Starity

Lady Gaga ismét Oroszországot kritizálja

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 10. 13:57 #1
tiktak
tiktak
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 186869
Offline offline
Lady Gaga már többször hangoztatta ellenszenvét az orosz törvényekkel kapcsolatban, ugyanis a kormány keményen elnyomja a homoszexuális embereket. Az énekesnő egy új interjúban ismét felszólalt ez ellen.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: Glamster, Fan-ily6889
2013. december 10. 14:05 #2
- törölt felhasználó -    
Szerintem teljesen igaza van, és örülök, hogy egy ilyen sokakat érintő problémára hívja fel a figyelmet. meghajolo.gif Ennyi erővel mindenkit elítélhetnének, akinek nem barna, hanem szőke haja van, aki alacsonyabb, mint az átlag, akinek nem 2, hanem három gyereke van, vagy aki nem olyan sovány, mint a legtöbb ember. Nem értem a világ idióta elítélését (mert ez nem csak Oroszországban van így), azt hiszem, hogy a homoszexuális ember is ember, de biztos én látom rosszul dolgokat...
2013. december 10. 14:07 #3
- törölt felhasználó -    
Ezért szeretlek, Gagám! heart.gif
Nem hiszem, hogy amiatt, mert valaki más mint a többi, (akár szexualitást nézve), el kéne ítélni, vagy paprika spray-vel (!!!!) lefújni. Ők is ugyan olyan értékes emberek, mint bárki más. Nem ismerik őket, nem tudják min mennek keresztül. Bunkók az oroszok, az szent! Tisztelet a kivételnek!
2013. december 10. 14:09 #4
- törölt felhasználó -    
Igaza van, és nem kéne azzal támogatni egy ilyen országot, hogy náluk költenek el egy csomó pénzt az Olimpia miatt.
2013. december 10. 14:17 #5
Akela
Akela
visszatérő vendég
 
StátuszAzt hiszi sok ember, de nem úgy van! Ha pár osztállyal több van, már ugathat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 6
Azonosító: 155994
Offline offline
Csak az a baj a buzogányokkal, hogy kimennek provokálni, meg parádézni az utcára. Az ember meg magyarázza meg a 5-6 éves gyereknek, miért fogdossa az a bajszos bácsi a tangás bácsi kukiját... Más sem megy felvonulni, amiért szőke, vagy barna vagy fekete, vagy néger. Addig senkit nem érdekel, amíg otthon a 4 fal között csinálják.
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, AFCfan, _ToTo_
2013. december 10. 14:19 #6
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Gagának igaza van! Én ezért is imádom ennyire ezt a nőt! smileeee.gif
2013. december 10. 14:20 #7
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Megint mesterségesen szítják a feszültséget. Érdekes, akkor nem háborgott amikor itt 2006-ban kilőtték a járókelők meg az ünneplők szemét, lefújták, megverték őket és még csak melegek sem voltak.

Lassan már én szégyellem magam, hogy heteró vagyok. Egy eset miatt, aminek nem ismerjük a részleteit, elindít egy egymásnak feszülős lavinát, belekeverik az olimpiát, holott számtalan olyan országban volt már olimpia, ahol pl nem támogatják a melegek házasságát. Akkor vegyük el mindenkitől a megnyert érmeket visszamenőleg és bojkottáljuk? A nagy toleranciahuszárok meg összekeverik a fogalmakat. Az, hogy egy állam, ország vagy vallás nem támogatja a melegeket, még nem azt jelenti, hogy üldözi vagy lenézi, lekezeli vagy semmibe veszi őket. Ezt használják ki a gagafélék, hogy kiélezzék az ellentéteket, mert ebből csak az lesz, semmi más - ja, meg egy kis önreklám az új lemezének.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, AFCfan
2013. december 10. 14:22 #8
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
_ToTo_ , azért ne szégyeldd magad.. xdd
2013. december 10. 14:35 #9
Nancy_96
Nancy_96
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.03.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 193173
Offline offline
sosem értettem miért kell a melegeket különböző emberként kezelni..ugyanolyan ember mint más..attól mert más nemű embert szeretnek mint a többiek, attól még ugyanolyan fontosak. Az ő szerelmük is olyan szerelem mint másoké. Szerintem fantasztikus dolog, hogy fel merik vállalni önmagukat, és ez dícséretre méltó.
Gagába pedig imádom,, hogy ilyen mértékű szeretettel és elismeréssel támogatja őket.
2013. december 10. 14:51 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2013.12.10. 14:20)
Megint mesterségesen szítják a feszültséget. Érdekes, akkor nem háborgott amikor itt 2006-ban kilőtték a járókelők meg az ünneplők szemét, lefújták, megverték őket és még csak melegek sem voltak. 
Lassan már én szégyellem magam, hogy heteró vagyok. Egy eset miatt, aminek nem ismerjük a részleteit, elindít egy egymásnak feszülős lavinát, belekeverik az olimpiát, holott számtalan olyan országban volt már olimpia, ahol pl nem támogatják a melegek házasságát. Akkor vegyük el mindenkitől a megnyert érmeket visszamenőleg és bojkottáljuk? A nagy toleranciahuszárok meg összekeverik a fogalmakat. Az, hogy egy állam, ország vagy vallás nem támogatja a melegeket, még nem azt jelenti, hogy üldözi vagy lenézi, lekezeli vagy semmibe veszi őket. Ezt használják ki a gagafélék, hogy kiélezzék az ellentéteket, mert ebből csak az lesz, semmi más - ja, meg egy kis önreklám az új lemezének.

Kicsit hlyén állsz a dolgokhoz.. Persze nem kell melegházasságot engedélyezni, de azért az elég erős,hogy megverik őket, meg bántalmazzák őket emiatt. Ők ilyennek születtek, nem tudnak rajta változtatni, sőt nem is kellene semmivel kényszeríteni őket a változásra, mi a f@sz van akkor ha melegek, szobában azt csinál amit akar, meg igazából mindenhol, csak ne vonuljanak könyörgöm...
2006-ban hol volt Lady Gaga? Amúgy meg nem hiszem, hogy Gagának csak a szél lebegtetné a pofáját, az össze barátja hombár volt egész életében, ezért áll ki mellettük...
De gondolom nálad már úgy működik, hogy valaki híresség, annak nincsenek önálló gondolotai, vagy őszinte gondolatai.. biggrin.gif
2013. december 10. 14:51 #11
- törölt felhasználó -    
Nem értem miért kell belekeverni az olimpiát ebbe az egészbe. Sok ország nem nézi jó szemmel a homoszexualitást, de Gaga pont ezt az egyet emeli ki.... az meg a másik, ha az ott élő melegekkel annyira rosszul bánnak miért csak most hallunk erről??? Egy ilyen dolgot nem hiszem, hogy ne említene a sajtó, mert nem Gaga az egyetlen külföldi, aki ott járt és azt sem akarom elhinni, hogy ő volt az egyetlen "tanúja" az általa említett "elnyomásnak". Amúgy meg a melegeknek már ahhoz is bátorság kell, hogy felvállalják magukat, nem hiszem, hogy ne tudnának kiállni magukért. De Gaga most marketing alanyokat csinált a melegekből. -.-" Csak egy tipp, de szerintem ne nagyon tegye be a lábát Oroszországba a jövőben, mert nem hiszem, hogy szívesen fogadják majd.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 10. 14:57 #12
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Gagának annyira igaza van.. . X(
2013. december 10. 14:59 #13
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Ez a nő egy akkora idióta, hogy menten lefordulok a székről. Hirdeti itt az igét nagy bőszen, hogy "melegek, hú meg haj" és közben meg olyan dolgokra biztatja az őt birkaként követő tömeget, hogy "bojkottálja" az olimpiát, meg forradalom.
Annyira imádom, hogy az ilyen híres emberek tök felelőtlenül nyilatkozgatnak, bele se gondolva, hogy lavinát indítanak el azzal, ha bizonyos dolgokra bujtogatják az őket követő embereket... Akik képesek szentírásnak venni minden egyes szavát.

Amúgy meg az olimpiának ehhez baromira semmi köze, ott megkülönböztetésnek nincs helye, ott nem a nemi orientáció határozza meg az eredményt, az érmek számát.
Máskülönben, az is érdekes, más társadalmi problémák nem érintik meg így a lelkét, lásd a nők elnyomása, a szegénység, munkanélküliség...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 10. 15:03 #14
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Már megint csak szítja a feszültséget. Attól, hogy valahol nem engedélyezik a melegházasságot, attól még nem üldözik őket. Valahol... hogy is mondjam ezt, még ez is jobb, mintha halálbüntetés járna érte. És nem hiszem, hogy akkora diszkrimináció érné őket, mint amennyire Gaga be akarja állítani, mert akkor azt a sajtó sem hagyná szó nélkül, és én még nem hallottam mástól ilyet, csak tőle.
Pláne nem értem, hogy az Olimpiát mi a fenéért keveri ide, de ez is csak azért jó, hogy műbalhézzon egyet.
2013. december 10. 15:16 #15
- törölt felhasználó -    
Még nem hallotam mástól ilyet csak tőle.Pláne nem értem, hogy az Olimpiát mi a fenéért keveri ide, de ez is csak azért jó, hogy műbalhézzon egyet.
2013. december 10. 15:24 #16
- törölt felhasználó -    
Ne érdekel ki mit gondol, én az oroszokkal értek egyet!
2013. december 10. 15:50 #17
- törölt felhasználó -    
A jó édes anyja valagát, azt kritizálja! Ha nem tetszik neki Oroszország, és ennyire nem ért egyet velük, akkor mi a f*sznak törődik vele?? Csak hogy megint ő legyen a középpontban, és játszhassa az eszét? Mindenki rohadtul lesz*rja, hogy ő mit gondol. Egyszerűen irritáló és idegesítő, ahogy ez a nő mindenbe bele akar szólni, és azt hiszi, hogy ő mindent mindenkinél jobban tud.. Szép dolog, hogy kiáll a melegekért, de nem kéne mindenkire ennyire ráerőltetni az akaratát.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 10. 16:14 #18
Bulove
Bulove
visszatérő vendég
 
StátuszRihanna4ever <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.03.
Hozzászólás: 174
Csatolások: 0
Azonosító: 214700
Offline offline
Én nem értem ezt a nőt! Most forradalmat akar vagy mi? Az orosz, meleg fanatikusai akik úgy veszik minden szavát, mint a szentírás és képesek egy ilyen ember néhány mondatáért bármit megtenni talán majd elhiszik neki hogy komolyan ennyire "jószívű" meg "érdekli őt a sorsuk" de szerintem Gaga nagyon meglepődik mikor rájön hogy senkit nem érdekel a "véleménye". Most mit gondol mi változik azzal ha elmondja a véleményét? Csak mégjobban megutálják. Az még nem tűnt fel neki mennyi hajléktalan, munkanélküli, éhező, szegény ember van? Inkább támogassa őket, ha már ennyire feltűnési mániája van! Az olimpiát meg inkább ne keverje bele, mert az egészen más dolog!
2013. december 10. 16:17 #19
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Akela @ 2013.12.10. 14:17)
Más sem megy felvonulni, amiért szőke, vagy barna vagy fekete, vagy néger.


Es mondd csak, ezekert kit itelnek el?
Ne hasonlitsuk mar ossze ezekkel a homoszexualitast, ha kimesz az utcara mindenki latja, hogy szoke/fekete/barna/fekete boru vagy, milyen felvonulassal lehetne ezt jobban erzekeltetni? Valamint ha csak a negy fal kozott csinalhatjak, az utcan nem, ahogy a heterok, ergo bujkalniuk kell, akkor hol itt az egyenjogusag?
4 felhasználónak tetszik: Glamster, itsjustme, Fan-ily6889, Szandi0820
2013. december 10. 16:20 #20
Violet Hepburn
Violet Hepburn
visszatérő vendég
 
Státuszi miss audrey hepburn a lot...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 12
Azonosító: 215707
Offline offline
Azt hiszem összezavarodtam.
Most akkor mi van?
Szóval van egy meleg olimpikon (aki mellesleg nem is orosz vagy valami csak egy meleg olimpikon) akinek mellesleg semmi köze a cikkhez/válaszhoz (Tudtommal a téli olimpián nincs úszás). Aztán ő elkezd beszélni a melegek helyzetéről Oroszországban (ismétlem:a meleg úszó kapcsán) és aztán egyszer csak elkezd beszélni a téli olimpiáról és ,hogy arra azért ne menjünk el mert ott nem támogatják a melegeket. Ez a nő egy kicsit nagyon brutálisan ostoba. Van még vagy 20 ország ahol így bánnak a melegekkel (kis hazánkban ugye a pride-on ugyanúgy ott álltak az emberek feketében és b*zizták a tömeget de az új Káming Áut is úgy hirdeti a melegséget mint egy betegséget amiből kigyógyulsz ha jól elüt az autó).
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tom Daley Tom Daley 4093.