Starity

Lea Michele dalt írt Cory Monteithnek

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 05. 21:56 #21
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Kíváncsi vagyok a dalra. Amúgy Kate jó barát lehet, ha tényleg mindezt megtette.
2013. november 05. 22:07 #22
Dóri9
Dóri9
új tag
 
Státusz11.13.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.18.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 196299
Offline offline
Ez nagyon kedves volt tóle. Bár ezt tudhattuk volna előre is. Egyébként ez nagyon, de nagyon kedves gesztus.. NYUGODJ BÉKÉBEN CORY MONTEITH!
2013. november 05. 22:21 #23
lilcsa28
lilcsa28
új tag
 
StátuszCumberfather!!!! :) :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.23.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 178445
Offline offline
alig várom hogy meghalgassam a dalt.biztos szívszorító lesz
2013. november 06. 00:04 #24
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
azta nem gondoltam volna h a csodas Katettel ennyire joban vannak smileeee.gif
amugy biztos gyonyoru dal lesz
2013. november 06. 00:14 #25
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
És hamarosan könyvet is fog írni a kapcsolatukról, aztán jön majd a szakácskönyv a kedvenc közös receptjeikkel és a többi...

Ezek persze csak előrelátó tippek, ha már a csatorna is hatalmas reklámbevételeket húzott az emlékepizód kapcsán, miért lett volna ott vége a dolognak, ha egy halott barát teteméről még több bőrt lehet lenyúzni.

Természetesen gyönyörű dal lesz és nagyon kedves lépés a bankszámlája felé.

Persze a cinikus beszél belőlem, nem kell komolyan venni tongue.gif
5 felhasználónak tetszik: Jolie_77, szavy, Beyla, Reija, Alison Lerman
2013. november 06. 09:50 #26
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Pff, miért van hányingerem? Nem enyhült a fájdalom, de azért ezerrel pörgetik a kislány zenei karrierjét . Addig üti a vasat, amíg forró.
Symor, pontosan ezek jutottak nekem is eszembe. Jön majd a könyv sorozat, egy parfüm, sosem látott fotók és stúdióban lapuló közösen felvett dalok... Mindjárt jobban fogy a debütáló cd is egy hatásvadász dallal.
Aztán jön Kate Hudson seggnyalása, mert olyan országos barátnők lettek itt hipp hopp(némi reklám az anyasorozatnak is). Gondolom van neki vagy két tucat háza, őrült nagy dolog lehetetett egyet átengedni. Na, és persze ivólé is volt, mert a gyász alatt a mérlegtelenítés a legfontosabb.
5 felhasználónak tetszik: Jolie_77, szavy, Beyla, Reija, Alison Lerman
2013. november 06. 11:18 #27
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6095
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
ez kedves tőle biztos jó lesz
2013. november 06. 12:59 #28
Lia7
Lia7
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.26.
Hozzászólás: 419
Csatolások: 43
Azonosító: 75039
Offline offline
Lehet, hogy valakinek ez nem tetszik, és úgy érzi, hogy a tragédiát felhasználva kap nagyobb reklámot Lea új lemeze és a Glee, de én ezzel nem értek egyet. Nyílván szerepet kapnak a hasonló hírekben ezek a dolgok, hiszen Cory volt Lea párja és a Glee főszereplője, de nem gondolom, hogy annyival több hangsúly kerülne rájuk, hogy az már sértő lenne.
Lea-ban szerintem meg sem fordult, hogy ilyen formában tekintsen erre a dalra. Ő egy énekes-színésznő, így fejezi ki magát.
Kate Hudson részéről nagyon kedves volt, hogy befogadta Őt/Őket, a média felől viszont gusztustalan volt, hogy letáboroztak Lea háza előtt. Ha egyáltalán van olyan helyzet amikor ezt megtehetnék, ez biztosan nem az volt.
2013. november 06. 13:15 #29
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Tényleg elég gusztustalan az, amit egy ideje ennek a szerencsétlen srácnak a halálából csinálnak. Értem én, hogy a Glee is meg szeretne emlékezni róla, de mindemellett ne felejtsük el a pénzt, mint fogalmat. Valószínűleg Cory adott egy jó nagy löketet a sorozatnak a halála miatt, így úgy döntöttek, hogy megemlékezés címen ugyan má'n forgassunk le egy emlékepizódot. Meg, hogy őszinte legyek Leát sem értem túlzottan. Kifejezetten médiatilalmat kért akkor, amikor a párja elhunyt. Ezzel nincs is semmi probléma, de mióta újra képes nyilvánosság elé lépni, folyton folyvást csak Coryt tudja emlegetni. Kissé paradoxon a csaj, nem? blink.gif Ha az én szerelmem meghalna, hát biztos, hogy nem hoznám fel mindenhol, mert jó még pár pillanatra is elfeledni azt, hogy többé már nincs mellettem. Lea egy énekesnő, aki persze, hogy dalban tudja magát a legjobban kifejezni, de és itt a de szón van a hangsúly, miért nem tartja meg magának azt a szerelmes gyászolós balladát? Elvileg ez egy privát dolog, így gyászol. Mégis miért akarja rátenni a szólóalbumára, ha nem a haszonszerzés a célja? Sajnos akár tetszik, akár nem, de ennek iszonyatosan pénz szaga van. Nem tudom, hogy a csaj saját határozása ez, vagy valaki ráerőltette - többek között a menedzsmentek -, hogy ezt csinálja, de valahol nagyon undorító dolog. Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy a kiscsaj karrierjét egyengetik. Kihasználják, hogy benne van a médiában, és Coryról még így is lehúzzák az utolsó bőrt. Gusztustalan - én biztos, hogy nem hagynám, hisz egy emléket gyaláznak meg.
3 felhasználónak tetszik: Reija, Jolie_77, Alison Lerman
2013. november 06. 14:47 #30
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
Jó kedves dolog, de ettől nem hiszem, hogy valami is jobb lesz...kivéve a zenei karriere...
2013. november 06. 17:12 #31
- törölt felhasználó -    
Ez a vallomás nagyon nem hangzott őszintén, és sajnos tényleg úgy néz ki, hogy leginkább hasznot akarnak húzni a srác halálából. Az egész arra ment ki, hogy vegyék az albumot, még ha Lea mindenképpen rá is akarta tenni a dalt, legalább ne harangozta volna be így előre, hogy jelezze, "vegyétek csak meg az albumomat, írtam rá egy dalt Coryról és a halhatatlan szerelmünkről!", mert ez így nagyon műen hatott.
Sajnáltam a veszteségét, de ezzel a cikkel nem lett szimpatikuabb számomra.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. november 06. 18:19 #32
Skleita
Skleita
új tag
 
Státuszprofil szerkesztése..... pipa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 214152
Offline offline
látszik hogy szereti
2013. november 06. 22:58 #33
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
de érzéketlenek vagytok bszki... az ilyen dolgok segítenek a gyászban, szerintem egy dal nem plusz nem minusz Lea millióihoz dry.gif
2013. november 06. 23:14 #34
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2013.11.06. 22:58)
de érzéketlenek vagytok bszki... az ilyen dolgok segítenek a gyászban, szerintem egy dal nem plusz nem minusz Lea millióihoz dry.gif


Kicsit naív vagy, nem?
Ha veled történt volna ez, az lenne neked a legfontosabb, hogy lemezen kiadd a halott szerelmedhez írt dalt és ezt be is harangozd?
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. november 07. 15:32 #35
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2013.11.06. 23:14)
Kicsit naív vagy, nem? 
Ha veled történt volna ez, az lenne neked a legfontosabb, hogy lemezen kiadd a halott szerelmedhez írt dalt és ezt be is harangozd?

lehet, hogy naív vagyok, de amikor szomorú vagyok, én személy szerint legszívesebben posztolnám a blogomra azokat a dalokat, amiket az adott helyzetben írtam, bár az enyém névtelen és nem is publikálom... gondolom nem az a legfontosabb a számára, de ilyen helyzetben szerintem nem is a logikus magyarázatokat kell keresni... én nem ismerem Lea karrierjét, de nem annak a pénzhajhász csajnak tűnik
2013. november 09. 10:37 #36
- törölt felhasználó -    
szerintem ez kedves tole;)
2013. november 09. 11:02 #37
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Lehet én is baromi naív vagyok, vagy csak nagyon hiszek az emberekben, de nekem speckó nem az volt az első gondolatom, hogy "Jaj pénzt akar csinálni belőle". Újabban nagyon sokat utálják Leát, amit annyira nem is értek, szóval akármit csinál mióta Cory meghalt, abba mindig belekötnek. Ha más csinálta volna ezt akkor nyilván nem jelent akkora problémát. Én úgy gondolom, hogy az énekesek, énekesnők, zenészek úgy fejezik ki az érzelmeiket ahogy a legjobban tudják. Dalban. Nem értem, ez miért bánt ennyi embert. Azért elég szomorúnak tartom, hogy a mai világban az az első, hogy csakis a rosszat látjuk másokban, meg csak rosszat gondolunk akármit csinál...
2013. november 21. 14:52 #38
Liiillus
Liiillus
visszatérő vendég
 
StátuszAhhoz,hogy meglásd a szivárványt,el kell viselned az esőt is!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.17.
Hozzászólás: 339
Csatolások: 165
Azonosító: 158566
Offline offline
ez nagyon szép dolog tőle.
nem értem miért kell azt gondolni hogy pénzt akar ebből csinálni...
2014. január 10. 21:01 #39
Annuu
Annuu
új tag
 
Státuszdo not judge, that not award
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 0
Azonosító: 151225
Offline offline
Igaz ez már nagyon régi cikk, de a hozzászólásokat nézve úgy gondoltam én is hozzászólók még, ha később is.
Leát először a Gleeben láttam és az elején nagyon utáltam azt az okoskodó, dívát, amit játszott. Aztán egyre jobban kezdtem megszeretni. Hihetetlenül gyönyörű hangja van, és sok mai előadóval ellentétben rengeteg érzelmet képes átadni, mindenféle autotune nélkül.
Mikor meghallottam, hogy kijön az albuma alig vártam. Az, hogy ehhez még hozzárakott egy másik dalt is, szerintem teljesen rendben van. Ahogy, már írták előttem Lea egy előadóművész, aki a fájdalmát, érzéseit dalban tudja a legjobban megfogalmazni. Szerintem ebben semmi pénzhajhászás nincs.
Lea igenis éretten kezelte a gyászt és a média részéről történő felhajtást. De nem olyan egyszerű valamiről csak úgy többé nem beszélni. Cory az élete része volt. És, ha beszél róla akkor beszél. Lehet neki így könnyebb.
Egyébként most már semmi szó nem esik Coryról. Szóval azt hiszem az utálkozóknak még sincs igazuk. Pedig ebben a hónapban fog megjelenni Lea lemeze. Amit én nagyon várok és azért fogom megvenni, mert szeretem Lea munkásságát és dalait nem azért, mert plusz egy szám van Coryról. Aminek mellesleg szintén örülök.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok