Starity

Lady Gaga ismét Oroszországot kritizálja

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 10. 20:52 #61
- törölt felhasználó -    
bocsi, *legkisebb
2013. december 10. 20:52 #62
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Nekem meg az a véleményem erről, hogy lady gagának semmi köze nincs ahhoz, hogy Oroszországban milyen szabályok, törvények vannak életben, egyszerűen nincs joga beleszólni, az oroszok meg gondolom éppen lesz-rják, hogy pont a lédi mit dumál. Nekem soha semmi bajom nem volt a melegekkel, nem tartom őket kevesebbre. Csinálják, amit ők akarnak, szeretnek, jónak látnak, stb. - engem nem érdekel addig, amíg ezt nyilvánosan nem nyomják a pofámba, és nem arra gondolok, hogy csókolóznak az utcán vagy ilyesmi, hanem sokkal inkább ezeket a felvonulásos, (fél)meztelenkedős dolgokat tartom rendkívül képmutatónak és feleslegesnek. Visszatérve gagára; ha neki annyira nem tetszik valami Oroszországban, esetleg az, ahogy ők élnek, az orosz politika, a társadalom, a szokások, stb., akkor ne szóljon bele, hisz úgy is tudja, hogy az ő szava semmit sem ér egy egész országéval szemben. Gaga ismét keveri a sz-rt, ha már az album az üzlet polcain porosodik.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 10. 20:58 #63
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Tenyleg az a legnagyobb gond, hogy el kell magyarazni a kisgyereknek, hogy miert csokolozik ket ferfi? Eleg sok minden mast is el kell magyarazni a kisgyereknek, ha mar itt tartunk azt is megertik valahogy, hogy mi az a szex, pedig nem ugy szuletnek, hogy ismernek a szex fogalmat, barmilyen meglepo, heteroszexualisok eseteben sem. Ha el tudjuk magyarazni azt a rengeteg dolgot, ami tortenik a vilagban es amirol fogalmuk sincs (pl. azt, hogy a ket csokolozo bacsit miert bantjak), akkor nem hiszem, hogy pont ket ferfi csokolozasa okozna nehezseget. A masik meg, hogy a gyerekek nem fogjak termeszetuknel fogva bizarrnak vagy aberraltnak tartani, ha egynemuek egymashoz vonzodnak, ha nem szoktatjak arra oket, hogy ezt furanak kell talalni. Ennyi erovel ne csinaljunk semmit, bogjunk es gugyogjunk mi is, nehogy aztan veletlen el kelljen magyarazni valamit. Ha pedig nem magyaraznak semmit, mint eleg sok esetben, akkor majd felnonek, megertik es kialakul a sajat velemenyuk a dologrol.
6 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Glamster, hayley4, Jolie_77, Fan-ily6889, Szandi0820
2013. december 10. 21:03 #64
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.12.10. 20:48)
Van benne igazság, de tegyük hozzá, hogy elég sokan a közösség hatására lesznek melegek, a gaga-féle viselkedés is erre erősít rá.
A másik meg az, hogy a média rá akarja erőltetni az emberekre ezt, hogy legyél te is meleg, tranyó, bi, akármi, csak ne normális beállítottságú, mert az király.
A felvonulásról meg annyit, hogy: minek??? Komolyan ezzel kell menőzni? Még csodálkoznak, ha megdobálják őket, mikor ott vonaglanak női ruhába öltözve undorító módon...

Na igen, a divat b*zik - ezt már fel sem hoztam, mert biztosan meglincseltek volna itt emiatt. Sajnos az állítólagos homoszexuálisok több mint 50%-a szimplán csak azért vallja azt magáról, hogy meleg, mert szerintük divatos és menő. Rengeteg ilyennel akadtam már össze én is, aki egyik nap még heteró volt, oszt' másnapra kitalálta, hogy ő a saját neméhez vonzódik. Néztem is, hogy most szívat, vagy mi a tököm? blink.gif Most meg vannak ezek az ellányosodott fiúcskák, akik többet illegetik magukat a tükör előtt, mint egy lány. Hátha az én párom állna többet a tükör előtt, mint én, akkor tutira repülne a nyakleves. Nem azt mondom, adjon magára egy fiú, hiszen kellemes, ha egy ápolt férfival van az ember-lánya, ám sokakról nem tudom már eldönteni azt, hogy metroszexuálisak vagy homoszexuálisak, esetleg mindkettő?! A felvonulás az hányinger egyébként. Szerintem én sem állnék így hozzájuk, ha nem csinálnák azt amit. Nekem az a véleményem, hogy maguk vívják ki az emberek ellenszenvét és diszkriminációját. Persze, biztosan vannak diszkrét homoszexuálisok is, hiszen a kivétel erősíti a szabályt, de a f*szomnak kell reklámoznia azt, hogy most b*zi. Ha valaki jófej és meleg attól ugyanúgy kedvelni fogom, de tényleg gusztustalan ez a ripacskodás amit Budapesten művelnek minden évben.
2013. december 10. 21:03 #65
- törölt felhasználó -    
"Tammy13
Most megborzongtam... Nincs igaza Gagának, és nem értem a kommentelőket. (Most belekeverek egy kívülállót is.) Mindenki szid egy énekest, hogy a b*zi x. y. így, a b*zi x. y. úgy (szerintem mindenki tudja kire gondolok, és tévedés ne essék én sem szeretem azt az énekest (J.B.)). És ezeket a b*zis megjegyzéseket mindenki úgy mondja mintha az lenne a bajuk az adott énekessel. Na de kérdem én! Ha ennyire támogatjátok a melegeket, miért is b*ziztok egy énekest, mint ha az lenne a probléma??
És a keligkisebb mértéken sem értek egyet Gagával."

Megfogadtam, hogy nem szólok hozzá a témához többet, de... Ez "kissé" nagy mértékű általánosítás. A 'buzi' szó egy igen sértő kifejezés heterokra is, melegekre aztán meg pláne. Persze van aki elnézi, én nem. És kikérem magamnak amit írtál, mert soha életemben nem buziztam le JB-t - és tudtommal (vagy legalábbis gondolom) az itt lévő melegeket védő kommentelők sem -, mert személy szerint gerinctelen dolognak tartom.

A többi gondolatomat compromise tökéletesen megfogalmazta, ezért köszönöm neki. : )
2013. december 10. 21:07 #66
AnymButterfly
AnymButterfly
 
Státuszhttp://aniaweria.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 860
Csatolások: 1
Azonosító: 165763
Offline offline
Beylával egyet kell értenem, és kb. az első négy mondata a válasz HB08-nak. ,,Vannak olyanok, akik azért mondják, hogy melegek, mert divatos" mi az ilyen emberekre mondjuk, hogy "Buzi", de egyik TÉNYLEG MELEGET sem akarjuk vele megsérteni. Szerintem a kiközösítés elég alpári dolog, Gagának pedig igaza van. Teljes mértékben.
2013. december 10. 21:11 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.12.10. 19:19)

Több tanulmány és kutatás is alátámasztja, hogy veleszületett hibás genetikai kódolás miatt az agyuk egy része felülműködik. Gyógyszeresen már kezelhető is, csak jelzem.

Hogy őszinte legyek, nekem lenne ötletem, hogy milyen devianciák kezelésére kéne inkább gyógyszereket kifejleszteni, a pedofíliára például, ami szerintem sokkal veszélyesebb a társadalomra nézve, mint a homoszexualitás.
5 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Glamster, janet7, Jolie_77, Szandi0820
2013. december 10. 21:11 #68
- törölt felhasználó -    
Még zárójelben annyit fűznék az előző hozzászólásaimhoz, hogy a melegektől a legalapvetőbb dolgot veszik el: a jogot a boldogsághoz.
5 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, hayley4, Glamster, Jolie_77, Szandi0820
2013. december 10. 21:30 #69
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Ilyen személyek vannak az egészségügyben, akik azt javasolják az embernek, hogy módosítsák a tudatukat és szálljanak szembe azzal, akik? Bájos smileeee.gif Tiszta öröm, hogy itt tart a magyar ellátás smileeee.gif

A többit nem is kommentálom, mert már megtették előttem. Jó, hogy csak fórumon élitek ki az utálatotokat és nyomorotokat, miközben más emberek boldogan, teljes életet élnek, úgy, ahogy születtek smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, janet7, Jolie_77, Szandi0820
2013. december 10. 21:46 #70
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2013.12.10. 21:30)
Ilyen személyek vannak az egészségügyben, akik azt javasolják az embernek, hogy módosítsák a tudatukat és szálljanak szembe azzal, akik? Bájos smileeee.gif Tiszta öröm, hogy itt tart a magyar ellátás smileeee.gif

Úgy tudom, hogy nálunk még nincs ilyenre lehetőség és az USA-ban is egyelőre csak kísérleti fázisban vannak az ilyen farmakológiai készítmények. Gondolom, vannak a gyógyszereknek nem várt mellékhatásai, de az is lehet, hogy nem mindenkinél válik be. A magyar közegészségügyi ellátásról bőven tudnék mesélni, ami sokkal rosszabb, minthogy a homoszexuálisok szociális hátrányban részesülnek. laugh.gif
2013. december 10. 21:48 #71
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (csokiskex @ 2013.12.10. 21:11)
Hogy őszinte legyek, nekem lenne ötletem, hogy milyen devianciák kezelésére kéne inkább gyógyszereket kifejleszteni, a pedofíliára például, ami szerintem sokkal veszélyesebb a társadalomra nézve, mint a homoszexualitás.

Arra is vannak már gyógyszerek, egyik a kémiai alapú kasztrálás.
2013. december 10. 22:13 #72
- törölt felhasználó -    
úristen, gaga nagyon unalmas már sad.gif mi az, hogy bojkottálná az olimpiát? meg ez az egész akkora baromság, a melegekkel sajnos nem csak oroszországban bánnak úgy. itt is, és máshol is. akkor értük miért nem áll ki? meg ha annyira őszintén jönne ez, akkor nem keverte volna bele az albumát. meg ennyi erővel más emberekért is kiállhatna...
2013. december 10. 22:19 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.12.10. 20:45)
De hogy magyarázza el szerinted egy szülő a kisgyerekének hogy két bácsi miért csókolózik?

Azért csókolózik két bácsi, amiért egy bácsi és egy néni is. Luv.

A melegfelvonulásokat meg ne keverjük már bele. Nyilván elég undorító, nem láttam még közelről-távolról egyet sem, de azért annyira polgárpukkasztó, mert "szerencsétlen", olykor bűnözőként kezelt emberek szeretnének egy esélyt adni maguknak. Ha lenne a közelemben melegfelvonulás, frankón beállnék riszálni, mert csodálom őket – a homoszexuálisok bátrabbak, mint az emberek nagy része, amiért másokat letojva, egy ennyire elítélő társadalomban ki mernek állni magukért.
6 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, janet7, Glamster, Jolie_77, Fan-ily6889, Szandi0820
2013. december 10. 22:25 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (compromise @ 2013.12.10. 20:39)
Ilyen hülyeséget még életemben nem olvastam. Miért ne lehetne nyilvánosan? Bujkálniuk kéne? Nem az ő "problémájuk", hanem a társadalomé, mert képtelenek elfogadni azt, hogy kikhez vonzódnak - amihez egyébként semmi közük sincs, mivel ez mindenki magánügye. Azért miért nem szól senki, hogy hetero párok kb. megerőszakolják egymást a buszmegállókban naponta?? Ez miért elfogadott? Meg a sok gusztustalan kép az összes közösségi portálon, a melegek meg nem mernek úgy végigsétálni az utcán, hogy megfognák egymás kezét, mert a zsaruk megverik őket. Ezt nem tudom értelmezni. A homofóbok mind-mind tudatlanok, akik csak másban keresik a "hibát". Nézzenek jó mélyen magukba, mert mindenki egyforma, mindenkiben ugyanolyan szív dobog. Felháborító egyesek gondolkodásmódja.

"...mivel ez mindenki magánügye..."
Hát ez az, pontosan, de akkor minek nyomják a képünkbe?
Engem nem nagyon izgat, hogy ki kivel csinálja, amíg nem előttem teszik. Meleg vagy és fölvállalod? Akkor vállald a következményeit is.
Mindig lesznek olyan emberek, akiknek ez szúrni fogja a szemét, és azzal, hogy kiülnek a padra a párjukkal csókolózni meg a melegfelvonulással, csak kiprovokálják, hogy ezek az emberek a nem tetszésüket fejezzék ki, kulturált és kevésbé kulturált formában. Ez olyan, mint mikor betöröd valakinek a képét, aztán csodálkozol, hogy visszaüt...
És én nem is azt mondtam, hogy nekik nem szabad csókolózniuk meg kézen fogva menniük az utcán, hanem hogy ha úgy viselkednek, hogy egyértelművé válik, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, akkor ne lepődjenek meg, ha az emberek újjal mutogatnak rájuk, és viseljék a következményeket.
Miért mindig nekünk kell alkalmazkodnunk másokhoz?
Kiprovokálják maguknak az egész cirkuszt, aztán meg a tv-ben meg a fészbukkon sírnak, hogy a többi ember milyen szívtelen.

És ez most tényleg nem a melegek ellen szólt, hanem inkább azoknak, akik ránk akarják erőszakolni a véleményüket, legyen az hetero vagy homoszexuális vagy a bánat tudja mik vannak még. Én nem szoktam tojással meg sz*rral dobálni őket, meg utánuk kiabálni, de akkor engem se akarjanak az űrbe száműzni, csak mert nem akarom rögtön testvéremmé fogadni őket. Mert szerintem azzal, ha valakinek más a véleménye, és az ki meri nyilvánítani, KULTURÁLTAN még semmi baj nincsen. Viszont ha átesik a ló túloldalára, és árt is ezeknek az embereknek, na az már igen, gáz...
2 felhasználónak tetszik: lpmaskmancick, Beyla
2013. december 10. 22:36 #75
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.12.10. 22:25)
Ez olyan, mint mikor betöröd valakinek a képét, aztán csodálkozol, hogy visszaüt...


Igen, tényleg teljesen olyan. 110.gif Ha betöröd valakinek a képét, azzal ártasz neki, akarattal, személy szerint neki. Mit árt azzal bárki bárkinek, hogy kimutatja a nemi hovatartozását, netán felvonul? Ha bármilyen másik rendezvény van, aminek nem akarok a részese lenni, nem akarom látni, akkor elkerülöm, ezzel nem így vagyunk? Ez nem olyan, mintha a melegfelvonulás napján bevonulnának mindenki lakásába, és az arcukba tolnák. Miért nem lehet egy nap nekik is, amikor félelem nélkül jól érezhetik magukat és kimutathatják, ahogy éreznek, akár "szélsőségesen" is, amíg azt nem kötelező nézni és nem ártanak vele senkinek? Milyen jogon tiltjuk ezt meg nekik?
5 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Glamster, Jolie_77, Fan-ily6889, Szandi0820
2013. december 10. 22:39 #76
- törölt felhasználó -    
[quote=Beyla,2013.12.10. 19:19~4557185]

Azt meg hozzátenném, hogy szerintem a homoszexualitás egy betegség. Több tanulmány és kutatás is alátámasztja, hogy veleszületett hibás genetikai kódolás miatt az agyuk egy része felülműködik. Gyógyszeresen már kezelhető is, csak jelzem.

Na és gondolom ez a frappáns ötlet is egy homofób agyából pattant ki.. Feltéve ha igazak az általad felhozott tények. Az emberek (doktorok, kutatók..) mindig próbálnak a tökéletességre törekedni, arra amit a társadalom nagy része elfogadhatóbbnak/normálisnak vél.. Szerintem ha az emberbe nem rögzült bele volna - az idők során - ez a szokványosság, máris tágabb lenne az ingerküszöb befogadó képessége. Mégis miért nem lehetne elfogadni azt, hogy több millió ember vonzódik a saját neméhez? Igen, genetikai elváltozás áll a háttérben, de ez mégse olyan betegség, mint például a rák, ami halálos. Nincs végül is kártékony hatása (vagy mégis?). Csak néhány jellegzetes vonás lelhető fel, ami nem feltétlen egyenlő a halálozással. Viselkedés, mozgás, hangulat ingadozás, ahogy én leszűrtem az egyik meleg ismerősömről.. De alapjáraton miért kell ezt gyógyszeres kezelés alá vonni? Azért, hogy a tudomány fejlődjön, vagy csak azért mert "szerintük igy jobbá tudják tenni az emberiség életét"? Mind érző emberek vagyunk, és ahogy megszülettünk, úgy vagyunk önmagunk ! El kellene fogadni, hogy a világ ilyen sokszinű, mert szerintem ettől érdekes az egész élet, hogy bármi megtörténhet, lehetséges.. De az ilyen "felsőbb rendű hatalmak", akik képtelen beletörődni, hogy valaki a saját nemükhöz vonzódnak, azok mindig próbálnak valamit tenni ez ellen, mert szerintük ez nem normális dolog. Szerintem pedig igen is az, mert nem a véletlen műve ez az egész.. Az lenne a legegyszerűbb megoldás, ha végre a világ is tisztában lenne azzal, hogy minden ami történik annak úgy kell lennie. De ez sose fog megtörténni..
4 felhasználónak tetszik: janet7, Glamster, Jolie_77, Szandi0820
2013. december 10. 22:40 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.12.10. 21:46)
Úgy tudom, hogy nálunk még nincs ilyenre lehetőség és az USA-ban is egyelőre csak kísérleti fázisban vannak az ilyen farmakológiai készítmények. Gondolom, vannak a gyógyszereknek nem várt mellékhatásai, de az is lehet, hogy nem mindenkinél válik be. A magyar közegészségügyi ellátásról bőven tudnék mesélni, ami sokkal rosszabb, minthogy a homoszexuálisok szociális hátrányban részesülnek. laugh.gif

Miért nem inkább a rák, az AIDS és a többi komoly betegségre keresik a gyógyszert? vagy legalább is ezekre kéne összpontosítani, szerintem ezek mindennél fontosabbak.
5 felhasználónak tetszik: janet7, chelseagirl18, Glamster, Jolie_77, Szandi0820
2013. december 10. 23:37 #78
FAMEgaga
FAMEgaga
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 0
Azonosító: 192296
Offline offline
édes jó istenem ő egy igazi angyal
mekkora szíve van a lába nyomába sem ér senki soha!!!!!!annyira szeretlek életem!
2013. december 10. 23:39 #79
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.12.10. 14:51)
Kicsit hlyén állsz a dolgokhoz.. Persze nem kell melegházasságot engedélyezni, de azért az elég erős,hogy megverik őket, meg bántalmazzák őket emiatt. Ők ilyennek születtek, nem tudnak rajta változtatni, sőt nem is kellene semmivel kényszeríteni őket a változásra, mi a f@sz van akkor ha melegek, szobában azt csinál amit akar, meg igazából mindenhol, csak ne vonuljanak könyörgöm...
2006-ban hol volt Lady Gaga? Amúgy meg nem hiszem, hogy Gagának csak a szél lebegtetné a pofáját, az össze barátja hombár volt egész életében, ezért áll ki mellettük...
De gondolom nálad már úgy működik, hogy valaki híresség, annak nincsenek önálló gondolotai, vagy őszinte gondolatai.. biggrin.gif


Nem születnek ilyennek, legalábbis a többség nem. Akikben meg van a hajlam és erre rájönnek még a környezeti hatások, család stb, azzá válhatnak. Egy egész friss tanulmány foglalkozik ezzel, utána lehet olvasni. Korábban azt hitték hogy csupán genetika, de nem. Szerintem több a divatb*zi, mint aki valóban az. A 2006-os dolog csak egy példa volt, számtalan történést fel lehetne hozni ami sokkal tragikusabb volt néhány pofonnál meg paprikaspraynél, akkor mégsem volt sehol. Fel kellene állítani egy képzeletbeli fontossági sorrendet, ahol mondjuk első helyen állnak az éhező gyerekek, elmaradt országok, beteg emberek sorsa és valahol a sor végén a meleg felvonulások létjogosultságának kérdése.

Nálam is ez a vonulás, magamutogatás üti ki a biztosítékot.

Tudomásom szerint betiltották a felvonlást, ők mégis meneteltek. A rendőrök meg megakadályozták, ebből lett az affér. Itt is vagy bárhol, ha engedély, bejelentés nélkül vonulsz többetmagaddal, felosztlatják, ha meleg vagy ha hideg vagy akkor is. Csak ezzel visszaélnek a melegek és sajnáltatják ezesetben magukat, hogy azért kaptak a pofájukra, mert melegek. Nem azért, hanem mert betiltott felvonuláson vettek részt. Remélem kiérződik a mesterkéltség a dologból.

Pont azért, mert ilyen barátai vannak/voltak, neki kellene hatnia rájuk, hogy nem kell ezt ennyire a világ elé tárni, hanem mindenki magánügyének kellene legyen, de nem, pont adja alájuk a lovat, hogy majd ő lesz a megmentőjük és szószólójuk. Én ebben látom a problémát.

Idézet (HB08 @ 2013.12.10. 17:09)
Egy: Akkor viszont hogy várod el, hogy egy meleg olimpikon Oroszországba menjen versenyezni?


Ilyen erővel akkor a hindu vallásuak se vegyenek részt egy keresztény országban rendezett olimpián? Vagy ha majd olyan ország rendez valamit, ahol a disznó szent állat, a másik népnek meg mindennapi eledele, akkor ők se vegyenek részt emiatt?

Az az irónikus, hogy a melegek és aktivistái kántálnak az elfogadásról, aztán mégis ők azok, akik nem fogadják el, ha egy nemzet vagy vallásos hívők úgy döntenek, hogy nem kérnek belölük nyiltan.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 11. 01:43 #80
Akela
Akela
visszatérő vendég
 
StátuszAzt hiszi sok ember, de nem úgy van! Ha pár osztállyal több van, már ugathat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 6
Azonosító: 155994
Offline offline
janet7
A homoszexualitás nem betegség, vagy "aberráció", szemben a pedofíliával és a nekrofíliával.

Akkor mi?
Mert akkor jön az amit már írtam, ők választották, megérdemlik.

Szerintem, Te fiatal vagy. Kérdezd meg nagyszüleid, régen is ennyi volt e a homár. És nem azért mert nem merték vállalni, hanem mert olyan kevés volt. Kb.a 5-10%-a a mostaninak. Erről írtam lentebb, és látom más is írta. Divat lett! És ha minden évben felvonulnak meg buliznak, oké a gyereknek elmagyarázod, a bácsik azért csinálják amit csinálnak, mert szeretik egymást. De akkor a gyerek azt látja, hogy ez milyen jó, mert ott buliznak és őket nézi mindenki. Aztán jön, anya én is az leszek...

Írta valaki, hogy kézen fogva nem járhatnak, meg nem viselkedhetnek úgy mint a heterók. Talán azért, mert nem az a normális, az természet ellenes! Ezzel szerintem senki nem vitatkozhat. A gyerekvállalásról is meg van a véleményem, de az inkább hagyom.

Ja és volt itt valaki, akinek nem tetszett a buzi kifejezés, nekem a meleg nem tetszik. Mert a vasaló alja meleg, a napsütés meleg... Ők nem.

Az viszont felüdülés volt, hogy akadt olyan itt, aki nem őket védte feltétlenül, de látom a 95% szereti őket. Kíváncsian várom a felnőtté váló következő 2 generációt...

Egy dalból a következő jutott a fejembe, így a végére.

Nem elég, sok buzi bár
Te folyton felvonulnál
Andrássy gróf hogyha élne
Elbújna szégyenében!
/RH/
2 felhasználónak tetszik: lpmaskmancick, Beyla
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tom Daley Tom Daley 4154.