Starity

Nyilvánosan fojtogatta férje Nigella Lawsont - fotó

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 17. 22:42 #1
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
A híres brit TV-s szakácsnőt, Nigella Lawsont saját férje fojtogatta egy londoni étteremben.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. június 17. 22:44 #2
haverlaand
haverlaand
 
StátuszWe're still Rock N Roll bitches! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.23.
Hozzászólás: 560
Csatolások: 3
Azonosító: 198458
Offline offline
Úristen. Elmebeteg állat.
2013. június 17. 22:46 #3
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Milyen édesek, hogy végignézik, lefotózzák és nyilatkoznak róla... de nem segítenének. Hülye emberek.
3 felhasználónak tetszik: Gabor28, Beyla, Beliyah
2013. június 17. 22:46 #4
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
ez a nő egy sokkal jobb pasit érdemel.bár ez nem is pasi csak egy töketlen idióta
2013. június 17. 22:49 #5
- törölt felhasználó -    
Mit várjon az ember egy arab fickótól.

Bármit is csinál Nigella, dögöljek meg, de még 40-nek sem néz ki, nem pedig 53-nak.
2013. június 17. 22:53 #6
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (wrestlingfan @ 2013.06.17. 22:49)
Mit várjon az ember egy arab fickótól.
Bármit is csinál Nigella, dögöljek meg, de még 40-nek sem néz ki, nem pedig 53-nak.


Azért ne általánosítsunk: nem minden arab egy erőszakos elmebeteg. Ez a pasi lehetne fehér vagy zöld vagy rózsaszín bőrű, akkor sem százas.
2013. június 17. 22:55 #7
Nusii
Nusii
visszatérő vendég
 
StátuszNem akarok sulit :S
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 130714
Offline offline
mért nem mentek oda segíteni?? oké hogy ott nézik meg sajnálják... de csinálni valamit már nem? szegény Nigella :S:S
2013. június 17. 22:59 #8
- törölt felhasználó -    
Végignézni, nyilatkozni, fotózgatni azt tudnak, de segíteni már nem. dry.gif Egyébként meg nemhiszem hogy ezt a fojtogatást Nigella idézte volna elő valamivel, ugyhogy ez a férfi sem normális. Én is azonnal költöztem volna Nigella helyében.
2013. június 17. 23:08 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.06.17. 22:53)
Azért ne általánosítsunk: nem minden arab egy erőszakos elmebeteg. Ez a pasi lehetne fehér vagy zöld vagy rózsaszín bőrű, akkor sem százas.


Igen, megint sztereotíp voltam, de általában a sztereotípiák sem véletlenűl keletkeznek. Nem szép dolog az általánosítás, meg egy picit zárja is az ember látószögét, de ez van.

Az én, az arabokról szerzet nem túl nagy tapasztaim szerint (4 család), és ez megint nem lesz szép, csakis a vallásos férfiak az erőszakosok. Persze ez is biztos a Korán értelmezésének problémájából ered.
Olvasnák helyette az Illatos kertet meg a többit (bocs, de nem jut eszembe a többinek a címe, ezzel együtt hármat olvastam), na azokban minden le van írva, hogy kell bánni a feleséggel. És hasznosabb is.

Persze, ha én ilyen ronda lennék, mint ez az ürge és hetven éves, örülnék, ha egy ilyen nehézbombázó lehetne a feleségem. (Nem kell se öregnek, se rondának lennem, mindenkép örülnék neki.)
2013. június 17. 23:12 #10
Directionergiirl
Directionergiirl
visszatérő vendég
 
StátuszA rajongók nem csak rajongók..Ők részei a családomnak-Zayn Malik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.07.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 0
Azonosító: 197379
Offline offline
annál undoritóbb dolog nincs mint egy nőt bántani..-.-
2013. június 17. 23:14 #11
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (wrestlingfan @ 2013.06.17. 23:08)
Igen, megint sztereotíp voltam, de általában a sztereotípiák sem véletlenűl keletkeznek. Nem szép dolog az általánosítás, meg egy picit zárja is az ember látószögét, de ez van.
 
Az én, az arabokról szerzet nem túl nagy tapasztaim szerint (4 család), és ez megint nem lesz szép, csakis a vallásos férfiak az erőszakosok. Persze ez is biztos a Korán értelmezésének problémájából ered. 
Olvasnák helyette az Illatos kertet meg a többit (bocs, de nem jut eszembe a többinek a címe, ezzel együtt hármat olvastam), na azokban minden le van írva, hogy kell bánni a feleséggel. És hasznosabb is. 
Persze, ha én ilyen ronda lennék, mint ez az ürge és hetven éves, örülnék, ha egy ilyen nehézbombázó lehetne a feleségem. (Nem kell se öregnek, se rondának lennem, mindenkép örülnék neki.)


Ismerek pasikat (fehér), akik nem vallásokak, mégis erőszakos sötétségek. Ehhez még arabnak sem kell lenni, bár tény, hogy a pasik között nekik van a legrosszabb hírük.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. június 17. 23:29 #12
kismutyesz
kismutyesz
 
StátuszNe vitatkozz barmokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre,s legyőznek a rutinjukkal.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.04.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 161608
Offline offline
Ahogy veszem észre már luxus segíteni a másikon sleep.gif
2013. június 17. 23:30 #13
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
És a legszörnyűbb, hogy biztosan nem ez volt az első eset...El se tudom képzelni, hány pofont kaphatott már aza nő mert olyat mondott ami esetleg a férjének nem tetszik.
Az ilyen undorító puhapöcsű nyomorultakat addig kéne vereni míg levegőt kapnak...
2013. június 17. 23:38 #14
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
Szánalom!! Miért kell bántani egy nőt??? Könyörgöm ez a pasi elmebeteg szó szerint!!! Luxus segíteni a mai világban??? Szegény még 7'dkezni sem tudott sad.gif
2013. június 17. 23:43 #15
- törölt felhasználó -    
Ez undorító, ha egy férfi bánt egy nőt!!! :DDD
2013. június 18. 00:45 #16
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Én itt olvastam először ezt a hírt:

http://comment.blog.hu/2013/06/16/nyilvanosan_fojtogatta_nigellat_a_ferje#comments

Ezt csak azért illesztem ide, mert az ottani kommenteket végignézve találtok egypár szép példát arra, hogy miért nincs még nálunk megoldva a családon belüli erőszak kérdése.

Különösen figyelmetekbe ajánlom azokat a hozzászólókat, akik szerint "a nők általában élvezik a fojtogatást" és akik a családon belüli erőszakot "nem létezőnek", egy "femininfasiszta" kitalációnak tartják.

Hozzátéve, hogy a "nő hibájából" történik mindez, ami látható. A fojtogatás pedig, igazából nem is fojtogatás a képeken és úgy egyébként is a család magánügyébe beletartozó erőszakba való beavatkozás szorgalmazása a keresztényietlen, bolsevik propaganda része.

Hozzáteszem, az egyik ilyen hozzászóló egy magát hithű kereszténynek tartó családapa, akinek Pál apostol a példaképe ohmy.gif

Szóval egy pillanatig se higgyétek, hogy nálunk nem lennének olyanok, akik fotóznák maximum az eseményt, sőt, úgy gondolnák, hogy egy nő fojtogatása nyilvánosan az abszolút magánügy, had tegye csak a pasas.

Ritka nagy, undorító barmok élnek ezen a Földön és néhány túl közel hozzám angry.gif
2013. június 18. 07:27 #17
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
symor:
Végig olvastam az ottani hozzászólásokat és felfordult a gyomrom. Undorító a magyar nép, ez az egész ország, tele van rasszistákkal, homofóbokkal, szexistákkal, szégyenlem, hogy ide születtem. Jövőre költözök ki Londonba, alig várom, de az biztos, hogy ha megkérdezik, honnan jöttem, letagadom, hogy magyar vagyok, én nem égetem magam ezzel. Persze, más országban is vannak ilyen emberek, de itt minden második ember primitív.

wrestlingfan:

Ez a hozzászólásod is elég rasszista. Nem általánosíthatsz, hogy minden arab nőverő és erőszakos. Persze, náluk a vallás miatt többen vannak, de a liberálisabbaknál ilyen nem fordul elő, ott a nő egyenrangú. Ráadásul pont a mohamedán vallás mondja ki, hogy a nőt kell tisztelni a legjobban, mert ő adja az életet, csak sajnos sokan félreértelmezik ezt, és szerintük a nő csak egy dologgal foglalkozhat, a gyerekneveléssel.

Viszont rengeteg az olyan mohamedán, akik bár vallásosak, az életvitelük mégis a nyugati kultúrához hasonló. Sztárpéldát is tudok mondani, Zayn Malik (One Direction). Csak lány testvérei vannak, de azok is úgy élnek, mint minden nyugati nő, buliznak, randiznak, divatosan öltöznek, nem korlátozza őket az apjuk semmiben, ahogy a feleségét sem.

Mégis mindig támadják őket a származásuk miatt, és még a 10 éves kislányt is azzal fenyegetik, hogy kinyírják, ha nem takarodik vissza Pakisztánba. Szóval inkább ne ítélj el egy népcsoportot se, mert a fehér keresztény ember a leggusztustalanabb, legprimitívebb, legbeszűkültebb, legarrogánsabb és legaggresszívabb az összes közül, bármelyik másik népcsoport többet ér nála. (Mellesleg fehér vagyok és meg vagyok keresztelve, úgy mondom ezt).
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. június 18. 07:28 #18
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Az ilyennek törném el a kezét. Mindkettőt. dry.gif
2013. június 18. 07:44 #19
Merkatz barbara
Merkatz barbara
új tag
 
Státusz" A barát olyan ember aki ismer,és mégis szeret."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.21.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 162409
Offline offline
Bogci1D,és chelseagril18 egyet értek
2013. június 18. 07:46 #20
sofie_par_amore
sofie_par_amore
visszatérő vendég
 
Státusztöröm a fejem és linkin parkot hallgatok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.08.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 128961
Offline offline
Milyen jó, hogy a sok segítőkész szemtanú fűnek fának nyilatkozik, hogy ez milyen borzasztó, de oda nem menne segíteni
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok