A Backstreet Boys mellett az N' Sync-et tartják a világ egyik legnépszerűbb fiúcsapatának és most úgy tűnik, a fiúk újra összeállnak.
A teljes cikkhez kattints ide!
Visszatér az N' Sync?
2013. augusztus 20. 18:55
#1
2013. augusztus 20. 18:58
#2
|
|
FashionLady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.11. Hozzászólás: 1110 Csatolások: 3 Azonosító: 155125 offline
|
milyen fura Justin azon a képen. van akinek tényleg jól áll a korosodás.:"D
2013. augusztus 20. 19:04
#3
Szerintem Justin jobb egyedül, mint a csapatba ... Ha össze is állnak, remélem Justin folytatja önálló karrierjét is
2013. augusztus 20. 19:05
#4
|
|
nikolett1999új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.12. Hozzászólás: 83 Csatolások: 0 Azonosító: 203615 offline
|
o.O Nem gondoltam volna, hogy még visszatérnek!
Azt hittem, Justin marad egyedül, szólóba.
Azt hittem, Justin marad egyedül, szólóba.
2013. augusztus 20. 19:07
#5
|
|
Im a SlaveForBritneyʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.27. Hozzászólás: 4352 Csatolások: 409 Azonosító: 186761 offline
|
Juhj, nem kéne. Lehetetlenség a mostani Justint újra egy ilyen eredetileg tinibandában látni - ég és föld a mostani, illetve 14-15 évvel ezelőtti Justin, és nem csak korban.
2013. augusztus 20. 19:08
#6
Én anno 14-15 évesen szerettem őket, de aztán kinőttem a fiúcsapatokból. Nem tudom, mi értelme lenne újra összeállniuk, hiszen az akkori rajongók már felnőttek, az újak meg nem kíváncsiak rájuk.
2013. augusztus 20. 19:18
#8
nem akarom bántani őket, de szerintem már nem tudnának akkora sikereket elérni, mint régen.
2013. augusztus 20. 19:22
#9
Én nagyon bírnám ha újra összeállnának! DE csak abban az esetben ha nem ilyen sz*r tucatzenét játszanának hanem megtartanák a RÉGI színvonalukat! Justin Timberlake mostanság nagyon rosszirányba kezdett el haladni zeneileg. Ha újra összeálna a N'Sync akkor talán a régi banda környezetében helyre rázódna! Imádom minden dalukat! Sosem okoztak csalódást!
2013. augusztus 20. 19:24
#10
Idézet (H_rawrr @ 2013.08.20. 19:09)
még nem hallottam róluk. o.o
Akkor ne rontsd itt a levegőt mert senki sem kíváncsi rád! Kötelező volt írni ide is hogy kigyűljön a csillagocskád igaz?!
2013. augusztus 20. 19:27
#11
|
|
Selli gomez fan.visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.16. Hozzászólás: 423 Csatolások: 17 Azonosító: 196175 offline
|
Szerintem nem kellene, nem lenne ugyanaz.
2013. augusztus 20. 19:30
#12
Egyébként Chelsy köszönöm szépen a nagyszerű cikket! Nagyon jó látni, hogy van Starityn cikk író, aki foglalkozik a régi fiúbandákkal is!
Láttam, hogy szoktál írni a 90-es évek fiúbandáiról! A jövőben várható majd egy 5ive cikk is?
2013. augusztus 20. 19:33
#13
|
|
mind1nekedA Starity macskásnénije^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.22. Hozzászólás: 5547 Csatolások: 0 Azonosító: 194508 offline
|
Még nem hallottam róluk,de utánanézek,milyenek.Ha olyan népszerűek,biztos jók.
2013. augusztus 20. 19:54
#14
|
BubuMaci6277új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 75 Csatolások: 0 Azonosító: 182131 offline
|
Idézet (mind1neked @ 2013.08.20. 19:33)
Még nem hallottam róluk,de utánanézek,milyenek.Ha olyan népszerűek,biztos jók. 
Jajj, de édes vagy :')
2013. augusztus 20. 19:55
#15
|
|
SpecialError |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.27. Hozzászólás: 664 Csatolások: 160 Azonosító: 192434 offline
|
Nehezen tudom elhinni, hogy Justin visszamenne a bandába.
2013. augusztus 20. 20:08
#16
|
|
Christaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.08. Hozzászólás: 3 Csatolások: 0 Azonosító: 205565 offline
|
Kérdés, hogy ennyi év kihagyás után tudnak-e olyan sikeresek lenni, mint annak idején. Egy-két év még belefér, de de több, mint tíz év szünet után próbálkozni szerintem kockázatos vállalkozás. Semmi bajom velük, de a helyükben meggondolnám, nem-e lesz ennek csúfos bukás a vége.
2013. augusztus 20. 20:11
#17
Vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Hiszen ők nem a BSB, és nem a Blue, akiknek sikerült visszatérni - mondjuk a BSB aktív volt az új album előtt is... -, de lehet egy próbát érdemes lenne tenni, hátha... Szerintem nagyon jó kis együttes, azonban JC és Justin mellett a többiek igencsak háttérbe szorultak. Nem tudom, miért, de szerintem ez nem volt jó.
Sunny4!
Köszönöm!
Erre a cikkre is véletlenül akadtam rá, de örülök, h megjelent, látom, többen is ismerik őket
A 5veról nem tudom, mit találhatnék. Ők már visszavonultak, nem?
Sunny4!
Köszönöm!
2013. augusztus 20. 20:18
#18
Hát nem is tudom..........én imádom őket....de ennyi év kihagyás után nem tudom, hogy sikerül-e........de sok sikert hozzá
♥
2013. augusztus 20. 20:21
#19
Idézet (Chelsy @ 2013.08.20. 20:11)
Vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Hiszen ők nem a BSB, és nem a Blue, akiknek sikerült visszatérni - mondjuk a BSB aktív volt az új album előtt is... -, de lehet egy próbát érdemes lenne tenni, hátha... Szerintem nagyon jó kis együttes, azonban JC és Justin mellett a többiek igencsak háttérbe szorultak. Nem tudom, miért, de szerintem ez nem volt jó.
Sunny4!
Köszönöm!
Erre a cikkre is véletlenül akadtam rá, de örülök, h megjelent, látom, többen is ismerik őket
A 5veról nem tudom, mit találhatnék. Ők már visszavonultak, nem?
Sunny4!
Köszönöm!
Igen, én is úgy tudom, hogy visszavonultak, de az US Weeklyn láttam róluk mostanában írt hírt, csak az a baj hogy nem tudtam lefordítani, hogy megértsem miről is van szó.
2013. augusztus 20. 20:22
#20
|
|
brigi92fcbvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.08. Hozzászólás: 468 Csatolások: 0 Azonosító: 119698 offline
|
Sunny4, "Justin Timberlake mostanság nagyon rosszirányba kezdett el haladni zeneileg."
Miért? Mert meg merte kockáztatni, h visszanyúl az időben. Én öröm táncot jártam amikor meghallottam, h nem áll be a sorba. Take Back The Night akár egy MJ szám is lehetne. Én csak tisztelni tudom ezért. Sztem zseniális húzás volt tőle. A 20/20 Experience az idei év egyik legjobb albuma és alig várom a folytatást. (Főleg mióta hallottam a Take Back The Night című dalt.)
Miért? Mert meg merte kockáztatni, h visszanyúl az időben. Én öröm táncot jártam amikor meghallottam, h nem áll be a sorba. Take Back The Night akár egy MJ szám is lehetne. Én csak tisztelni tudom ezért. Sztem zseniális húzás volt tőle. A 20/20 Experience az idei év egyik legjobb albuma és alig várom a folytatást. (Főleg mióta hallottam a Take Back The Night című dalt.)
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline




