Starity

Lady Gaga ismét Oroszországot kritizálja

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 11. 07:00 #81
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Akela @ 2013.12.11. 01:43)
De akkor a gyerek azt látja, hogy ez milyen jó, mert ott buliznak és őket nézi mindenki. Aztán jön, anya én is az leszek...

sokan mondogatták már, hogy ekkora meg akkora hülyeséget még nem olvastak, azt hiszem, most csatlakozom. szerinted egy teljes mértékben heteroszexuális ember képes lesz menőségből leállni az azonos nemmel? rohadtul nem így van, akiben semmiféle hajlam nincs, tehát nem válhat bi- vagy homoszexuálissá, az k*rvára nem fog tudni divatból akárcsak megcsókolni is egy másik neműt. ez kib*szottul nem így megy, de persze egy beszűkült homofób ezt honnan is tudná?

miért lenne a homoszexualitás természetellenes? miért ne vállalhatnának gyereket? ugyanolyan emberek, ugyanúgy éreznek, ugyanúgy van lelkük. ugyanúgy megtanultak különféle erkölcsi normákat, annak ellenére, hogy sokatoknak ez hihetetlennek tűnik, és nem tudom, én azt vallom, inkább legyen 'két apukám', mint hogy mondjuk egy alkoholista erőszakos barom neveljen fel - csak mert ő ugye hetero, és az a normális.

és ne aggódj, ez a generáció már annyira el van cseszve, hogy nincs mitől félned. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Glamster, janet7, Jolie_77, Fan-ily6889, Szandi0820
2013. december 11. 07:48 #82
- törölt felhasználó -    
Nem szándékoztam hozzászólni ehhez a témához, mert már korábban, más ügyben kifejtettem erről a véleményem és nem csak ezen az oldalon. De az, hogy néhányan gyilkosokhoz és pedofilokhoz hasonlították a melegeket, kiverte nálam a biztosítékot. Komolyan gondoljátok, hogy ezek egyenrangúak? Mert szerintem távolról sem. Igen, vannak olyanok, akik divatból azok, őket én is elítélem, mert ez nem egy olyan dolog, amit egyik napról a másikra el lehet dönteni. Sokan éveken keresztül örlődnek emiatt és sajnos sokan bele is mennek olyan kapcsolatba, amilyet nem szeretnének, csak azért, hogy a szűk látókörűek által normálisnak tartott erkölcsi normáknak megfeleljenek vagy neadjisten' öngyilkosok lesznek. Na de ki mondta, hogy a férfi-nő kapcsolat a normális? Az, aki gyógyítandó betegségként definiálta a homoszexualitást? Mindenkinek a saját identitása a megfelelő, a normális. Ő így született, ez ellen nem tehet semmit és jobb lenne, ha nem is akarnának és a társadalom sem buzdítaná őket erre. Láttam, páran említették azt is, hogy éljék a négy fal között a szerelmi életüket. Személyes véleményem szerint, a hetero párok esetében is ez lenne a normális, nem pedig az, hogy az utca kellős közepén annyira belemásznak egymás szájába, hogy csoda, hogy le nem nyelik egymást. De ugye ez senkit nem zavar, mert a sok okos szerint ez a normális. Sajnos ez a 21. századi társadalom eléggé primitív és szeret kiközösíteni olyan embereket, akik valamilyen formában különböznek. Sajnálatos, hogy egy állítólag értelmes és fejlődő társadalomnak még mindig a homoszexualitás az egyik legnagyobb problémája. És most nem kell azzal jönni, hogy én melegjogi aktivista vagyok (mert megkaptam már egyszer-kétszer, de nem veszem sértésnek egyébként), de szerintem ugyanolyan jogokkal kéne rendelkeznie egy homoszexuálisnak is, mint egy heterónak, nekik is meg kéne adni az esélyt arra, hogy azzal kössék össze és éljék le az életüket, akivel szeretnék.
5 felhasználónak tetszik: Glamster, janet7, Jolie_77, Fan-ily6889, Szandi0820
2013. december 11. 08:35 #83
- törölt felhasználó -    
Idézet (Akela @ 2013.12.11. 01:43)
janet7 
A homoszexualitás nem betegség, vagy "aberráció", szemben a pedofíliával és a nekrofíliával.
Akkor mi?

Még szexuáletikai szempontból sem egy kategóriák. A homoszexuális kapcsolat szimmetrikus, a két fél szabad akaratából, kölcsönös beleegyezéssel, partnerként vesznek részt benne, míg a pedofíliánál és nekrofíliánál áldozatok vannak, akiket eszközként használnak a deviáns hajlamok kielégítésére, és teljesen egyoldalú.
4 felhasználónak tetszik: Glamster, janet7, Jolie_77, Szandi0820
2013. december 11. 12:32 #84
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12494
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Zsécii @ 2013.12.11. 07:48)
szerintem ugyanolyan jogokkal kéne rendelkeznie egy homoszexuálisnak is, mint egy heterónak, nekik is meg kéne adni az esélyt arra, hogy azzal kössék össze és éljék le az életüket, akivel szeretnék.


Ezt már többször leírtam, a házasság alapja, nem a szeretet, hanem a családalapítás. Szerethetik egymást, élhetnek együtt, de a szó hagyományos normális értelmében nem alapíthatnak családot a nyilvánvaló okok miatt. A vallásos nemzetek pedig nyilván, hogy védik szokásukat, hitüket, amit nem hiszem, hogy bárkiknek felül kellene bírálni vagy megváltoztatni.

Nekem sincs jogom pl autóval száguldozni az M5-ösön, mert nem lehet, mint egy németnek, akiknél az autobahn-on nincs sebesség határ. Nekik van rá joguk, helyük, alkalmuk. Még amerikából is oda jönnek a 'menők' a csodaautóikkal száguldozni. Mégsem háborgok, gyűjtök aktivistákat magam mellé és próbálok kormányokat megzsarolni, hogy márpedig én is akarok. Nekik is ezt kéne tenni, menjenek oda felvonulni tangabugyiban, ahol megengedik, elfogadják, ne pedig egy egész nemzetre rákényszeríteni azt, amiből nyilvánvalóan nem kérnek.

Mégegyszer mondom, alapból semmi bajom velük, mégha a hozzászólásaimból nem is úgy tűnik. Van nekem is haverom, de ő teljesen normális életet él, nem öltözik miniszoknyába, nem kér a felvonulásból, hanem normális ember módjára éli az életét.

Kérdem én, nem jó mindenkinek egy felvonulás, egy parádé amin részt vesznek hidegek, melegek meg az átmenet is? Nekik ez nem felel meg, hogy külön b*zizsúr kell nekik, külön szórakozóhely, amivel kiverik a biztosítékot másoknál? Nem jó nekik az átlagos? A hagyományos? Nem érzik jól magukat ilyen helyen vagy rendezvényen farmernadrágban meg ingben, csak tüllszonyában, csipkésharisnyában és tangabugyiban? Dolgozni miért nem mennek így mondjuk egy irodába? Ott erőt vesz rajtuk az alapvető emberi norma, de ha szórakozásról meg magamutogatásról van szó akkor nem? Hogy van ez?
2013. december 11. 12:52 #85
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2013.12.11. 12:32)
Ezt már többször leírtam, a házasság alapja, nem a szeretet, hanem a családalapítás. Szerethetik egymást, élhetnek együtt, de a szó hagyományos normális értelmében nem alapíthatnak családot a nyilvánvaló okok miatt. A vallásos nemzetek pedig nyilván, hogy védik szokásukat, hitüket, amit nem hiszem, hogy bárkiknek felül kellene bírálni vagy megváltoztatni. 
Nekem sincs jogom pl autóval száguldozni az M5-ösön, mert nem lehet, mint egy németnek, akiknél az autobahn-on nincs sebesség határ. Nekik van rá joguk, helyük, alkalmuk. Még amerikából is oda jönnek a 'menők' a csodaautóikkal száguldozni. Mégsem háborgok, gyűjtök aktivistákat magam mellé és próbálok kormányokat megzsarolni, hogy márpedig én is akarok. Nekik is ezt kéne tenni, menjenek oda felvonulni tangabugyiban, ahol megengedik, elfogadják, ne pedig egy egész nemzetre rákényszeríteni azt, amiből nyilvánvalóan nem kérnek.
Mégegyszer mondom, alapból semmi bajom velük, mégha a hozzászólásaimból nem is úgy tűnik. Van nekem is haverom, de ő teljesen normális életet él, nem öltözik miniszoknyába, nem kér a felvonulásból, hanem normális ember módjára éli az életét.
Kérdem én, nem jó mindenkinek egy felvonulás, egy parádé amin részt vesznek hidegek, melegek meg az átmenet is? Nekik ez nem felel meg, hogy külön b*zizsúr kell nekik, külön szórakozóhely, amivel kiverik a biztosítékot másoknál? Nem jó nekik az átlagos? A hagyományos? Nem érzik jól magukat ilyen helyen vagy rendezvényen farmernadrágban meg ingben, csak tüllszonyában, csipkésharisnyában és tangabugyiban? Dolgozni miért nem mennek így mondjuk egy irodába? Ott erőt vesz rajtuk az alapvető emberi norma, de ha szórakozásról meg magamutogatásról van szó akkor nem? Hogy van ez?

Nem igazán jó a példád, hiszen semmilyen alapvető emberi jogod nem sérül azáltal, hogy az állam nem engedi, hogy halálra zúzd magad az autópályán, miközben 320 kilométerrel döntgetsz. Ráadásul a sebességkorlátozás univerzálisan mindenkire vonatkozik, aki a magyar utakon vezet, a házasságkötést és örökbefogadást viszont csak a melegeknek tiltják meg, és ez bizony kirekesztés.
Ami meg a meleg parádét illeti, 150 évvel ezelőtt tele voltak az utcák szavazati jogukért tüntető nőkkel, most viszont egyet sem látsz. Ha végre a melegeket sem fogják huszadrangú állampolgárként kezelni és végre mindenki túl tudna lépni azon, hogy ki kit szeret, akkor az egész gay pride okafogyottá válna, és nem kéne a tangás pasikon mérgelődni.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Szandi0820
2013. december 11. 13:12 #86
Zyta96
Zyta96
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 0
Azonosító: 133080
Offline offline
Akela:te tényleg ennyire h*lye vagy??? A pedofíliában áldozatok vannek,a homoszexuális pedig a 2 fél kölcsönösen beleegyezik a kapcsolatba!Gondolkozzál már,mielőtt ilyeneket írsz -.-'
2013. december 11. 13:25 #87
Zyta96
Zyta96
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 1375
Csatolások: 0
Azonosító: 133080
Offline offline
amugy teljesen egyetértek Gagával!Érdekes "emberek" lehetnek az orosz kormányba!!!
2013. december 11. 13:41 #88
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12494
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (csokiskex @ 2013.12.11. 12:52)
Nem igazán jó a példád, hiszen semmilyen alapvető emberi jogod nem sérül azáltal, hogy az állam nem engedi, hogy halálra zúzd magad az autópályán, miközben 320 kilométerrel döntgetsz. Ráadásul a sebességkorlátozás univerzálisan mindenkire vonatkozik, aki a magyar utakon vezet, a házasságkötést és örökbefogadást viszont csak a melegeknek tiltják meg, és ez bizony kirekesztés.
Ami meg a meleg parádét illeti, 150 évvel ezelőtt tele voltak az utcák szavazati jogukért tüntető nőkkel, most viszont egyet sem látsz. Ha végre a melegeket sem fogják huszadrangú állampolgárként kezelni és végre mindenki túl tudna lépni azon, hogy ki kit szeret, akkor az egész gay pride okafogyottá válna, és nem kéne a tangás pasikon mérgelődni.


Igen, lehet, hogy ne a legjobb példa volt, de azt sem tartalmazza az alapvető emberi jog, hogy házasodj akivel akarsz, akár azonosneműekkel is. Az ellenben igen, hogy a vallásodat lelkiismereted szerint gyakorold. Ez esetben egyes vallások ellentmondanak annak a gondolatnak, hogy azonosneműek házasodjanak. Ellentétes dolgok pedig nyilvánvalóan nem kerülnek be az alapvető jogokba. A szabadsághoz való joguk megvan, mint mindenkinek, a szabadság pedig nem azt jelenti, hogy azt mások ingerlésére, provokálására kellene használni. Lehet véleményük, magántulajdonuk stb. tulajdonképpen senki nem tud mondani egy alapvető jogot sem, ami ne lenne meg számukra.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 11. 13:44 #89
Akela
Akela
visszatérő vendég
 
StátuszAzt hiszi sok ember, de nem úgy van! Ha pár osztállyal több van, már ugathat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 6
Azonosító: 155994
Offline offline
itsjustme

Lentebb kifejtettem, hogy miért "divat", sőt volt aki írta is, hogy ismer olyat, aki azért csinálják. Tehát kíváncsiság, meg befolyásolás, mert ugye vannak befolyásolható emberek.

Természet ellenes, mert Ádám és Éva volt és nem Ádám és Béla. Na de viccet félretéve. Nem véletlen, hogy azonos párok nem tudnak gyermeket nemzeni. Ezen nincs mit vitázni!

Alkoholista erőszakos barom se neveljen gyereket. Azt is elhiszem, hogy egy buzi pár is szeretné a gyerekét, de a gyereknek természet ellenes az a helyzet. Amellett, hogy iskolától kezdve, minden hol ki lenne téve a többi gyereknek céltáblának, ami visszafordíthatatlan lelki törést okozhat. Gonoszak tudnak lenni a gyerekek egymással.

csokiskex

Kiragadtátok azt a két dolgot az írásomból,(nekró, pedó) de a harmadikra nem reagáltatok.

"De akkor másképpen szemléltetem a dolgot. Ha esetleg nekem van olyan problémám hogy kényszeres maszturbálás (létező betegség, elítélnek érte, stb.) Akkor szedjem össze a hasonló betegeket és vidáman verjük körbe körbe a belvárosba? Szerintem neked sem tetszene."

Zyta96

Pici szívem, Én sem hülyéztelek, Te se tedd!
Arra céloztam, a pedó, nekró is védekezhet azzal, amivel a homárok, hogy "genetikus náluk a dolog" és akkor hogy van az, hogy őket börtönbe zárják. Érted? Akkor ne sittre, hanem egy luxusszanatóriumba kerülnek azok az állatok. Így is rossz a helyzet pici hazánkban, mert egy pedó letölti a büntetését, újra dolgozhat gyerekek között... Simán kinézem, hogy így a börtönt is megússzák előbb utóbb. Ide vezethet ez a deviancia.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 11. 14:03 #90
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2013.12.11. 13:41)
Igen, lehet, hogy ne a legjobb példa volt, de azt sem tartalmazza az alapvető emberi jog, hogy házasodj akivel akarsz, akár azonosneműekkel is.

Emberi Jogok Európai Egyezménye, 8. és 12. cikkely. Az alapvető jogok pedig nem ütköztethetőek egymással, tehát nem hagyhatod figyelmen kívül az egyiket egy másik miatt. (Gondolok itt a szabad vallásgyakorlásra.)

Idézet (Akela @ 2013.12.11. 13:44)

Kiragadtátok azt a két dolgot az írásomból,(nekró, pedó) de a harmadikra nem reagáltatok. 
"De akkor másképpen szemléltetem a dolgot. Ha esetleg nekem van olyan problémám hogy kényszeres maszturbálás (létező betegség, elítélnek érte, stb.) Akkor szedjem össze a hasonló betegeket és vidáman verjük körbe körbe a belvárosba? Szerintem neked sem tetszene."


A közszemérem megsértése a köznyugalom elleni bűncselekmények közé tartozik, benne van a btk.-ban, egy bilaterális kapcsolat azonos neműek között nem vált ki érdeksérelmet egyik résztvevő fél irányában sem, éppen ezért nem is büntetik.
3 felhasználónak tetszik: janet7, Jolie_77, Szandi0820
2013. december 11. 14:09 #91
Akela
Akela
visszatérő vendég
 
StátuszAzt hiszi sok ember, de nem úgy van! Ha pár osztállyal több van, már ugathat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 6
Azonosító: 155994
Offline offline
A közszemérem megsértése, oké.

De ugyan úgy bejelentett felvonuláson, és oké legyen, nem veszem elő a cerkát. Csak úgy sutyiban, mint a buzik dugnak a kamionokon.

Vagy csak zsebhokizok egy tömött villamoson. Mert ugye Te is rághatod a körmöd, vagy túrhatod az orrod...
2013. december 11. 14:16 #92
- törölt felhasználó -    
Idézet (Akela @ 2013.12.11. 14:09)
A közszemérem megsértése, oké.
De ugyan úgy bejelentett felvonuláson, és oké legyen, nem veszem elő a cerkát. Csak úgy sutyiban, mint a b*zik dugnak a kamionokon. 
Vagy csak zsebhokizok egy tömött villamoson. Mert ugye Te is rághatod a körmöd, vagy túrhatod az orrod...

Nem járok melegfelvonulásokra, úgyhogy előbbiről nem tudok nyilatkozni, utóbbival viszont megsérted a BKK (vagy más közelekedési tárasaság) utazási feltételeit, így az utazásból kizárható vagy. biggrin.gif
2013. december 11. 14:36 #93
Akela
Akela
visszatérő vendég
 
StátuszAzt hiszi sok ember, de nem úgy van! Ha pár osztállyal több van, már ugathat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 6
Azonosító: 155994
Offline offline
És hol maradnak a jogaim? Nehogy már azért mert Én így születtem, ezzel kell együtt élnem, akkor ne utazhassak... Egy ilyen kis apróság miatt kirekeszt a társadalom, egy anyagyilkos, letölti a büntetését, vele nem bánnak így...
Küzdeni fogok, hogy ott és akkor zsebhokizzanak az emberek, ahol és amikor akarnak.
(Remélem érted az iróniát)

Szóval ha a btk-ba bekerül, hogy azonos párok utcán csókolózása köznyugalom (sok embert megbotránkoztat, csak úgy mint a hokizás) elleni bűncselekmény, akkor minden rendben van? Nem tűnsz butának, remélem érted mire akarok kilyukadni.

Szóval, ha megbotránkoztat valami embereket, miért nem lehet szolidan viselkedni. Csinálják otthon, de ne vigyék ki az utcára. Én sem hokizok az utcán, mert megbotránkoznának rajta. (nem érdekel a btk, attól még ráránthatnék akár a bkv-n is, mert durvább dolgok miatt nem hívnak néha rendőrt)

Amúgy megemlítettem valakinek miről vitázok éppen. Ő is azt mondja vannak olyanok, akik csak azért csinálják, mert így provokálnak. Van egy homár ismerőse, ő is azt mondta egyszer. Aki tényleg más, az nem csinálja. Ők is mérgesek az ilyenekre, mert ezáltal mindet egy kalap alá veszik. Ők nem akarják ki vinni az utcára, mert ezzel csak maguknak ártanak.

Érdekes.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 11. 14:38 #94
Dicci
Dicci
visszatérő vendég
 
Státusz"Lehet, hogy a tetted tulajdonképpen késleltette a folyamatot"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.12.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 0
Azonosító: 169110
Offline offline
Ez megint egy kétélű dolog. Gaga vs Putyin vagy orosz hagyomány?! Hát passz...vannak bizonyos emberi jogok amiket be kell tartani, ugyanakkor ott van a történelmi múlt. Most Gaga a Los Angelesi házából könnyen beszél, amikor szerencsétlenek nem tudnak mit tenni, hiába is szeretnének :S
Véleményem szerint jó lenne ha tolerálnák ezt az egész dolgot, de azt sem tartom helyesnek mikor az arcodba nyomják, h "igen meleg vagyok" stb...Kicsit ilyenkor az az érzésem h az illető maga sem képest ezt elfogadni. Mindkettőnek toleranciát és tiszteletet kéne mutatnia, de ez egyik fél részéről sem történik meg.
2013. december 11. 15:07 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (Akela @ 2013.12.11. 14:36)
És hol maradnak a jogaim? Nehogy már azért mert Én így születtem, ezzel kell együtt élnem, akkor ne utazhassak... Egy ilyen kis apróság miatt kirekeszt a társadalom, egy anyagyilkos, letölti a büntetését, vele nem bánnak így... 
Küzdeni fogok, hogy ott és akkor zsebhokizzanak az emberek, ahol és amikor akarnak. 
(Remélem érted az iróniát)
Szóval ha a btk-ba bekerül, hogy azonos párok utcán csókolózása köznyugalom (sok embert megbotránkoztat, csak úgy mint a hokizás) elleni bűncselekmény, akkor minden rendben van? Nem tűnsz butának, remélem érted mire akarok kilyukadni. 
Szóval, ha megbotránkoztat valami embereket, miért nem lehet szolidan viselkedni. Csinálják otthon, de ne vigyék ki az utcára. Én sem hokizok az utcán, mert megbotránkoznának rajta. (nem érdekel a btk, attól még ráránthatnék akár a bkv-n is, mert durvább dolgok miatt nem hívnak néha rendőrt)
Amúgy megemlítettem valakinek miről vitázok éppen. Ő is azt mondja vannak olyanok, akik csak azért csinálják, mert így provokálnak. Van egy homár ismerőse, ő is azt mondta egyszer. Aki tényleg más, az nem csinálja. Ők is mérgesek az ilyenekre, mert ezáltal mindet egy kalap alá veszik. Ők nem akarják ki vinni az utcára, mert ezzel csak maguknak ártanak.
Érdekes.

biggrin.gif
Tőlem a hetero párok csókolózása is bekerülhetne, a rosszullét tud kerülgetni attól, amit egyesek művelni tudnak. rohog.gif
Nekem is jóval szimpatikusabbak azok, akik nem verik nagydobra, kivel mit csinálnak odahaza, nem is tartozik rám, de azt is megértem, aki úgy gondolkodik, hogy ha csendben marad, akkor semmi előrelépés nem fog történni az ügyükben. Amerikában erős a lobbijuk, ott el is tudták érni jónéhány államban, amit akartak.
3 felhasználónak tetszik: janet7, Jolie_77, Szandi0820
2013. december 11. 15:21 #96
Akela
Akela
visszatérő vendég
 
StátuszAzt hiszi sok ember, de nem úgy van! Ha pár osztállyal több van, már ugathat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 6
Azonosító: 155994
Offline offline
Erről a következő vicc jutott a fejembe:

2 dobos beszélget:
- Képzeld, ma kivertem a cintányérra.
- A cintányérra? De miért?
- Hát, mert nem akartam nagydobra verni...

Amerika egy liberális fertő, ott már átestek a paci másik oldalára. A véleményem még mindig az, csinálják otthon és ennyi. Vannak olyan országok, ahol halál jár érte, az se normális. De ne legyen már az, hogy lépten nyomon őket látjuk az utcán...

Egyik haverom mondta erre.
Régen tiltották.
Most elfogadják.
Én nem várom meg, míg kötelezővé teszik.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. december 11. 19:09 #97
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
Gaga tegye azt aminek jónak látja XD
Ő járja a saját útját mi pedig a miénket valaki pedig ugyan arra az útra akar menni ahol pl egy ember járja és a másik ember kitolja mert azt hiszi hogy csak ővé a világ...
egyik ember és a másik ember veszekedés xD
2013. december 11. 19:17 #98
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (rednail @ 2013.12.10. 22:40)
Miért nem inkább a rák, az AIDS és a többi komoly betegségre keresik a gyógyszert?  vagy legalább is ezekre kéne összpontosítani, szerintem ezek mindennél fontosabbak.

Milliós projekteket indítanak szerte a világban a rákkutatás céljából, valamint folyamatosan próbálják elkészíteni a HIV vírus ellen a vakcinát is, csak mivel az AIDS egy olyan vírus, amely folyamatosan változtatja szerkezetét és úgymond a "formáját" is, így egyelőre nem tudnak gyógyírt találni. Ugyanúgy vannak a tumoros megbetegedésre és egyaránt a többi gyógyíthatatlan betegségekre is gyógyszer, csak mind-mind kísérleti fázisban vannak. Amúgy az én autoimmun megbetegedésemre is van gyógyszer - mint kiderült a Crohn-betegség és a colitis ulcerosa is gyógyítható, csak a készítmény több millióba kerül. Gondolom, olyan eljárással állítják elő a megfelelő anyagot, ami ennyi pénzt emészt fel. Jó lenne azért, ha nem csak égbe-világba menne a fröcsögés. Higgyétek el, ha bemennétek csupán egy napra dolgozni egy krónikus belgyógyászati osztályra (értsd elfekvő), akkor k*rvára nem úgy látnátok, hogy a b*zik szociális problémái a legnagyobb gond. Szerintem sokkal cinkesebb az, hogy a magyar egészségügyi alkalmazottak többsége hogyan is bánik azokkal a szerencsétlen beteg (olykor haldokló) emberekkel.

Meg legyen valakinek az a legnagyobb problémája, hogy "Jajj, engem nem fogadnak el az emberek!". Speciel nekem van most egy leszbikus osztálytársam és bár a szánalmas viselkedése miatt nem ápolok vele túl jó viszonyt, ám megjegyzem, egyszer sem dörgölte az orrom alá, hogy leszbi és nem dugja le a nyelvét minden egyes osztálytársnőm torkán. Emiatt becsülöm a csajt, pedig én egyáltalán nem csípem a búráját. Mindenesetre engem valahogy nem tud meghatni az, hogy a társadalom nem tolerálja őket. Akinek meg komolyan van ideje és energiája melegként ilyen sz*rságokkal foglalkozni, akkor meg is érdemli sorsát.
2013. december 11. 20:10 #99
FeketeCseresznye
FeketeCseresznye
that's gay
 
StátuszSaving people, hunting things
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.13.
Hozzászólás: 1372
Csatolások: 17
Azonosító: 140689
Offline offline
Ilyenkor jut eszembe, hogy miért szerettem annyira Gagát évekig. Nagyon sok dologban teljesen egyetértünk, ebben is.
2013. december 11. 22:03 #100
- törölt felhasználó -    
"_ToTo_:
Ilyen erővel akkor a hindu vallásuak se vegyenek részt egy keresztény országban rendezett olimpián? Vagy ha majd olyan ország rendez valamit, ahol a disznó szent állat, a másik népnek meg mindennapi eledele, akkor ők se vegyenek részt emiatt?"

Válasz: "Viszont itt fordul a kocka, mert ez akár lehet olyan szinten is egyénfüggő, hogy az illető csak azért is a tudtára akarja adni Oroszországnak, hogy a melegeket nem kell lenézni. Tehát e téren nem értek egyet Gagával, majd az olimpikon eldönti, hogy akar-e egy ilyen országban versenyezni." <- Idézet egy korábbi kommentemből, ugyanez érvényes a dologra amit említettél, egy szóval nem mondtam, hogy kötelező lenne nekik tiltakozni.

"Beyla:
Akinek meg komolyan van ideje és energiája melegként ilyen sz*rságokkal foglalkozni, akkor meg is érdemli sorsát."

Jesszusom, ezt pont belőled nem néztem volna ki... Gondolj bele. Bevezetnek egy törvényt, hogy a heterokat üldözni kell. (Képtelen helyzet, mert ilyen valószínűleg sose lesz, és ne is legyen, csak egy példa a szituhoz.) Te nem foglalkoznál vele? Csak lazán azt mondanád, hogy 'á, nem foglalkozom én ilyen szarságokkal'?
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tom Daley Tom Daley 4108.