Starity

Eurovízió: este rendezik a második elődöntőt

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 16. 21:48 #41
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2486
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
Lehet hogy nem rossz aszám(bár enekm nem jött be) de vlamiért annyira unalams szerintem,hallagtom és hallgatom és álmos leszek tőle :/ Ezért most én annyira nem akarok szurkolni.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. május 16. 22:08 #42
- törölt felhasználó -    
Szerintem tök jó volt, remélhetőleg bejutunk a döntőbe. smileeee.gif
2013. május 16. 22:52 #43
- törölt felhasználó -    
BENT VAGYUNK! ennyit a károgókról! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Pöttömke
2013. május 16. 22:53 #44
Frankie9
Frankie9
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 200727
Offline offline
Na ki is ég le????? MONDTAM HOGY TOVÁBB FOGUNK JUTNI!
3 felhasználónak tetszik: emilinda, nicol bellox, Pöttömke
2013. május 16. 22:55 #45
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Alex ott van, elsőre mondták. smileeee.gif Igaz, hogy random sorrend, de legalább nem kell végig izgulnunk. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Fan-ily6889, Pöttömke
2013. május 16. 23:03 #46
LeslieLora
LeslieLora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 0
Azonosító: 138039
Offline offline
yyyyyyyyyyyyyyyyooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :DDDD Tudtam, hogy bejutunk ^^ Büszke fagyok az emberi fajra, és ByeAlex egydiségére ;Đ Akik meg fujjolták azok bekphatják :*
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. május 17. 02:25 #47
- törölt felhasználó -    
Huuuu:o de jó. biggrin.gif
2013. május 17. 06:24 #48
- törölt felhasználó -    
Szerintem ki fogunk esni. Méghogy ez a ByeAlex egyéniség. Ne röhögtessük már ki magunkat. Csoda, hogy az első elődöntőn nem küldték haza.
2013. május 17. 06:37 #49
mili..summer
mili..summer
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.05.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 199538
Offline offline
Kedves Charlotte Benning és mindenki más ! Attól, hogy neked nem tetszik az a stílus, amit ő képvisel, még másoknak tetszhet. Egyébként meg mit szajkózzátook, hogy ki fogunk esni miatta, és hogy ezzel a számmal biztos, hogy nem nyerünk? Nézzétek már meg, hogy Magyarország hányszor nyert!! Akkor ennyi erővel mindenki, akit a magyarok küldtek ki sz.r volt unalmas, mert nem nyertünk. Jah..és miattuk égtünk le...basszus...gyerekek...a HOZZÁÁLLÁSotok miatt ÉGÜNK LE!
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. május 17. 06:48 #50
sophiehInTheEnd
sophiehInTheEnd
új tag
 
StátuszI'd rather bend than break
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 1
Azonosító: 191255
Offline offline
ember, terjetek mar eszhez! teny, hogy nem a legporgosebb, legszimpatikusabb eloado jutott be az Eurovizioba, hanem a ByeAlex. es talan egyaltalan nem a stilusod, akkoris halasnak kene lenned, amiert tegnap este kiallt es kepviselte a magyarokat, koztuk TEGED IS. es elsonek enis ugy alltam hozza, ahogy ti. es kepzeljetek, BEJUTOTT A DONTOBE. mert o ezektol a 'kritikaktol' erosodott meg.
en sem rajongok erte, sot egyaltalan nem szeretem, de tisztelem a tegnapi eloadasa miatt. ugy kritizaljatok mostmar, hogy NEM AZ A LENYEG, HOGY MEGNYERI-E VAGY NEM. HANEM HOGY OTT VAN, BEJUTOTT. es tovabbra is kepviseli az orszagot.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. május 17. 07:11 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (mili..summer @ 2013.05.17. 06:37)
Kedves Charlotte Benning és mindenki más ! Attól, hogy neked nem tetszik az a stílus, amit ő képvisel, még másoknak tetszhet. Egyébként meg mit szajkózzátook, hogy ki fogunk esni miatta, és hogy ezzel a számmal biztos, hogy nem nyerünk? Nézzétek már meg, hogy Magyarország hányszor nyert!! Akkor ennyi erővel mindenki, akit a magyarok küldtek ki sz.r volt unalmas, mert nem nyertünk. Jah..és miattuk égtünk le...basszus...gyerekek...a HOZZÁÁLLÁSotok miatt ÉGÜNK LE!


Mikor is nyertünk utoljára? 10 éve? Akkor még olyanokat küldtek, akiK TUDTAK ÉNEKELNI, és volt SAJÁT EGYÉNISÉGÜK.

Azóta sajnos nem nyertünk semmit, maximum a szégyenérzet lett egyre nagyobb. Én amúgy nem nézem a műsort, nem érdekel, de ez a szám rettenet, amit ez a csávó énekel. Mint akit menet közben meg lehet operálni, mert megalszik a szájában a tej.

Másrészt, ez is csak forgatókönyv szerint megy, és valószínűleg már megvan a győztes. Ez is csak show, mint a megaizé meg a többi. Szóval lehet itt nekem pampogni nyugodtan, abszolút nem izgat.
1 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő
2013. május 17. 07:13 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Marilyn Lawite @ 2013.05.16. 21:47)
Vessetek meg, de itt megmondva annyira nem színes a felhozatal. Én valamennyiben hiszek abban, hogy ByeAlex száma tovább jut,mert aki még emlékszik 2011-ben egy finn srác is hasonló számmal ment és a döntőig jutott. Mellesleg: Hajrá Finnország!


De velünk ellentétben, a finneket csípik. Minket magyarokat valahogy mindenhol utálnak.
2013. május 17. 07:41 #53
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
Na jó én inkább nem szólok semmit Alexkára, mert még a végén elküld valaki melegebb éghajlatra, de azzal, hogy a többi ország indulója is szar nem értek egyet!!!Cascada száma rohadt jó, olyan ami ténylegesen egy Euróvízióra való, a román Cezar óriásit énekelt(!!!!!!!!!) és szerintem a görögök is nagyon odatették magukat, szóval nehogy azt mondjátok nekem hogy értékelhetetlen a mezőny!!!A színvonal évről évre romlik, ez várható volt, de még mindig vannak olyan előadók akik miatt érdemes nézni!!!
Amúgy meg nehezen, de kimondom, hogy VALAMILYEN SZINTEN gratulálok Alexnek, bár szörnyű volt, de mégis magyar..............
2013. május 17. 07:52 #54
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
Ja és Azerbajdzsánt kihagytam, nagyon jó volt a srác!smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2013. május 17. 07:56 #55
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Már nem azért az egy húszért, de SOHA nem nyertünk még. Nem ártana utána nyálazni, mielőtt olyan volt, ilyen lett a magyar könnyűzene kritikát írunk. Szerintem. Alex olyan, amilyen. Miért nem szavazott az, akinek most fáj a begye????? Én nem szavaztam rá, de elfogadom Alexet és üde színfoltnak találom. Bele kéne nézni az Eurovízióba, hogy milyen langyi produkciók is indulnak, You and me című és társai...nincs okunk pironkodni. A grafika is nagyon jór sikerült. Egyik ország sem így áll az indulójához, de itt minden évben a fika megy. Nem igaz, hogy utálnak mindket, a svédek finnek és a ciprusiak is szavaztak ránk tavaly is.
2 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889, Pöttömke
2013. május 17. 08:18 #56
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Döntőbe sem jutunk? Leégünk?
Közlöm veletek ,hogy sikerült mindegyik kijelentésre rácáfolni. Szóval fogadjátok el ,hogy másoknak jobban átjön ez a dal, mint nekünk.
Ráadásul voltak Alexnál égőbb országok, nem is tudom hányat tudnék felsorolni, de lényegébe mi hozzájuk képest egyáltalán nem égtünk le.

Amúgy szerintem tényleg gyenge mezőny volt. Egyedül a norvég lány tetszett.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Fan-ily6889
2013. május 17. 08:30 #57
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Na az Alex-utálók most kaptak egy fricskát. pardon.gif
Bejutott a döntőbe, és személy szerint igen is büszke vagyok rá emiatt. Akkor még sem volt talán olyan égés az egész? smileeee.gif Ha nem is nyeri meg az ESC-t, de legalább a döntőbe bekerült, és ez szerintem egy nagyon nagy pozitívum.

BTW: Az Ő fellépését pont megnéztem, és elszomorító volt látni hogy Malmőben sokkal, de sokkal pozitívabb fogadtatásban részesült a produkciója, mint a saját hazájában. Walk of Shame!!
2 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Fan-ily6889
2013. május 17. 08:47 #58
zsofiacseh
zsofiacseh
visszatérő vendég
 
StátuszTáncolok míg élek , mert tánc nélkül nincs élet ♬♪♪ ❤ !!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.27.
Hozzászólás: 361
Csatolások: 0
Azonosító: 198811
Offline offline
Hát nem gondoltam volna hogy bejut a döntőbe olyan volt mint aki fél és elfelejti a szövegét, de ennek ellenére jó volt az előadása
2013. május 17. 09:00 #59
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (devilrose @ 2013.05.17. 07:56)
Már nem azért az egy húszért, de SOHA nem nyertünk még. Nem ártana utána nyálazni, mielőtt olyan volt, ilyen lett a magyar könnyűzene kritikát írunk. Szerintem. Alex olyan, amilyen. Miért nem szavazott az, akinek most fáj a begye?? Én nem szavaztam rá, de elfogadom Alexet és üde színfoltnak találom. Bele kéne nézni az Eurovízióba, hogy milyen langyi produkciók is indulnak, You and me című és társai...nincs okunk pironkodni. A grafika is nagyon jór sikerült. Egyik ország sem így áll az indulójához, de itt minden évben a fika megy. Nem igaz, hogy utálnak mindket, a svédek finnek és a ciprusiak is szavaztak ránk tavaly is.


Így igaz! Sosem voltunk még az első helyen. 1994-ben Bayer Friderika a 4. helyen végzett - az eddigi legjobb helyezés, amit elértünk az Eurovízión.

Egyébként nem igazán tudom hova tenni azt, hogy ennyire Alex ellen vannak az itthoniak, amikor az idei mezőny valóban elég gyengére sikeredett, és véleményem szerint nem Alex dala a leggyengébb - erről ennyit. Ehhez képest egyfolytában oltják, és alázzák szerencsétlen gyereket - (mondom ezt úgy, hogy nem az én világom a srác, de képes vagyok támogatni, és mellette állni, hiszen mégiscsak hazai emberről van szó)! Úgy gondolom, inkább az a gáz, hogy a magyar oltja a magyart, és nincs meg az összetartás még ilyenkor sem.
Engem konkrétan büszkeség töltött el, amikor megláttam a bevágott pillanatképeket kicsiny hazánkról a tv-ben, és ekkor elképzeltem, hogy milyen sok ember látja most ugyanezt. Végig vigyor volt az arcomon, amíg Alex állt a színpadon, mert igenis büszke voltam rá, hogy kijutott. És nem számít, hogy milyen hangvételű a dal... Egyedi és különleges. Nem pedig idióta diszkósláger, mint a legtöbb indulónál... Szinte nem is volt maradandó, egyedi nóta a mezőnyben - tisztelet a kivételnek! Egyhangú, egysíkú, olyan kis "semmilyen" dalokat hoztak el idén a versenyzők, amelyek szinte összefolytak, és a felejtős kategóriába sorolhatóak... Ellentétben Alexszel, aki szerintem kitűnt, és minden bizonnyal felfigyeltek rá az emberek - és nem, nem azzal az indokkal, hogy fú, de sz*r, hanem mert különleges, nem mindennapi, illetve nem szana-széjjel diszkózott idiótaság.
Újra kiemelném, hogy ez a műfaj nem az én világom, nem ehhez vagyok szokva, ennek ellenére mégis így látom a dolgot. hi.gif
2013. május 17. 09:27 #60
- törölt felhasználó -    
pöttömke, miért is vagy büszke rá? szerencsétlen annyira izgult, hogy még a tök egyszerű dalt is hamisan "énekelte". továbbjutása talán pont az egyszerűségnek tudható be, nem próbálta meg megváltani a világot, leénekelni a csillagokat, mint azt az előadók 90%-a. számomra is üdítő volt a sok heroikus nóta közt, hozzáteszem még jobb lett volna ha alex nem énekel, a zoohackeres csaj elég rendesen vitte a számot wink.gif összességében a 17 produkció közt talán 1-2 olyan volt ami tetszett, ilyen volt pl azerbajdzsáné.
az izraeli katonalány "búvárruhában" elég érdekes látvány volt, jó hangja van vitathatatlanul, de a szám nagyon nem talált be. a norvég leányzó testhezálló ruhája szépen kihangsúlyozta domborulatait, kár hogy éneklés terén egy nagy 0, de feltehetően a külső nála már elegendő volt a továbbjutáshoz. a máltai produkciónál a fiatalember állandó szemezése és grimaszolása a kamerának verte a biztosítékot el is kapcsoltam a produkció közben. talán macedónia színeiben indult a 70 éves cigány asszony és partnere egy fiatalember, a cigány asszony hangja számomra irritáló volt. a görögök komolytalanra vették a figurát, talán alex mellett náluk volt érezhető hogy nincs izzadságszaga a produkciónak. a svájci amatőrökből álló teamnél a 95 éves bácsikát nem kellett volna színpadra állítani szegény csak fogta a hangszert, nézett jobbra-balra mikor a szőke csaj feléje tartotta a mikrofont csak bámult rá ehh.. a finnek produkciója kritikán aluli volt, őszintén nem gondoltam hogy továbbjutnak a szerbek is hasonlóval estek ki.. a románok indulója nagy meglepetés volt nem volt kérdéses hogy továbbjut. a san marinoi hölgy szépen énekelt és nőies volt (nem ribancos) sajnáltam hogy kiesett.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!