Starity

Under the Dome / A Búra alatt (2013 – 2015)

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 03. 11:15 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (szavy @ 2013.07.29. 17:36)
Angie-t én sem bírom. Teljesen jellegtelen, semmitmondó és fölösleges a karaktere, csak úgy, mint maga a színésznő aki játssza. Nem bántam volna, ha Junior... elnézést, James bántja valamilyen formában, de ha eddig nem tette (a bunkeres dolgon kívül), akkor már nem is hiszem, hogy fogja. Sőt szerintem ezután minden szempontból békén fogja hagyni.

Én azért valamilyen szinten sajnáltam, viszont nekem is a legunszimpatikusabb karakter Angie. Mondjuk én magát a színésznőt sem bírom, így az elején is az volt az első reakcióm, hogy jajj ne, valaki nyírja ki a sipítozós p_csát, pont úgy, ahogy Sookie Stackhouse-t is, mert őt sem meg a vérnyákolását sem bírom.
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Misao, TheDanush
2013. augusztus 27. 02:42 #22
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Epizódképeket most nem tudok hozni, mert ugye nem megy a feltöltés, de ami késik, nem múlik. biggrin.gif Helyette itt egy kis jó hír:

Magyar premier: TV2, szeptember 11. 21:35, A búra alatt - dupla epizód!
7 felhasználónak tetszik: Average Girl, Toxic, kurrek, Vampire Lady, TheDanush, Minimanó94, Bessie
2013. augusztus 27. 09:50 #23
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (szavy @ 2013.08.27. 02:42)
Epizódképeket most nem tudok hozni, mert ugye nem megy a feltöltés, de ami késik, nem múlik.  biggrin.gif  Helyette itt egy kis jó hír:
Magyar premier: TV2, szeptember 11. 21:35, A búra alatt - dupla epizód!


Már alig várom smileeee.gif Én még nem kezdtem el, de mostmár megvárom a szinkronos verziót. biggrin.gif
2013. augusztus 27. 22:45 #24
Bosziiiii
Bosziiiii
visszatérő vendég
 
StátuszHAKUNA MATATA it means no worries for the rest of your days <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.15.
Hozzászólás: 270
Csatolások: 0
Azonosító: 201988
Offline offline
Ez most komoly, hogy ezt is szinkronizálják? ohmy.gif OMG... mind1 engem nem érint mert magasról leszarom cool.gif amúgy imádom a sorozatot, és nekem a kedvencem talán Julia smileeee.gif de nekem nincs semmi bajom Angie-vel sem mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: kurrek, TheDanush, ozoli
2013. augusztus 28. 21:39 #25
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Boszii @ 2013.08.27. 22:45)
Ez most komoly, hogy ezt is szinkronizálják?  ohmy.gif  OMG... mind1 engem nem érint mert magasról leszarom  cool.gif  amúgy imádom a sorozatot, és nekem a kedvencem talán Julia smileeee.gif de nekem nincs semmi bajom Angie-vel sem  mellow.gif


Ráadásul borzalmas szinkronhangok lesznek benne...biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, Josh_
2013. szeptember 07. 19:35 #26
- törölt felhasználó -    
Két nap alatt végignéztem az eddigi összes rész, most a 12. -re várok, egyszerűen beleszerettem a sorozatba. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. szeptember 08. 19:52 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleWalker @ 2013.09.07. 19:35)
Két nap alatt végignéztem az eddigi összes rész, most a 12. -re várok, egyszerűen beleszerettem a sorozatba. thumbsup.gif

loool.
ma megnéztem hét részt, és még nincs vége. beleszerettem a sorozatba! nagyon izgalmas, és örülök a roppant korai magyar premiernek. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: zsofeeh, Bessie, TheDanush
2013. szeptember 08. 20:52 #28
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (kurrek @ 2013.08.28. 21:39)
Ráadásul borzalmas szinkronhangok lesznek benne...biggrin.gif

Ehhez addig nem akartam hozzászólni, amíg nem tudom kik lesznek a magyar hangok. Nekem nem szokott lenni semmi bajom a szinkronnal. Szinte mindent úgy nézek, de mivel ezt a sorozatot az eredeti premier után 1-2 nappal szoktam nézni az eleje óta, már megszoktam a színészek eredeti hangját. Most néztem meg a TV2-n a sorozat reklámjait (1, 2, 3), hogy halljam a szinkronhangokat, és tényleg elég béna, ha az ember már megnézte eredeti hanggal. biggrin.gif

Mike Vogel - Dale 'Barbie' Barbara – Király Attila
Rachelle Lefevre - Julia Shumway – Mezey Kitti
Natalie Martinez - Linda Esquivel – Pálmai Anna
Britt Robertson - Angie McAlister – Csuha Bori
Alexander Koch - Junior Rennie – Fehér Tibor
Colin Ford - Joe McAlister – Timon Barnabás
Dean Norris - James 'Big Jim' Rennie – Vass Gábor
Mackenzie Lintz - Norrie Calvert-Hill – Pekár Adrienn
Nicholas Strong - Phil Bushey – Varga Rókus
Jolene Purdy - Dodee Weaver – Kokas Piroska

Norrie és Barbie nem lett valami jó választás, Big Jimére inkább nem is mondok semmit. Kicsit reméltem, hogy az lesz a magyar hangja, aki a Totál szívásban is... Juliáét kicsit szokni kell, a többieké meg nem volt benne a reklámban. Pedig Juniorét nagyon vártam, hogy neki milyen lesz, mert így névről Fehér Tibor nem sokat mond.
3 felhasználónak tetszik: kurrek, Bessie, TheDanush
2013. szeptember 08. 20:58 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (szavy @ 2013.09.08. 20:52)
Mike Vogel - Dale 'Barbie' Barbara – Király Attila

szerintem pazar! imádom Király Attilát.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. szeptember 09. 09:25 #30
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (szavy @ 2013.09.08. 20:52)
Ehhez addig nem akartam hozzászólni, amíg nem tudom kik lesznek a magyar hangok. Nekem nem szokott lenni semmi bajom a szinkronnal. Szinte mindent úgy nézek, de mivel ezt a sorozatot az eredeti premier után 1-2 nappal szoktam nézni az eleje óta, már megszoktam a színészek eredeti hangját. Most néztem meg a TV2-n a sorozat reklámjait (1, 2, 3), hogy halljam a szinkronhangokat, és tényleg elég béna, ha az ember már megnézte eredeti hanggal. biggrin.gif 
Mike Vogel - Dale 'Barbie' Barbara – Király Attila
Rachelle Lefevre - Julia Shumway – Mezey Kitti
Natalie Martinez - Linda Esquivel – Pálmai Anna
Britt Robertson - Angie McAlister – Csuha Bori
Alexander Koch - Junior Rennie – Fehér Tibor
Colin Ford - Joe McAlister – Timon Barnabás
Dean Norris - James 'Big Jim' Rennie – Vass Gábor
Mackenzie Lintz - Norrie Calvert-Hill – Pekár Adrienn
Nicholas Strong - Phil Bushey – Varga Rókus
Jolene Purdy - Dodee Weaver – Kokas Piroska
Norrie és Barbie nem lett valami jó választás, Big Jimére inkább nem is mondok semmit. Kicsit reméltem, hogy az lesz a magyar hangja, aki a Totál szívásban is... Juliáét kicsit szokni kell, a többieké meg nem volt benne a reklámban. Pedig Juniorét nagyon vártam, hogy neki milyen lesz, mert így névről Fehér Tibor nem sokat mond.


Mondjuk nekem minegyik sorozatban rossz a hang, mert majdnem mindent eredeti hanggal nézek, de vannak régebbi sorozatok, pl. Charmed vagy Hetedik Mennyország, ahol még szerintem jók voltak. Most kezdtek el elég béna hangokat választani. Igazából nem is a hang a rossz, hanem rossz szereplőnek adják. biggrin.gif
2013. szeptember 10. 23:27 #31
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Na és a heti részekről senki sem beszél? Egész jó lett a múlt heti rész vége. A mostanit még nem láttam, de nagyon várom. Jön az üldözés. biggrin.gif Aztán majd kiderül ki a vadász valójában és ki az űzött vad. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, kurrek
2013. szeptember 10. 23:58 #32
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.09.10. 23:27)
Na és a heti részekről senki sem beszél? Egész jó lett a múlt heti rész vége. A mostanit még nem láttam, de nagyon várom. Jön az üldözés. biggrin.gif Aztán majd kiderül ki a vadász valójában és ki az űzött vad. rohog.gif

Én szoktam róla beszélni, csak MSN-en teszem. biggrin.gif A múltheti rész végéhez én annyit tennék hozzá, hogy igen, nem ártana már valami drasztikusat tenni Big Jimmel, mert igencsak kezd rajta elhatalmasodni az irányítási vágya. Az én tippem szerint a saját fia fogja megölni, ha csak előtte nem öli meg saját magát Junior. Mert ez is benne van. Szerencsétlen amúgy sem egy stabil jellem, ráadásul senki nem szereti a városban. Ide oda lökdösik, csak akkor kell, ha jobb híján ő is tud segíteni.

Barbie megy úgy látom kezd egyre inkább olyan lenni mint Big Jim. Vagy csak azért, hogy őt megállítsa. Nem tudom. Igazából Julia szerepét nem értem, hogy miért is lenne ő olyan fontos, hogy túl kellett élnie Max lövését például. Vagy, hogy őt miért nem lökte el magától a mini búra, amikor egyedül megfogta, mint a dagi rádiós csajt, mikor ő sincs benne a 'négy kézben'. Lehet Julia a tartalék kéz, ha a fiatalok közül valakivel történne valami?

Igazából csak kérdéseim vannak, de az egyre több, minél többet látok. Pl. ezt a királyt megkoronázós dolgot sem értem. Nem tudok rájönni ki lehet az, mikor lesz majd és miért. Talán az, aki megüli Big Jimet. Vagy aki kinyitja a búrát. Már ha sikerül valaha kinyitni. A sorban hulló rózsaszín csillagokról nem is beszélve... Bár szép volt, mikor megjelent az istállóban. Egyébként várok valami olyasmit is, hogy mondjuk elfogy a levegő a búra alatt. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: TheDanush, Bessie, mikieger, Josh_, hana001, kurrek
2013. szeptember 11. 11:25 #33
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (szavy @ 2013.09.10. 23:58)
Én szoktam róla beszélni, csak MSN-en teszem.  biggrin.gif A múltheti rész végéhez én annyit tennék hozzá, hogy igen, nem ártana már valami drasztikusat tenni Big Jimmel, mert igencsak kezd rajta elhatalmasodni az irányítási vágya. Az én tippem szerint a saját fia fogja megölni, ha csak előtte nem öli meg saját magát Junior. Mert ez is benne van. Szerencsétlen amúgy sem egy stabil jellem, ráadásul senki nem szereti a városban. Ide oda lökdösik, csak akkor kell, ha jobb híján ő is tud segíteni. 
Barbie megy úgy látom kezd egyre inkább olyan lenni mint Big Jim. Vagy csak azért, hogy őt megállítsa. Nem tudom. Igazából Julia szerepét nem értem, hogy miért is lenne ő olyan fontos, hogy túl kellett élnie Max lövését például. Vagy, hogy őt miért nem lökte el magától a mini búra, amikor egyedül megfogta, mint a dagi rádiós csajt, mikor ő sincs benne a 'négy kézben'. Lehet Julia a tartalék kéz, ha a fiatalok közül valakivel történne valami?
Igazából csak kérdéseim vannak, de az egyre több, minél többet látok. Pl. ezt a királyt megkoronázós dolgot sem értem. Nem tudok rájönni ki lehet az, mikor lesz majd és miért. Talán az, aki megüli Big Jimet. Vagy aki kinyitja a búrát. Már ha sikerül valaha kinyitni. A sorban hulló rózsaszín csillagokról nem is beszélve... Bár szép volt, mikor megjelent az istállóban. Egyébként várok valami olyasmit is, hogy mondjuk elfogy a levegő a búra alatt.  biggrin.gif

Ehhez hasonlót írtam tegnap DennyKehnek is. biggrin.gif Negatív figura mindig kell, de annak nem muszáj Big Jimnek lennie. Történhetne olyan is az évadzáróban, hogy Barbie leleplezi Big Jimet, Junior meg megöli, a város örül, és Junior lesz az új góré. rohog.gif Kövi évadban meg láthatnánk az ő "ámokfutását".

A rózsaszín csillagokra én is kíváncsi vagyok. Meg hogy most akkor a mini búrában levő lepkével mi lesz? Miért volt a mini búrában ott az a tojás? Mi volt az egyáltalán? Miért kell 4 kéz? Miért akar a búra emberekkel különféle dolgot csináltatni? Miért ez a négyes a kiválasztott?

Egyébként ha lenne egy kis merészség az alkotók kezében pont olyasvalakit ölnének meg a végén aki fontos, és szeretjük. Nagyon nagy kérdőjelet akarok az évadzáróban, hogy megöljön az ideg a végén. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, Josh_, TheDanush, kurrek
2013. szeptember 11. 14:03 #34
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.09.11. 11:25)
Ehhez hasonlót írtam tegnap DennyKehnek is. biggrin.gif Negatív figura mindig kell, de annak nem muszáj Big Jimnek lennie. Történhetne olyan is az évadzáróban, hogy Barbie leleplezi Big Jimet, Junior meg megöli, a város örül, és Junior lesz az új góré. rohog.gif Kövi évadban meg láthatnánk az ő "ámokfutását". 
A rózsaszín csillagokra én is kíváncsi vagyok. Meg hogy most akkor a mini búrában levő lepkével mi lesz? Miért volt a mini búrában ott az a tojás? Mi volt az egyáltalán? Miért kell 4 kéz? Miért akar a búra emberekkel különféle dolgot csináltatni? Miért ez a négyes a kiválasztott?

Egyébként ha lenne egy kis merészség az alkotók kezében pont olyasvalakit ölnének meg a végén aki fontos, és szeretjük. Nagyon nagy kérdőjelet akarok az évadzáróban, hogy megöljön az ideg a végén. rohog.gif


Már van az évadzáró részhez előzetes a Youtube-on. Aki megnézi, láthatja, hogy Big Jim mit akar csinálni Barbie-val. Engem nem zavarna, mert nekem kezd túl sok lenni a szőkéből. rohog.gif

Juniornak eddig is voltak kisebb ámokfutásai, de szerintem alapvetően nem rossz. (elfogultság biggrin.gif ) Angie-t azért zárta be az atombunkerbe, mert szereti és nem akarta, hogy más pasi, pl Barbie lenyúlja tőle. Azt a testvérpárt is azért lőtte le az évad közepén, mert megölték az éttermes nőt, a másik meg meg akarta erőszakolni az ő drága Angie-jét. Szóval csak szerelmes a gyerek. És így, hogy tudjuk, hogy benne van a négy kézben Angie-vel együtt, már nem is tűnik olyan agyamenésnek, amit állandóan fújt a csajnak, hogy "mi összetartozunk, egy a sorsunk", ugye? biggrin.gif Aztán még ott volt a vízkutas részben, hogy megöli azt az Ollie-t vagy kit, mert az meg elkezdte neki szidni a szüleit, aztán durr. Bár úgy látom, hogy meg fogja még bánni ő is, hogy akkor nem az apját lőtte le inkább a másik fickó helyett. rohog.gif

Egyébként szerintem a nagy búra nem azért van ott, hogy bántsa őket. Mondjuk ez most ellent mond annak, hogy várom a levegő elfogyását. De ha azt vesszük, hogy a nagy búra leereszkedése előtt jó pár évvel Juniornak már a sulibálon megvolt a rohama, és az anyja is megfestette őt a rózsaszín csillagokkal, akkor már jó rég óta kinézte magának valaki vagy valami ezt a várost, hogy na majd ide pottyantok egy nagy falat, aztán lássuk hogy bírkóznak meg vele. Amikor rájuk dobták azt az atomfélét, kívül minden a pusztulaté lett, belül meg nőtt a zöld fú, amikor nem volt vizük, elkezdett esni az eső.

Szerintem a minibúra azért üzenget a négynek, és akar dolgokat csináltatni, hogy így tisztítsa meg a várost a Big Jim féléktől. Bár ha arra kerül a sor, Joe-val nem tudom, hogy öletne meg valakit a cél érdekében, mert egy tyúkot nem tudott befogni. biggrin.gif Arra leszek kíváncsi, hogy a végén kik fogják túlélni, ha felszállna a búra (ha egyáltalán), vagy mind meghal alatta. A négyesre tippelek, és remélem is. Ha valamelyik író félúton ki meri nekem nyírni Juniort, annak innen küldök egy kozépsőujjat. rohog.gif

És el ne felejtsem már: a rendőrcsaj, Linda. Neki meg aztán végképp nem értem a funkcióját. unsure.gif Oké, hogy tud már mindent Big Jim üzleteiről, de most ő egyedül mire menne ellene márcsak ha fizikailag nézzük a dolgot? Szóval tőle még várok valami nagyot, hogy miért is jó, hogy nem maradt a búrán kívül a tűzoltó férjével.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, TheDanush
2013. szeptember 12. 13:51 #35
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Tegnap megvolt a magyar premier a TV2-n. Azt hagyjuk, hogy a rózsaszín csillagokból "pink csillagok lettek", de hogy Juniorból Ifi lett (tudom könyvben úgy van), de most nézzétek meg a szinkron mintát, mentem sírva fakadok a röhögéstől. fear.gif wake-up.gif ohmy.gif


4 felhasználónak tetszik: Josh_, Toxic, Bessie, kurrek
2013. szeptember 12. 14:43 #36
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2013.09.12. 13:51)
Tegnap megvolt a magyar premier a TV2-n. Azt hagyjuk, hogy a rózsaszín csillagokból "pink csillagok lettek", de hogy Juniorból Ifi lett  (tudom könyvben úgy van), de most nézzétek meg a szinkron mintát, mentem sírva fakadok a röhögéstől.  fear.gif  wake-up.gif  ohmy.gif

Szerintem összességébe nem volt szar a szinkron, kivéve Big Jim hangját, mert azt nagyon nem találták el. Ezen az Ifi dolgon én is röhögtem, szerintem elképesztően béna lett, ahogy Angie ordibált neki, hogy Ifi, Ifi engedj ki! rohog.gif Ezt a részt igazán hagyhatták volna eredetiben, mivel tulajdonképpen ez a neve, hogy Junior, nevet meg nem szokás lefordítani. Ennyi erővel Joe lehetne Józsi, Norrie pl Nórika, Angi meg Angéla. d3.gif Azon viszont egészen meglepődtem, hogy majdnem sikerült a két részt reklám nélkül leadni. A másodiknak a vége előtt volt egy 10 perces, de az első alatt semmi, és a kettő között sem.

Egyébként a 12-es részről vélemények? Ki látta? Kivel tudom megtárgyalni? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. szeptember 12. 15:01 #37
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó sorozat, legalábbis eddig tetszik. A történet nagyon érdekes és izgalmas. Kíváncsian várom a folytatást. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2013. szeptember 12. 15:25 #38
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Nekem nem tetszik a magyar szinkron. Most már biztosan tudom, hogy szinkronosan nem nézem, felirattal sokkal élvezhetőbb. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Josh_
2013. szeptember 12. 15:59 #39
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Hát ez az "Ifi" kész! _nevet.gif (De mivel a könyvben is így van, megbocsájtható végül is. Nem maguktól találták ki...)

A "pink csillagok" meg azért kellettek, mert a "rózsaszín"-t nem lehetett volna megfelelően a szereplők ajkára illeszteni, az ugyanis jóval hosszabb szó...
1 felhasználónak tetszik: szavy
2013. szeptember 12. 16:10 #40
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
A szulejmánnal szembeni nézettségről itt.
3 felhasználónak tetszik: Carmita, TheDanush, Josh_
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!