A chicagói zenekar Patrick Stumpja és a közismert dalospacsirta egy színpadra állt egy dal erejéig, július 13-án este, New Yorkban, a MetLife stadionban.
A teljes cikkhez kattints ide!
Együtt énekelt Patrick Stump és Taylor Swift
2013. július 14. 13:48
#1
2013. július 14. 13:53
#3
Nem gondolom, hogy a FOB és Taylor stílusa hasonló lenne, de azt el kell ismernem, hogy a duett nem volt rossz annak ellenére, hogy Swift kisasszonyt minimálisan sem kedvelem.
2013. július 14. 13:57
#4
|
|
Karaba Boglárkavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.12. Hozzászólás: 234 Csatolások: 0 Azonosító: 180145 offline
|
jaaaj neee már Patrick is
2013. július 14. 14:01
#6
Ahhoz képest, hogy Swiftet nem szívlelem jól énekelte a számot
a videó amit találtam itt van: https://www.youtube.com/watch?v=rCGlP1h_ELw
2013. július 14. 14:03
#7
|
Karina197impossible |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.07. Hozzászólás: 7877 Csatolások: 12522 Azonosító: 138204 offline
|
na Patrickot nem adom
1 felhasználónak tetszik:
Törpemókus
2013. július 14. 14:03
#8
|
|
Ildikócska10LoveSick ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.04. Hozzászólás: 6073 Csatolások: 5769 Azonosító: 164815 offline
|
köszi a vidit selenafangirl
2013. július 14. 14:06
#11
|
|
WWE DorkaFallen Angel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.09. Hozzászólás: 1143 Csatolások: 99 Azonosító: 177495 offline
|
Én igazából nem nagyon kedvelem Taylor-t. Amikor megtudtam hogy tegnap együtt duetteztek Patrick-kel nem nagyon örültem. Szerintem Patrick és Taylor hangja nem jók együtt. A végén mondjuk tényleg kedves volt hogy megköszönték utána egymásnak. Amúgy nagyon jó lett a cikk. Gratula neked Blondie-kám..
2013. július 14. 14:32
#14
|
|
Dzsenifer3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 7117 Csatolások: 481 Azonosító: 155330 offline
|
Ari kép lett.
Taylor mosolya.
Taylor mosolya.
2013. július 14. 14:54
#17
|
|
Chachi_G.124사랑 ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.29. Hozzászólás: 1398 Csatolások: 0 Azonosító: 198980 offline
|
biztos jó lehetett
♥♥
2013. július 14. 15:02
#19
Szerintem nagyon jó lett a videó a duettnek meg én örülök.
Bár kevésbé szeretem a FOB-t, de viszont Taylor-t imádom, és ahogyan énekelte a számára "ismeretlen" dalt.. hát gratulálok neki.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline






