Starity

Under the Dome / A Búra alatt (2013 – 2015)

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 22. 13:04 #141
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (kurrek @ 2014.08.17. 14:46)
Arra én is kíváncsi leszek, hogy mit kezdenek ezzel az egésszel, mert ha belegondolunk, simán megtehetnék, hogy mindenki kiugrik és kész, vége a sorozatnak? Kétlem. biggrin.gif


Nem hinném, tekintve, hogy Lyle megzakkant, Sam keze pedig elkezdett remegni blush.gif Túl egyszerű lenne ez a megoldás blush.gif Őszintén, én nagyon meglepődtem azon, hogy hárman is kijutottak blush.gif Nem tudom, hogy hogyan viszik őket vissza, de Barbie valahogy biztos visszajut blush.gif És az, hogy a vörös ajtó pont a kertben van, alig várom, hogy megtalálja, szerintem az a kulcsa a visszajutásnak blush.gif A 8. rész vége olyan szép volt, mármint az, hogy Barbie odakintről megtett mindent, hogy odajusson Julia-hoz blush.gif Remélem nem fog leugrani bár amennyi esze néha Julia-nak van, még az sem kizárt, hogy megteszi blush.gif
Apuci nem túl szimpatikus, ellentétben Hunter-rel aki nagyon is az blush.gif
Big Jim és az ő "Én vagyok a világ közepe!" gondolkozása bosszantó rohog.gif
Norrie és Joe még mindig nagyon aranyosak, bár Joe és Melanie csókja után nem sok reményt adtam nekik, de örülök, hogy még mindig együtt vannak smileeee.gif Junior viszont nagyon szimpatikus lett az utóbbi pár részben, már nem az a zakkant aki volt, ez tetszik rohog.gif Nekem ez a második évad olyan mint az első, izgalmas és nagyon tetszik blush.gif Már csak 4 rész van hátra, el sem hiszem rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Bessie, kurrek
2014. augusztus 22. 14:05 #142
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2014.08.22. 13:04)
Nem hinném, tekintve, hogy Lyle megzakkant, Sam keze pedig elkezdett remegni  blush.gif Túl egyszerű lenne ez a megoldás  blush.gif Őszintén, én nagyon meglepődtem azon, hogy hárman is kijutottak  blush.gif Nem tudom, hogy hogyan viszik őket vissza, de Barbie valahogy biztos visszajut  blush.gif És az, hogy a vörös ajtó pont a kertben van, alig várom, hogy megtalálja, szerintem az a kulcsa a visszajutásnak  blush.gif A 8. rész vége olyan szép volt, mármint az, hogy Barbie odakintről megtett mindent, hogy odajusson Julia-hoz  blush.gif Remélem nem fog leugrani bár amennyi esze néha Julia-nak van, még az sem kizárt, hogy megteszi  blush.gif 
Apuci nem túl szimpatikus, ellentétben Hunter-rel aki nagyon is az blush.gif 
Big Jim és az ő "Én vagyok a világ közepe!" gondolkozása bosszantó  rohog.gif 
Norrie és Joe még mindig nagyon aranyosak, bár Joe és  Melanie csókja után nem sok reményt adtam nekik, de örülök, hogy még mindig együtt vannak  smileeee.gif Junior viszont nagyon szimpatikus lett az utóbbi pár részben, már nem az a zakkant aki volt, ez tetszik  rohog.gif Nekem ez a második évad olyan mint az első, izgalmas és nagyon tetszik  blush.gif Már csak 4 rész van hátra, el sem hiszem  rohog.gif


Én Big Jimtől már kifutok a világból. Idegesítőbb lett, mint valaha...biggrin.gif
Amúgy amilyen rosszul kezdődött az évad, annyira lett jobb, bár az első sokkal értelmesebb volt, sebaj. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. augusztus 22. 23:22 #143
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
én szerettem a kicssit zakkant Juniort. biggrin.gif És Big Jimben is azt, amit leművelt az első évadban. Most már nem annyira. Az, hogy abban a hitben él egyfolytában, hogy minden róla szól, és csak vele foglalkozik a búra enyhén ellenszenvessé tette magát előttem. Egyébként ezt a néha felbukkanó internetet sem értem. Oké, az világos, hogy a katonaság felügyeli az egészet, plusz Barbie apucija, de akkor hogy a fenébe jutott át legelőször Junior anyjának az emaile? unsure.gif Kétlem, hogy amiatt bármelyikük átengedte volna azt az üzenetet. Érdekes, hogy most 3-an kint vannak, és pont abban a városban, ahol Barbie és Melanie élt, és jelenleg Junior anyjának ad otthont. Talán pont azért nyitott oda "portált"? unsure.gif Szívesen vennék még bepillantást Barbie múltjába, mert abban bőven van még szufla szerintem. biggrin.gif De persze olyan emberről is kiderülhetnének még érdekes dolgok, akiket azt hisszük, hogy jól ismerünk. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, kurrek
2014. augusztus 25. 12:19 #144
Viki376
Viki376
visszatérő vendég
 
Státusz"You haven't seen the best of me, I'm still working on my masterpiece"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 36
Azonosító: 232132
Offline offline
Én imádom ezt a sorozatot! kedvencem biggrin.gif Nem tudom ki nézi a minden kedden megjelenő új epizódokat Amerikába, de én mindig nézem, és nagyon jó. Nagyon izgalmas.Remélem Barbie-nak és Julia-nak nem esik semmi baja. Én nagyon drukkolok nekik thumbsup.gif Meg Pauline, Sam és Lyle megtalálja a piros ajtót, és remélem hogy találkozik újra a 4 kéz biggrin.gif biggrin.gif
team Julia!! biggrin.gif biggrin.gif wub.gif wub.gif
2014. szeptember 01. 00:38 #145
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Bepótoltam a négy részes lemaradásomat...

Ez a Melanie valamiben nagyon sunyít, mert nem tudok más okot, hogy miért van ennyire hozzánőve Juniorhoz. Amikor meg Barbie apjának videóüzenetét nézték, mondta hogy ismerős neki a hang (az arca nem volt az??? mert ugye kellett volna), akkor már gondoltam, hogy valami köze lesz Barbiékhoz. Még a végén kiderül, hogy valami mellékvágányról született gyerek, és Barbie-nak a féltestvére. biggrin.gif Azon viszont megdöbbentem, hogy Big Jim úgy akart üzletelni, hogy kiviszi onnan az embereket, cserébe átadja a tojást. De hát valamiért nagyon nem akarja a katonaság, hogy kimenjen onnan a jónép. Meg igazából akik kimentek, azok is mentek volna vissza kézzel-lábbal, mert jobb bent, mint kint. Ez a ki-be járkálás annyiból jó, hogyha elfogy a kaja, kiugranak a helyi szupermarketbe bevásárolni és visszamennek vele. biggrin.gif Ha mindenki kimenne, vége lenne a sorozatnak... Meg egyébként is: Lyle bekattant kint, Sam keze remegett, és Barbie? Neki nem lett semmi baja?

Ami kicsit logikai bukfenc, hogyha Junior anyja a zártosztályon van, meg ugye Lyle-t is odavitték, amikor megtalálták a játszótéren, akkor hogy sétálhattak olyan nyugodtan a városban mielőtt visszamentek volna? Azon viszont röhögtem, hogy a búrába visszamenet Lyle eltévedt valahol az éterben és nem érkezett meg. rohog.gif

Na meg Big Jim arca mikor meglátta Pauline-t... megfizethetetlen. Azt hittem legurul a lépcsőn. A feldolgozásához lehet szüksége lesz majd egy kis kék kristálymetre. _nevet.gif


Várom már a kövi részt. w00t.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, kurrek, Toxic
2014. szeptember 04. 07:45 #146
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (szavy @ 2014.09.01. 00:38)
Bepótoltam a négy részes lemaradásomat...

A Melanie szálat te írtad? biggrin.gif Szólj, ha a sorozaton dolgozol, megkérdezzük mi fog történni. _nevet.gif

Nem gondoltam volna, hogy Big Jim ilyen naív. A dörzsölt városvázvezető, csak úgy odaadja a tojást, ez nem rá vall. Szét van csúszva, bár a pisztolyos jelenetben újra az a tűz lobogott a szemében, mint régen. rohog.gif Abban biztos vagyok, hogy a tojás nem került messze, különben Melanie meghalna. Valahol a közelben van, ezért a gyenge pulzus. A tegnap éjszakai agyalás eredménye: elképzelhető, hogy fél úton ragadt és Lyle babusgatja. biggrin.gif
2014. szeptember 04. 10:09 #147
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2014.09.04. 07:45)
A Melanie szálat te írtad?  biggrin.gif Szólj, ha a sorozaton dolgozol, megkérdezzük mi fog történni.  _nevet.gif
Nem gondoltam volna, hogy Big Jim ilyen naív. A dörzsölt városvázvezető, csak úgy odaadja a tojást, ez nem rá vall. Szét van csúszva, bár a pisztolyos jelenetben újra az a tűz lobogott a szemében, mint régen.  rohog.gif  Abban biztos vagyok, hogy a tojás nem került messze, különben Melanie meghalna. Valahol a közelben van, ezért a gyenge pulzus. A tegnap éjszakai agyalás eredménye: elképzelhető, hogy fél úton ragadt és Lyle babusgatja.  biggrin.gif


Mondtam este, én ezt a sorozatot már egyszer láttam. rohog.gif

Azt nem értem, vagyis ép ésszel fel nem foghatom, hogy az a hülye rádiós csávó miért ugrott bele a szakadékba? Oké, hogy hallotta, hogy ott lehet kijutni, nade nem látta, hogy annak van alja, és hegyes? biggrin.gif Gondolta, hogy átszivárog rajta, vagy mi? rohog.gif

Na meg ez a kocka Hunter gyerek... az nagyon gyanús nekem. Nagyon túlbuzgóan akar segíteni, nagyon be akart menni. Valami kell neki. Nem feltétlen a kis tojásra gondolok, ami ugye valahol elveszett félúton kifelé. De egyébként ami bejárat a búrába (a piros ajtós+tó), annak kijáratnak is lennie kell, nem? Mert valahol tényleg kell lennie egy résnek, hogy Melanie érezze a kis tojást és ne patkoljon el.

Angie-nek nem örültem. Sosem szerettem. Viszont Junior pszichó énje hiányzott, csak azt sajnáltam, hogy Samet verte. biggrin.gif Nem tehetek róla, bírom Sam bácsit. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kurrek, Bessie
2014. szeptember 04. 13:28 #148
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (szavy @ 2014.09.04. 10:09)
Mondtam este, én ezt a sorozatot már egyszer láttam.  rohog.gif 
Azt nem értem...

Nem sok esze volt valóban. Egyébként ő tényleg meghalt. Mármint a tojás már leesett, szóval ő nem fog kisérteni, mint Angie. Nem lehet elvileg ilyen meghalunk-feltámadunk játékot játszani innentől kezdve. Bár Melanie még él, Angie is pislákolhat valahol, szóval a tojás még csodákra lehet képes így is. biggrin.gif
Hunterre én is gyanakszom, nem véletlen akar annyira a külvilággal kapcsolatot teremteni. Bár ma az jutott eszembe, hogy a Facebook meg Twitter korában lehet csak nagyon menő akar lenni és helyszíni tudósítani bentről, hogy a weboldala legyen a leglátogatotabb. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. szeptember 24. 22:19 #149
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt a tepsi sütemény Melanie-t nem tudja valaki/valami végleg megölni. De legalább a tanár-meteorológus-fizikus-orvos-stb Rebeccának annyi. rohog.gif

Mindenesetre remélem lesz harmadik évad, mert állítólag a nézettség csak egyre csökkent.
2 felhasználónak tetszik: Angel, Bessie
2014. szeptember 25. 11:20 #150
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (szavy @ 2014.09.24. 22:19)
Egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt a tepsi sütemény Melanie-t nem tudja valaki/valami végleg megölni. De legalább a tanár-meteorológus-fizikus-orvos-stb Rebeccának annyi.  rohog.gif
Mindenesetre remélem lesz harmadik évad, mert állítólag a nézettség csak egyre csökkent.

Árad a szavaidból a szeretet. _nevet.gif
Én is remélek egy 3. évadot, milyen lenne már így befejezni. Legalább egyet még kapjon, varrjanak el minden szálat és kész.
Big Jim belehúzott az évad végére. A sötétség jobban áll neki. biggrin.gif Kifejezetten tetszett, amikor a búrával beszélgetett. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Angel, Bessie
2014. szeptember 25. 11:41 #151
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2014.09.25. 11:20)
Árad a szavaidból a szeretet.  _nevet.gif 
Én is remélek egy 3. évadot, milyen lenne már így befejezni. Legalább egyet még kapjon, varrjanak el minden szálat és kész.
Big Jim belehúzott az évad végére. A sötétség jobban áll neki.  biggrin.gif Kifejezetten tetszett, amikor a búrával beszélgetett.  biggrin.gif

Én is remélek harmadik évadot, már csak azért is mert szeretném tudni, hogy ki/mi irányítja a búrát. A könyvet nem olvastam, de Josh-nak már mondtam, hogy én valami Kocka (mint a filmben) szerűt képzelek el, hogy vagy kint, vagy bent (inkább kint) van valami irányítóterem, ahol pár ember irányítja a búra alatti hőmérsékletet, csapadékot, földrengéseket stb. Amikor meg beszélnek a búrához, jót röhögnek a bentieken, hogy mit beszélnek ezek a hülyék egy böhöm nagy átlátszó kupolához. rohog.gif

De hát remélhetőleg egy év múlva okosabbak leszünk. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Josh_, kurrek, Bessie
2014. szeptember 25. 23:10 #152
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Ez az évadzáró kb. olyan volt, hogy "ha már nem tudunk mit kitalálni, dobjunk be egy cliffhangert, amivel bármit lehet kezdeni, de azért idegesítsük fel a népet azzal az idióta és mérhetetlenül béna színésznővel, akit Melaniet játssza"..amúgy irtó béna a sorozat, de már kíváncsi vagyok a végére. Remélem nem olyan idióta véget kap, mint a Lost, mert akkor sikítok..xD
2014. szeptember 27. 17:59 #153
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
azt hiszem ez már tény: ez az évad borzalmas volt. Legyen még egy, és térjen vissza az első évados stílusához.
3 felhasználónak tetszik: Angel, szavy, kurrek
2014. október 09. 22:02 #154
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Berendelték a 3. évadot!
5 felhasználónak tetszik: Angel, Bessie, Toxic, kurrek, Josh_
2014. október 09. 22:34 #155
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (szavy @ 2014.10.09. 22:02)
Berendelték a 3. évadot!


Hát ez fantasztikus..xD Amúgy kíváncsi vagyok mit hoznak ki a "dobjunk össze valami cliffhangert, amiből majd kiötlünk valami baromságot" évadzáróból! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. július 01. 18:16 #156
- törölt felhasználó -    
Remek volt az első két rész. biggrin.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Jody, idone
2015. július 01. 22:05 #157
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Te jó ég, ez még megy?
2015. július 02. 19:18 #158
- törölt felhasználó -    
Idézet (Solarian @ 2015.07.01. 22:05)
Te jó ég, ez még megy?

Igen, a harmadik évad most kezdődött. biggrin.gif
2015. július 06. 10:09 #159
- törölt felhasználó -    
Mennyi "birka" volt már az új részben!!! A pásztor, Price meg terelte őket, Dale-ék meg bégettek, BEEEEEEEE!!! biggrin.gif
2015. augusztus 16. 22:19 #160
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Komolyan mondom, a pofám leszakad mi folyik Chester's Millben. ohmy.gif

Egyszer Julia kijelenti, hogy ez háború, majd miután meghal valaki, azt nagyon sajnálja? rolleyes.gif Na meg ez az egész rokonság. _nevet.gif Oké, ez a földönkívülis sztori még tetszik is. Meg néhány mozzanat, de aztán rögtön visszazuhan a megszokott szintre. csak tudnám miért nézem még? _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!