Starity

A Télapónak riszált Miley Cyrus

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 09. 19:21 #101
kendall2531
kendall2531
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.31.
Hozzászólás: 187
Csatolások: 0
Azonosító: 168245
Offline offline
Izé12: nem csak ô xd
2013. december 09. 19:21 #102
Rosso
Rosso
 
StátuszRide or die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.11.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 34
Azonosító: 197668
Offline offline
Nyomja már el magát ez a *** !!! Elegem van abból hogy mindennap róla hallok...Miley ezt csinálta, Miley azt csinálta..rohadtul nincs kedvem ezt hallani és olvasni egész nap!! Eláshatná már magát..azért nem az övé a világ vegye már észre!! >< Amúgy meg azt sem értem miért van úgy oda, tökre deszka a csaj semmi testalkat, nem értem mért rázza magát mindenkinek dry.gif
2013. december 09. 19:23 #103
- törölt felhasználó -    
hát ez a Twerk izé elég nagy hülyeség
2013. december 09. 19:24 #104
luluxD
luluxD
visszatérő vendég
 
StátuszARCTIC monkeys not artic monkeys, pls it's not so hard
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.25.
Hozzászólás: 490
Csatolások: 0
Azonosító: 186626
Offline offline
Ez a twerk akkora egy hülyeség :PPPPP
2013. december 09. 19:24 #105
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (cintia0023 @ 2013.12.09. 18:41)
Először is a védőszent jelző erős és elég cinikus. Na mindegy. Másrészt pedig már bocs, de ez egy show. Ha annyira ünnepi hangulatot akartak volna, és igen csak családi ünnepet akartak faragni a rendezvényből, akkor mit gondolsz miért Mileyt hívták?  rohog.gif Elég nevetséges ilyen érvvel jönni, hogy családi ünnep, amikor ennek a shownak semmi köze nem volt a karácsonyhoz. Az, hogy Jingle Bellnek hívták, hát Istenem...
Ha karácsonyi ünnepélyt akartak volna csinálni, akkor egy gospel kórust hívtak volna, nem Cyrust, Selenát meg a többieket.

Ez a probléma, hogy ez csak egy show. Ha már showt kell csinálni, akkor neki kell állni k*rválkodni és a s*ggünket egy férfi farkához dugni, mert az milyen menő és milyen zsír sóelem? blink.gif Ilyenkor szoktam azt kérdezni, hogy most szívatsz, ember? blink.gif Annyi előadó van a világon és kéééépzeld képesek r*banckodás nélkül olyan fellépést lenyomni, hogy a nézők szája tátva marad. Mindenesetre nagyon jót vidultam a hozzászólásodon, hiszen párhuzamba hoztad a két végletet. Vicces. biggrin.gif Így azok érvelnek, akik már csak azért is vissza akarnak szólni valami csípőset, nehogy véletlenül a másik nyerje a szócsatát. Senki sem mondta, hogy kórust kellett volna hívni, szimplán csak azt, hogy nem kellett volna úgy viselkednie, mintha egy két dolcsis prosti lenne a piroslámpás negyedből. unsure.gif Az meg szerintem neked is egyértelmű, hogy miért hívták meg ezt a két szűz k*rvát erre a rendezvényre tehetség hiányában - mivel a résztvevők többsége gyermek (és itt hívom fel a figyelmedet a k*rvinycás, olcsó viselkedésre), így csak csábították ezzel a két húzónévvel az embereket. Ennek semmi köze a tehetséghez, szimplán csak ahhoz, hogy a szervezők minél többet kaszáljanak a belépőjegyeken. Gondolom, ha Christina Aguilera vagy Shakira lett volna meghívott fellépő, akkor a gyermekek negyede ment volna el. Ennyi, nem nagy ördöngösség volt kitalálni, hogy májli és szalonna mi a lótúrót keresett a színpadon. laugh.gif Egyébként meg valahol ez az ünnep meggyalázása volt, hiszen a Karácsony a szeretetről és az önzetlenségről szól. Gyomorforgató az, hogy a Mikulás kultuszát (Szent Miklóst, aki egy jótevő ember volt) így bemocskolják. Persze, kinek mi fér bele az erkölcsi rendjébe, de nekem ezt nem veszi be a gyomrom.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. december 09. 19:26 #106
ricsiszalay
ricsiszalay
új tag
 
Státusz#s#w#a#g#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 215699
Offline offline
Nekem is riszálhatnáá smileeee.gif
2013. december 09. 19:29 #107
directioner29
directioner29
visszatérő vendég
 
Státusz,,Egyes végtelenek nagyobbak más végteleneknél." - TFiOS
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 494
Csatolások: 37
Azonosító: 203396
Offline offline
Én már nem tudok háborogni. Nem lepődtem meg Cyrus kisasszony újabb húzásán...
2013. december 09. 19:30 #108
believe forever
believe forever
visszatérő vendég
 
Státuszjustin 4ever <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.01.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 204982
Offline offline
engem már egyáltalán nem izgat wink.gif
2013. december 09. 19:31 #109
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Már meg se lepődöm...
2013. december 09. 19:31 #110
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Egyébként, ez elhiszi hogy jó alakja van? Mert a seggriszálásból ítélve, szerintem Miley abszolute el van szállva magától, de komolyan. Deszka, se melle se segge, egy nő legyen kicsit molettebb, de ne csontkollekció.
Meglepődni amúgy nem kell, megszokhattuk volna, hogy ahol Miley férfit, bocsánat, f*rkat lát (már elnézést) elkezdi riszálni a fenekét, ami amúgy csak szerinte "menő", a normál embernek inkább agyhalál.
Hipót a képernyőre!
1 felhasználónak tetszik: Camila_Cabello
2013. december 09. 19:31 #111
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
Ez nem egy kicsit pofátlan? xD istenem ebből is balhét csapni xDD lol
Beyla eggyet értek egyébként biggrin.gif
2013. december 09. 19:32 #112
ColorBird
ColorBird
くそくらえ
 
Státuszstan LOOΠΔ stan talent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.06.
Hozzászólás: 1781
Csatolások: 4
Azonosító: 193475
Offline offline
Már nem idegesít fel, mert már halál unalmas.
2013. december 09. 19:36 #113
emma1234567890
emma1234567890
 
StátuszKi itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 196652
Offline offline
Fúú,apám!De jó a csaj!!!!Aha,persze.Valakinek biztos.
2013. december 09. 19:37 #114
Camila_Cabello
Camila_Cabello
visszatérő vendég
 
StátuszNincs Státusz . Elvitte a róka .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.03.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 212875
Offline offline
Nah azért itt álljuk meg Seleanát meg Mileyt ne keverjük már . Ég és föld köztük a különbség az egy dolog ,h Selena playbackel #nemtomhogykellleírni meg egy másik ,h ez a nő személy meg a seggét rázza . Erkölcstelen , egy kis p**i ruhába ki állni emberek elé ahol gyerekek ,szülök is vannak undorító . Jah és ha már így össze hasonlítjuk a 2 sztárt nézzük meg már ki gyalázza meg az egész ünnepet , ki öltözik úgy mint egy r**c ,ki viselkedik úgy mint egy r**c , ki teszi a p**t oda mások nemi szervéhez , ki tud úgy híres lenni ,h botránymentes , ki tud fel öltözni rendesen ? Különbség odab*** megint , beer.gif
2013. december 09. 19:37 #115
emma1234567890
emma1234567890
 
StátuszKi itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 196652
Offline offline
Beyla:Az emberek jogosan adnak a véleményedre.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 09. 19:38 #116
luca_pretty-liar14
luca_pretty-liar14
visszatérő vendég
 
Státuszdm me your birth chart
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 0
Azonosító: 210861
Offline offline
pedig a felső képen még normálisan nézett ki a haja.....
2013. december 09. 19:42 #117
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nagyon idétlen ezzel a bilifrizkóval...
2013. december 09. 19:44 #118
- törölt felhasználó -    
Mileyt sokkal normálisabbnak képzeltem,de ne itéljünk a külső és az édz alapján,hanem csak a tehetség alapján
2013. december 09. 19:47 #119
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.12.09. 19:24)
Ez a probléma, hogy ez csak egy show. Ha már showt kell csinálni, akkor neki kell állni k*rválkodni és a s*ggünket egy férfi farkához dugni, mert az milyen menő és milyen zsír sóelem? blink.gif Ilyenkor szoktam azt kérdezni, hogy most szívatsz, ember? blink.gif Annyi előadó van a világon és kéééépzeld képesek r*banckodás nélkül olyan fellépést lenyomni, hogy a nézők szája tátva marad. Mindenesetre nagyon jót vidultam a hozzászólásodon, hiszen párhuzamba hoztad a két végletet. Vicces. biggrin.gif Így azok érvelnek, akik már csak azért is vissza akarnak szólni valami csípőset, nehogy véletlenül a másik nyerje a szócsatát. Senki sem mondta, hogy kórust kellett volna hívni, szimplán csak azt, hogy nem kellett volna úgy viselkednie, mintha egy két dolcsis prosti lenne a piroslámpás negyedből. unsure.gif Az meg szerintem neked is egyértelmű, hogy miért hívták meg ezt a két szűz k*rvát erre a rendezvényre tehetség hiányában - mivel a résztvevők többsége gyermek (és itt hívom fel a figyelmedet a k*rvinycás, olcsó viselkedésre), így csak csábították ezzel a két húzónévvel az embereket. Ennek semmi köze a tehetséghez, szimplán csak ahhoz, hogy a szervezők minél többet kaszáljanak a belépőjegyeken. Gondolom, ha Christina Aguilera vagy Shakira lett volna meghívott fellépő, akkor a gyermekek negyede ment volna el. Ennyi, nem nagy ördöngösség volt kitalálni, hogy májli és szalonna mi a lótúrót keresett a színpadon. laugh.gif Egyébként meg valahol ez az ünnep meggyalázása volt, hiszen a Karácsony a szeretetről és az önzetlenségről szól. Gyomorforgató az, hogy a Mikulás kultuszát (Szent Miklóst, aki egy jótevő ember volt) így bemocskolják. Persze, kinek mi fér bele az erkölcsi rendjébe, de nekem ezt nem veszi be a gyomrom.


Először is leszögezném, hogy nem egy fanatikus Miley rajongóval van dolgod, szóval nem kell ez a lekezelő stílus. Másrészről pedig épp ez a lényeg, hogy bár nem egy sztripper showt kellett volna csinálni, mégis ez a stílusa. Azért hívták meg, mer tudták, hogy produkálja majd magát, és botrányosan, kihívóan fog viselkedni. Nincs ebben semmi meglepő. Az meg, hogy két végletet hoztam fel... épp azért, mert nem kéne olyan komolyan venni egy fellépést, mint ami. Semmi háttértörténete nem volt ennek a rendezvénynek, szimplán a "karácsony" jelzőt tették hozzá, mivel éppen az a soron következő ünnep. Mellesleg megnéztem a videót, ami a fellépésről készült, és feleannyira sem botrányos, mint aminek beállítod. Én egyesekkel szemben nem fogok leállni személyeskedni, de most már kicsit túlzásnak tartom, hogy bárki, aki nem ítéli el olyan vérmesen Miley tetteit, mint az ellentáborosok, azoknak már nem lehet egy észérve, minden rossz és ostobaság, amit leírnak. Végezetül már bocs, nem azért érveltem úgy, ahogy említetted, hanem azért mert ostobaság felfújni egy amerikai showt, ami nem több, mint aminek látszik. beer.gif

szerk: Ja, és én itt befejeztem a vitát, vagy ha ennyire szeretnétek (mert most már ketten is kötekednek), üzenetben nyugodtan ki lehet nekem fejteni a botrányos, és elítélendő stílusról alkotott véleményeket. meghajolo.gif
2013. december 09. 19:49 #120
LoVe nyuszii
LoVe nyuszii
 
StátuszJobb teljes erőből harcolva meghalni, mint térden állva, megalázottan élni az él
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.04.
Hozzászólás: 580
Csatolások: 0
Azonosító: 193238
Offline offline
oh hát persze ezt is tönkre kellett tennie hát persze a szülinapot is és az Télapót is tönkre kellett tennie hát persze sad.gif
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok