Starity

Kérdezz-felelek II.

2915 oldal 2775 2776 2777 2778 2779 2780 2781 2782 2783 2784 2785
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. január 10. 18:51 #55581
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (RoseYara @ 2020.01.10. 18:50)
ha nincs iskola, reggel tíz körül, ha van iskola 06:50-kor
milyen idegen nyelvet tanulnál a legszívesebben?

Folytatnám a koreait, és ha azt tökéletesítettem, belekezdenék a spanyolba.
Hiszel a halál utáni élet bármilyen formájában?
1 felhasználónak tetszik: RoseYara
2020. január 10. 19:06 #55582
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.01.10. 18:51)
Folytatnám a koreait, és ha azt tökéletesítettem, belekezdenék a spanyolba.
Hiszel a halál utáni élet bármilyen formájában?

Ezzel kapcsolatban eléggé szkeptikus vagyok. pardon.gif
Ha bármit kívánhatnál, mi lenne az? (Ha nem kivánhatsz több kívánságot)
2020. január 10. 19:10 #55583
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Desert of Blood @ 2020.01.10. 19:06)
Ezzel kapcsolatban eléggé szkeptikus vagyok.  pardon.gif 
Ha bármit kívánhatnál, mi lenne az? (Ha nem kivánhatsz több kívánságot)

Önazonosságot.
És te?
1 felhasználónak tetszik: Desert of Blood
2020. január 10. 19:14 #55584
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.01.10. 19:10)
Önazonosságot.
És te?

Hogy sikerüljön, amit elterveztem az életemmel. És jól sikerüljön. Ne csak éppen sikerüljön.
Ha csak egy dolgot ehetnél életed végeig, mi lenne az?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. január 10. 19:17 #55585
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Desert of Blood @ 2020.01.10. 19:14)
Hogy sikerüljön, amit elterveztem az életemmel. És jól sikerüljön. Ne csak éppen sikerüljön.
Ha csak egy dolgot ehetnél életed végeig, mi lenne az?

Szerintem bibimbap.
Melyik művészeti ágban tartod magad a leginkább tehetségesnek?
1 felhasználónak tetszik: Desert of Blood
2020. január 10. 19:23 #55586
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.01.10. 19:17)
Szerintem bibimbap. 
Melyik művészeti ágban tartod magad a leginkább tehetségesnek?

Az írásban. Csak az maradt, mert bénán rajzolok, nem értek se a zenéhez, csapnivaló a ritmusérzékem, es olyan hangom van, hogy neki tudod támasztani a biciklit. rohog.gif Az írásban tűrhetőnek mondanám magam, bár nagyon szeretek írni, és szerintem ez számít leginkább, úgy sem mutatom meg senkinek a regényeim, sem a verseim. unsure.gif
Melyik történelmi személyt kalazuolnád vég a 21. században? Miért rá esett a választásod?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. január 10. 19:29 #55587
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Desert of Blood @ 2020.01.10. 19:23)
Az írásban. Csak az maradt, mert bénán rajzolok, nem értek se a zenéhez, csapnivaló a ritmusérzékem, es olyan hangom van, hogy neki tudod támasztani a biciklit. rohog.gif Az írásban tűrhetőnek mondanám magam, bár nagyon szeretek írni, és szerintem ez számít leginkább, úgy sem mutatom meg senkinek a regényeim, sem a verseim. unsure.gif 
Melyik történelmi személyt kalazuolnád vég a 21. században? Miért rá esett a választásod?

Őszintén szólva, nem tudom. Akikre felnézek, azokat a magam gyatra beszélőkéjével nem tudnám még a saját szobámban sem körbekalauzolni, nemhogy egy teljes században. rohog.gif De talán Tolkien-t mégis, ha a magyar tanárom nem hazudott, nagyon kedves személyiségnek ismerte őt a környezete, és nagyon érdekelne, mit szól a világunkhoz. Illetve érdekelnének a kitalált nyelvei is, azokról is mesélhetne.
És te?
1 felhasználónak tetszik: Desert of Blood
2020. január 10. 19:34 #55588
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.01.10. 19:29)
Őszintén szólva, nem tudom. Akikre felnézek, azokat a magam gyatra beszélőkéjével nem tudnám még a saját szobámban sem körbekalauzolni, nemhogy egy teljes században. rohog.gif De talán Tolkien-t mégis, ha a magyar tanárom nem hazudott, nagyon kedves személyiségnek ismerte őt a környezete, és nagyon érdekelne, mit szól a világunkhoz. Illetve érdekelnének a kitalált nyelvei is, azokról is mesélhetne.
És te?

Uff, that's a good choice. Én szívesen körbevinném Darwint, hogy megnuatassam, hogy végül a tankönyvekben szerepel, amiért anno kigúnyolták, és megmutatnám neki, hogy hova fejlődött a tudomány. Azt eltitkolnám, hogy az idióták díját róla nevezték el.
De nagyon szívesen körbevezetném Arthur Conan Doylet is, hogy megmutassam neki, hogy még mindig milyen népszerűek a könyvei, és hogy milyen adaptációk készültek a könyveiből.
De hasonlóan vagyok vele, mint te, nem tudnek igazán körbevezeteni senkit, mert I'm awkward and shy. rohog.gif
Ha parfüm lennél, milyen illat lennél, mik lennének az összetevőid?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. január 10. 19:39 #55589
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Desert of Blood @ 2020.01.10. 19:34)
Uff, that's a good choice. Én szívesen körbevinném Darwint, hogy megnuatassam, hogy végül a tankönyvekben szerepel, amiért anno kigúnyolták, és megmutatnám neki, hogy hova fejlődött a tudomány. Azt eltitkolnám, hogy az idióták díját róla nevezték el.
De nagyon szívesen körbevezetném Arthur Conan Doylet is, hogy megmutassam neki, hogy még mindig milyen népszerűek a könyvei, és hogy milyen adaptációk készültek a könyveiből.
De hasonlóan vagyok vele, mint te, nem tudnek igazán körbevezeteni senkit, mert I'm awkward and shy. rohog.gif 
Ha parfüm lennél, milyen illat lennél, mik lennének az összetevőid?

Biztos, hogy egy nagyon visszafogott illat lennék, nem az a fajta, ami kimarja az ember orrát a kora reggeli buszon, hanem amit nem is érzel addig, amíg nem mentél a viselője közvetlen közelébe. De nem tudom, hogy mik lennének a konkrét összetevők, sajnos az erre alkalmas illatokban nem igazán vagyok otthon.
Tetszik a kérdés, és te?
1 felhasználónak tetszik: Desert of Blood
2020. január 10. 19:47 #55590
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.01.10. 19:39)
Biztos, hogy egy nagyon visszafogott illat lennék, nem az a fajta, ami kimarja az ember orrát a kora reggeli buszon, hanem amit nem is érzel addig, amíg nem mentél a viselője közvetlen közelébe. De nem tudom, hogy mik lennének a konkrét összetevők, sajnos az erre alkalmas illatokban nem igazán vagyok otthon.
Tetszik a kérdés, és te?

Én is valami lágy illat lennék. Valami könnyed, játékos illat, ami azért megragad az emberben, hogy hmm, ez finom. laugh.gif Talán ibolya, bogyós gyümölcs, tonkabab, karamell vagy vanília, csillagánizs és maybe szantálfa. laugh.gif
Ha bármilyen nyelven megtanulhatnál folyékonyan hirtelen varázsütésre, melyik nyelvet választanád és miért?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. január 10. 19:55 #55591
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Desert of Blood @ 2020.01.10. 19:47)
Én is valami lágy illat lennék. Valami könnyed, játékos illat, ami azért megragad az emberben, hogy hmm, ez finom. laugh.gif Talán ibolya, bogyós gyümölcs, tonkabab, karamell vagy vanília, csillagánizs és maybe szantálfa.  laugh.gif 
Ha bármilyen nyelven megtanulhatnál folyékonyan hirtelen varázsütésre, melyik nyelvet választanád és miért?

A koreait, mert nagyon szeretnék egyszer ösztöndíjjal kimenni tanulni, és ezt tudom a legkevesebbet gyakorolni, szóval jó lenne, ha valaki beletöltené a fejembe a tudást, a helyes kiejtéssel együtt. rohog.gif
Mennyire tartod tudatosnak az életmódodat? Miben változtatnál?
2 felhasználónak tetszik: Desert of Blood, RoseYara
2020. január 10. 20:09 #55592
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.01.10. 19:55)
A koreait, mert nagyon szeretnék egyszer ösztöndíjjal kimenni tanulni, és ezt tudom a legkevesebbet gyakorolni, szóval jó lenne, ha valaki beletöltené a fejembe a tudást, a helyes kiejtéssel együtt. rohog.gif 
Mennyire tartod tudatosnak az életmódodat? Miben változtatnál?

Elég tudatos vagyok több szempontból is, igyekszem úgy élni, hogy a legkevesebbet ártsak a környezetemnek, és fogjuk rá, hogy próbálok egészségesen élni. Bár jobban örülnék, ha egy nap nem 24, hanem mondjuk 36 órából állna, úgy lenne időm talán aludni is. rohog.gif Az utóbbi időben volt rá példa, hogy arra nem maeadt idő, és három napot csináltam vég alvás nélkül. Ne csináljátok utánam, nagyon egészségtelen. rohog.gif
Melyik az a dalszöveg, amelyik tökéletesen jellemez téged, vagy a jelenlegi hangulatod? Miért?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. január 10. 20:18 #55593
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Desert of Blood @ 2020.01.10. 20:09)
Elég tudatos vagyok több szempontból is, igyekszem úgy élni, hogy a legkevesebbet ártsak a környezetemnek, és fogjuk rá, hogy próbálok egészségesen élni. Bár jobban örülnék, ha egy nap nem 24, hanem mondjuk 36 órából állna, úgy lenne időm talán aludni is. rohog.gif Az utóbbi időben volt rá példa, hogy arra nem maeadt idő, és három napot csináltam vég alvás nélkül. Ne csináljátok utánam, nagyon egészségtelen. rohog.gif 
Melyik az a dalszöveg, amelyik tökéletesen jellemez téged, vagy a jelenlegi hangulatod? Miért?

A BTS Persona című számának ez a két sora:
"So I'm askin' once again yeah
Who the hell am I?"
Éppen amolyan önazonossági krízist élek, és erre a kérdésre szívesen választ kapnék.
Ha irodalmi művet írnának az életedből, milyen műfajú lenne, és kire bíznád rá a megírását?
1 felhasználónak tetszik: Desert of Blood
2020. január 10. 20:24 #55594
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.01.10. 20:18)
A BTS Persona című számának ez a két sora:
"So I'm askin' once again yeah
Who the hell am I?" 
Éppen amolyan önazonossági krízist élek, és erre a kérdésre szívesen választ kapnék. 
Ha irodalmi művet írnának az életedből, milyen műfajú lenne, és kire bíznád rá a megírását?

Ez egy nagyon jó kérdés. Kicsit cinikusan hangzana, ha rávágnám csípőből, hogy tragikomédia. laugh.gif De reményeim szerint még csak a csodálatos önéletrajzi drámám KEZDETEK fejezetét élem. laugh.gif Nagyon sok olyan író van, akitől nagyon megtisztelőnek venném az egész macerás dolgot, például J. R. R. Tolkien, Victor Hugo, de a szívem mégis a kedvenc zenészem felé hajlik. Olvastam már a könyvét, és nagyon hasonló stílusban ír, mint én, szóval szerintem összeségében elégedett lennék a végeredménnyel.
Ha megtudhatnád, hogy hogyan és mikor halsz majd meg, tudni akarnád, vagy inkább hagynád, hogy magad jöjj rá, ha eljött annak az ideje?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. január 10. 20:27 #55595
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Desert of Blood @ 2020.01.10. 20:24)
Ez egy nagyon jó kérdés. Kicsit cinikusan hangzana, ha rávágnám csípőből, hogy tragikomédia. laugh.gif De reményeim szerint még csak a csodálatos önéletrajzi drámám KEZDETEK fejezetét élem. laugh.gif Nagyon sok olyan író van, akitől nagyon megtisztelőnek venném az egész macerás dolgot, például J. R. R. Tolkien, Victor Hugo, de a szívem mégis a kedvenc zenészem felé hajlik. Olvastam már a könyvét, és nagyon hasonló stílusban ír, mint én, szóval szerintem összeségében elégedett lennék a végeredménnyel.
Ha megtudhatnád, hogy hogyan és mikor halsz majd meg, tudni akarnád, vagy inkább hagynád, hogy magad jöjj rá, ha eljött annak az ideje?

Biztosan nem akarnám tudni. Onnantól kezdve, hogy tudom, nem tudnék szabadulni a gondolattól, és minden cselekedetemet valahogy kinda értelmetlennek tartanám. Azt tudom, hogy egyszer meghalok, és ennyi elég is.
Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni, csak nem tudtam megfogalmazni, szóval visszadobom. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Desert of Blood
2020. január 10. 20:30 #55596
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.01.10. 20:27)
Biztosan nem akarnám tudni. Onnantól kezdve, hogy tudom, nem tudnék szabadulni a gondolattól, és minden cselekedetemet valahogy kinda értelmetlennek tartanám. Azt tudom, hogy egyszer meghalok, és ennyi elég is.
Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni, csak nem tudtam megfogalmazni, szóval visszadobom. rohog.gif

Hát, én a hogyanra tudni akarnám a választ. Ha valami elkerülhetetlen, például rák, vagy valami ilyesmi, a dátumot nem akarnám tudni inkább. De ha autóbaleset, akkor kijátszanám a halált, és ki se mozdulnék aznap. rohog.gif #wittyravenclaw
Hogy jellemeznéd magad egy frappáns mondattal?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. január 10. 20:38 #55597
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Desert of Blood @ 2020.01.10. 20:30)
Hát, én a hogyanra tudni akarnám a választ. Ha valami elkerülhetetlen, például rák, vagy valami ilyesmi, a dátumot nem akarnám tudni inkább. De ha autóbaleset, akkor kijátszanám a halált, és ki se mozdulnék aznap.  rohog.gif #wittyravenclaw
Hogy jellemeznéd magad egy frappáns mondattal?

Nem vagyok frappáns. (és ez meg is felel önmagam jellemzésének, tényleg nem vagyok az.) Egyébként talán valami olyasmi lenne, hogy Én sem ismerem saját magam, szóval neked se legyenek illúzióid, de ezekben őszintén béna vagyok. Ha én akarok frappáns lenni, az mindig nagyon kínos. rohog.gif
És kreatív se vagyok, szóval ugyanez a kérdésem. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Desert of Blood
2020. január 10. 20:43 #55598
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.01.10. 20:38)
Nem vagyok frappáns. (és ez meg is felel önmagam jellemzésének, tényleg nem vagyok az.) Egyébként talán valami olyasmi lenne, hogy Én sem ismerem saját magam, szóval neked se legyenek illúzióid, de ezekben őszintén béna vagyok. Ha én akarok frappáns lenni, az mindig nagyon kínos. rohog.gif 
És kreatív se vagyok, szóval ugyanez a kérdésem. rohog.gif

Az utóbbi pár hetem kimerül az internal screamingben de ha megpróbálok kreatív lenni, akkor valami olyasmi lenne, hogy Ne b*szogasd a szarkazmumust, ha alszik. rohog.gif
Volt már olyan, hogy túlreagáltál egy aprósagot? Ha igen, mi volt az?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. január 10. 20:47 #55599
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Desert of Blood @ 2020.01.10. 20:43)
Az utóbbi pár hetem kimerül az internal screamingben de ha megpróbálok kreatív lenni, akkor valami olyasmi lenne, hogy Ne b*szogasd a szarkazmumust, ha alszik. rohog.gif
Volt már olyan, hogy túlreagáltál egy aprósagot? Ha igen, mi volt az?

Rendszeresen apróságokat reagálok túl. rohog.gif Sajnos az a fajta, katasztrofális természetű ember vagyok, akinek ha nincs baja, kreál magának, ha apróságból, akkor abból. Nem is értem, hogy a családom hogy visel még el...
Melyik a kedvenc alkoholos italod, és milyen gyakran iszol belőle?
1 felhasználónak tetszik: Desert of Blood
2020. január 10. 21:04 #55600
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2020.01.10. 20:47)
Rendszeresen apróságokat reagálok túl. rohog.gif Sajnos az a fajta, katasztrofális természetű ember vagyok, akinek ha nincs baja, kreál magának, ha apróságból, akkor abból. Nem is értem, hogy a családom hogy visel még el...
Melyik a kedvenc alkoholos italod, és milyen gyakran iszol belőle?

Rohadt gáznak fogok tűnni, de hiába múltam már el 18, egyáltalán nem iszok alkoholt. rohog.gif Tényleg soha nem iszok semmit. pardon.gif
Mi a kedvenc pizza feltéted?
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2915 oldal 2775 2776 2777 2778 2779 2780 2781 2782 2783 2784 2785
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!