- törölt felhasználó -    
Chris Brown ijesztő graffitit fújatott otthona falára, ami megijeszti a szomszédok apró gyermekeit, de a rapper inkább beszólogat, mintsem a gyerekek érzéseivel törődne.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. május 12. 21:54 #2
csilagoseg
csilagoseg
california dream.♡
 
StátuszLove is louder than the presurre to be perfect.ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 2318
Csatolások: 850
Azonosító: 128064
Offline offline
egyik sem ijesztő tongue.gifp
2013. május 12. 21:54 #3
- törölt felhasználó -    
Nemrég arról cikkeztek, hogy Riri gyereket akar. Hát, remélem, nem ettől a vadbaromtól.
Szerk.: Amúgy egyik sem ijesztő, de a hozzáállása undorító.
2013. május 12. 21:55 #4
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Mekkora paraszt.
Biztos belőle is azért lett ilyen ember, mert kiskorában ilyeneket látott.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 12. 21:55 #5
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Nos, nem kedvelem a csávót, egy műmájer, de ebben a kérdésben igaza van. Nem gondolnám, hogy a gyerekek lelki sérülést szenvednek ezektől a falfirkáktól, a tvben cifrább dolgokat látnak.
2013. május 12. 21:55 #6
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Kissé túlzásnak érzem ezt a felháborodást, hiszen hasonló idétlenségek vannak a rajzfilmekben is, plusz ma már a kiskölykök bármilyen filmbe belenézhetnek a horrortól kezdve a szörnyes ökörségekig.
Ha már az amúgy sem százas Brown a Harry Pottert emlegette, szerintem az Azkaban őrei félelmetesebbek, mint ezek az idétlen rajzok.
2013. május 12. 21:59 #7
- törölt felhasználó -    
Ez egy hatalmas tapló paraszt, már elnézést...
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 12. 22:00 #8
AmyTurner
AmyTurner
visszatérő vendég
 
Státusz" Because I'm one hell of a butler"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.11.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 165135
Offline offline
Ez a pasi akkora paraszt... Nem, inkább nem sértegetem a földműveseket, ők legalább csinálnak valamit. Most komolyan, mit ártottak neki? Persze, a gyerekzsivaj néha engem is idegesít picit, mégse így vágok vissza. "Éljétek a kib*szott életeteket!"? Ez normális? Lehet, neki is kijárna egy pszichológus.

OFF: A képek tényleg nem ijesztőek, de ezzel a viselkedéssel párosítva még rondábbnak tűnnek.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 12. 22:00 #9
- törölt felhasználó -    
Egyrészt igazat adok a szülőknek, mert ez nem művészet, ez egy gyökérség, ráadásul Chris ezt a házán belül is festethette volna.
Viszont ott van az is, h a mai rajzfilmek tele vannak ilyen ijesztő szörnyikékkel. Viszont a babák és kigyerekek - 3-5 évesekre gondolok elsősorban - nem tartom valószínűnek, h néznek ilyen meséket, legalábbis remélem. Chris egy egoista paraszt, aki nincs tekintettel másra. :/
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 12. 22:03 #10
Kovats Cintia
Kovats Cintia
új tag
 
Státusz-.-''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 196648
Offline offline
Ur isten -.-'' az komoly.. Ez olyan rémiszö hogy ma nem fogok aludni xd.. De azert tény hogy egy "kicsit" paraszt volt
2013. május 12. 22:08 #11
CsiCsen
CsiCsen
 
StátuszLet your smile change the world, but don't let the world change your smile. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.27.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 1
Azonosító: 132090
Offline offline
Annyira nem ijesztőek, szerintem még a kisgyerekek számára sem, hiszen tény, hogy manapság ennél ezerszer durvábbal is találkozhatnak... De azért ez nagyon nagy bunkóság volt Chris-től...
2013. május 12. 22:18 #12
- törölt felhasználó -    
Nem sok, sztárnak nevezhető életforma közül, ő igazán az élen áll, akit 14 éves taknyos létemre nagyon szívesen felképelnék. Kezdjük a legelején, arról azt hiszem senki nem tehet (rajta kívül) hogy olyan egy agresszív dög, hogy semelyik nő nem szeretne gyereket tőle. A másik pedig, hogy sokan látástól vakulásig, reggeltől estig gürcölnek, csak hogy este legyen mit enni nekik, és gyerekeiknek is, mert nem olyan szerencsések, hogy minden különösebb tehetség ellenére valahogy felszedték őket az iparba. Direkt nem írtam zeneipart, mert az nem zenének nevezhető, amit ő összekornyikál. Ő közismert lett, mindent megkapott egy csettintésre, és ez a mai napig így van. De elfelejti, hogy nem mindenki olyan mint ő. A Földön élők nagy része a belét kidolgozza hogy éljen. Csak az a tudta vigasztal ezzel a görénnyel kapcsolatban (tényleg elnézést kérek) hogy pár év múlva ő már sehol nem lesz.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 12. 22:23 #13
- törölt felhasználó -    
Azt a büdös, milyen szomszédai lehetnek, és nincs a kocsijukba tv-hogy eltereljék a gyerek figyelmét. Ez tényleg amerikai szőrszálhasogatás.
2013. május 12. 22:34 #14
Akela
Akela
visszatérő vendég
 
StátuszAzt hiszi sok ember, de nem úgy van! Ha pár osztállyal több van, már ugathat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 6
Azonosító: 155994
Offline offline
Hu, és a cikk sem +18-as... smileeee.gif
2013. május 12. 23:02 #15
ninanesbitt
ninanesbitt
visszatérő vendég
 
StátuszI've been up in the air...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.20.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 15
Azonosító: 200499
Offline offline
Undorodom ettől az embertől.De hozzá kell tenni, hogy a "szörnyek" kicsit sem ijesztőek...
2013. május 12. 23:03 #16
tcsajsziv
tcsajsziv
új tag
 
StátuszKedvenc sztár: Maite Perroni (Marichuy)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.06.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 121931
Offline offline
egyáltalán nem szeretem Christ.. sőt megvan róla a véleményem... de most neki volt igaza. Nem tudom mi lehet annyira ijesztő ezekben. biggrin.gif Én kertvárosban lakok és az is tele van ilyen graffitikkel pedig ez még jó környék. biggrin.gif
2013. május 12. 23:08 #17
- törölt felhasználó -    
A figurák nem olyan ijesztőek, de művészetnek nem nevezném. A reagálása az ügyre viszont taplóság volt, tekintettel lehetne a kisebbekre is. sleep.gif
2013. május 12. 23:29 #18
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Ok..ez valoban muveszet es sztem az mar tulzas, h gyerekek miatt ilyet nem kene tenni (mondjuk a grafiti az bunteny vhol) de nagyon csunyan valaszolt Chris Brown. :/
Sok szamat szeretem, fantasztikus a hangja, meg a tancmozdulatai, helyes srac, de az amilyen bunko tud lenni...nem szimpatikus. Valoban igaza van a HP-s resszel meg hogy muveszet, de az h tartsak benn a gyerekeket kurva nagy butasag volt es az utolso mondtat az meg bunkosag
2013. május 12. 23:37 #19
ColorBird
ColorBird
くそくらえ
 
Státuszstan LOOΠΔ stan talent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.06.
Hozzászólás: 1781
Csatolások: 4
Azonosító: 193475
Offline offline
Saját véleményem szerint szánalmas ez az ember. Ha ilyesztő,ha nem,nem kéne ilyen alpári módon visszaszólnia.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 13. 00:54 #20
Frankie9
Frankie9
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 200727
Offline offline
nem tudom h ezekben mi az íjesztő... nem vagyok rajongója ennek a pasasnak de észrevettem hogy minden kis apróságért őt szidjátok. csakmert megverte Rihannát már mindenért elő lehet venni? Ez olyan piti ügy könyörgöm... Tényleg ijesztőbbek vannak a harry potterben meg mindenhol máshol, durvábbakat rajzolnak a falakra. de alap hogy christ kell elővenni minden piti ügy miatt...csak hogy legyen kit utálni mi?
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok