Zayn Malik megmentette Harry életét — videó
2013. augusztus 02. 21:23
#322
|
|
SexySportsBabeúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.28. Hozzászólás: 53 Csatolások: 0 Azonosító: 198859 offline
|
Aztaaa!
Nagy durranás!
Nagy durranás!
2013. augusztus 03. 12:40
#324
|
|
gyurmiiiii |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.16. Hozzászólás: 503 Csatolások: 97 Azonosító: 149380 offline
|
Idézet (Encsi Ramóna Rita @ 2013.07.21. 11:26)
Jaj most miért mentette meg???ÉGETT VOLNA EL KOMOLYAN MONDOM
D
Te komolyan, normális vagy? akármennyire is utálok valakit, soha nem kívánnék neki ilyet! Komoly problémáid lehetnek...
2013. augusztus 04. 18:08
#325
|
|
kiss.julianna01új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.22. Hozzászólás: 94 Csatolások: 0 Azonosító: 206860 offline
|
Jajj Harry mi van veled?
2013. augusztus 05. 12:48
#327
|
|
ChrisHorvathúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.15. Hozzászólás: 71 Csatolások: 0 Azonosító: 206186 offline
|
hááát ez durva
2013. augusztus 07. 11:04
#328
|
|
AnymButterfly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.23. Hozzászólás: 860 Csatolások: 1 Azonosító: 165763 offline
|
Nem szeretem az 1D-t, de ez nagyon szép volt Zayntől. Sosem kívánnám senki halálát se.
2013. augusztus 07. 18:53
#329
|
|
xXBornToMusicXxúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.19. Hozzászólás: 70 Csatolások: 0 Azonosító: 206560 offline
|
Komolyan,hogy süllyedtek az emberek odáig,hogy egymás halálát kívánják.Jól tette Zayn,hogy megmentette,aki pedig azt mondja,hogy meg kellett volna Harry-nek halnia annak valami nagy baj van a fejével,elmehetne orvshoz. Lehet,hogy meg volt rendezve,de belegondolt valaki,hogy mi van ha nem és belesétál a tűzbe?
2013. augusztus 09. 15:45
#331
|
|
Kontár Benceúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.14. Hozzászólás: 20 Csatolások: 0 Azonosító: 196006 offline
|
Betty98 kedvesem te aztán tudsz irni!! xddd am Harry béna, mit vártatok??xddd
2013. augusztus 11. 13:26
#334
|
|
Emy_Stylesúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.09. Hozzászólás: 30 Csatolások: 0 Azonosító: 208816 offline
|
Zayn csak így tovább büszkék vagyunk rád c:!!!Harry meg nézhetné,hogy mi van a lába vagy orra elött azért...
(
2013. augusztus 11. 16:06
#336
Durva lett volna ha felgyullad koncert közben!
2013. augusztus 19. 22:52
#340
|
|
Betty98visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.17. Hozzászólás: 153 Csatolások: 0 Azonosító: 206390 offline
|
Utálom ezt a kis b*zi bandát de az egyetlen ember akinek a halálát kívánnám az dzsásztin biber..Nem csak vicceltem azért akkor is pezsgőt bontottam volna ha ő meg hal
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
0 felhasználónak tetszik:



